Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство.
Давно я тут не писала, аж скучила за вами))
Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами.
Почну з важливих новин.
«Ілюзія ненависті» йде до завершення. Залишилося чотири розділи! Тому, якщо ви відкладали читання, то вже час. Ця книга вийшла досить великою, об’ємною та насиченою подіями. Я дуже хотіла багато чого в ній прописати, закинути деякі гачки і сподіваюся, що ті гачки вистрелять, коли мені то треба буде) Не знаю, чи то правильна тактика і чи буде з мене стратег, але я намагаюся.
На тому тижні я прийду до вас з новинкою. Як уже анонсувала у своїх соцмережах, це буде книга про художницю. Я готувалася до неї з весни, і в цю підготовку входило все – від аніме до книг, новел, тематичних відео в Тік Ток, а також до видів штриховки))) Сподіваюся, що не спозорюся, бо це черговий мій експеримент. В цій книзі я хочу підняти доволі делікатні теми, затим бажаю собі терпіння та витримки, аби все прописати, як хотіла.
А щодо небилиці, то… Ай, на неї я виділю окремий блог, бо то довго писати)
А ви читати. Хутенько.
І хай згорить москва!

10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНашими молитвами!!!!! А новинку завжди чекаю з нетерпінням!!!!! І нові герої поповнюють ватагу улюблених героїв!!!!! Хай горить палає!!!!!
Svetlana Mischenko, Вже горить! Тримаємо кулачки, щоб згоріла вся)
Оу, художниці то тонкі натури з своїми тараканами) з нетерпінням чекаю нову історію. І... дякую за Ілюзію, вона цікавенною була, якось швидко закінчилась))))
Юлія Білецька, Мені здається, що художники дивляться на світ інакше. Я зараз на блог однієї і Тік Ток підсіла, вона постійно каже, що бачить предмети, як об'єкти, які можна намалювати)
Зайшла до вас на сторінку, скільки у вас книиг, читати не перечитати)
Маріанна Темницька, Я тут вже багато років, трошки книг надбала)
Всього чекаю з нетерпінням!!! ❤️❤️❤️ І вірю,що все вам вдасться!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
На порохно!!!!!!!!!! І щоб розвіяв вітер!!!!!!!!!
Олена Гушпит, Але ж уже горить)) Може таки згорить вся)
Ну, по-перше, нехай згорить вже!…
А по- друге, хто там у нас із четвірки друзів син артдилера?.. Чи у його долі інші манівці?..
Чекаю дуже на Вашу нову роботу, шановна авторко!
Elena Levtrynsky, В його долі інші манівці) Ілюзія - це далеке майбутнє, а новинка буде вже в нашому часі, до війни
Нехай все вдасться! Насолоди від проробленого та невтомного Муза!♡♡♡
Valentina, Дякую)) Мені муза зараз справді потрібна)
Чекаємо з нетерпінням і на нові історії і небелиці! Ваші книги, то неймовірна любов! Ще більше Вам творчої наснаги і смерть ворогам!
Марина Ілюшина, Нехай уже виздихають, то і дихалося б легше
Має вийти
Виктория Зёма, Вельми на це сподіваюся
Успіху Вам!!!
Nata Bond, Щиро дякую ❤️
Інно,ваші книги неймовірні.Читаю з великим захватом, а мова яка ! Інно ,Ви талант і у вас все вийде .А ми будемо читати ,насолоджуватися і обговорювати.
Оксана Кіс, Дякую вам. Ваша підтримка безцінна❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати