526 965
Анотація до книги "Наречена мого ворога"
Я озираюся на приміщення РАЦСу, потім знову дивлюся на байкера. Від нього у мене просто мурашки по шкірі. Він може бути бандитом. Він точно «поганий хлопець», від яких наказували триматися якомога далі. Але він однозначно кращий за Горошенка. І я відкидаючи останні вагання, біжу до нього.
— Допоможіть… — виривається хрипом.
Він повільно оглядає мене всю — з голови до ніг. Від розпашілого подряпаного обличчя до роздертого подолу й босих ніг. Груди здіймаються над корсетом від важкого дихання.
Я відчайдушно закушую губу.
«Будь ласка, будь ласка, будь ласка», — подумки прошу. З очей стікає одинока сльозинка, яку не можу стримати.
— Невже наречений настільки поганий?
— Допоможіть… — виривається хрипом.
Він повільно оглядає мене всю — з голови до ніг. Від розпашілого подряпаного обличчя до роздертого подолу й босих ніг. Груди здіймаються над корсетом від важкого дихання.
Я відчайдушно закушую губу.
«Будь ласка, будь ласка, будь ласка», — подумки прошу. З очей стікає одинока сльозинка, яку не можу стримати.
— Невже наречений настільки поганий?
владний геройсильні почуттяневинна героїня
“Вона була товаром у контракті батька, а стала полонянкою того, кого варто боятися найбільше. Злата втекла від огидного нареченого прямо в обійми суворого байкера. Але він не рятівник. Він — помста.Чи виживе їхнє кохання?”
“Втекти з власного весілля через вікно туалету? Легко! Але замість свободи Злата потрапляє в руки до ворога свого нареченого. Небезпечний байкер, швидкість і таємниця, що змінить усе. Це порятунок чи нова пастка? Читайте!”
Зміст книги: 83 глави
Останнє оновлення: 2 дн. тому
572 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую за Вашу працю.
Ну чому ж Златі іти самій до батьків ,коли дізналася стільки гидоти про бувшого нареченого?
цікавий сюжет, чекаю продовження
досить непогано
а бо немає чого чіпати своїми гімняними руками принцеску
Ніхто не має право вказувати його дружині, що робити, а тим більше хапати її і затримувати. Чуйка у Лева дай Боже.
Фух...Лев вчасно..Я вже думала що Злата не вибереться з цього гнізда пороку..
Що маман з негідником її не випустять..
Дівчинка смілива...Але сили протистояти ...Фізичному напору чи вистачило б...
Дякую ♥️❤️♥️
невідомість це і цікаво і страшно. але мабуть до цього було ще страшніше! героїня розуміє назад дороги немає! а що по переду?!
А буде ще друга частина?
А мама,артистка поганого театру.І насправді у них щось є? Батька немає,а Герман тут?Вбивця, а що йому ? Бізнес так робився, його відповідь.Дякую за емоціональну проду. Хочеться знати що ж буде далі.
Не стрималася, надто огидно стало від його слів про виховання, бо краще б промовчав. А мамі легше лебедем вмирати, аніж замислитися, на що вони хотіли підписати свою доньку
В цій мамзелі померла велика актриса..Але як..Своїми руками хотіти віддати доньку(рідну кров) цьому виродку..
Тільки б Злата змогла покинути це кубло пороку і зради..
Дякую ❤️❤️♥️
Я теж подумала, що це Герман робив у них дома? З мамою бавився? Цякаво
читаю вперше за день прочитала до кінця мені подобається чекаю іншу частину
Коментар видалено
не здивуюсь якщо через місяць вона щей буде вагітною
Коментар видалено
Гарно
Коментар видалено
Хіба він такий впливовий і багатий, що йому нічого не страшно, по бізнесу не скажешь, що він має шалені бабки і нікого не боіться, може я щось пропустила?
Коментар видалено
О. Це молодці, що поговорили і все вияснили)
Коментар видалено
Прям мур-мур-мур))
Чекаю на продовження)
Коментар видалено
Не вірю мамці, точно якась пастка(
Коментар видалено
гарний твір гарні герої дякую автору
Коментар видалено
Герої живі і справжні — неможливо не стежити за розвитком подій. Буду читати.
Коментар видалено
ох щось не подобається ця ідея їхати туди без Лева(((
Коментар видалено
Злата приїхала в батьківську хату,там її ждала мама і Герман.Мама знову щось затіяла.Бо там і Герман.Цікаво що він буде говорить.Дякую за проду.Хочеться читати далі.
Коментар видалено
він що її викраде? от гівняна матуся
Коментар видалено
Щиро дякую.Читаю із задоволенням,переживаю за героїв і чекаю продовження.
Коментар видалено
І навіщо мама покликала Германа невже він щось задумав можливо викрасти Злату хоч би все було добре з нетерпінням чекаю на продовження натхнення Вам авторко
Коментар видалено
прочитала на одному диханні,чекаю продовження, занадто сильно затягує)
Дуже цікаво може Злата має рацію про Германа і її маму
А буде ще друга частина?
А Герман що забув в домі батьків Злати?! Якісь двозначні думки в голову відразу лізуть: або хоче викрасти, або якість лямурні справи з хазяйкою будинку, поки чоловік на роботі.... дуже цікаво дізнатись.
Здається питання Злати :не в брову а в око...
Дуууууууже доречне...
Оце то Злата зробила припущення..
Невже втрапила в ціль..
Каааааапець...
І яке "благородство"....Людина з чорною і підлою душею поливає брудом Лева..
Чи думає що Злата не знає нічого...
Дякую ♥️♥️♥️
Цікаве спостереження стосовно мами і Германа)
чекаю продовження
Герман втішає маму, тому, що їм так вигідно.
Мама звичайно ще та штучка. Сама добровільно привела доньку до психа. Лев порве всю їх свиту за свою дівчинку.
А не викраде її цей Герман? Хоча для чого? Вона вже не його, щоб насолити Леву?
Це не мати..Це с..а,.Таки влаштувала пастку..От тварина..
Так би і прибила її..
Як можна так вчинити з рідною донькою..
Я зла .. Дякую ♥️♥️♥️
Читаю із задоволенням, дякую! Натхнення Вам у написанні з нетерпінням чекаю продовження.
Ну звичайно ж від маман треба було чекати такої підстави(
❤️
Так, вона хотіла додому за речами, але цей візит так просто точно не мине
Злата хоче справжню сім'ю. І Лев тепер її єдина сім'я. Він за нею і в вогонь, і в воду. А ось мамі я чомусь не довіряю. Чи не пастка це?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
І чому я не вірю цій мамці..
Щось мені здається що це пастка..
Хитро і підступно сплановано..
Краще б Злата дочекалась Лева..І поїхала з ним .
Дякую ♥️♥️♥️
Ох як невчасно ..Невчасно Злата включила телефон..Краще б коли Лев буде поряд..
Бо ця "мама" нічого отдоброго не скаже їй..
Такий чудовий ранок зіпсовано..
༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ
Дякую ♥️♥️♥️
Нуууу..чому так мало?...
Ну от і привіт зі старого життя, якщо татко утримався від коментарів на аукціоні, то мама точно не збирається(
Лев хоче зі Златою родину і дітей, бо для нього не має значення те, що вони тільки нещодавно разом. Бо відчуває, що Злата для нього та сама і байдуже на все інше.
Лев на аукціоні доказав хто він такий і кільце у принцеси на пальці! Лев хоче сім'ю і дитину.Дякую за проду.Цікаво вагітна принцеса чи ні? І вже її мати дзвонить, мабуть, з доріканнями.Хочеться продовження.
♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати