Автор йде у відпустку! Інфа для моїх читачів!

Привіт, мої милі читачі! 

Сьогодні я завершила свою книгу "Незнайомка для принца", яку писала ще від липня)))) І відповідно сьогодні завершився цикл "Заміж за золхідця"))))) Я дуже щаслива, що нарешті зробила це! Дякую всім, хто підтримував!!!

Я працювала лише з короткими вихідними без жодної відпустки 2 роки і трохи притомилася))) Потрібно трохи відпочити, муза хоче на курорт)))) Тож я вас дуже сильно люблю і прошу не забувати про мене, а чекати на новий надзвичайний роман "Майже принцеса або Наречена з примусу", який стартуватиме, сподіваюся, в листопаді! 

В мене все)))) Сильно вас люблю! Обнімаю! До нових зустрічей!))))

Щиро ваша Юліанна!))))

16 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Нехай Ваша Муза на відпочинку набереться сили від усіх стихій: вогню, вітру, води, землі і примножиться натхненням на нові літературні звершення! Гарних днів, нових вражень, чудового настрою!
Отримала Ваші, Юліаночко, книги і ще раз із задоволенням їх перечитала. Щиро дякую❤️❤️❤️!

Показати 2 відповіді

Юліанна Бойлук, Дякую❤️

avatar
Уляся Смольська
18.10.2020, 13:10:42

Підтримую твоє рішення, сонечко! Всім потрібен відпочинок чи невеличка перерва) А творчим людям тим паче)) Бажаю набратися сил і натхнення, щоб тішити своїх читачів новими казковими історіями!

Юліанна Бойлук
18.10.2020, 16:04:22

Уляся Смольська, Щиро дякую, Улясічко!!!!! Обнімаю тебе, сонце)))) Приємно отримувати підтримку колег))))

avatar
Таргітая Зоряна
12.10.2020, 21:09:57

Приємного відпочинку, Юліаночко! ))

Юліанна Бойлук
13.10.2020, 08:16:20

Таргітая Зоряна, Щиро дякую, Зоряночко))))

правильне рішення))) гарного відпочинку)

Юліанна Бойлук
12.10.2020, 19:45:32

Вікторія Задорська, Щиро дякую, Вікусю))))

avatar
Кулініч Жанна
12.10.2020, 12:13:43

Рідненька, ти заслужила цей відпочинок! Набирайся сили, нових вражень!!! І вітаю з завершенням історії. Вона просто неймовірна!!!

Юліанна Бойлук
12.10.2020, 19:43:06

Кулініч Жанна, Жанночко, твоя підтримка безцінна, моя рідна)))) Мені дуже приємно, щиро дякую)))))

avatar
Марічка Мельник
12.10.2020, 07:37:24

Вітаннячка із завершенням книги❤ Вітаннячка із багатьма досягненнями ❤ Приємного відпочинку))) Набратися сил, натнатхнення і повернутися тішити нас, читачів, незабутніми історіями❤❤❤

Показати 2 відповіді
Юліанна Бойлук
12.10.2020, 09:40:45

Марічка Мельник, Щиро дякую, люба Марічко))))) Мені дуже-дуже приємно це все чути!!!)))))❤❤❤

Позитивних емоцій і гарного відпочинку. Натхнення і нових ідей.

Юліанна Бойлук
12.10.2020, 08:24:43

Вита Солодовская, Дякую, Вітусю))) Дуже дуже приємно))))

avatar
Тетяна
11.10.2020, 21:21:08

Гарно відпочити!!! Бажаю приємних вражень і позитивних емоцій!!!
Чекаю з нетерпінням на нову історію. Ваші твори надихають, дарують позитивні емоції і заряджають ними! Історію Франка і Аріели перечитала вже мабуть разів 10. Повертаюся до них щоразу коли хочеться тепла і позитиву, а ще віри у силу кохання)
Дуже Вам дякую за ці емоції!

Юліанна Бойлук
12.10.2020, 08:22:10

Тетяна, Я невимовно рада, що історія Ріел і Франка настільки вам сподобалася!!! Я дійсно дуже щаслива чути такі слова і мати таких прекрасних читачів))))) Щиро дякую вам!!!))))

avatar
Ерін Кас
11.10.2020, 21:20:19

Гарного відпочинку, Юліанно! З новими силами роман вийде просто неймовірним!

Юліанна Бойлук
12.10.2020, 08:19:25

Ерін Кас, Сподіваюся)))) Щиро дякую, люба Ерін)))))

Приємного відпочинку❤❤❤

Юліанна Бойлук
12.10.2020, 08:18:47

Анастасия Степанюк, Дякую, люба!))))

avatar
Джулія
11.10.2020, 18:30:44

Гарного відпочинку і з нетерпінням буду чекати на Ваша повернення і нові книги.

Юліанна Бойлук
12.10.2020, 08:17:43

Джулія, Щиро дякую, люба)))) Дуже рада це чути))))

avatar
Наташа Горецька
11.10.2020, 17:33:58

Приємного відпочинку)

Юліанна Бойлук
11.10.2020, 17:43:41

Наташа Горецька, Щиро дякую, моя мила))))

avatar
Лана Іссан
11.10.2020, 17:19:15

Вітаю, дорогенька, з завершенням циклу. Дуже рада прочитати книгу "Незнайомка" . Відпочивай, набирайся сил. А далі нові, цікаві історії. Успіхів.

Юліанна Бойлук
11.10.2020, 17:38:48

Лана Іссан, Приємного читання Незнайомки)))) чекаю на враження)))) Щиро дякую за добрі слова)))))

avatar
Рина Мир
11.10.2020, 17:07:18

Юліанночко, вітаю з завершенням та довгоочікуваною відпусткою!!!!! Звісно, потрібно відпочивати, тож я рада за тебе, мила;))) ❤️ Гарного відпочинку;)))) Чекаю на повернення і новинку;))) Обіймаююю ❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Рина Мир
11.10.2020, 17:31:46

Юліанна Бойлук, Будь ласка, зірочко;))) ❤️❤️❤️

avatar
Тата Ильнарова
11.10.2020, 17:09:05

Дякую за .інформацію.Звичайно всім треба відпочивати:і Авторам і Музам)).Гарно відпочити Вам!

Юліанна Бойлук
11.10.2020, 17:17:14

Тата Ильнарова, Щиро дякую, моя хороша!!!)))))

Інші блоги
"Паперовий корабель" - завершено
Але попереду чекають нові історії, таємниці і складні почуття
Книга із "Райдужні сторінки"
Привіт, сонечка! Хочу повідомити, що сьогодні опубліковано повністю мою книгу "Таємниця "її" ролі" Вона стала учасницею у флешмобі Аріни Лінк "Райдужні сторінки". Запрошую до прочитання!
Матвій — геній чи божевільний?
Любі мої, я просто не можу мовчати після 16-го розділу На вівтарі його влади! Коли я писала цю сцену, у мене самої мурашки бігали по шкірі. Матвій у своєму репертуарі. Замість довгих розмов, з'ясування стосунків чи банальних
♥️завтра оновлення раніше+візуал♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Завтра оновлення книги «Помилково викрадена» о 00:01, замість 06:00. Тобто... на 6 годинок раніше ♥️ Візуал не в тему розділу, але ж який гарний! Особистий
Мелодія нової історії
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше