Моє робоче місце письменника. Челендж

Оскільки справжнє робоче місце я не можу і не хочу показувати, буде таке від ШІ.

"Глибоко в надрах темного лісу, серед коріння старих дерев, знаходиться таємнича печера. Її стіни вистелені мохом та лишайником, а повітря наповнене запахом вологої землі. У центрі печери стоїть кам'яний стіл, на якому лежать рукописи, перо та чорнильниця. На стільці сидить письменник, його обличчя освітлене мерехтливим світлом свічки. Він заглиблений у свої думки, його пальці швидко рухаються по паперу, записуючи слова, що вириваються з його уяви. Навколо нього панує тиша, порушувана лише шелестом вітру та краплями води, що падають з даху печери. Це місце, де народжуються історії, де фантазія переплітається з реальністю, де слова оживають і набувають життя."

 

14 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Інна Турянська
24.12.2024, 13:55:44

І слова гарні і місце гарне. Попри такий похмурий чи то пасмурний напівморок, виглядає затишно. Я б додала ще свічок))

Герцог Фламберг
24.12.2024, 14:08:56

Інна Турянська, Дякую)

Ще трошки треба повисіти в ТОПі!!!
Дуже сподіваюсь, що читачів стало більше!!!
А ті автори, хто бачить пост вперше - обовʼязково приймайте участь!!!

avatar
Марія Думнич
21.12.2024, 21:51:39

Це доволі цікаво ідея зображення свого робочого місця)
А ще мене накинуло на думку, що власне я звикла свою кімнату називати норою, або пещерою з якої я не дуже люблю виходити на зовнішній світ:)
Тож ідея такого зображення дуже цікава(⁠☆⁠▽⁠☆⁠)

Герцог Фламберг
21.12.2024, 21:53:37

Марія Думнич, Дякую)

avatar
Марина Тітова
21.12.2024, 21:19:37

Сучасне життя заганяє у нори та печери... Не знаю, чи правильно зрозуміла й чи словесно донесла свою думку, але най буде так. Головне, щоб навіть у печерах сяяли усмішки, бо часом це єдине, що освітлює шлях. Натхнення та творчість часто може бути причиною усмішок, тож... Творіть і нехай творчість дає сили та наснагу!))

Герцог Фламберг
21.12.2024, 21:27:34

Марина Тітова, Світла ви людина. Дякую.

avatar
midnight elf writer
21.12.2024, 16:19:48

Вам там не холодно?)

Герцог Фламберг
21.12.2024, 16:30:21

midnight elf writer, Та є таке)

avatar
Марія Залевська
21.12.2024, 11:53:36

Цікаво) Здається, в такому робочому місці можуть народжуватися тільки легенди про Середньовіччя, чорні замки, колючі хащі..))

Герцог Фламберг
21.12.2024, 12:48:16

Марія Залевська, Саме так

avatar
Єва Сова
21.12.2024, 09:40:29

Атмосферненько

Герцог Фламберг
21.12.2024, 11:34:12

Eva SOVA, :-)

Треба додати, що поза кадром напевно ховається суворий конвоїр та пильний охоронець у викляді... симпатичної та привабливої Музи. Куди ж без неї? )))

Показати 2 відповіді
Олеся Глазунова
21.12.2024, 11:34:12

Герцог Фламберг, Саме так)

avatar
Марко Кейк
21.12.2024, 09:27:48

я так розумію, в нас печери поряд)

Герцог Фламберг
21.12.2024, 11:34:05

Марко Кейк, Печера то алегорія

avatar
Любава Волошин
21.12.2024, 09:08:44

Дуже знайома ситуація)))

Герцог Фламберг
21.12.2024, 11:33:33

Любава Волошин, :-)

avatar
Олеся Глазунова
21.12.2024, 07:58:14

Ну, не така вже неправдоподібна картинка. Просто то період блекауту та вимкнення опалення.
І свічка у нагоді стане, і гаджети розрядилися)))

Показати 3 відповіді
Герцог Фламберг
21.12.2024, 11:33:24

Олеся Глазунова, Картинка частково передає реальність

avatar
Любава Волошин
21.12.2024, 09:08:31

Коментар видалено

Герцог (а Ваш титул каже про благородність), падаю передьВами на землю! Ви підтримали мій челендж.. не зважаючи на те що зараз готується на мене справжня атака Романчика А. (Не буду казати нік).
Дійсно, суть не в тому, щоб по челенджу скинули координати та розкрили страшну правду автора (а кому ми нах**ін треба). А просто в тому, щоб показати «за куліси». Ви показали саме так. ТОПчик. Все, що можу і маю сказати! Дякую!!!!!

P.S. А тепер трохи жартів.. от я уявив Вашу печеру! Реально крутяк! Але моя дупця зразу сказала.. чувачє, ти пишеш одну главу 2 години. Посиль на камʼяному стільці стільки часу і будеш вити як вовкулака на Місяць. Поясніть, як Ви витримуєте???

Герцог Фламберг
21.12.2024, 07:51:35

Євгеній Шульженко, Важкувато. Нажаль, ви не зрозуміли самого сенсу. Я, буває, пишу більше десяти годин в некомфортних умовах. Кожному своє)

avatar
Міріада Фаєр
21.12.2024, 02:33:44

Вах, це так естетично.

Герцог Фламберг
21.12.2024, 02:35:45

Міріада Фаєр, Дякую

Інші блоги
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Не дочекається!
– Контракт укладено. І ти станеш «симбіонтом» Нордана лар Са-Ірда. – Ким стану?! – придушено запитала я, не розуміючи, що він має на увазі. – Так твій статус зазначений в укладеному нами контракті. Стандартному,
Ой на Івана...
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
Не ангел. Не демон. Каїр
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку. Не каже: “Ти впораєшся”. Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти. Кого бити першим. Яка рана смертельна. Коли
Крила рудого Янгола — сьогодні із знижкою!
Вітаю! Запрошую до знижки на історію кохання Андрія та Анастасії-Валерії! ✨✨✨ Черговий викидень. Зрада чоловіка, його погрози викинути Анастасію зі свого життя, та позбавити роботи... Ці події вибили жінку
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше