Додано
25.03.26 18:32:27
Відьми, чорні коти та інші забобони

⚞^. .^⚟
Відьми, чорні коти та інші забобони — це своєрідний «фольклор страхів», який ми носимо з собою крізь століття. Колись чорний кіт, що перебігав дорогу, міг зіпсувати настрій на цілий день. А сьогодні він радше стає героєм мемів і символом містичного шарму.
Але цікаво: чому ми так любимо ці забобони? Можливо, вони додають трохи магії у буденність. Бо ж приємно уявити, що світ не лише логічний і раціональний, а й приховує таємниці, які можна відчути, але не пояснити.
Іронія в тому, що навіть найскептичніші люди іноді ловлять себе на думці: «А раптом?» — коли розсипають сіль чи знаходять підкову. Забобони — це маленькі містичні сценарії, які ми граємо щодня, навіть не усвідомлюючи.
Тож нехай чорні коти залишаються нашими тіньовими провідниками, а відьми — символами сили й свободи. Бо трохи магії ще нікому не завадило. А ви вірите у забобони чи сприймаєте їх як гарну казку для дорослих?

Новий розділ за посиланням
Їх розлучила смерть
*посилання на соцмережі клікабельні
Кіт Анатолій
370
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Дорогі читачі та автори! ✨ Сьогодні у нас із чарівною авторкою Еллі Мун надзвичайно хвилююча та особлива подія. Ми вперше об'єднали зусилля, щоб створити дещо абсолютно унікальне — те, чого ще не було на теренах нашої
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Сьогодні вночі фінал «Адвоката для вбивці». Також сьогодні вночі в Ляльководі ми зустрінемо Ставроса Зорбаса (не дивуйтеся такому імені. Він просто грецького походження). По правді, мене вибісив цей знатний з@ср@нець
Тижневий відпочинок від Букнету трішки затягнувся, але ось я тут, нарешті змогла вирватися з циклу життєвих труднощів. Не те щоб вони зникли, але хоча б дві проди на тиждень старатимуся підтримувати. Дякую всім, хто чекав❤️ І

23 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОбожнюю чорних котів✨❤️
Доброго часу доби тобі! ☀️
Класний блог! Як завжди) Арт суперовий❣️
В забобони не вірю, бо вірю, що думки матеріальні: про що думаємо — тим і стаємо. Тож нащо думати про погане?¯\_(ツ)_/¯
Нових цікавих ідей! Хай все, що запланував — виходить з легкістю! Мирного неба! ☀️❤️
Крута тема. Я якщо чесно не вірю в забобони, але часто ловлю себе на думці , що іноді думаю про це - в момент коли стикаєшся….або бачиш того самого чорного кота перед собою на дорозі….Але це навʼязано більш ментальністю, як мені здається❤️❤️❤️
Кіт Анатолій, ❤️☄ ( ◜‿◝ )✨
Відповісти
«Взагалі-то, кіт може ходити між світами й інколи принести з потойбіччя щось лихе. Тож чим більше в хаті котів, тим більша ймовірність занести в дім якусь капость. В ідеалі кота варто тримати в селі, щоб ловив мишей — аби зосереджувався на своїх мисливських інстинктах, а в місті старайтеся більше двох не тримати.
І якщо ви — простодушні вірите в те, що ваш кіт вас любить, то краще скажіть мені три цифри на звороті вашої банківської карти», — цитата з бесіди з мольфаром-вигнанцем («Темні історії Малефича").
Кіт Анатолій, І це perfecto! Ще б не воювали...
Ці котики))))))
До речі, щодо забобонів, то наші предки мали їм раціональне пояснення, яке мало хто знає)) Цікавилась якось цією темою. Наприклад, стукіт по дереву. Колись люди вірили, що в деревах живуть духи-покровителі. Стукаючи по стовбуру, вони закликали їх на допомогу або дякували за удачу. Щодо чорних котів, то в Середньовіччі, під час полювання на відьом, вважали, що чорні котики - супутники відьом. Зустріч з ними сприймалась як знак того, що за вами стежать темні сили.
Кіт Анатолій, Саме так )) Тому у наш час сучасній освіченій людині важко вірити у незрозумілі забобони))
Котик чарівний, в мене таких три ❤️
Кіт Анатолій, Трошки є ❤️
Як містик та людина з сильною інтуїцією, я не вірю в чорних котиків, але знаю про дещо інше )) Тому підлогу мию з освяченою сіллю, на Повню заряджаю гаманець та прибираю оселю і час від часу очищую свічкою кутки дому ))
Ріна Март, Чудові практичні навички для очіщення простору (◍•ᴗ•◍)✧*。
Хм, недарма мене називали відьмою... Обожнюю котів, особливо чорних.✨️✨️✨️
Арія Щульц, Потиснув вам руку ʕっ•ᴥ•ʔっ♥️
Правильно, ну їх страхи!✨️
Ганна Літвін, ✧*。٩(ˊᗜˋ*)و✧*。
Котики це завжди мило ❤️
Неба Крайчик, ♡ ᓚ₍ ^. .^₎*˚:✧。♡
У моїй родині завжди були чорні коти))) І зараз є))
Люди завжди їх обходили стороною)) Батько заспокоював, що у них кілька білих шерстинок на пузі)))
Катерина Винокурова, Вважаю, що будь який кіт, і особливо чорний, стає знаком успіху і він працює як позитивний якір для настрою й упевненості ♡ ᓚ₍ ^. .^₎
Забобони це насправді попередження. А вже від людини залежить як поставитись і поводитись.
Христина Вілем, Люди справді намагалися пояснити невідоме через міфи чи прикмети, але те, як ми їх інтерпретуємо сьогодні, залежить від нашого світогляду. Я, на приклад, в деякі вірю, бо вони реально працюють, а в деякі - ні)
Все, що для нас невідоме, нас лякає. От люди вигадували міфи/історії, шукали пояснення усьому. Дещо утворилося унаслідок спостереження або періодичності повторень (можливо, збіг обставин). У погане не вірю) А в хороше - так) І чорний кіт мені переходить дорогу на удачу, сміливо іду - і забираю собі весь успіх ❤️
Лана Жулінська, Ви фактично перетворили забобон на власний символ удачі — і це просто чудово ⸜(。˃ ᵕ ˂ )⸝♡
У мене чорна кішка і вона неймовірна, тож я навпаки чорних котиків вважаю символом удачі і затишку ❤️
Кайла Броді-Тернер, Згоден ❤️ У мене в різні часи були чорні коти та кішки) Бачив від них тільки добро ❤️
Частково вірю, але не так. щоб ними в житті керуватися) Скоріше довіряю власним спостереженням
Олена Ранцева, Розумний підхід ❤️
❤️❤️❤️
Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Крісті Ко, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Тетяна Степанкевич, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Кі Цуне, ❤️❤️❤️
❤️✨❤️✨❤️
Тея Калиновська, ✧˖°. ⋆。˚(✿ᴗ͈ˬᴗ͈)。・:*˚:✧。
❤️❤️❤️
Delulu Fabii, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати