Коли в героя теж «часу немає»
Хай.
Натрапила на анекдот:
— Лікарю, я проковтнув годинник!
— І що ви відчуваєте?
— Нервую...
— Чому?
— Бо часу немає!
І знаєте що? Поки писала «Вічність у стрілках», зрозуміла, що майже всі герої могли б сказати цю фразу. ?
Тільки у кожного своє «часу немає».
Комусь не вистачає часу побути з рідними. Комусь — вчасно сказати важливі слова. Комусь — перестати жити минулим. А хтось настільки загруз у роботі, що забув, як взагалі виглядає життя за межами свого графіка.
Іноді ми думаємо, що проблема в годиннику. Але насправді проблема в тому, що ми постійно відкладаємо себе на потім.
А Мирон у своєму магазині вкотре нагадує одну просту річ: час неможливо зупинити, повернути чи накопичити про запас. Але можна навчитися помічати ті самі маленькі миті, з яких і складається життя.
Тому якщо раптом вам здається, що «часу немає», можливо, це знак трохи пригальмувати. ❤️
А тепер зізнавайтеся: хто теж останнім часом живе за принципом «ще одну справу зроблю — і відпочину»?
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати