Додано
10.09.25 11:28:46
✨️❤️цікавить ваша думка❤️✨️
Привітики!☺️✨️
Любі читачі, в мене до вас питання. Яка з моїх книг вам подобається найбільше (якщо така є) й чому? Маю деякі думки щодо майбутнього та й письменництва вцілому. Отже, цікаво дізнатися вашу думку☺️❤️
Для мене це важливо на даному етапі, тому, будь ласка, приділіть хвилинку та залиште відповідь у коментарях❤️
Дякую за підтримку☺️❤️
Мирного неба всім нам ❤️❤️
Анжеліка Горан
798
відслідковують
Інші блоги
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Деколи обставини складаються так, що твій ворог стає твоїм порятунком. І так в ситуації Зоряни......
Дуже емоційний розділ вийшов вчора... *************** Ще раз, Зоряно! Останній раз, благаю тебе! - кричав Маркіян, тримаючи її за
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПочала читати про котика, але зрозуміла, що треба знайомитися з усіма по черзі!
Ти чудово пишеш♥️
Міцно обіймаю)
Тамара Юрова, Дуже дякую за підтримку❤️❤️❤️
Невже Вас бентежать думки про долю власного письменництва в майбутньому? І хоч я не прочитав цілком жодної Вашої книги — вони, безперечно унікальні. Читав трохи. Ви маєте писати й творити. Адже Ви також зі спартанців;)✨❣️✨
Romul Sheridan, Дякую за підтримку☺️❤️ час покаже)
Я зараз читаю про Котика і в захваті. Дуже класна історія. Пристрасті, кохання, гумор - все, що я люблю. ❤️ ❤️ ❤️
Лана Рей, Дякую за теплі слова❤️❤️❤️
Особисто мені подобається, що кримінальні сцени відходять на другий план перед коханням(◕ᴗ◕✿) і служать швидше, для кращого емоційного розкриття Кассі і Влада. Герої такі живі, вогняні і незважаючи на брак часу, хочеться прочитати всі книги про Антона, Стаса і Влада❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Дякую вам за те, що читаєте й коментуєте❤️❤️❤️
Мені подобаються емоції твоїх героїв))) ❤️ І те, що наділяєш їх різними особливостями)) ❤️ І загалом подобається стиль письма — помітно, що кожне слово написано з душею))) ❤️☺️ Ну і твої кримінальні королі — то просто безмежна любовввв ❤️❤️❤️
Марина Тітова, Дуже дякую за підтримку❤️❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Таїсія Клос, ❤️☺️❤️
Читаю зараз дві твої книги. Мій не покірний демон і Пообіцяй, що назавжди.
Можливо для більшого розуміння книги про Токса мені потрібно було прочитати спочатку" Та, що приручила диявола" Через брак часу не прочитала.
Тож більше переймаюся долею Стаса і Андреа. Бажаю успіхів, все буде добре ❤️❤️❤️ Всі твої книги класні
Анжеліка Горан, (◕ᴗ◕✿)
Я прочитала поки що три книги, з них, як не дивно було спочатку, Сталкер зачепив)
Кіт і Токс попереду.
Лана Жулінська, Дякую☺️❤️ Так, Сталкер може зачепити))
Мені найбільше подобається книга "Та, що приручила диявола", і "Мій (не) покірний демон")))
Анжеліка Вереск, Дуже дякую за підтримку❤️☺️❤️
Ех, сподіваюсь, що не дарма вирішила написати коментар, та він буде вам цікавим. Я та людина, яка прочитала ( в міру не хватки часу) лише перші три, чи трішки більше, розділи вашої книги: Та, що приручила диявола. В Вас дуже ( на мій погляд) особливий стиль.( Схожий з моїм,від першого лиця) Герої притягують. В свій час мене зацікавила анотація. А потім мені зайшла гг. Олена така жива, ніби ви списали її з живої людини. А, й ще одне: в мене завжди є проблеми з описами картинок, які герої бачать їх своїми очима, в Вас це виходить краще.
Міріада Фаєр, Неочікувано, але дуже приємно це чути) Дякую, що зазирнули☺️❤️
Я обожнюю всі твої книги з кримінальної дилогії, але найбільше мене зачепив саме Котик — він такий веселий, а я якраз люблю героїв із гумором (хоч сама таких писати не вмію так легко). І їхня хімія просто неймовірна, читається на одному подиху ✨ Особливо мене чіпляє те, що обидва герої книги втратили коханих — ця спільна рана робить їх ще ближчими і справжніми ❤️
Вікторія Вецька, Дуже дякую за підтримку та за те, що читаєш❤️☺️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати