43 406
“Чарівні світи богині Татіани”
Анотація до книги "Чоловіки по наказу"
Складне життя формує складний характер, от і Лада вже давно перестала бути ніжною квіточкою, наївшись досхочу і бідності, і людської брехні, й жорстокості і зрад. Тож коли богиня пропонує їй нове тіло, магію та життя у чарівному світі замість забуття в потойбіччі, дівчина радо погоджується, мріючи про нормальний дім, достаток та спокій. От тільки богиня чомусь постійно торочить про сім'ю та кохання, яким вона збирається наповнити її нове, цікаве та чарівне життя в обмін на всі блага. Та не сказала хитра бестія, що в щасливій сім'ї чоловіки - не зовсім люди...
- пригоди, інтриги, кохання та обов’язковий хепі енд в фіналі))
- дуже відверто
- різні раси
- магія
ОДНОТОМНИК
- пригоди, інтриги, кохання та обов’язковий хепі енд в фіналі))
- дуже відверто
- різні раси
- магія
ОДНОТОМНИК
істинна парабагатомужжяпопаданка
“Отримати магію, нове тіло і чари - запросто. Купити чоловіка? Легко! Ще одного? А хто заборонить в магічному світі, де панує багатомужжя та богиня, та ще сваха.”
Зміст книги: 52 глави
203 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиШановні читачі! Рада вітати Вас у цій історії і дякую за підтримку!!!!Якщо книга Вам подобається, не забувайте додавати її до бібліотеки, ставити лайк і коментувати.Також запрошую підписуватись на мою сторінку, щоб не пропустити вихід новинок та знижок.
Дякую, що залишаєтесь зі мною і моїми героями!!!!!!!!!!!!!
А для зручного спілкуванні стосовно літературної творчості я створила групу в телеграм каналі для обговорень книг. Там будуть викладатись плани на майбутнє, оголошуватись нові глави, книги та знижки, розігруватись подарунки до свят та ін. Якщо Вас цікавить, заходьте в гості: https://t.me/+6MKezt9oNF5mNjUy
Уікавенька історія, дякую.
Наташа, рада, що сподобалось))))
Дуже гарна історія) Дякую!
Олена Мазуркевич, рада, що сподобалось!!! Дуже приємно!!!
Дякую за чудову книгу, тільки фей залишився ще без дітей…. Але не на довго я так розумію ❤️
Tina, дякую!!! Рада, що сподобалось))) Так, фей активно йде до цілі)))
Дякую за чудову історію! Така милота, я не можу)
Alina, рада, що сподобалось!!!!!!!! Мені безмежно приємно!!
Історія чудова , і новий шанс Відьму таки був потрібен. До речі поважаю що знаходите пари навіть тим хто втратив одну пару , якщо чоловік гідний і він не винен то не справедливо позбавляти щастя.
Кілі Каель, звісно Ви ж знаєте що я завжди емоційно все сприймаю і пишу не просто що клас чи гарно , а завжди намагаюсь максимально об'єктивно і чітко пояснити свої думки.
Дякую за чудову роботу) З нетерпінням чекаю наступний шедевр)))
Juliya, дякую!!!!!!!!!!!!!! Безмежно рада, що сподобалось))))
Дякую за неймовірно цікаву історію ❤️
Автору успіхів та натхнення під мирним небом батьківщини ❤️
Ірина Гончарук, дякую!!!! Мені безмежно приємно!!!
Вітаю вас із завершенням) Натхнення на нові історії!
Джулі Мун, дякую!!!! Дуже приємно!!!
Ще одна неймовірна історія кохання)))) прекрасне закінчення) буду чекати наступну книгу)
Tanya New, Наступна обов'язково буде))) Рада, що сподобалось!!!
Дякую, дуже сподобалось) чудова книга, багато емоцій) Натхнення Вам)))
Тетяна, дякую!!!!!!!!!! Мені дуже приємно!!!!!
Дякую люба за ще один шедевр:) Всю книгу кайфувала від читання:)))
Iryna, дякую))))) Безмежно приємно!!!!!!!!!!
Чесно) я просто в захваті від Лади і її жаргону ))))
Ірина Рижа, дякую))) Рада, що сподобалось)))
Це дійсно можливість для цілителя , і прочуханка йому точно потрібна була і якщо й інші два чоловіки по пиці з'їдять то будуть праві.
Кілі Каель, ну він гадаю буде розуміти за що як ніхто ,
Ого а цілитель таки постарався:))) Скоро сам прибіжить.
Iryna, притягнуть))))
І щож тепер татко буде робити?
Тетяна, ця "молода команда буде робити щось важливе"))))
Навіть цікаво це Вільхова маля? чи ні? адже ж подумала в той момент щоб порадувати його дитям , а в цьому світі магія. Чи не його? ох думаю Вільзу пику Ерік натовче як мінімум якщо дізнається... А що сам Вільс думатиме? цікаво як швидко Ерік притягне цілителя перевірити здоров'я дружини?
Нівроку....
Цікаво це татусь, той який відмовився чи все ж свої???
Ірина Гончарук, скоро дізнаєтесь)))
Мда і що це було за божевілля? невже Татіанна підштовхнула? чи богиня тут ні до чого? ох і складно з ним буде, але що поробиш. надіюсь в них вистачить розуміння знайти все ж спільну мову
Тетяна Рибак, скоро побачимо))) Може й вистачить.
Так королева якась надто швидка на укази , тільки все ускладнила , але цілитель в їх сім'ї точно треба
Ох боюсь треба втручання Татіанни бо нав'яже королева а він їй точно не треба, може Прат допоможе?
Кілі Каель, вже догадуюсь як , і правильно як там казас Прат? зайвий член у ліжку їм не треба
Ха-ха-ха не встигла чи не змогла сама))
Прикро, але точно буде цікаво)
Ірина Гончарук, обов'язково!!!
Вибрала "найкращіх"??))) сумнівно))) когось хоче покарати))))
Тетяна, вона в нас надто велелюбна, тож певно і не розуміє наскільки невдалий вибір зробила))
Від такої допомоги вішатися хочеться. Схоже королеві нудно в палаці.
Вікторія Нагаївська, це точно)))
Мда складний випадок , але допомогти треба , можливо вдасться принаймні друга отримати
Ось і четвертий чоловік знайшовся, тим паче він нашій Ладі дуже сподобався. Залишилося переконати його, щоб дав собі шанс бути знову щасливим. Думаю Лада з цим зправиться, ну вкрайньому випадку попросить Татьяну помогти. Дякую люба, твої книги просто вауу. Отримую масу кайфезних емоцій від читання:)))
Iryna, дякую)))) Безмежно приємно!!!!
А ось і четвертий чоловік намалювався! А планувала старенького та немічного, що відпочивати можна було біля нього. Ех, не судилося))))
Мария Карамелькина, напевно так)))))
Ой... схоже тут просто пояснити не вийде і в чоловіки брати доведеться, адже його послуги будуть потрібні часто з таким темпераментом
Тетяна Рибак, може й так))) думати треба)))
Спочатку зробила)))) а потім спитала))))
Тетяна, Як завжди))))))))
Залюбили)))
Тетяна, точно)))))))) Ловіть нову главу)))
Мда з цим треба щось робити бо вже не смішно , не знаю як несфчного старого а як мінімум цілителя треба,
Тетяна Рибак, буде)))) Приємного читання)))
Та вона сама як та кобилка та з трьома жеребцями! Дякую!
Ірина Сердюк, рада, що сподобалось)))
Ох Татіанна може їх і покарати за те що перешкоджають їй! о бідний демон досі не в курсі
Кілі Каель, ну вона їм цього точно не пробачить і може так пізсобитиьз четвертим що чоловіки ще волосся будуть рвати на голові що не погодились на когось простіше
От вже стратеги! Причому, обидва! Дякую!
Ірина Сердюк, рада, що сподобалось)))
ух як палко, тепер Прат задоволений треба богині відробляти боюсь в нього не вийде змінити договір Татіанною але нехай помріє
Молодець Прат, швидко допетрив, що не треба так себе поводити)))
Тетяна, так, він у нас розумашка))
Отже Прат нарешті отримав новий досвід що варто бути відвертим. Але про угоду треба розповісти може пояснить
Тетяна Рибак, можливо, далі побачимо)) Приємного читання!
О! Щось цікаве буле! Хоч би себе не переграла! Дякую!
Ірина Сердюк, рада, що сподобалось))) Ловіть нову главу))
Ух фей ух підрадив , Прат колись йому помститься але це буде потім. А зараз у грі будуть змінені правила
Один демон не в курсі)))
Тетяна, так))) Його не посвятили))))
Ух схоже поки тільки демон не знав про її влучення , але гадаю то вже не на довго і братання вірно, адже все одно не втекти , тож нащо плодити проблеми там де їх можна уникнути
Тетяна Рибак, правильно))) Приємного читання в подальшому!
Прат точно зайшов з козирів)))
Тетяна, хитрий лис))) Приємного читання)))
Ну так білизна приємні радості та бонуси для себе коханої. Одягнеш гарне спіднє і відчуваєш себе богинею і байдуже що ніхто цього не побачить , спинка сама випрямляється і ніс вище.
Оце так глава! Гаряча! Вони так і палають! Дякую!
Ірина Сердюк, рада, що сподобалось!!!
О то демону був час подумати і зрозуміти що вона явно не така як їх жінки й її варто м'яко завойовувати й вона варта того! звісно і хто б сумнівався що у ванній буде дзеркало.
Кілі Каель, ну звісно!
в останньому реченні " віз чого" замість від чого
Кілі Каель, немає за що
Ох істинно демонспокусник! ух що їм приємно те добре , корисно для зміцнення сім'ї!
Що ж тепер надіюсь Прат справді спробує чесно добитись її прихильності
Кілі Каель, так надія!
Демон вміє спокушати)))
Тетяна, вони певно всі такі)))
Ух як гарно лакея обробила з обох сторін і монеткою привабила й страхом пригрозила , боюсь цьому наказу він буде навіть більше відданий ніж королеві.
ну звісно мітка , богиня ж її обіцяла, звісно не відпустить , він і до цього її не хотів відпускати взагалі то, а тепер подавно!
Тетяна Рибак, щоб остаточно вже не втікла)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати