Містичні ключі до тканини долі✧⁠*⁠。

 

Сни не приходять з нічого. Вони — посланці з глибин пам’яті та туманних обріїв майбутнього. У кожному образі, що зринає вночі, ховається відлуння давно пережитого або таємний знак того, що ще чекає на нас.

Вони, мов привиди часу: одні нагадують про забуті радощі чи болі, інші нашіптують пророцтва, загорнуті в символи й метафори. Сни — це містичні ключі до дверей між світами, де минуле і майбутнє переплітаються у запальному танці, залишаючи нам загадки, які можна розгадати лише серцем.

Хто вміє слухати нічні видіння, той торкається самої тканини долі.

Новий розділ "Під гребнем хвилі"

Фаза 1. Минуле, яке я назавжди залишила позаду. Чи ні?

 

   

23 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Ну мої сни так породили деякі сюжети ❤️❤️❤️

Кіт Анатолій
13.04.2026, 07:31:08

Катерина Винокурова, ⸜(。˃ ᵕ ˂ )⸝♡

avatar
Ава Роуз
11.04.2026, 15:02:52

❤️❤️❤️❤️

Кіт Анатолій
13.04.2026, 07:31:00

Ава Роуз, (✿ ^‿⁠^)

avatar
Вікі Дрейк
11.04.2026, 14:59:07

❤️❤️❤️❤️

Кіт Анатолій
13.04.2026, 07:30:50

Вікі Дрейк, ✧˖°. ⋆。˚(✿ᴗ͈ˬᴗ͈)。・:*˚:✧。

avatar
Аріда Демоніар
11.04.2026, 14:55:29

❤️❤️❤️☺️☕

Кіт Анатолій
13.04.2026, 07:30:40

Аріда Демоніар, ʕ⁠っ⁠•⁠ᴥ⁠•⁠ʔ⁠っ♥️

avatar
Лана Рей
11.04.2026, 14:55:20

❤️❤️❤️

Кіт Анатолій
13.04.2026, 07:30:25

Лана Рей, ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Павелко
11.04.2026, 10:14:41

Було в мене кілька снів, які можна сміливо адаптувати під сюжети для книг, навіть персонажі можна зі снів перенести в книги. Я не розуміла, як їх розцінювати і тлумачити, бо сни були не про мене, наче мені показали короткометражний фільм))
А якщо моя підсвідомість і показує уві сні щось особисто мені, то там без пів літра не розтлумачити, на скільки каверзними і незрозумілими можуть бути символи)))

Показати 2 відповіді
Оксана Павелко
11.04.2026, 13:51:53

Кіт Анатолій, та мені ще тре трохи по кумекати, як то написати. Одна історія часи десь 80-90х, чи то Франція, чи то Англія, і тут дилема — я зовсім не бум-бум ні про культуру ні про повсякденність тих країн, а тим паче тих часів, але то таке, можна і в гугла і в ШІ випитати, а інша історія зовсім інші світи зі своїми правилами, устроєм і фізіологічними особливостями, але тут вже легше, мені фантастику писати як два пальці об асфальт, ніж сучасну прозу))) І таких історій мені наснилося чи мало, як не середньовіччя так щось із родні кіберпанку, в якому я власне теж профан))

avatar
Лія Лореляйн
11.04.2026, 11:28:58

Як я люблю такі ілюстрації, о! Особливо крута перша))) ❤️✨❤️✨❤️

Показати 7 відповідей
Кіт Анатолій
11.04.2026, 13:29:14

Лія Лореляйн, ≽^•⩊•^≼ ₊˚⊹♡

avatar
Олена Ранцева
11.04.2026, 10:14:32

Прр мене кума постійно каже: "Дурне спить, дурне і сниться")))

Показати 3 відповіді
Кіт Анатолій
11.04.2026, 13:00:34

Олена Ранцева, (⁠・⁠ω⁠・⁠)⁠つ⁠⊂⁠(⁠・⁠ω⁠・⁠)

avatar
Зодча Тіней
11.04.2026, 09:47:12

Чули про Ведогоня? Це дух, який живе у людині і під час сну може залишати тіло, щоб подорожувати світом. Те, що він побачить під час своїх мандрівок, людина після пробудження вважає сновидіннями. Мені подобається ця легенда)

Показати 3 відповіді
Кіт Анатолій
11.04.2026, 12:59:32

Зодча Тіней, Обов'язково (⁠◠⁠‿⁠・⁠)⁠—⁠☆

avatar
Kassad
11.04.2026, 09:31:49

Іноді сни — це не втеча від реальності, а її дуже химерне віддзеркалення. Є в цьому щось дуже влучне, атмосферно подано.

Кіт Анатолій
11.04.2026, 12:56:20

Kassad, Дуже влучно сказано (⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠) Сни справді часто підсвічують те, що ми не помічаємо в реальності, просто роблять це через метафори та образи.

❤️❤️❤️

Сни - моя тема, мені завжди ідеі для книг там приходять)
Неймовірно чарівні візуали ❤️

Кіт Анатолій
11.04.2026, 12:50:40

Джул, Сни - справжнє суперсховище для натхнення! (⁠ ⁠ꈍ⁠ᴗ⁠ꈍ⁠) Писати книги за сюжетами власних снів, це дуже круто ♥️

avatar
Містер Чілл
11.04.2026, 10:24:53

Атмосферний арт ♥️

Кіт Анатолій
11.04.2026, 12:44:52

Містер Чілл, Дякую ♥️

avatar
Марія Залевська
11.04.2026, 09:45:23

Краса!

Кіт Анатолій
11.04.2026, 12:43:18

Марія Залевська, Дякую ♥️

avatar
Юлія Марченко
11.04.2026, 09:19:57

Як гарно❤️❤️❤️

Кіт Анатолій
11.04.2026, 12:42:48

Юлія Марченко, Дякую (⁠๑⁠♡⁠⌓⁠♡⁠๑⁠)

avatar
Соланж Седу
11.04.2026, 09:19:33

Гарно ❤️

Кіт Анатолій
11.04.2026, 12:42:24

Соланж Седу, Дякую ♥️

avatar
Ulyana Summers
11.04.2026, 09:17:20

Дуже гарно

Кіт Анатолій
11.04.2026, 12:42:15

Ulyana Summers, Дякую (⁠灬⁠º⁠‿⁠º⁠灬⁠)⁠♡

avatar
Ірина Бібік
11.04.2026, 09:10:04

ʕ⁠っ⁠•⁠ᴥ⁠•⁠ʔ⁠っ♥️ візуали неймовірні

Кіт Анатолій
11.04.2026, 12:42:00

Ірина Бібік, Дякую, самому сподобалося (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)

avatar
Христина Вілем
11.04.2026, 11:59:23

❤️❤️❤️

Кіт Анатолій
11.04.2026, 12:40:39

Христина Вілем, ♥️♥️♥️

avatar
Morwenna Moon
11.04.2026, 10:35:11

❤️❤️❤️

Кіт Анатолій
11.04.2026, 12:40:33

Morwenna Moon, ♥️♥️♥️

avatar
Кі Цуне
11.04.2026, 10:23:40

♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Кіт Анатолій
11.04.2026, 12:40:25

Кі Цуне, (⁠ノ⁠◕⁠ヮ⁠◕⁠)⁠ノ⁠*⁠.⁠✧

avatar
Белла Ісфрелла
11.04.2026, 09:15:24

♥️♥️♥️

Кіт Анатолій
11.04.2026, 12:39:31

Белла Ісфрелла, ♥️♥️♥️

avatar
Ася Кас
11.04.2026, 09:04:50

♥️♥️♥️

Кіт Анатолій
11.04.2026, 12:39:24

Ася Кас, ♥️♥️♥️

Інші блоги
Моя Мелодія кохання: зустріч світла з темрявою
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
⭐запрошуємо до флешмобу "Перлини України"⭐
Дорогі читачі та автори! ✨ Сьогодні у нас із чарівною авторкою Еллі Мун надзвичайно хвилююча та особлива подія. Ми вперше об'єднали зусилля, щоб створити дещо абсолютно унікальне — те, чого ще не було на теренах нашої
Знайомство з Ельтанарією ч.5
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Фінал і новий персонаж
Сьогодні вночі фінал «Адвоката для вбивці». Також сьогодні вночі в Ляльководі ми зустрінемо Ставроса Зорбаса (не дивуйтеся такому імені. Він просто грецького походження). По правді, мене вибісив цей знатний з@ср@нець
Повертаюся до творчості
Тижневий відпочинок від Букнету трішки затягнувся, але ось я тут, нарешті змогла вирватися з циклу життєвих труднощів. Не те щоб вони зникли, але хоча б дві проди на тиждень старатимуся підтримувати. Дякую всім, хто чекав❤️ І
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше