1 557
“Відьомські іграшки”
Анотація до книги "Другий шанс або Помста ангела"
Світла відьма, що заблукала між ангелом і демоном, між Світлом і Темрявою...
Темна, яка втратила свого ангела й тепер змушена вчитися довіряти новому фамільяру, що виявився зовсім не таким, як вона очікувала...
І Верховна Темного Ковена, яку з власним помічником пов'язують дуже дивні стосунки.
Їхні долі переплелися набагато тісніше, ніж здається. Давні образи, таємниці Ковенів, спокуси й почуття, що здатні змінити все, штовхають героїв до вибору, від якого залежить не лише їхнє майбутнє.
Адже іноді достатньо одного рішення, щоб змінити все.
А іноді — отримати Другий шанс.
!!! Оновлення кожен день о 00:00, крім понеділка !!!
Темна, яка втратила свого ангела й тепер змушена вчитися довіряти новому фамільяру, що виявився зовсім не таким, як вона очікувала...
І Верховна Темного Ковена, яку з власним помічником пов'язують дуже дивні стосунки.
Їхні долі переплелися набагато тісніше, ніж здається. Давні образи, таємниці Ковенів, спокуси й почуття, що здатні змінити все, штовхають героїв до вибору, від якого залежить не лише їхнє майбутнє.
Адже іноді достатньо одного рішення, щоб змінити все.
А іноді — отримати Другий шанс.
!!! Оновлення кожен день о 00:00, крім понеділка !!!
любовний трикутникжіноче домінуваннявідьми ангели демони
“Довгоочікуване продовження! Протистояння світла і темряви настільки загострюється, що кордони добра і зла розмиваються... Ми побачимо Ханну, Астраеля, Ґєшеата в інших ролях і познайомимося з новими класними героями!”
“Для Ханни вибір між Світлом і Темрявою дуже буквальний. Вона мусить обрати ангела чи демона, і багато хто чекає її вибору. Але героїня ще не знає, що від неї залежить не тільки чиєсь розбите серце, а й долі багатьох…”
Зміст книги: 18 глав
Останнє оновлення: вчора
190 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗ кожною частиною справді складаються все більше теорій)))
Але Верховній треба бути обережнішою. Минулого разу Ханна заволоділа путами Карлайли, тому може розібратися і з артефактом... і не факт, що не забере)))
Єва Борея, Так, тут ви маєте рацію. Фірайя ніколи не опинялася по різні сторони барикад з Ханною, це її колишня студентка і про факту протеже - Фірайя абсолютно впевнена, що Ханна буде до неї лояльна)))
4.4 ой як це магічно і красиво ❤️❤️❤️❤️ і ви знову посіяли в моїй голівонькі кучу теорій)))
Арія Щульц, Дякую! Ну тут теорії доречні))) Дякую, що читаєте ❤️
Бажаю успіху книзі ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Дякую за підтримку!!! ❤️❤️❤️
Чудове міське фентезі з гарячим сюжетом та перчинкою! Динамічно, емоційно та дуже атмосферно. Любовний трикутник тут справді інтригуючий, а таємниці Ковенів додають містики. Окреме спасибі за регулярні оновлення — читати одне задоволення!
Марія Рід, Щиро дякую за приємні слова! ❤️
Дуже цікаво, як Батсі вдалося прибрати до рук спадок Маріци… І як цей найцінніший артефакт опинився в руках Світлих?
Назва книги починає прояснюватись, як і мотиви певного блондина, якого потягнуло до знань… Слідкуватиму за подіями, ух!
Марія Залевська, Ну там багато всього сталося, постараюся розкрити, не перевантажуючи книгу подіями, їх і так достатньо)))
Цікаві припущення))) Дякую❤️
Ну, це навіть не другий шанс) А кардинальна зміна минулого заради нового майбутнього. Чи скористається ним Ханна, чи вистачить сил, і ким буде в цій новій реальності їм Астраель – цікаво буде спостерігати❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Щоб Ханна ще визначилась, чого саме вона хоче, то було б взагалі супер)
Дякую, що читаєте! ❤️
Цікава назва артефакту. Багато питань викликає...
Анна Лященко, Ага! Ще й з назвою книги перекликається, еге ж?
Дякую вам ❤️
Ого, яка місія положена на Ханну. Світлому Ковену вона потрібна для того щоб розгадати силу Другого Шансу і активувати його, щоб не почалася справжня війна між Ковенами. І це дуже важлива і надто складна задача. Чи зможе вона справитися з нею? Чи не з цієї причини, і Темний Ковен хоче отримати її та Ангела? Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Ваші коменти - просто в серденько ❤️ Дякую!
Чи не з цієї причини, і Темний Ковен хоче отримати її та Ангела? - Саме з тієї! Тут зараз боротьба за найкращих ❤️
Упс, а що це Фірайї потрібно від Ханни? Ще й на нульовому поверсі. Що то за поверх такий, що про нього тільки шепітом говорять? Вона тут тільки після солоденького, а тут начальство викликає. Це як гірка пілюля. Спродіваюсь, що тут нічого страшного, просто робочі моменти. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Ви вже знаєте, що робочі))) Але важливі ❤️
Астраель під час пристрасті дуже говіркий, але це неймовірно мило)))
Єва Борея, Дякую... Важко пояснити, він рідко каже, що думає, але коли збуджений, то так)))
4.3.
Нагадай-но, що вони там пообіцяли Фірайї до цього?)))
Мрія Чарівна, Це було надто яскраво))
Пристрасний, ніжний розділ❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Щиро дякую, що читаєте ❤️
Ха-ха-ха, хтось тааааакий балакучий..))) Але, здається, всім дуже навіть підходить!)))
Я чекала на це і я це отримала, дякую!)
Хоча маю напрочуд схожі в дечому оновлення, але все ж вони дуже різні…
О, що ще там на нульовому… Я вже не памʼятаю ( Чекатиму на розмову!
Марія Залевська, Це не останній такий розділ)))
В першій книзі цей поверх згадувався, але що там насправді, дізнаємось тільки о півночі)
Смачно , гаряче іхіхі місце з чудовою акустикою …. Але такі дивні прохання Астраель , чи не хоче він відьму приручити , ії ж зброєю ??
Арія Щульц, І цю версію запишемо! У нього в голові цікаві речі кояться)))
Це було схоже на якесь закляття...
Анна Лященко, Все можливо) Ці двоє мають дуже незвичні стосунки)
4.2 вхіхіхі Ханна він побаченого , не просто закипіла , а подумки матюкнулась : « чому раніше його так не ставила на коліна» .Але насправді , як мінімум їй неприємно.
А як максимум… це ангел знову щось задумав . Не сидиться йому на місці ❤️❤️❤️❤️
Арія Щульц, Не виключено, що щось подібне вона й подумала))) Але точно невідомо)
А щодо нього... В нього є незакінчені справи ❤️
Мені одній здається, що Астраель збудився від такої вже звичної зверхності відьми й про ту залу запитав зовсім не випадково? ♥
Мрія Чарівна, ♥ Навзаєм! ♥
Астраель йде до своєї мети. Цікаво, коли він стане вільним, то перебереться на ліжко?))
Мрія Чарівна, я так і подумала))
І чого Астраеля постійно принижують? Знову на коліна встань, вклонися(( Добре, що Ханна втрутилася.
Тея Калиновська, По-перше, скоро буде пояснення)) По-друге, е... Ну це так була, розминочка)
Ніжні ніжності) Такі милі Астраель та Ханна❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Це моя улюблена пара, чесне слово)))
Щоб отримати дозвіл відвідувати бібліотеку Астраєль готовий зробити, що завгодно. І не просто так йому це потрібно. Що він задумав? Здогадки є, вле не впевнена, що все так просто. Відповідь точно не лежить на поверхні. Знову почала перечитувати першу частину, і відчуття, що стало навіть цікавіше. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Вау, серйозно???
Ох, це так приємно знати))) Дякую ❤️
Приємно, що Ханна постояла за нього! Навіть трошки неочікувано, але має нагадати, хто вона і хто він..) Цікаво, що там за справи у нього, діловий який)
Марія Залевська, Ханна, навідміну від нього, не звикла до такого звертання))) Трошки навела порядок)
А справи в нього дуже важливі))) Дякую, що читаєте)
Асираєль знову хоче повернутися у бібліотеку. І, навіть не складно здогадатися, яку інформацію він там збирається шукати. Вже трохи його шкода, бо йому не дозволять використати її, навіть, якщо він її знайде. Чи можетвн хоче бути поближче до Ханни? І тут не має ніякого підступу? Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Хто його знає, може, він знайте, як її використати) Він винахідливий - Карлайла підтвердить)))
Дякую вам ❤️
Хм... минулого разу бібліотека стала "каталізатором"))) Не думаю, що цього разу Астраель так само буде чемно буде читати ♥
Єва Борея, От і Фірайя, до речі, теж не думає! Подивимось, що вона скаже на це)
Цікаво, що там йому потрібно в бібліотеці насправді… І що там за нова відьма, через яку Ханна непокоїться )))
Марія Залевська, Довго думати, що написати, щоб не наспойлерити) Напишу - дізнаємось!
Щиро дякую ❤️
4.1 йо пахне мені драмою … і кучею теорій в голові ❤️
Арія Щульц, Хотілося б послухати...
Дякую, що читаєте! ❤️
Я противниця «мамочок» , але ти хлопчику прислухався б … діло каже ❤️❤️❤️
Арія Щульц, Так, в команді Батси прибило людей))) Дякую)))
3.3 хм ну якщо це справді можливо, а не брехня щоб заманити Астраеля … то до цієї пропозиції він повернеться! Я в цьому впевнена .
Поки що гордість не дозволяє ❤️❤️
Арія Щульц, Цікава думка! Що ж, може й повернеться, бо пропозиція цілком реальна)
Ну а я що казала ❤️❤️❤️
Арія Щульц, І не сумнівалась, ага ❤️
Я впевнена на 200% хто там іхіхіхі грається і дошкуляє Ханні❤️❤️❤️
Арія Щульц, Не сумніваюсь, що ви вгадали)))
Хроніки : а історія заграла іншими барвами ❤️❤️❤️
Дуже смачно описано, я захотіла побути на місці Маріци…
А от хлопець навіть не зрозумів, у що вляпався іхіхіхіх
Арія Щульц, Так, він ще довго не зрозуміє... Можливо, ніколи ❤️
2.3 як ж вона недооцінює Тау, а в його голівонькі такі чудові плани і думки .
Це інкуб покаже життя , я вас запевняю!❤️❤️❤️
Арія Щульц, Саме так!!! Карлайла його дуже недооцінює) Просто таких помічників в неї ще не було)
2.3 зроби все що хоч , аби вона була в Ковені ❤️❤️ хм складається враження, що серед переліченого він почув лише тр@ахути ахахах
Арія Щульц, Регочу вголос просто! Дякую)))
Той випадок, коли матір потрібно слухати((
Тея Калиновська, Так, плюс один в команду Батси))) Дякую!
Кохає він.. дурбецало! Мати краще знає, що треба робити! Та хто ж в такому віці матір слухає...
Анна Лященко, О! Мені подобається, що ви вибрали сторону в цьому конфлікті))) Цікаво. що скажете далі ♥️
Нічого собі які розгони і повороти) Як завжди радуєте ♥
І щось мені підказує, що Даміан в нас дуже незвичайний хлопець) Вже є деякі здогадки, але поки помовчу і почекаю, що буде далі)))
Єва Борея, Щиро дякую за такий відгук) Але насправді у нас все ще експозиція, щоб познаймити читачів з новими і старими героями. Як тільки піде сюжет, видихнути вже майже не дам ♥️
Дякую, що читаєте)))
Ну і розділ чумовий. Батса дізналася, що синуля закохався в відьму. Та не просто в відьму, а Маріцу. Це ж капець. Що буде робити Батса? Чи зупинить вона сина? Чи сховає його? Що буде, якщо всі у Ковені дізнаются про її таємницю. Шило у мішку не сховаєш. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Сховати його вже, схоже, не вийде, хоча, звісно, Батса не така людина, щоб залишити все, як є. Буде шукати методи це припинити ♥️
Ох, як напружено… Розумію тут позицію обох. І як імпульсивна особа була би на боці сина. Але вчасно згадала, що я мама… Тому дуже добре розумію почуття матері… Ттм паче, що вони - не звичайні люди, а обтяжені тим, ким є.
Марія Залевська, Тут дійсно складна ситуація і однозначно правих в ній нема на мою думку. І вона ще значно погіршиться...
Маю стійке враження, що двоє хлопів з цій історії мали народитися і належати зовсім не до тих світів, до яких належать… Принаймні зараз, подивимося далі… Класно, що ми яскраво бачимо, що і умовне добро, і умовне зло мають різні грані.
Марія Залевська, Дуже цікавий коментар, я відповім на нього трохи пізніше)
2.4. Так, Карлайла тонко відчула слабкість Батси. Я теж так подумала)
Ей, авторко завершили розділ на самому цікавому...)))
Вау, оце так поговорили! Напружено! Відчуваю іскри між цими двома красенями! А така заманлива пропозиція була...
Марія Залевська, Так, розмова вийшла цікава))) Щиро дякую за слідкування за історією ♥️
ахаххаххахахха, порівняння пекла з певною особою - дуже класне)))
Марія Залевська, Ну щоб Астраелю було зрозуміліше)))
2.2 Ох, ну Батса стерво так вчиняти з Карлайлою. А Ґєшеату варто стати сильнішим,а не ось це от все...
Ганна Літвін, Ееееее... Таааак)))
2.3. Цікаво ким же зайнято серце Ґєшеата.. Батсою?.. тьху...
Цікаво як Ханна відреагує на демона, якщо вже відмовляла.
Ганна Літвін, Це все ми дізнаємось трохи пізніше)))
Дякую ❤️
Принциповий наш ангел))
Анна Лященко, Є таке) І гордий)))
Яка приваблива пропозиція від Батси, але умови не підходять зовсім. Тож місія Гєшеата провалена. А Астраєль і надалі залишається вірним Ханні. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Так, є пара неприйнятних нюансів, на жаль ☹️
Щиро вам дякую!
Ого, які неочікувані пропозиції! Хоч Астраель і відмовився, але щось в цьому є...
Єва Борея, Це мало б насправді спрацювати)
Але Астраель на таке не піде точно)
А на яку відповідь ще очікував демон від ангела? Цілком логічно)
Тея Калиновська, Цей демон знає, скільки він вже пережив і був переконаний, що свобода важливіша)
Помилочка)
Хм, яка ангельска твердість!
Дякую
Nataliya Parfenyuk, Насправді Астраель навіть своє падіння не вважає справжнім, тож такі пропозиції не мали шансів в його випадку))) Але друга сторона так просто не здасться!
Дякую вам)
О, під час аудіенції Карлайла добре захистила Тау))
Ганна Літвін, Приємно, що ви помітили))) Це так)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати