Гей, Google! Чи варто читати Їх розлучила Смерть?

«Їх розлучила Смерть» від Анатолія Кота однозначно варто читати, якщо ви полюбляєте атмосферне темне фентезі з елементами містики та хорору. Проте це вибір для тих, хто цінує глибоку психологію, складні стосунки й похмурі світи замість класичних казкових пригод. 

Головні причини звернути на неї увагу:

  • Складна драма: Історія досліджує межу між божевільним коханням, відьмацтвом та руйнівною силою, де розібратися, чому саме смерть стала причиною розриву, — головна інтрига.

  • Живі емоції: Читачі відзначають сильний емоційний спектр твору, оскільки характери героїв неоднозначні та багатогранні (з елементами фатальної пристрасті та болю).

  • Глибокий світ: Книга занурює у потойбічну, часом моторошну атмосферу відьом та магії. 

Чи є мінуси?
Оскільки це темне фентезі та жахи, сюжет містить багато важких, напружених моментів, які не підійдуть для легкого розважального читання.

Якщо ви готові зануритися у цю похмуру історію та розплутати клубок таємниць, ви можете ознайомитися з текстом на українській платформі

 

Вирішив доєднатися до цього чудового флешмобу, та показати вам, мої любі, нову обкладинку «Їх розлучила Смерть»


За основу був взят фрагмент картину «Ліліт», написану британським художником Джоном Кольєром у 1887 році.

І трохи ШІ, звичайно ≽^•⩊•^≼ ₊˚⊹♡ 

Нагадую, що книга входить до зоряного флешмобу "Золоті фантазії" від чарівної Віккі Грант
 

≽^•⩊•^≼

 

   

*посилання на соцмережі клікабельні

19 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена Ранцева
26.05.2026, 21:24:00

♥️♥️♥️

Кіт Анатолій
03.06.2026, 11:19:32

Олена Ранцева, ♥️♥️♥️

avatar
Оксана Павелко
26.05.2026, 19:17:14

Прикольно. А свої які б не перепитувала в гугла, одне тільки пише про аматорське чтиво, аж перебило бажання пхати в блоги)))

Показати 2 відповіді
Оксана Павелко
26.05.2026, 20:27:02

Кіт Анатолій, Ой, дякую за старання вашого Гугла☺️❤️✨ Я спершу полізла до Гугл пошуковика в звичайному Хром браузері, аж потім допетрала спитати безпосередньо в свого Гугла на "робочому столі" свого телехвона)))

avatar
Єва Борея
26.05.2026, 17:24:01

♥ ♥ ♥

Кіт Анатолій
26.05.2026, 19:38:15

Єва Борея, ❤️❤️❤️

avatar
Лекса Т. Кюро
26.05.2026, 15:18:34

Привіт☀️Обкладинка викликала «вау-ефект»! (⭐‿⭐⁠) ❣️Просто суперські вийшло! Ти, як завжди, молодець! ୧⁠(⁠^⁠ ⁠〰⁠ ⁠^⁠)⁠୨

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:59:17

Лекса Т. Кюро, Вітаю ฅ^•ﻌ•^ฅ Радий, що тобі сподобалося (⁠ ⁠ꈍ⁠ᴗ⁠ꈍ⁠) Спочатку я подумав, що це занадто чуттєво, бо в мене дарк фентезі, а не дарк роман, але картина й справді дуже гарно вийшла (◕‿◕)

avatar
Зодча Тіней
26.05.2026, 15:20:07

Виявляється, Гугл може зрозуміти глибину та щирість твору. Це дуже гарний відгук❤️

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:57:52

Зодча Тіней, Гугл, взагалі молодець ❤️❤️❤️

avatar
Дієз Алго
26.05.2026, 15:49:43

Цікаво вийшло. А картина справді дуже гарна - очей не відвести

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:57:28

Дієз Алго, Щиро дякую ❤️ Радий, що вам сподобалося ❤️

Шикарно вийшло✨

avatar
Лана Нова
26.05.2026, 15:50:54

Гарно! Чудовий флешмоб!❤️

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:56:42

Лана Нова, Мене радують такі спонтанні цікаві хвилі флешмобів (✿ ^‿⁠^)

avatar
Стасія Мун
26.05.2026, 15:23:07

Дуже гарно))

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:56:08

Стасія Мун, Дякую ❤️❤️❤️

Дуже гарно!

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:55:12

Шепіт Оповідачки, Красно дякую ❤️

avatar
Morwenna Moon
26.05.2026, 15:24:13

Прикольно вийшло ❤️

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:55:02

Morwenna Moon, Дякую ♡(≧◡≦)♡

avatar
Аса Шель
26.05.2026, 15:23:28

Гарно❤️

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:54:53

Аса Шель, Дякую ♥️

avatar
Дана Новак
26.05.2026, 15:19:47

Вражаюче)

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:54:48

Дана Новак, Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Хельга Сонячна
26.05.2026, 15:19:26

♥️Дуже гарно

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:54:37

Хельга Сонячна, Дякую (⁠つ⁠✧⁠ω⁠✧⁠)⁠つ♥️

Клас, гарно і цікаво ♥️

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:54:26

Джул, Дякую (˵⭐ᴗ⭐˵)

avatar
Белла Ісфрелла
26.05.2026, 15:56:54

❤️ ❤️ ❤️

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:54:14

Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️

avatar
Євген Званіч
26.05.2026, 16:04:52

❤️ ❤️ ❤️

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:54:11

Євген Званіч, ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:54:09

Світлана Романюк, ❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
26.05.2026, 16:48:52

❤️❤️❤️

Кіт Анатолій
26.05.2026, 16:54:07

Крісті Ко, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Моя Мелодія кохання: зустріч світла з темрявою
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
⭐запрошуємо до флешмобу "Перлини України"⭐
Дорогі читачі та автори! ✨ Сьогодні у нас із чарівною авторкою Еллі Мун надзвичайно хвилююча та особлива подія. Ми вперше об'єднали зусилля, щоб створити дещо абсолютно унікальне — те, чого ще не було на теренах нашої
Знайомство з Ельтанарією ч.5
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Фінал і новий персонаж
Сьогодні вночі фінал «Адвоката для вбивці». Також сьогодні вночі в Ляльководі ми зустрінемо Ставроса Зорбаса (не дивуйтеся такому імені. Він просто грецького походження). По правді, мене вибісив цей знатний з@ср@нець
Повертаюся до творчості
Тижневий відпочинок від Букнету трішки затягнувся, але ось я тут, нарешті змогла вирватися з циклу життєвих труднощів. Не те щоб вони зникли, але хоча б дві проди на тиждень старатимуся підтримувати. Дякую всім, хто чекав❤️ І
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше