11 143
“Кохання та кулінарія”
Анотація до книги "Мій шеф - псих "
Давид завжди був справедливим, розсудливим і беззаперечним володарем своєї кухні та, наче диригент, керував персоналом. Поки на обрії не з'явилася Євгенія, що внесла хаос в його налагоджене життя. Тепер, коли нерви на межі, а від бажання паморочиться у голові, чоловік вже не впевнений, чи хоче він придушити дівчину, чи ніколи не відпускати.
- різниця у віці
- кохання та кулінарія
- весела героїня
Історія кохання з романтичними поворотами сюжету, гумором та обов'язковим хепі-ендом! Тут відсутні токсичні головні герої, нервова метушня на чотириста сторінок та океани сліз))) Приємного читання!
А якщо Вам цікаві романтичні походеньки Катерини та Алі - "Бармен для боса" вже чекає Вас на сайті, а "Пишечка для кондитера" на моєму другому акаунті "Кілі Каель". Приємного читання!
- різниця у віці
- кохання та кулінарія
- весела героїня
Історія кохання з романтичними поворотами сюжету, гумором та обов'язковим хепі-ендом! Тут відсутні токсичні головні герої, нервова метушня на чотириста сторінок та океани сліз))) Приємного читання!
А якщо Вам цікаві романтичні походеньки Катерини та Алі - "Бармен для боса" вже чекає Вас на сайті, а "Пишечка для кондитера" на моєму другому акаунті "Кілі Каель". Приємного читання!
різниця у віцівладний геройслужбовий роман
“Коли кохання засліплює очі та не хоче зважати на жодну з перешкод, серця героїв підкоряються почуттям. Різниця у віці, службовий роман і обов'язковий хепі енд чекає на Вас у новій позитивній історії про кухарів. ”
Зміст книги: 16 глав
44 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиШановні читачі! Рада вітати Вас у цій історії і дякую за підтримку!!!!Якщо книга Вам подобається, не забувайте додавати її до бібліотеки, ставити лайк і коментувати.Також запрошую підписуватись на мою сторінку, щоб не пропустити вихід новинок та знижок.
А для зручного спілкування стосовно літературної творчості я створила групу в телеграм каналі для обговорень книг. Там будуть викладатись плани на майбутнє, оголошуватись нові глави, книги з мого другого акаунту, знижки, розігруватись подарунки до свят та ін. Якщо Вас цікавить, заходьте в гості: https://t.me/+6MKezt9oNF5mNjUy
Дякую! Дуже сподобалися обидві ваші історії!
Елена Полищук, дуже рада, мені безмежно приємно!!! До речі, історія про Алю "Пишечка для кондитера" уже на сайті на моєму другому акаунті Кілі Каель. Заходьте, там наразі більшість моїх книг)
прочитала на одному диханні! так сподобалося!
Біла синиця, дякую! Дуже рада!!
Легка, гарна історія кохання
Маряна Дорош, дякую! Рада, що сподобалось!!!
Дяку
ю.Цікаво..
Ірина Осінська, рада, що сподобалось!!!
❤️
Леся Ковбасюк, рада, що сподобалось)))
Історія неймовірно захоплива і чудова. Щира і легка хто наступний ? Петрушка? кого ощасливило наступним? надіюсь продовження циклу буде
Ірина Веснянка, дякую за відповідь. Чекатиму
Дякую за веселу і романтичну історію кохання
Таня Гасюк, рада, що сподобалось!!!!!!!!
Ммм який стрімкий початок відносин а секс просто ураган , гадаю будуть щасливі разом
Дякую) як завжди цікаво і емоційно))) дуже сподобалось)))
Тетяна, дуже рада, дякую!!!!
Ого та я отетеріла від картини , але Давид буде сердитись якщо взнає
Тетяна Рибак, не взнає)))
Оце так))) цікавий поворот)))
Тетяна, приємного читання!!!
Отак то краще нічого мізки краще не прочитає як дружня прочуханка!
Вони такі милі)))
Тетяна, мені теж так здається)))
Ох бідний Давид довго тримати оборону він точно не зможе
Тетяна Рибак, це так))))
Женя швидко прибире до рук Давіда, не втече)
Молодчинка Женя треба брати бика за роги або чоловіка за .... ато кому треба ці танці з бубном навколо коли обоє знають чого хочуть , хоч Давид може собі ще й не зізнається
Так жити разом є , симпатія є , тепер пора признатись в почуттях і бути щасливими разом! скільки сторінок до наступних 2 пунктів плану?
Ірина Веснянка, це радує
Надовго витримки не вистачить)))
Тетяна, теж так думаю)))
Мм не на тих напала Аріна Липіна! надіюсь вона засвоїть урок а інакше їй же гірше
Тетяна Рибак, скоро побачимо!! Приємного читання!
Хто з перевіркою до нас прийде, той від перевірки й загине(або закриється). Дякую за проду ♥️
Вікторія Нагаївська, рада, що сподобалось)))
Давид теж вступив у гру)) захищає))
Тетяна, так))) Певно своє відчуває)))
Оце так мамаша, аб'юзерша
Оце спектакль. Побачимо ще чи доведеться Женьці шукати нове житло, може й у Давида цілком добре і йому буде до вподоби
Тетяна Рибак, будемо сподіватись))
Оце сцена шоу гідне сцени театру!
Ну Давид звісно джентельмен , але так принаймні ясно що в них симпатія , поки правда треба вирішити що робити з цим .
Ух ти та тут закоханість у всій красі. Ух Давид тепер не відкрутитися
запалили по гільлянді замість запалили по гірлянді - про очі Жені після могрича у розділі 4
Та Женя для них як чарівна паличка взагалі, таку родзинку внесла , цінувати треба
Ух лапочка підкорила суворе серце шефа! ух це буде щось
Отже до страв немає претензій це добре! побачимо що вийде
Цікавий початок історії , я нарешті до неї добралась, город все не пускав. Як той коханець , пози різні , сил не лишилось й іншого вже не хочеться)
Вітаю з новиною!
А чому у цій історії хлопця Алі звуть Костик? У їхній книзі він ніби Марат?!
Ольга Влаева, а це недоспані ночі в роботі))) Дякую, що помітили, в мене таке буває)))) Побігла виправляти)))
Вітаю з новинкою.Вдячних читачів.Успіху Вам та книзі.
Станіслава Барабошко, дякую!!!!!!! Безмежно приємно!
Вітаю з новинкою. Бажаю успіхів книзі
Наталья Храпакова, дякую!!! Мені безмежно приємно!!!
Вітаю вас з новинкою ❤️
Марія Таріна, дякую!!!!!!!!!!! Дуже приємно!!!
вітаю з новинкою бажаю натхнення!
Тетяна Рибак, дякую!!!!!!!!!! Приємного читання!!!
Мої щирі вітання з новинкою!
Успіхів історії ❤️❤️❤️
Sana Boboho, дякую!!!!!!! Безмежно приємно!!!!!!
вітаю з новинкою)
Соланж Седу, дякую!!!!!!!!!!! Мені дуже приємно!!!!!!!
Вітаю з новою книгою)
Тетяна, дякую!!!!!!!!!! Дуже приємно!!!
З новиночкою!)
Джулія Блеквуд, дякую!!! Дуже приємно!!!
Вітаю з новинкою)))
Віккі Грант, Дякую!!! Приємного читання!!
З новинкою) Успіхів книзі)
Ларія Ковальська, Дякую!!!!!!!! Безмежно приємно!!!
Вітаю з новинкою!)) Успіхів вам!))
Джулі Мун, Дякую!!! Дуже приємно!!!
Шановні читачі! Рада вітати Вас у цій історії і дякую за підтримку!!!!Якщо книга Вам подобається, не забувайте додавати її до бібліотеки, ставити лайк і коментувати.Також запрошую підписуватись на мою сторінку, щоб не пропустити вихід новинок та знижок.
А для зручного спілкування стосовно літературної творчості я створила групу в телеграм каналі для обговорень книг. Там будуть викладатись плани на майбутнє, оголошуватись нові глави, книги з мого другого акаунту, знижки, розігруватись подарунки до свят та ін. Якщо Вас цікавить, заходьте в гості: https://t.me/+6MKezt9oNF5mNjUy
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати