Додано
04.12.24 19:32:00
Кілька візуалок
Кілька нових візуалок від ШІ до 2 казки про Мявчика та Вогника Мявчик та Вогник: Подорож у часі. Турнір



Ну і бонус, прикольна картинка альтернативного вигляду котів, дуже мила і класна

Герцог Фламберг
282
відслідковують
Інші блоги
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
– Контракт укладено. І ти станеш «симбіонтом» Нордана лар Са-Ірда. – Ким стану?! – придушено запитала я, не розуміючи, що він має на увазі. – Так твій статус зазначений в укладеному нами контракті. Стандартному,
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку.
Не каже: “Ти впораєшся”.
Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти.
Кого бити першим.
Яка рана смертельна.
Коли
Вітаю! Запрошую до знижки на історію кохання Андрія та Анастасії-Валерії! ✨✨✨ Черговий викидень. Зрада чоловіка, його погрози викинути Анастасію зі свого життя, та позбавити роботи... Ці події вибили жінку
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНяшечки!
Аня Осадчук, Дякую
Крутезні коти)
Iryna Shashkova-Zhuravel, Дякую
Ох, я просто в захваті. Друга картина така войовнича. О, а коти з третьої картинки, нагадують пару котів з мультфільму "Кіт у чоботях". Останній візуал, то просто в сердце, а та кішечка посередині, просто вау.
(◕ᴗ◕✿)(≧▽≦)(≧▽≦)
Полiна Крисак, Дякую)
Вони всі такі крутецькі. Насправді, я досі не розумію, як можна так гарно вправити мізки тому ШІ, щоб він видавав щось таке гарне. В мене, як не сім пальців, то три ока. А Ваші ну дуууже файні.
Олеся Глазунова, Дякую. Зараз скопіюю, Ваш комент собі в помітки.
Гарні котусики
Олесь Король, :-)
гарно! А у мене в 2 блогах пропали всі картинки(
Олеся Глазунова, зрозуміло) я пінтерест тоді буду, не подумала про це, точно) дякую
Чудові ❤️ ❄️❤️
Олеся Глазунова, Дякую
Круті, атмосферні візуали) А дракон на третьому зображенні мені щось нагадує)
Радомир Український, )
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати