Новий тизер та надважливе питання ♡

Вітаю, мої чуттєві вогняні!

Цикл "Чоловіки-Титани" отримає продовження вже зовсім скоро і я рада представити вам третій тизер! Готові палати?)

А поки ніяк не можу визначитись з імʼям одного з чоловіків... Ярослав чи Руслан? Вам яке подобається більше?

За подробицями запрошую до своїх соціальних мереж:

https://booknet.ua/roshal-shant-u10089614 тг інст

Дякую, що ви зі мною!

З любовʼю,
Ваша Рошаль 

 

11 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Алена Меркулова
03.03.2025, 00:02:22

Ярослав

avatar
Виктория Зёма
02.03.2025, 22:09:00

Руслан (сумую за братом)❤️

avatar
Татьяна
02.03.2025, 21:30:00

Ярослав, Яр.

avatar
Iryna H
02.03.2025, 20:45:08

Ярослав

avatar
Светлана
02.03.2025, 20:22:22

Ярослав

Ярослав

avatar
Тетяна Маркова
02.03.2025, 20:03:08

Руслан,але Ярослав теж гарно

avatar
Олена Гушпит
02.03.2025, 19:05:05

Ярослав)

avatar
Оксана Морус
02.03.2025, 18:26:44

Ярослав,Ярик,Яр...♥️♥️♥️

avatar
Тана Лі
02.03.2025, 18:25:13

Ярослав))

avatar
Юлія Гирина
02.03.2025, 18:24:29

Руслан ( Русик, Рус, Лан )

Інші блоги
А хотіли просто писидіти спокійно
Вітаю любі друзі! Візуалізація глави 12 до книги " Новорічна куля з вухами" "Мухтар висунув морду в пройм дверей. Білка, сплигнув з дивана, з заливистим гавкотом підбігла до батька, намагаючись його вкусити, бігала
4.5.0. Варто пам'ятати в який час ми живемо
В рамках безстрокового марафону Тетяна Гищак «Бісеня на лівому плечі» автор Очерет. Ця історія, яка вкотре нагадала мені, у який час ми живемо та кому завдячуємо можливістю прокидатися щоранку. Головний герой,
Наближення шторму. Нова частина вже додана
Частина від головного героя вже додана, запрошую до читання! — Чому ви виглядаєте так, ніби прийшли на роботу після п'яного загулу, міс Грейсон? — І пахнете відповідно, — підтакує Лео й театрально махає рукою
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше