Знижка 10% на книжку тільки 15.02 (йой, сьогодні!)

Привіт, мої любі читачки❤

Сподіваюсь, що всі у безпеці, над усіма мирне небо й усі мають гарний настрій. Бо у мене для вас маленький подарунок - знижка у 10% на книжку "Пограємо в любов".

Хто хотів зекономити й очікував на гарний момент у книзі, по секрету, він вже там. Це ще не фінішна пряма, але сюжет вже бачить червону стрічку з назвою "епілог" і ну зовсім скоро до неї домчить.

Не забудьте купити книжку зараз, бо, скоріше, знижки більше не буде через обмеження у часі. Але якщо вийде, я обов'язково це зроблю. Просто я ще профан у комерційних справах і забула, через скільки ще можна ставити знижки. Всім гарного дня ❤ 

 

Анотація до книжки:

Якщо вам здається, що ситуація просто гірше далі нема куди, то вам не здається. Як і не здавалось головній героїні, яку звільнили з роботи й виселяють з гуртожитку. Ну і ще у неї є декілька проблем, про які вона ніяк не хоче нікому розповідати. А єдине, що їй залишається, — це звернутися до свого колишнього з проханням взяти її на роботу. А у такій каламуті чого тільки не буває… ну ви розумієте.

 

Що у книзі: колишні, чайлдфрі, скажена економка, яка обожнює за усім наглядати, її подруга, яка записує тільки голосові, його друг, який випиває весь коньяк. Ну короче, буде весело й трішки драматично.

Для тих, хто любить візуалізувати:

1

а

1

Більше про книжку, героїв і моє письменництво в Інстаграмі й Телеграмі. Посилання на них в описі "Про мене"❤ 

З любов'ю, повагою і вдячністю, авторка.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Емілія Дзвінко
15.03.2023, 01:00:20

Вітаю, успіху книжці та вдячних читачів! Заглянула до вас в опис "Про мене" і хочу порекомендувати замінити слово з російської пропаганди "БЕндерівка". Правильно - БАндерівка, якщо ви хотіли назву утворити від Степана БАндери. Підозрюю, що так, якщо ви себе позиціонуєте як неонаціоналістка. "БЕндерівка" - це зросійщення, спотворення, яке нічого спільного з прізвищем та діяльністю БАндери не має. В Молдові є місто Бендери. Але ж ви мали на увазі не жительку міста.

Показати 3 відповіді
Анна Чмутова
15.03.2023, 01:22:11

Емілія Дзвінко, Все гаразд) сама постійно виправляю друга на цьому слові))

Інші блоги
Коротко про...
Кет. Вальс крові
Старт передплати на "Маму за контрактом"! 
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до нової романтичної
Досвід взаємного читання.
Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з мара
Абсолютна Новинка, Яку Ви Не Зможете Проспати!
Привіт, книгомани! Ви готові до порції шаленого гумору, підліткових інтриг та кохання, від якого летять іскри? Я Торія Ліра запускає книгу, яка змусить вас сміятися вголос і кусати лікті від напруги! ✨ «МІНУС ЧОТИРИ,
Прокидатись від... ❤️новий розділ (мега гарячий)
Привіт, любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті. «Скандальна угода з босом» розділ дуже гарячій, тож тут більший уривок дати не можу… Тож коротко й хижо усміхаюсь, перш ніж пірнути під ковдру
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше