Замовлення книги на папері! Є охочі?)))

Доброго і гарного дня, мої любі, милі, найкращі в світі читачі!

Буквально кілька днів тому я ділилася щасливою новиною про те, що моє оповідання "Якось під Новий рік" увійшло до альманаху і було видано на папері видавництвом Літературне товариство імені Ярослава Потапенко. Ця подія мого життя надзвичайно надихнула мене, збадьорила, влила нові сили і змусила задуматися над майбутніми планами... змусила забажати більшого.

І я подумала: а чому б не видати своєї книги? 

Тим паче ви неодноразово питали мені про можливість придбати друковане видання)))

Для першого паперового проєкту я обрала історію, яку ви надзвичайно полюбили! Також новорічну, також дуже світлу і чарівну!

"Мій випадковий наречений"

Анотація до книги "Мій випадковий наречений"

— Я прошу вашого пробачення, мадемуазель Келлер, за свої грубі слова, — вирішив розпочати розмову першим, щоб постаратися виправити ситуацію настільки, наскільки це можливо.
— Не важливо. Ви будете мати нагоду заслужити моє пробачення, містере Леонов, — сміливо запевнила його я.
— Тобто? — зовсім щиро здивувався чоловік.
— Буду прямолінійною: у вас є дівчина?
— Ні, але...
— Чудово! Ви маєте супроводжувати мене на новорічній вечірці у моєї подруги, вдаючи мого нареченого.

Але для мене головне не те, що ця книжечка стоятиме на полиці в моїй приватній бібліотеці, а те, чи захочете її собі в бібліотеку ви!

І тому я пишу цей блог, щоб спитати:

Мої милі, якщо я надрукую цю історію, ви захочете її придбати?

Формат А5, чудесна обкладиночка (м*яка, але ламінована, кольорова і дуже гарненька), кількість сторінок десь біля 80, дивлячись як текст ляже))) Доставка Новою поштою, ціна не буде високою. Принаймні постараюся організувати найбільш вигідні умови придбання, які можливо. Але про те ще трохи рано))) Автограф автора за вашим бажанням)))

Якщо ви справді готові її придбати, будь ласка, напишіть про це у коментарях (замовлення приймаю до 23.59 26 липня). Майте на увазі, що я внесу вас у список, будьте готові її дійсно купити. Якщо охочих виявиться більше 10 чоловік, отже паперовому виданню бути)))))

Щиро дякую за увагу))) Люблю Вас!!!!))))

Ваша Юліанна))) 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Джулія
31.07.2020, 23:26:35

А можна ще замовити книгу, а то постійно забуваю запитати, але дуже багато хотіла мати Вашу друковану книгу з автографом.

Показати 3 відповіді
Юліанна Бойлук
01.08.2020, 12:27:15

Джулія, Щиро дякую за любов до моєї творчості, моя люба)))

avatar
Холод Влада
31.07.2020, 23:33:15

Мої вітання! )))

Юліанна Бойлук
01.08.2020, 08:18:32

Холод Влада, Та ще поки нема з чим, але все одно щиро вам дякую, моя люба колего)))

avatar
Ольга Сончак
25.07.2020, 11:56:18

Також в числі охочих на придбання. Гаджети - це чудово, але інколи зручніше посидіти з паперовою книгою

Юліанна Бойлук
25.07.2020, 19:01:51

Ольга Сончак, Невимовно рада цьому радію!!! Щиро дякую, Олічко!))))

avatar
Марина Саливін
24.07.2020, 23:05:59

Я в числі охочих на друковану версію)))

Юліанна Бойлук
24.07.2020, 23:16:33

Марина Салывин, Надзвичайно рада це чути, Мариночко)))) Щиро Вам дякую за любов до моєї творчості))))

Юліанко, приймай замовлення від мене))) Хіба вишлеш батькам поштою а я заберу коли приїду в Україну.

Юліанна Бойлук
24.07.2020, 16:02:48

Христя Терлецька, Дуже-дуже приємно це чути, люба!!! Дякую))) А переслати за кордон можна ж також, чи це буде набагато дорожче? Я добре не знаю цих нюансів((

Інші блоги
"Паперовий корабель" - завершено
Але попереду чекають нові історії, таємниці і складні почуття
Викладаю збірочку поезій ♥️✨♥️
Вітаю! Поки книги пишуться, поміж іншим вирішила зробити те, що давно збиралася, а саме нарешті впорядкувати та надрукувати свої вірші. У збірці «Я ще жива ...» вміщені як давні, так і нові вірші. Поезією
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Хочеться легкого вайбу?
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше