Додано
24.06.26 15:12:51
Продовження
Дорогі читачі, важлива ваша думка:
Спочатку Марійка зустрічалася із Адамом
Потім із Андрієм
Та поки Андрій в США, Адам хоче повернути її…
Кого вона обере, як ви вважаєте, кого їй краще обрати?
Підступного Адама, чиє кохання було лише на словах, а потім він кинув її, а тепер хоче повернути її назад, чи щирого Андрія, який дзвонить їй щодня по відео-зв’язку із Америки… Та по-справжньому кохає її. Хоча він далеко, а Адам зовсім близько, поряд. Те про що вона колись так мріяла тепер стало для неї реальністю, у вигляді нових залицянь Адама, але вона сумує за Андрієм. Адже той залишається вірним їй навіть на відстані…
Іванна Турецька
215
відслідковують
Інші блоги
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Вітаю. Запрошую до оновлення! ✨✨✨ — Я за кавою... Кидаю і, забравши свою руку, таки йду до автомата, де саме забирає свою каву білявка в дуже короткій сукні. І це не дивно, бо по обіді жарить безбожно. Саме обираю
Всім привіт! Друзі, сьогодні знижки: ♥️«Сім'я для донечки» Ярослав думав, що просто їде оглянути будинок, який дістався йому в спадщину. Він не знав, що там на нього чекає маленька племінниця і жінка, яка
Привіт, мої хороші!) Ох, яку я вам пропоную сьогодні історію… Вибухову, яскраву, грайливу, сповнену гумору та кохання!♥️ …Дощ, калюжі, дівчина, що поспішає на співбесіду. І він… мчить, як лось по кукурудзі, на
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкі чудові герої✨❤️✨
Якщо Марія знає, хто насправді за такий фрукт той Адам, то хай краще чекає Андрія, як на мене. Не читала тієї історії, тож суджу з того, що бачу тут в блозі. Принаймні сподіваюся що ви, як автор, не дасте дівчині пропасти поряд з підступним хижаком))
Оксана Павелко, Дякую за ваш відгук, так і є, він підступний хижак. Колись вона сумувала за ним, люблю робити інтриги. Дякую за ваш коментар)))
Дуже гарні візуали! ✨
Дана Новак, Широ дякую вам❤
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати