Напиши про те, чим живеш просто зараз!

Вітаю!

Нещодавно проглядала свої романи: "День святого Валентина" та "Я кохаю вас, пане професоре". Перший я почала писати, коли була школяркою, а завершила на першому курсі, другий створила влітку перед четвертим. Звісно, зараз я бачу купу того, що варто відредагувати, особливо в "Дні святого Валентина". Але я така щаслива, що написала їх саме тоді, коли написала!

Історії вигадані й там немає нічого автобіографічного, але на стільки добре переданий антураж... Ніхто не відчуває шкільну атмосферу так добре, як школяр (ну, або вчитель, але я писала про шістнадцятирічну дівчину), а університетську — як студент.

 

Під цими романами мені лишали такі коментарі:

 

І ось настав час, коли я почала розуміти подібні відгуки значно краще. У цих книгах є дуже багато дрібних деталей, внутрішніх відчуттів та реакцій на ті чи інші речі, які вже було б значно важче пригадати, якби я прописувала їх зараз. Про деякі моменти навіть встигла забути. На стільки б хорошою не була пам'ять, вона ніколи не замінить перебування у певному середовищі тут і зараз. А ще ваш внутрішній стан у конкретному віці.

Тому я вирішила лишити малесеньку пораду для тих, хто не наважується взятися за свою історію, бо не впевнений у власних силах та майстерності:

Напишіть про те, чим живете просто зараз! Відправте ваших героїв у школу, коледж, університет, якщо нині навчаєтеся, місто чи країну, в якій перебуваєте зараз, чи нехай вони влаштуються на першу у своєму житті роботу разом з вами... Варіантів може бути безліч.

Мине час, навички поліпшаться й ви зможете повернутися до своїх неідеальних творів та відредагувати їх. Але відмотати час назад і прожити щось ще раз не вийде. Шістнадцятирічною школяркою можна побути лише один рік в житті й з цим нічого не зробиш.

Особисто я вже кілька років виношую ідею збірки оповідок на основі спогадів про літні канікули в селі й дуже шкодую, що кілька разів поспіль забороняла собі писати в ті роки, бо не виходило достатньо добре, а ще говорили, що я стовідсотковий математик з нульовими здібностями у гуманітарній сфері... Не повторюйте моїх помилок. 

 

Міцно обіймаю,

Ваша Торі ♥

 

P. S. Нещодавно створила свій Telegram-канал (*ігнорує скептичний погляд попередньої версії себе, яка говорила, що ніколи того не робитиме*). Кому цікаво, тицяйте сюди.

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Знайомство з героями
Вітаю, мої чудові. Історія Лідії у тілі Розі набирає обертів і саме час познайомитись із головними героями. Це Лідія. Цинічна редакторка романтичного фентезі. Вона любить свою роботу, але не любить тексти, з якими
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Я змушу тебе сказати правду!
Любі автори та читачі (⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠) Вийшов новий розділ роману "Лисяче серце" Уривок ✨ Джаан повільно встала, підійшла до великого вікна, подивилася вниз. Десятий поверх, досить високо. —
Приховав 2 своїх хоррори, бо...
Вітаю! Ті, хто давно мене читає, знають, що я інколи розважаюся таким жанром, як горрори. (хоррори, horror, жахи - і скільки там ще назв у цього жанру). І, мушу зізнатися, мені складно уявити, чим такий жанр може налякати
Нова шляхта чи самогубча авантюра?
Коли автор створює фентезійний світ, він майже завжди починає з королівств, карт, війн або пантеону богів. Це природно. Ми любимо великі події. Любимо говорити про імперії, династії, давні битви та героїв. Але значно
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше