Оповідання-переможець конкурсу «кримський інжир».

Любі друзі, тут ви знайдете все, що вам сподобається! В оповіданні є юна розкішна блондинка, яка омиває свої напівголі принади у теплих хвилях Чорного моря. І владний шеф на крутому мотику, який тримає у покорі ціле кримське селище. І романтичний, пристрасний, смаглявий, гарячий південний красень Мустафа, який з майстерністю хороброго та елегантного тореро рятує дівчину від смертельної загрози –  небезпечного бика. І капризний хлопець-мажорчик, син впливового посадовця, який нахабно та брудно залицяється до красуні з ціллю заволодіти нею у сексуальному плані. А якщо вона не віддасться, то підступно відібрати у неї житло, отримане у спадок від батьків... Одним словом – любов така, що аж шкварчить, пристрасть, підступність, зрада і усе інше, за що щедро платять гроші та ставлять зірочки! ;)

І знаєте? Я не жартую! Усе це, дійсно, є в оповіданні "Місячне сяйво на морській воді", яке у грудні минулого року зайняло перше місце на конкурсі «Кримський інжир» від Кримського дому. Але... по-іншому! Так, як воно відбувалося за часів СРСР, у 60-х роках минулого століття.  

А головне – там є Крим. Втрачений, віднайдений і знову втрачений. Головний герой – кримський татарин Мустафа, який у дитинстві був висланий з Крима разом з усім своїм народом. А через двадцять років потайки повернувся у рідне селище, щоб побачити батьківську хату, яку радянська влада вже віддала іншій родині...

Запрошую прочитати цей твір тих, хто зацікавиться.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Дякую, Ірино, за те, що виклали цей твір)) Насправді, я його чекала від Вас на Букнеті, із задоволенням його прочитаю, бо Крим - це моя любов назавжди, правда після Одеси — мого рідного краю))

Ірина Звонок
28.02.2021, 19:47:25

Лілія Барковська, Щиро дякую за відгук, Ліліє. Для мене це теж солодкі та гіркі спогади. Те, що я описую - і те селище, і море, і розкопки, і запахи степу - усе це спогади, які залишилися від щорічних подорожей у Крим на літні канікули. Навіть отой бугай, що втік з колгоспу, - то реальний спогад. Правда, він погнався не за юною красунею, а за мамою мого вітчима, яка полізла у колгоспне поле, щоб нарвати кукурудзи. На щастя, ми її врятували! :)

Інші блоги
Рецензія на мою книгу ❤️
Друзі, хочу з вами поділитися чудовою рецензією на мою книгу "Хвилі, штиль і зорепад" , яку написала Анастасія Чепіжко ❤️ Мені надзвичайно приємно усвідомлювати, що моя творчість подобається іншим та викликає
Візуал для тих, хто не розуміється на собаках
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він мене не бачить. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються.
✨літні оповідання 500 градусів ✨ Найкращі в жанрі✨
Марафон літнього читання набирає обертів! Моя книга «Безлюдний острів» теж долучилася до цього неймовірного марафону. Літо – час, коли душа просить романтики, пригод, гарячих емоцій, нових знайомств, запаморочливих
Авторам новачкам! Ч-1
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
А в мене для вас гарні новини!
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше