Новини, плани, небилиця...

Доброго часу доби, шановне панство.

Давно я тут не писала, аж скучила за вами))

Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами.

Почну з важливих новин.

«Ілюзія ненависті» йде до завершення. Залишилося чотири розділи! Тому, якщо ви відкладали читання, то вже час. Ця книга вийшла досить великою, об’ємною та насиченою подіями. Я дуже хотіла багато чого в ній прописати, закинути деякі гачки і сподіваюся, що ті гачки вистрелять, коли мені то треба буде) Не знаю, чи то правильна тактика і чи буде з мене стратег, але я намагаюся.

На тому тижні я прийду до вас з новинкою. Як уже анонсувала у своїх соцмережах, це буде книга про художницю. Я готувалася до неї з весни, і в цю підготовку входило все – від аніме до книг, новел, тематичних відео в Тік Ток,  а також до видів штриховки))) Сподіваюся, що не спозорюся, бо це черговий мій експеримент. В цій книзі я хочу підняти доволі делікатні теми, затим бажаю собі терпіння та витримки, аби все прописати, як хотіла.

А щодо небилиці, то… Ай, на неї я виділю окремий блог, бо то довго писати)

А ви читати. Хутенько.

Ілюзія ненависті

 

І хай згорить москва!

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Svetlana Mischenko
24.06.2026, 18:41:54

Нашими молитвами!!!!! А новинку завжди чекаю з нетерпінням!!!!! І нові герої поповнюють ватагу улюблених героїв!!!!! Хай горить палає!!!!!

Інна Камікадз
24.06.2026, 18:47:02

Svetlana Mischenko, Вже горить! Тримаємо кулачки, щоб згоріла вся)

avatar
Юлія Білецька
24.06.2026, 18:37:13

Оу, художниці то тонкі натури з своїми тараканами) з нетерпінням чекаю нову історію. І... дякую за Ілюзію, вона цікавенною була, якось швидко закінчилась))))

Інна Камікадз
24.06.2026, 18:40:21

Юлія Білецька, Мені здається, що художники дивляться на світ інакше. Я зараз на блог однієї і Тік Ток підсіла, вона постійно каже, що бачить предмети, як об'єкти, які можна намалювати)

Зайшла до вас на сторінку, скільки у вас книиг, читати не перечитати)

Інна Камікадз
24.06.2026, 18:38:43

Маріанна Темницька, Я тут вже багато років, трошки книг надбала)

avatar
Олена Гушпит
24.06.2026, 18:29:50

Всього чекаю з нетерпінням!!! ❤️❤️❤️ І вірю,що все вам вдасться!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
На порохно!!!!!!!!!! І щоб розвіяв вітер!!!!!!!!!

Інна Камікадз
24.06.2026, 18:38:26

Олена Гушпит, Але ж уже горить)) Може таки згорить вся)

avatar
Elena Levtrynsky
24.06.2026, 17:50:41

Ну, по-перше, нехай згорить вже!…
А по- друге, хто там у нас із четвірки друзів син артдилера?.. Чи у його долі інші манівці?..
Чекаю дуже на Вашу нову роботу, шановна авторко!

Інна Камікадз
24.06.2026, 17:56:19

Elena Levtrynsky, В його долі інші манівці) Ілюзія - це далеке майбутнє, а новинка буде вже в нашому часі, до війни

avatar
Valentina
24.06.2026, 17:44:04

Нехай все вдасться! Насолоди від проробленого та невтомного Муза!♡♡♡

Інна Камікадз
24.06.2026, 17:48:11

Valentina, Дякую)) Мені муза зараз справді потрібна)

avatar
Марина Ілюшина
24.06.2026, 17:35:22

Чекаємо з нетерпінням і на нові історії і небелиці! Ваші книги, то неймовірна любов! Ще більше Вам творчої наснаги і смерть ворогам!

Інна Камікадз
24.06.2026, 17:43:09

Марина Ілюшина, Нехай уже виздихають, то і дихалося б легше

avatar
Виктория Зёма
24.06.2026, 17:31:07

Має вийти

Інна Камікадз
24.06.2026, 17:42:35

Виктория Зёма, Вельми на це сподіваюся

avatar
Nata Bond
24.06.2026, 17:22:37

Успіху Вам!!!

Інна Камікадз
24.06.2026, 17:42:26

Nata Bond, Щиро дякую ❤️

avatar
Оксана Кіс
24.06.2026, 16:56:53

Інно,ваші книги неймовірні.Читаю з великим захватом, а мова яка ! Інно ,Ви талант і у вас все вийде .А ми будемо читати ,насолоджуватися і обговорювати.

Інна Камікадз
24.06.2026, 17:10:46

Оксана Кіс, Дякую вам. Ваша підтримка безцінна❤️❤️❤️

Інші блоги
Між стерильністю та людяністю
Всім привіт! Ви коли-небудь замислювалися, скільки всього залишається від людини після того, як вона йде? Для більшості це лише квадратні метри, які треба звільнити від "мотлоху" для продажу. Для мого героя, Кирила,
Подяка за бест для Приборкувачки
Моя величезна подяка всім за бестселер для ПРИБОРКУВАЧКИ ПРОКЛЯТЬ! Моя величезна подяка всім, хто підтримував книгу від самого старту! Всім, хто приєднався і хто купував! Дякую!!! І запрошую до книги, хто ще не приєднався:
Викладаю збірочку поезій ♥️✨♥️
Вітаю! Поки книги пишуться, поміж іншим вирішила зробити те, що давно збиралася, а саме нарешті впорядкувати та надрукувати свої вірші. У збірці «Я ще жива ...» вміщені як давні, так і нові вірші. Поезією
"Паперовий корабель" - завершено
Але попереду чекають нові історії, таємниці і складні почуття
Анекдот про поліцію
Анекдот чи ні, але вже в котрому українському серіалі зустрічаю такий діалог Ми з поліції! Можна до вас зайти? А що,хіба в мене є вибір?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше