Продовження

Дорогі читачі, важлива ваша думка:

Спочатку Марійка зустрічалася із АдамомAD_4nXfgTDCHqOYnAgyBrAfwwkU8W4XUUsiMiVbi2pCT41F-OW1E_WK4NlAXT04MgvjWRpv8VxWIRwBtPHkzcBuN6UVcMQzoX0zhQg3lDh1V0udbZu4nnLQd31sWzjhAOhd3eACOoEwkYQFQ=s2048?key=cg3GSvtgfXsIjN2GBPgZpA

AD_4nXcIxeGDyMfJ0hjjWbZQGAEWQtXweviZD46xCTHQ-jGM2kBoz3fxGFsbvxkp09hBAkJ3uPQp7UAi2Oj-1BjJPIh7eeYX2afg0NTCiN4fYx5wJxlo9FBnMkqrLLiZFXtJ6x-Ho8P7slvrGw=s2048?key=cg3GSvtgfXsIjN2GBPgZpA

 

Потім із Андрієм

AD_4nXckLRE9hzA9Cat89Iwns0MRgeTAlLgPWx7Qkb0knHsnkW-1VARr_0IQOoENXTBdNYmpzP2nAWCxal0aT5XSAZSDdBqgjVbOJTj6pn0BkDG96ilWjV42BWypPguT8w3cLFxH0TH_YLHSag=s2048?key=cg3GSvtgfXsIjN2GBPgZpA

AD_4nXflEliLQ1FkqbNBkcqrZRo4bhSiVtyeP6o_vrc9WgAYdFDPsSPcKaU0OCzTGk9DkA-HmY5IdEcC0rZVXunS9mMULYSbxhEf7sL4BUC5eYnGjSNZB9B-VkKELl0mnS3PBexBZ2M5BIlx4w=s2048?key=cg3GSvtgfXsIjN2GBPgZpA

Та поки Андрій в США, Адам хоче повернути її…

Кого вона обере, як ви вважаєте, кого їй краще обрати?

Підступного Адама, чиє кохання було лише на словах, а потім він кинув її, а тепер хоче повернути її назад, чи щирого Андрія, який дзвонить їй щодня по відео-зв’язку із Америки… Та по-справжньому кохає її. Хоча він далеко, а Адам зовсім близько, поряд. Те про що вона колись так мріяла тепер стало для неї реальністю, у вигляді нових залицянь Адама, але вона сумує за Андрієм. Адже той залишається вірним їй навіть на відстані…

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Яна Залізняк
24.06.2026, 16:59:19

Які чудові герої✨❤️✨

avatar
Оксана Павелко
24.06.2026, 15:19:46

Якщо Марія знає, хто насправді за такий фрукт той Адам, то хай краще чекає Андрія, як на мене. Не читала тієї історії, тож суджу з того, що бачу тут в блозі. Принаймні сподіваюся що ви, як автор, не дасте дівчині пропасти поряд з підступним хижаком))

Іванна Турецька
24.06.2026, 15:23:27

Оксана Павелко, Дякую за ваш відгук, так і є, він підступний хижак. Колись вона сумувала за ним, люблю робити інтриги. Дякую за ваш коментар)))

avatar
Дана Новак
24.06.2026, 15:17:27

Дуже гарні візуали! ✨

Іванна Турецька
24.06.2026, 15:19:02

Дана Новак, Широ дякую вам❤

Інші блоги
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Угода підписана. Попереду весілля...
Вітаю. Запрошую до оновлення! ✨✨✨ — Я за кавою... Кидаю і, забравши свою руку, таки йду до автомата, де саме забирає свою каву білявка в дуже короткій сукні. І це не дивно, бо по обіді жарить безбожно. Саме обираю
Знижка на "Сім'я для донечки" і не лише...
Всім привіт! Друзі, сьогодні знижки: ♥️«Сім'я для донечки» Ярослав думав, що просто їде оглянути будинок, який дістався йому в спадщину. Він не знав, що там на нього чекає маленька племінниця і жінка, яка
Ніжність зі знижкою!❤️
Привіт, мої хороші!) Ох, яку я вам пропоную сьогодні історію… Вибухову, яскраву, грайливу, сповнену гумору та кохання!♥️ …Дощ, калюжі, дівчина, що поспішає на співбесіду. І він… мчить, як лось по кукурудзі, на
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше