Обираємо обкладинку і читаємо анотацію новинки!

Вітаю, любі читачі!

 

Я обіцяла новини, і ось вони! Еротичний любовний роман "Дозволити все" стартує вже от-от, але перш ніж це трапиться, мені потрібна ваша допомога! Я наштампувала кілька схожих обкладинок, але вибрати остаточно не можу :)

 

Допоможете? Що краще? Голосування також у моєму фб та інстаграмі

 

 

Але ж ви досі не знаєте, про що книжка! Тому нарешті розповідаю. Анотація:

 

Як це - щоранку прокидатися новою, не пам'ятаючи подробиць вчорашнього дня? Вона знає це не з чуток. Завтра вона нічого не згадає, тому сьогодні може дозволити собі все.

У нього розплановане життя, успішна кар'єра лікаря і весілля за кілька місяців. Він не відступає від раціональних рішень і не піддається спокусам, доки... Доки не зустрічає її - дівчину, готову дозволити йому все.

Вони проведуть ніч у півтемряві готельного номера, але чи зможе вона його запам'ятати, чи зможе він її забути?

 

- Я можу дозволити тобі все. Окрім одного.

- Чого ж?

- Закохати мене в себе.

- А я тобі можу дозволити навіть це.

 

Слідкуйте за новинами, прем'єра от-от!

 

20 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Аліна Скінтей
04.01.2022, 16:02:22

Мені симпатизує під номером - 1. Чому саме 1? Тому що колорит обкладинки зачіпає, немає натяків на візуалізацію персонажа(уява сама домалює все) але й при цьому є чіткий контур головної героїні Якось так. Можливо коментар із запізненням, тоді вибачайте:)

Устина Цаль
04.01.2022, 16:16:56

Skintey Alina, Ні, не з запізненням, ще рахую голоси)) Дякую за Вашу думку))

avatar
Elle N
04.01.2022, 15:58:02

Привіт) Мені сподобались 1 і 4 обкладинка) Більше мабуть все-таки 1))

Устина Цаль
04.01.2022, 16:16:22

Elle N, Привіт) Дякую за Ваш голос))

avatar
Люба
03.01.2022, 12:04:14

3 обкладинка найбільш впадає в око. Але, моїм фаворитом є 4:
-бо обличчя партнера не повністю видно, що збігається за сюжетом, головна героїня його не запам'ятає( і це найвагоміший для мене аргумент) ;
- довіра; тут писали, що обкладинка зображає довірливі стосунки, а героїня може дозволити йому все, хіба це не найбільший ступінь довіри;
- пара на обкладинці разом не на одну ніч, як і герої)
П.с. Зі святами Віто, вас і вашу сім'ю, здоров'я маленьким і великим, неймовірно тішуся з гарних подій у вашому житті, бо направду, хоч і не знайомі особисто, проте ви для мене не чужа, ви автор чудових позитивних історій до яких хочеться повертатися не раз)
з поверненням, без вас було на букнеті не так:)

Устина Цаль
03.01.2022, 12:28:50

Люба, Ви дуже детально розписали, дякую! Насправді оце "дозволити все" спочатку буде не стільки з довіри, скільки через розлад з пам'яттю героїні, коли дізнаємося більше про неї, все стане зрозуміло... Але загалом Ваші міркування дуже логічні!

Дякую Вам за теплі побажання! Ви так само мені не чужа, а читачка, яка завжди дарує стимул і додає своїми коментарями натхнення. Навзаєм вітаю Вас зі святами! Нехай вони пройдуть у колі найрідніших, нехай серце буде зігріте теплом, а усмішка буде з Вами впродовж всього року!)

Мені подобається 4

Устина Цаль
03.01.2022, 00:18:06

Станіслава Барабошко, Дякую за Вашу думку, це перший голос за 4!

avatar
Аделіна Янг
02.01.2022, 23:26:15

Я за 1) Вітаю з поверненням!)

Устина Цаль
03.01.2022, 00:17:38

Аделіна Янг, Дякую, Ваш голос прийнято))

Вітаю з майбутньою новинкою, хай пишеться легко! Мені подобається 3 обкладинка.

Устина Цаль
02.01.2022, 23:21:37

Кристина Асецька, Дякую!)

avatar
Reader Lana
02.01.2022, 21:10:20

Вітаю) Анотація просто супер, а обкладинка 3)

Устина Цаль
02.01.2022, 21:20:37

Лана Міцкевич, Дякую!)

avatar
Iryna Mykolayivna Duduk
02.01.2022, 19:58:31

3). З Новим роком!)

Устина Цаль
02.01.2022, 20:07:48

Iryna Mykolayivna Duduk, Дякую)
І Вас з Новим роком! Веселих свят!

avatar
Kate Mag
02.01.2022, 19:28:43

Як на мене, то до анотації підходить обкладинка 1, та й мені найбільше сподобалась саме вона) З поверненням!

Устина Цаль
02.01.2022, 19:58:17

Kate Mag, Дякую за Вашу думку і дякую, що чекали!)

avatar
Ольга Сова
02.01.2022, 19:24:12

Устиночко, чекаю з ніжним трепетом у серці!З поверненням, люба!

Устина Цаль
02.01.2022, 19:27:50

Ольга Сова, Дякую, Олю❤

avatar
Джулія
02.01.2022, 18:41:33

Ох яка ж емоційно напружена книга на нас чекає, схоже пристрасть без гальм. Чекаю з нетерпінням.

Устина Цаль
02.01.2022, 18:44:12

Джулія, Що без гальм, то без гальм)
Дякую!

avatar
Олеся Глазунова
02.01.2022, 18:23:31

Ураааааааа!!! З поверненням!!!
Мені побобається 2, оскіотки вна дуже підходить за колористикою, ідеєю та стилем до палітурок попередніх ниг, які вже є на Букнеті та 3 - дуже чуттєва та виразна.

Устина Цаль
02.01.2022, 18:37:08

Alesia, Дякую)
Друга й зроблена, щоб відповідати стилю, але для змісту й назви й справді більше підходить третя, недаремно всі за неї голосують)

avatar
Олена Білецька
02.01.2022, 17:29:25

Мені подобається обкладинка № 3.

Устина Цаль
02.01.2022, 17:31:30

Олена Білецька, Дякую за Вашу думку)

avatar
Олена Когут
02.01.2022, 17:19:41

1 або 3!!

Устина Цаль
02.01.2022, 17:21:51

Олена Когут, Дякую)

Я теж за третій варіант. Як на мене, ця обкладинка найбільш чуттєва. Четверта викликає асоціації з довірою навіть відданістю. Третя - пустотлива, більш легковажна чи що. Перша - пристрасна й глибока, теж гарно підходить назві й анотації вашої новинки, але, мабуть, не так впадатиме в око.

Устина Цаль
02.01.2022, 17:20:45

Лореін Владислава, Дякую за аргументовану думку! От і я такої думки, особливо щодо першої, як би вона мені не подобалась, але третя підходить найбільше.

avatar
Еліс Браун
02.01.2022, 17:15:17

мені дуже подобається 1

Устина Цаль
02.01.2022, 17:19:33

Еліс Браун, Дякую за Вашу думку!

avatar
Viktoriya Pavlyuk
02.01.2022, 17:03:08

3

Устина Цаль
02.01.2022, 17:04:59

Viktoriya Pavlyuk, Дякую)

Мені теж 3 обкладинка найбільш до вподоби. Буду чекати на книгу.

Устина Цаль
02.01.2022, 16:57:00

Анастасия Степанюк, Супер, дякую)

avatar
Ніна
02.01.2022, 16:18:51

Чекаю з нетерпінням на нову історію. Я за 3 варіант обкладинки.)

Устина Цаль
02.01.2022, 16:56:52

Ніна, Рада, що чекаєте) І дякую за Вашу думку!

avatar
Ліна Алекс
02.01.2022, 15:50:01

Інтригуюча анотація! Дуже чекаю.
Мені до вподоби третя обкладинка.

Устина Цаль
02.01.2022, 16:56:30

Ліна Алекс, Дякую! О, мені й самій вона найбільше)

Інші блоги
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Відгук-рецензія.
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
Таємний кросовер... Або як поєднати непоєднуване⭐
Уявіть, що існує паралельний всесвіт, у якому Адріан з книги Крок у безодню та Еларія з Позначена живуть своїм звичним (або не дуже) життям. Вони ніколи ще не зустрічалися, ходять тими самими вулицями, дивляться
нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Дякую за рекомендацію❤️
Вчора історія Приручити порожнечу отримала рекомендацію від Іванки Сокіл, за що я безмежно вдячна. Сьогодні, користуючись нагодою (під тему так би мовити), якщо вам також зашла ця історія, хочу порекомендувати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше