527 986
Анотація до книги "Наречена мого ворога"
Я озираюся на приміщення РАЦСу, потім знову дивлюся на байкера. Від нього у мене просто мурашки по шкірі. Він може бути бандитом. Він точно «поганий хлопець», від яких наказували триматися якомога далі. Але він однозначно кращий за Горошенка. І я відкидаючи останні вагання, біжу до нього.
— Допоможіть… — виривається хрипом.
Він повільно оглядає мене всю — з голови до ніг. Від розпашілого подряпаного обличчя до роздертого подолу й босих ніг. Груди здіймаються над корсетом від важкого дихання.
Я відчайдушно закушую губу.
«Будь ласка, будь ласка, будь ласка», — подумки прошу. З очей стікає одинока сльозинка, яку не можу стримати.
— Невже наречений настільки поганий?
— Допоможіть… — виривається хрипом.
Він повільно оглядає мене всю — з голови до ніг. Від розпашілого подряпаного обличчя до роздертого подолу й босих ніг. Груди здіймаються над корсетом від важкого дихання.
Я відчайдушно закушую губу.
«Будь ласка, будь ласка, будь ласка», — подумки прошу. З очей стікає одинока сльозинка, яку не можу стримати.
— Невже наречений настільки поганий?
владний геройсильні почуттяневинна героїня
“Вона була товаром у контракті батька, а стала полонянкою того, кого варто боятися найбільше. Злата втекла від огидного нареченого прямо в обійми суворого байкера. Але він не рятівник. Він — помста.Чи виживе їхнє кохання?”
“Втекти з власного весілля через вікно туалету? Легко! Але замість свободи Злата потрапляє в руки до ворога свого нареченого. Небезпечний байкер, швидкість і таємниця, що змінить усе. Це порятунок чи нова пастка? Читайте!”
Зміст книги: 84 глави
Останнє оновлення: сьогодні
574 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛев мабуть вдома вже всі нерви собі витріпав, поки Злата квіточки вирізає)
Таки Мар'яна можливо потішить ще якимись плітками Злату, хоча Віта може їй знову невчасно рота закрити.
Після попередження Лева так і хочеться втекти))) А Мар'яна я дивлюсь все ніяк не заспокоїться. І вартує та крихітна інформація про Віку часу, який Злата витрачає на посиденьки з Мар'яною ( під її шпильки та питання) та дівчатами?! Тим паче, що вони багато не розкажуть.
Є варіант, що все таки їй розкажуть, що ж сталося з Вікою.
Вітаю зі святом. Христос Воскрес!
Ой цей поцілунок, коли вона повернеться він їй про нього нагадає.
Оце вони одне одного за нерви посмикали, палають від емоцій обоє) Ну і дуже приємно, що це при Мар'яні, може ще щось їй трішечки дійде. Це дійсно справжні чоловіки такі як Лев, не ведуться на різних "кішечок", якщо обрали собі ту, за яку весь світ перевернуть. Він не намагається бути хорошим та зручними для всіх і підігравати Мар'яні. Окреслив чітко, що Злата його жінка і не дає Мар'яні думати, що щось може бути інакше. Зараз, мабуть, буде цікавий словесний батл між Златою та Мар'яною, бо у кожної своя мета цього "заходу")❤️❤️❤️
Ох ти ж йо ма йо, після такого дозволу, самій довелося повертатися перечитувати, чого ж він не боїться))
Тримайся зухвала Лада, жіноча цікавість дуже підступна, майже така ж, як і любов пліткувати)
Лев одразу "двох вовків" вбив..
Мар'яна ледь на лайно не зійшла споглядаючи цю картину..І чого вона викликає негатив..Доброго від неї чекати ніззя..
Дякую ❤️❤️♥️
грає з вогнем нестерпна дівчинка)))
Це точно, Мар'яна ще той скарб з плітками, може ще багато чого цікавого Златі про Лева розповісти і не тільки)))❤️
Зараз багато чого на кону!
І вони дуже ризикують в обох випадках(
І ховаючись і виходячи на публіку.
Але ввечері в кепці вона була менш впізнаваною ніж вдень, тим більше в жіночій компанії, яка уважніша до маніпуляцій в спробі змінити зовнішність.
Ха,Мар'яна думає що хитра..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Так і Зорянка не дурненька..
Левандовська ж..Видресерувана мамцьою..І їй на руку язиката дівка...
Дякую ♥️♥️♥️
Мар'яна й гола може дефилювати-Леву глибоко на те начхати. Степанович дивитись може ,йому то що..Тож Злата дарма переживає..Лева цікавить вона, не та Мар'яна..
Дякую ♥️♥️♥️
Нічого собі, як тут палає!!! А ревнощі які в Злати. Бо і Лев для неї теж вже "свій".
Це,що у Злати ревнощі зиграли,ревнує Лева до Мар'яни? Так вона Леву не потрібна,він вже глибоко зав'яз у своєй Злати,бо вже не відпустить ії.Хоч вона після такого неймовірного оргазму,чомусь не дуже хоче продовження,та хіба Левчік цього дозволить.
Хто б сумнівався, що Мар'яна прийде, мабуть з першими півнями встала, ніяк дочекатись не могла, щоб до них йти. Хіба ж то привід відчепитись, що Лев сказав, що Лада його дівчина. Мар'яна суне по принципу "бачу ціль - не бачу перешкод"))) Хто ж, цікаво, їй потрібний напрямок руху покаже - Лев чи Злата?)
Степанович, приїхав на самому цікавому)
Для Лева Злата в його футболці найбажаніша і жодні короткі шорти і топ цього не переплюнуть)
невчасно.
Чудово???
Ахаха, сусід знає коли треба до Лева зі Златою завітати) Де там ще сусідка, яка до Лева не рівно дихає? Мабуть чекає коли машина поїде, що зайти в гості)❤️❤️❤️
класна книга
Якого беня. Всю малину зіпсували . Таааакий момент..
Але ж мама,с@ка,скільки комплексів у дівчині розвинула.
А недожених ...Тьху ти...
Інше діло наш Лев...Бачить досконалість Златки..
Дякую ❤️♥️❤️
блядь )))) на самому цікавому)) як так ))) чекаємо продовження )
Ох, як же невчасно(
Такий момент втрачено(
наламали((((
Зірочок уже за 700,а продовження немає. Дуже шкода. Автор обіцяла ,що якщо перейдемо за 500,проди будуть кожного дня.Розумію,що захворіли.Але вже 3 дні тиша...
Наталья Вербицкая, Дякую! Навзаєм!
На самому цікавому) приїхав старий драндулет. Спортили їм такий момент)
дякую,чекаю на продовження
Дуже жаль, що сьогодні немає продовження. Так хочеться дізнатися, що ж далі чекає на нашу солодку парочку.
Як же було гаряче)))) Та мізки відключаються не тільки в Злати, але і в Лева))) Дякую за проду! Чекаю з нетерпінням на продовження.
Ох Лев і жартівник, каже "розумієш чому...". Злата, мабуть, зараз не те що, щоб щось розуміти, вона і ім'я своє навряд згадає швидко)❤️
Якщо він так її зупинятиме, то вона може частіше намагатися піти))
Це було достобіса гаряче,відверто,шаленно..
Златі й соромно і разом з тим неймовірно солодко...
От недарма в Лева прізвисько:Звір .
Дякую ♥️♥️♥️
Поки Лев ще може користуватися тим, як поруч з ним вимикається її мозок, але користуватися часто цим не вийде, бо і в самого Лева мозок також клинить поруч з нею і витримка тріщить по швах!
Принаймні Лев не приховує щодо рахунків з Горошком і батьком Злати. І не вигадує неправдиві факти, просто каже, що нічого розповідати не буде. Тому до нього питань немає. Він відокремив Златі свої відносини з нею від всього іншого.
Ох знесла Злата йому голову. Не планувати то він і не планував що в нього запобіжники трохи злетять через неї,але воно таке життя.
Здається в Завтра профдеформація пішла..Адже в його плани не входила Злата як дівчина..Мав бути інструмент тиску,помсти..
Тільки десь він сам звернув не туди...
Дякую ♥️♥️♥️
Чекають ще Злату неприємні відкриття...Про свого родича і недонареченого...Але з цими розбиратиметься Лев..Це його поле гри..
Дякую ❤️♥️❤️
Дуже легко читається, не відірватися! Чекаю продовження!
Лев переграв свої плани і Злату тепер не віддасть! Моя!
Злата вже давно Лева. Та якщо і повернеться до своїх батьків аби розрулити той безлад, який накоїла, де гарантії, що її дипломатично вислухають, зрозуміють та розірвуть бізнесові зв'язки з Германом. Наївна...
Багато було думок чому взагалі Герман зробив таке з Вікою. А тепер складається таке враження, що Лев не поділив з Германом щось по бізнесу. І можливо Герман хотів його позбутись, вчинивши підпал. Тільки постраждав не Лев, а його сестра.
Наче і правильне рішення приймає Злата, бо дійсно все життя переховуватись не реально. Але великий сумнів, що їй дадуть право вирішувати питання з одруженням, тим паче це для Германа, мабуть, вже справа принципу. Дійсно вона вже хоче убезпечити і Лева і всіх інших від гніву батька та огидного нареченого. Але й Лев, як би себе не обманював, не може відмовитись від Злати, і справа вже давно не тільки в помсті.❤️
Злата в своєму пориві не підставити не розуміє справжніх мотивів Лева. Він знає, що робить і для чого. Але тепер у неї є бажання поїхати, а в нього зайвий клопіт, цього не допустити.
Хочеться дати Златі чарівного пенделя..
Вона й правда вірить що може сама щось вирішувати..
Після того як її продали батьки..
Тож Лев і правда їй не дасть шансу втрапити в те лайно знову..
Дякую ❤️♥️❤️
Лев сказав Златі скільки зміг, з його доволі закритим характером це вже значний крок. Тим паче, незважаючи на те, що його манить до неї, Лев Злату практично не знає. І не відомо як вона може відреагувати та всю правду про його сестру. Можливо з часом він зможе довіряти їй більше.♥️
Злата робить правильні висновки щодо смерті Віки. А от градус між Левом та Златою з кожним днем стає все вище.
З кожним разом зупинятися все складніше, тим більше, коли він відчуває взаємний відгук від Злати. Що ж сталося, чому Вікторія згоріла?
Чомусь думаю, що вона любила Германа, і постраждала саме через довіру до нього(
Або пожежа сталася через нього, або він не врятував(
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати