Запрошую в Ковен ❤❤❤ (багато картинок)
Як я й казала, книгу "Другий шанс або Помста ангела" можна читати без першої частини, але для досягнення такого ефекту я використала прийом, який називаю "панорама" - перед тим, як дійти до головних героїв, ми трошки походимо навколо, знайомлячись з усім їхнім оточенням. Також нам з цим допоможе візуалізація ❤️
Отже, засідання Ковена (в 1829 році він був ще єдиний, без поділу) виглядає приблизно так:

Його верховна, Маріца Моро (специфічна дама):

Як ви знаєте, на засіданні присутня одна знайома нам особа.
А саме, Батса Бей (1829 рік):
.jpg)
Хто читав першу частину, можливо, одразу здивувався, а хто ні,
то мав нагоду познайомитись з Батсою в сучасності в сьогоднішньому оновленні:
.jpg)
Як ви можете здогадатись, за останні 200 років ЩОСЬ СІ СТАЛО, бо в нормі відьми не старіють і не міняються...
Ну і головне, заради чого ви відкрили цей блог.
Дівчата, тримаємо себе в руках!
Ґєшеат:
.jpg)
Нагадую, що всі ці персонажі, включаючи останнього, живуть ТУТ!
З любов'ю ❤ Ваша Мрія Чарівна ❤

37 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТакі коментарі ви чуєте від мене не вперше, але... здається, автор володіє магією! Бо я гортала, а на останньому візуалі просто залипла...
Арія Щульц, Дякую! Ви, як завжди, фея творчості й Натхнення ❤️❤️❤️
Дуже круті візуали❤️
Ана Харві, Дякую!!! ❤️
❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую ❤️
❤️❤️❤️
Ірина Скрипник, Дякую ❤️
Неймовірні арти. Зразу ніби занурився у історію з головою. Дякую
Наталья Храпакова, Дякую, що ви оцінили)
❤️❤️❤️
Ірина Тітова, Дякую за підтримку! ❤️
Які яскраві дівчата ₍^. .^₎⟆ ✧ Чудовий типаж ви обрали для верховної ❤️
Кіт Анатолій, Щиро вам дякую ❤️
Зал просто вау, деталізація. Ви ші прописуєте детвлізацію? 4к, 8к, бо виглядає просто бомбезно. Успіхів
Elis dandelion, Я йому кинула іншу картинку в потрібному мені стилі)))
Специфічний хлопчина)) І цікаво, що сталося із Батсою.
Тея Калиновська, Дякую))) Ми дізнаємось... Але поступово)
Всі вражають) ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Дякую!!! ❤️
Які візуали!!!❤️❤️❤️ Тримати в руках себе складно) Я про рогатого, хоча й відьмочки теж розкішні)) Тільки одна, здається, пиріжечків переїла)))
Анна Потій, А ви себе не тримайте, я, можна сказати, через цього рогатого взялася за другу частину, бо в нього половина читачок закохана)))
Щодо періжечків - там є поважна причина)
Дякую за підтримку! ❤️
Видно що відьми....декольте таке у всіх. Ах..
Олена Родан, Ехехе))) О так ❤️
просто любов з першого погляду!!! ❤❤❤
Мельська Наталі, Дякую!!! Приємно чути ❤️
Ґєшеат❤️❤️❤️
Катерина Винокурова, Коротко і ясно ❤️
Останній персонаж ♥️♥️♥️ Прямо в серденько ♥️♥️♥️
Айрін Ван, Я не сумнівалась ❤️❤️❤️
Він головна перчинка цієї книги)))
Дякую!
Вау ❤️ які вони всі неймовірні ✨
Лана Жулінська, Дякую! ❣️
♥️♥️♥️
Юкарі Ейрі, Дякую за підтримку ❤️
Дууууже гарно ❤️❤️❤️
Христина Вілем, Дякую ❣️❣️❣️
М-м-м, всі такі цікаві❤️.❤️
Delulu Fabii, Дякую ❤️❤️❤️
Які атмосферні візуалізації ⚡❣️✨
Ромул Шерідан, Дякую ❣️
Вони шикарні❤️❤️❤️☺️☕
Аріда Демоніар, Дякую ❣️
Я вже не раз малювала собі образ Батси у голові, і ви наче підглянули мої думки))
Чомусь під час читання (а саме коли збирається ковен) мені постійно згадувався серіал «Американська історія жахів», 3-й сезон про ковен відьом. Там була Кеті Бейтс — неймовірна акторка, хоча її персонажку хотілося придушити вже за кілька хвилин екранного часу!
Саме її я чомусь уявляла, коли читала описи Батси. І тепер дивлюся на візуал — 100% влучання! Ну дуууууже схоже!)))
Єва Борея, Ну не буду робити з себе дурочку - звісно згаданий вами персонаж ліг в основу образу)))))) Мені дуже подобається, що ви це побачили)))
Так, я зараз відволіклася на Батсу, але поява Ґєшеата змусила мене пискнути від щастя!))
Як стильно та готично✨️
Ганна Літвін, Дякую ❤️❤️❤️
Атмосферно))
Олена Ранцева, Мур! Дякую! ❤️❤️❤️
Не заздрю Ґєшеату... Такий красень та така ... Потвораа....
Анна Лященко, Ахаха))) Післязавтра поговоримо))))
❤️❤️❤️
♥️♥️
Белла Ісфрелла, Дякую))) ❤️❤️❤️
"за останні 200 років ЩОСЬ СІ СТАЛО"
а шоб там ще з сі стало...
за 200 років обвисли сі, зморщилися сі
старость не радость
і молодость гадость
Грудна Жаба, Дякую, я прям посміялася)))
Вау)) оце так жінкиииии ♥️♥️♥️
Джулі Мун, Дякую))) ❤️❤️❤️
Неймовірні персонажі ❤️
Агнія Бурне, Дякую! ❤️❤️❤️
Ммммммммм, нарешті мій улюбленець)))
хахахахха, я однозначно би пораділа більше порівнянню з Маріцею, вона дуууже крута))))
Батса, мабуть, занадто лізла, куди не треба, тому й наслідки маємо...
Марія Залевська, Подивимось! Цікава версія! Дякую ❤️
Ох, які ці відьми....
Аріна Спел, Дякую))) ❤️❤️❤️
Візуали дуже гарні❤️❤️❤️
Євген Званіч, Дякую! ❤️❤️❤️
(задоволено муркоче в грудях з загадковою посмішкою)
Яка чудова компанія зібралась тут у вас ❤️✨❤️
Містер Чілл, Дуже приємно, що ви оцінили)))
Десерт лишили на останок?))
Стасія Мун, Ну звісно)))
Люблю гарні візуали... Дякую)
Лія Лореляйн, Дякую вам ❤️
Дуже гарно❤️
Ася Кас, Дякую ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати