Новий розділ та арт!)

Доброї ночі!

Сьогодні вийшов новий розділ "Нед: в пошуках правди". В ньому ми познайомимось з новими персонажами, з іншою стороною світу та з Вартовими, що ховають у собі маленький секрет.

 Над дахом, де залягла Арден, застиг конвертоплан. Троси тихо зашелестіли. По тросу спустилася Емілія, так само вправно, як і Х’юго, але з військовою точністю. Вона одразу проаналізувала простір та можливі небезпеки.

Тактична перевага була на боці "Пролайни", але після прибуття Легіону перевага буде на боці "Привидів". Головне, щоб до часу їхнього прибуття вони встояли.

Вона швидко попрямувала до Х’юго, який сидів на поваленій колоді біля входу до бункера. Він сидів, не звертаючи уваги на постріли та крики навкруги. На його колінах лежав прозорий пакетик. З нього він дістав яскраво-жовту желейну цукерку, закинув до рота та запив її віскі з фляги.

— Що можеш сказати щодо поля бою? — він простягнув їй пакетик із цукерками.

Емілія завмерла та закотила очі. Там була бійня, а її напарник сидів немов на звичайному пікніку у вихідний.

— Х’юго! Нас викликали на допомогу, — Емілія проігнорувала цукерки. — Ти знищив основну загрозу, але ці покидьки...

— Легіон попередив, що у бій із людьми увійдуть самі. Ми можемо порушити їхні плани, — він закинув нову цукерку. — Це їхній цирк. Їм із ним і розбиратися. Нед Кастер зі своїми берсерками скоро буде тут, от вони й розберуться. Заспокойся.

«— Спочатку вони легалізують монстрів, а потім дивуються, чому ще більше людей починають підписувати контракти з нечистю! Завіса не просто для галочки існувала!» — Азій застогнав і, здавалось, вдарився головою об ефемерну стіну.

— Азій бурчить? — спитала Емілія, дивлячись на стиснуту щелепу Вартового.

— Йому дуже не подобається, що Легіон не дотримується кодексу безшумності. Каже, що їхні методи безглузді та несмачні, — він знизав плечима, немов говорив про погоду. — Що ми маємо: "Пролайна" тримає "Привидів" у оковах. Привиди тримають бій, але ведуть тіньову війну. Вампіри знищені. Легіон прибуде через десять хвилин. Завдання: рятувальна операція.

Емілія похитала головою. Це було вже звичним — почути ідеальний звіт від людини, що їсть бананові цукерки та запиває їх віскі, сидячи посеред бойових дій."

Посилання на книгу та розділ

Тихої ночі

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Я в ШОЦІ...Що це було???? Якийсь Пекельно - Апокаліптичний Епік???? Це було КРУТО!

Марті Отем
24.11.2025, 18:50:47

Адріан Анжелворд, Дякую! Так, ви вгадали! Апокаліптичний? Точно! Епік? - Все можливо!)

avatar
Лана Жулінська
24.11.2025, 00:02:56

☺️☺️☺️

Марті Отем
24.11.2025, 00:12:08

Лана Жулінська, ☺️☺️☺️

avatar
Анна Лінн
23.11.2025, 23:37:34

❤️❤️❤️

Марті Отем
23.11.2025, 23:38:54

Анна Лінн, ❤️❤️❤️

avatar
Діана Лисенко
23.11.2025, 23:25:25

Цікавенько ❤️

Марті Отем
23.11.2025, 23:28:31

Діана Лисенко, Дякую!❤️

avatar
Лірія Маєр
23.11.2025, 23:24:02

❤️❤️❤️

Марті Отем
23.11.2025, 23:28:19

Лірія Маєр, ❤️❤️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
23.11.2025, 23:17:11

❤️❤️❤️

Марті Отем
23.11.2025, 23:28:15

Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Гаряча знижка - Дружина Ворона
Всім привіт! Не пропустіть гарячу знижку! Він - жорстокий бандит, а вона - лікар. Він забирає життя, а вона - рятує. Вона побачила те, чего не мала і тепер у нього наказ її вбити, але він замість цього пропонує угоду - заміжжя
Суперзнижка - Кохана Демона!
Дівчата, не пропустіть гарячу знижку на повний текст! Владний, жорсткий, небезпечний, сам собі влада та закон. Такому не відмовляють. Ніколи! А вона ризикнула. Бо заручена з іншим і їй байдуже на його владу та гроші. Але його
Важливо!
Друзі, вибачте за пропущені дні без нових розділів до "Небезпечних чоловіків для чужинки"❤️ Дякую всім, хто чекає на продовження і залишається зі мною та героями цієї історії. Щоб надолужити пропущене, сьогодні
Заміна обкладинки
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше