1 557
“Відьомські іграшки”
Анотація до книги "Другий шанс або Помста ангела"
Світла відьма, що заблукала між ангелом і демоном, між Світлом і Темрявою...
Темна, яка втратила свого ангела й тепер змушена вчитися довіряти новому фамільяру, що виявився зовсім не таким, як вона очікувала...
І Верховна Темного Ковена, яку з власним помічником пов'язують дуже дивні стосунки.
Їхні долі переплелися набагато тісніше, ніж здається. Давні образи, таємниці Ковенів, спокуси й почуття, що здатні змінити все, штовхають героїв до вибору, від якого залежить не лише їхнє майбутнє.
Адже іноді достатньо одного рішення, щоб змінити все.
А іноді — отримати Другий шанс.
!!! Оновлення кожен день о 00:00, крім понеділка !!!
Темна, яка втратила свого ангела й тепер змушена вчитися довіряти новому фамільяру, що виявився зовсім не таким, як вона очікувала...
І Верховна Темного Ковена, яку з власним помічником пов'язують дуже дивні стосунки.
Їхні долі переплелися набагато тісніше, ніж здається. Давні образи, таємниці Ковенів, спокуси й почуття, що здатні змінити все, штовхають героїв до вибору, від якого залежить не лише їхнє майбутнє.
Адже іноді достатньо одного рішення, щоб змінити все.
А іноді — отримати Другий шанс.
!!! Оновлення кожен день о 00:00, крім понеділка !!!
любовний трикутникжіноче домінуваннявідьми ангели демони
“Довгоочікуване продовження! Протистояння світла і темряви настільки загострюється, що кордони добра і зла розмиваються... Ми побачимо Ханну, Астраеля, Ґєшеата в інших ролях і познайомимося з новими класними героями!”
“Для Ханни вибір між Світлом і Темрявою дуже буквальний. Вона мусить обрати ангела чи демона, і багато хто чекає її вибору. Але героїня ще не знає, що від неї залежить не тільки чиєсь розбите серце, а й долі багатьох…”
Зміст книги: 18 глав
Останнє оновлення: вчора
190 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з новинкою. Успіхів та натхнення)
Хелен Нуар, Дякую за привітання, дуже приємно!
Це ж наскільки Карлайла хоче повернути назад собі ангела, що згодна погодитися на всі шалені вимоги Батси. Це не просто вимоги майже приниження. А те що зробила Батся на останок, не очікував ніхто. Тепер у Карлайли буде ще один ворог. І це на якась собі Ханна, а сама Верховна. Не думаю, що вона це просто так проковтнула. Це не в природі Карлайли. Стає все цікавіше. З нетерпінням чекаю на рішення Батси. Дякую
Анна Лященко, Так, я ж це і мала на увазі)))
А вона ДУЖЕ хоче повернути ангела...
Анна Лященко, О так... Дуже))))
Батса, звісно, дуже категорична, мʼяко кажучи… Карлайлу не має бути шкода, але мені її шкода…
Як такий красунчик взагалі їй служить? Не вистачає смайлика, що розпливається від подиву))
Мрія Чарівна, Я так і зрозуміла)
Ну, з інкуба такий собі захисник( А якщо чесно, то взагалі ніякий((
Тея Калиновська, От саме це він Карлайлі з самого початку й пояснював. Вона не прислухалась...
Складні стосунки і правила там у них в ковені ;)
І взагалі таке собі непросте відьомське життя
Дякую
Nataliya Parfenyuk, Ціла магічна мафія)
Дякую, що зазирнули до мене ❤️
Неймовірна обкладинка ❤️❤️❤️
Ельфріде Ноар, Щиро дякую!!! ❤️
Що ж ви так катуєте... Показали темноволоого демона і все? Тепер чекати?
Катерина Винокурова, Вже вночі продовження)))
1.3 Що ж дуже сильно розізлили відьму.
Катерина Винокурова, Та це вона просто розганяється)))
1.2 Ну відьма в своєму характері)
Катерина Винокурова, Так-так)))
1. Оь це так початок)) І новенький демон мені подобається))
Катерина Винокурова, Мурр! Приємно чути! ❤️
А Батса – нівроку живуча) Так зрозуміла, що Карла своїм не ділиться;))
Тея Калиновська, Так, Карлайла спеціально запропонувала обмін, знаючи, що Батса НІКОЛИ на таке не погодиться)
То на обкладинці з Ханною Гешает...) Ммм
Мрія Чарівна, Мене влаштовує, нехай буде поближче)))
Щось мені ця Верховна не подобається...
Анна Лященко, Ну... Так, не в цій книзі точно))))
Мої вітання! Я в очікуванні і передчутті.
Полоскочете нам читачам нервові закінчення. Вриваємось))
Дякую
Nataliya Parfenyuk, Дякую!
Так, ця книга дуже емоційна, це поки що тільки початок!
Дякую за підтримку)))
Ммм, Ґєшеат))) Давно не бачилися! Занадто давно…
Ой, ну дякую за уточнення, шо я не на цю Батсу схожа, а на молоду))) А то якось мені би більше хотілося хоча б на Маріцу аахахахах
Марія Залевська, О Боже, ця реакція)))) Я балдію)))
Там між молодою і сучасною ДУЖЕ велика різниця, покажу в блозі)))
Дякую ❤️
А Маріца крутааа)) І імʼя мені до душі ))
Марія Залевська, Дякую, приємно чути)))
О, Карлайла вирішила заручитися підтримкою і допомогою Верховної, для повернення Астраеля. У самої силушки не вистачає? Якщо Батса погодиться допомогти, то погані справи. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Якщо Батса погодиться допомогти, то погані справи. --- Не уявляєте, наскільки ви праві) Але Батса не благодійний фонд. В неї свої інтереси, не так просто вмовити!
Так-с, а у нас вже тут засвітився жаданий Ґєшеат, і я тепер щаслива! ♥
А ось те, що Верховна може допомогти... Здається, поки ми доберемося до Ханни за сюжетом, уже почнеться апокаліпсис)))
Єва Борея, Ахахах, оце реакція))) Приємно чути)))
Так, до Ханни нам ще трошки потерпіти, спочатку нагадаю й познайомлю з усіма важливими героями)))
З новою книгою Вас! Успіхів, купу натхнення й задоволення від процесу написання! Від мене «серденько» в підтримку!)
Лекса Т. Кюро, Щиро дякую за таку приємну підтримку! ❤️
Вау! Крутий хід - повернення в минуле. І цікаво описане засідання Ковену. Але хто ж ще невидимо на ньому був присутній? В мене є ідея. Побачимо, чиия маю рацію. Дуже дякую за продовження
Наталья Храпакова, Так, Хроніку ми будемо спостерігати деякий час, раз на кілька глав, бо там сталися певні важливі події) Щодо того, хто спостерігає - подивимось, подивимось)))
Дякую вам ❤️
Хмм... цікаво, але поки що складно провести всі ниточки))) Треба більше інформації! ♥
Єва Борея, Так, там самий початок. Ми повернемось до Маріци після наступної глави ❤️
Справило враження засідання Ковену. Маріца – сильна відьма. Але і самовпевнена. А останнє не раз шкодило найсильнішим((
Тея Калиновська, Ви насправді багато побачили))) Відчувається колежанка-письменниця)
Дякую за коментар)))
Ого...
Анна Лященко, ❤️❤️❤️
Вітаю вас з новинкою ❤️❤️❤️
Неба Крайчик, Дякую! ❤️
Тау не розуміє, що його насправді чекає...
Анна Лященко, Ну в повній мірі ще точно ні)))
Вітаю з новинкою!❤️
Елія Еванс, Дякую вам! ❤️
Оооо, цікаво, що ж там не уявляє руда відьма)
Ммм, прекрасний початок знайомства, я вважаю) Ох уж ці інкубські штучки))))
Марія Залевська, Я теж вважаю, що це найкращий спосіб познайомитись)
Ну, в приципі, для цього Карлайла його і викликала, чкільки ж можна-то одній сидіти?)))
❤️❤️❤️
Хахаах. Ці стримані страждання Тау нагадали мені сьогодні мене на масажі :D
А Карлайла в своєму дусі…
Марія Залевська, Порівняння просто вбило))) Дякую ❤️
О! Попасти в персонажа, якого писала рік тому не так просто, тому тим більше дякую!
О, Карлайла стабільна й вірна собі)) А от Тау, здається, зовсім не заперечує ♥
І тепер мені дуже цікаво, що там насправді з Астраелем... Який же він тоді насправді? О.о Після такої зачіпки просто неможливо не зацікавитися)))
Заінтригували ♥
Єва Борея, Я дуже старалася, дякую! ♥
Залишилося з'ясувати, що вона має на увазі)))
Карлайла так і не полишила ідею повернути Астраеля. Її гордість задіта і вона не полишить спроб. А от Тау хоч і знав, яка вона, все одно зголосився бути її фамільяром. Не думаю, що це спроста. Є якісь причини для цьго, це точно. Дякую
Наталья Храпакова, В жодному разі не полишила. Їй тільки потрібно було пару місяців, щоб оговтатись від такої нищівної поразки.
Щодо Тау - у нас ще буде можливість краще зрозуміти його мотиви) Дякую вам!
Та в принципі він інкуб. І по-великому рахунку буде грати в свою гру, а Карла в свою. І обоє отримають, те що хочуть.
Тея Калиновська, Цікава думка, дякую! ❤️
Гарний хлопчик, мені подобається)) Все зрозумів) Якщо не веде свою гру, звісно, не здивуюся, якщо буде саме так..)
Марія Залевська, Цілком може бути й так))) Дякую за відгук ❤️
Мені вже шкода цього хлопця з хвостиком....
Анна Лященко, Його можна починати жаліти з моменту, як він явився на виклик Карлайли)
Дякую!
Вітаю з новинкою! Успіху історії!
Оксана Соловій, Дякую за теплі слова ❤️
Тау це не Астраєль. Якщо Астраєть покорявся через силу, то Тау буде це робити добровільно. Дякую за цікаве продовження
Наталья Храпакова, Так! Але хто знає, може, в цьому Карлайла теж знайде щось цікаве? А може й ні)
Подивимось ❤️
Вітаю❤️ з новинкою ❤️
Белла Ісфрелла, Дякую! ♥️
Вітаю з новинкою❤️
Delulu Fabii, Дякую! ♥️
Вітаю з новинкою! Успіхів та натхнення!
Шаграй Наталія, Щиро вам дякую ♥️
Вітаю з новиночкою♥️♥️♥️
Анна Лір, Дякую! ♥️
Вітаю з новинкою❤️
Світлана Бонд, Дякую! ♥️
Вітаю з новинкою! Успіхів історії та авторці ♥️♥️♥️
Ольха Елдер, Щиро дякую! ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою!❤️✨️
Маргарита Сухина, Щиро дякую! ❤️
Вітаю з новинкою!✨️✨️✨️
Маріель Ласт, Дякую! ❤️
❤️❤️❤️
Анна Форлі, Дякую за підтримку! ❤️
Вітаю вас з новинкою ฅ^•ﻌ•^ฅ))))
Кі Цуне, Дякую! ❤️❤️❤️
Інтригуючий початок. Однозначно в бібліотеку❤️
Тея Калиновська, Дякую! ❤️ Дуже приємно це чути від такого талановитого автора! ❤️
вітаю з новинкою
Ulyana Summers, Щиро дякую! ❤️
Вітаю з новинкою!
Марина Сніжна, Щиро дякую вам за підтримку ❤️
Вітаю з новинкою ❤️
Арміна Арлей, Дякую! ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати