Відзначаю першу річницю 

Минув рік відтоді як я оселилася на  Букнеті. Можна підбивати підсумки і хвалитися першими досягненнями :)

Найважливіше з них - я повністю перейшла на українську. Це виявилося не так вже й складно і принесло справжнє задоволення. Почала я з того, що переписала вже існуючі романи (не всі, поки що, а лише фентезійні) і дописала ті, що були розпочаті до війни. Разом їх назбиралося п'ять і всі вони були опубліковані  на Букнеті протягом року.

Наступне, не менш важливе, - у мене з'явилися друзі як серед читачів, так і серед колег-авторів. Я дуже вдячна їм за підтримку і цікавість до моєї творчості. Особлива дяка тим, хто допомагає мені виправляти помилки яких і зараз трохи є, а на початку була просто незліченна кількість :), а також тим,  хто підтримує мої книги коментарями.

Комерційного статусу мені вдалося досягти вже за третім романом, але не можу сказати, що мені це дуже сподобалось. Багато читачів не змогли дочитати книгу до кінця і були розчаровані. Тому решта моїх книг деякий час будуть залишатися безкоштовними, а далі життя покаже.

В планах на майбутнє у мене  продовження обох циклів, а найближчим часом - невеличка відпустка, щоб розгрузити голову і почати працювати з новими силами. 

Всім бажаю Перемоги, повної і остаточної, і щасливих Великодніх свят!

 

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Oksana Potapchuk
12.04.2023, 01:02:14

Вітаю з річницею та бажаю творчих успіхів

Єва Ромік
12.04.2023, 09:32:53

Oksana Potapchuk, Щиро дякую.

avatar
Неталі МакКензі
11.04.2023, 22:32:55

Вітаю з річницею! Нехай письмо приносить радість та збільшується читацька родина. Ну й натхненнячка Музу!)

Показати 2 відповіді
Неталі МакКензі
12.04.2023, 00:06:56

Єва Ромік, Дякую! Приємно♥

avatar
Емілія Дзвінко
11.04.2023, 22:17:02

Вітаю, успіху в подальшій творчості. А ще я завжди тішуся, коли автори пишуть, що перейшли на українську )

Показати 3 відповіді
Єва Ромік
11.04.2023, 23:06:30

Емілія Дзвінко, І я вже підписалася. :):)

avatar
Тетяна Рибак
11.04.2023, 22:07:59

Вітаю Вас з цією датою, пишете надзвичайно цікаво, бажаю натхнення і відпочити душею. Я читаю ваші твори від початку як ви з'явились на букнет , даєте багато цікавої інформації в блозі не тільки читачам а й колегам авторам!
Маю щиру повагу до вашої творчості та вірю що буде ще багато цікавого. Става Україні!

Єва Ромік
11.04.2023, 22:57:56

Тетяна Рибак, Героям слава! Дякую за теплі слова. Не маю сумніву, що і ви незабаром досягнете своєї мрії.

Щиро вітаю з річницею! Це круто! Я рада, що познайомилась із Вами і творчістю талановитої письменниці. У вас чудові книги і неймовірні герої. Успіхів, натхнення і чекаємо нових книг))❤️

Єва Ромік
11.04.2023, 21:52:19

Лариса Бондарчук, Дякую, навзаєм.

avatar
Таня Толчин
11.04.2023, 20:49:30

Вітаю!!! Я також вже рік на Букнет))

Показати 4 відповіді
Таня Толчин
11.04.2023, 21:29:36

Єва Ромік, Дякую, навзаєм!!!)

avatar
Оля Пасічник
11.04.2023, 20:53:25

Мої вітання! Величезний плюс, що ви наважились перейти на рідну мову, адже українська така колоритна, на одну букву можна написати кілька сторінок. І читається і слухається ! Напевно ворожою мовою має вже бути соромно писати. Дякую , Єво!

Єва Ромік
11.04.2023, 21:15:52

Оля Пасічник, Я, здається, вже й не думаю на тій мові, книжки відразу народжуються українською. Дякую вам, Оля, за вашу підтримку.

avatar
Олена Когут
11.04.2023, 20:49:58

Вітаю з річницею!! То можу сказати, що ви моє відкриття року)) ви перевернули моє ставлення до фантастики і драконів)))

Єва Ромік
11.04.2023, 21:12:26

Олена Когут, Дякую. Ваші коменти, Олено, це щось неймовірне. Стільки емоцій! Завжди чекаю на них.

Інші блоги
Невеликий бонус читачам ☺️
Ви любите історії, де вирують інтриги, є загадковий герой, який приховує обличчя під маскою і героїня має зробити вибір між чоловіками? ❤️❣️❤️ Тоді вам обов'язково сподобається книга "Гра без згоди "Між
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Катастрофа йде у передплату ❤️
Сьогодні для мене хвилюючий день, бо я відкриваю передплату на роман «Катастрофа на десерт». Натискайте на обкладинку))) Хочу щиро подякувати кожному, хто вже читає, коментує і підтримує. Саме завдяки вам рудоволоса
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше