Додано
06.01.26 18:23:51
Коли тіні шепочуть ім’я судженого

✨ У ніч, коли час зупиняється між ударами годинника, а повітря наповнюється шепотом предків, дзеркало стає порталом. Не просто склом, а глибокою водою, в якій відбивається доля.
Сядь перед ним, запали чорну свічку ти зазирни в його глибини. Світло має бути єдиним, тремтливим, як серце перед пророцтвом.
✨ Дивись у глибину. Не кліпай. Не дихай. Не думай про себе. Бо якщо ніч прийме тебе — він з’явиться. І якщо посміхнеться, то це означає, що він вже йде до тебе. Не завтра. Не через рік. А в ту мить, коли ти перестанеш сумніватися. Та пам’ятай: дзеркало ніколи не бреше. І ніколи не показує двічі.
Тіні майбутнього
Кіт Анатолій
370
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Дорогі читачі та автори! ✨ Сьогодні у нас із чарівною авторкою Еллі Мун надзвичайно хвилююча та особлива подія. Ми вперше об'єднали зусилля, щоб створити дещо абсолютно унікальне — те, чого ще не було на теренах нашої
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Сьогодні вночі фінал «Адвоката для вбивці». Також сьогодні вночі в Ляльководі ми зустрінемо Ставроса Зорбаса (не дивуйтеся такому імені. Він просто грецького походження). По правді, мене вибісив цей знатний з@ср@нець
Тижневий відпочинок від Букнету трішки затягнувся, але ось я тут, нарешті змогла вирватися з циклу життєвих труднощів. Не те щоб вони зникли, але хоча б дві проди на тиждень старатимуся підтримувати. Дякую всім, хто чекав❤️ І
30 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧарівний візуал
Анна Лінн, Дякую ❤️❤️❤️
Дуже гарно і містично все у Вас, ну а як завжди боюся, хоча спокуса підглянути за завісу долі є і дуже велика))
Шайна Даймонд, Дякую (✿ ^‿^)
Містично, загадково, красиво❤️❤️❤️
Тея Калиновська, (*ᴗ͈ˬᴗ͈)ꕤ*.
❄️❤️❄️❤️❄️
Ніка Цвітан, ≽^•⩊•^≼ ₊˚⊹♡
❤️❤️❤️
Лорена Мар’ін, ❤️❤️❤️
Вау! Магічний візуал! Віни аж сочиться чарами і вабить читача. Неначе розпізнав себе у потойбіччі дзеркала)
Віт Тасик, Радий, що вам прийшлося до душі ( ꈍᴗꈍ)
Ухххх!)) Арт просто неймовірний ❤️❤️❤️❤️
Mary J, Дякую (人 •͈ᴗ•͈)
Гарно, але зеркало це іще і небезпечно )))
Крісті Ко, Згоден 。◕‿◕。
Ох, яка краля. Загорніть з собою ))
Morwenna Moon, ( ◜‿◝ )♡
Арт такий шикарний, що одразу хочеться прочитати історію. Додаю до бібліотеки
Айрін Ван, Дякую ♥️ Сподіваюсь вам сподобається ♥️
Магічно❤️
Белла Ісфрелла, (◍•ᴗ•◍)❤
❤️❤️❤️
Лія Оскар, ♥️♥️♥️
❤️❤️❤️
Лана Жулінська, ♥️♥️♥️
❤️❤️❤️✨
Ромул Шерідан, ♥️♥️♥️
Цікавенько ❣️❣️❣️
Діана Лисенко, ♥️♥️♥️
Захоплююче! Містика, яка пробирає до глибини душі. Фраза "дзеркало ніколи не бреше" звучить як справжнє пророцтво. Чудовий блог, дякую за настрій!
Бавитись із дзеркалом.... мммм.... може бути небезпечно ✨
Прекрасний візуал)) І дуже інтригуючий уривок♥️♥️♥️
Анна Лір, Дякую ❤️❤️❤️
Вау, який чудовий вид з "порталу" ✨️❤️✨️
Ганна Літвін, ❤️❤️❤️
Я от думаю, на кого дивитись першим — на чоловіка чи на жінку, обоє спокушають, чарівний візуал)
Арія Щульц, Дякую (˵⭐ᴗ⭐˵)
Які ❤️❤️❤️
Olena I, ❤️❤️❤️
Шикарний арт❤️❤️❤️
Леля Карпатська, ❤️❤️❤️
Обожнюю такі розповіді, арт захоплюючий.
Серена Давидова, ⸜(。˃ ᵕ ˂ )⸝♡
Це краса та пристрасть)) ❤️❤️❤️ Хоча, інколи не треба дивитись у ночі в дзеркало зі свічкою, бо можна побачити щось не те))
Ольха Елдер, ✧˖°. ⋆。˚(✿ᴗ͈ˬᴗ͈)。・:*˚:✧。
Вах, яка картинка ❤️
Чарівна Мрія, (づ ◕‿◕ )づ ❤️
Ось це вона собі нагадала))
Катерина Винокурова, ✧*。٩(ˊᗜˋ*)و✧*。
Дзеркало ніколи не бреше....
Прекрасна фраза як і візуал❤️
Люмен Белл, Дякую ❤️❤️❤️
Охохо, яка гаряча жінка, чарівний візуал ❤️❤️❤️
Неба Крайчик, Дякую ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати