Додано
21.06.20 20:46:20
"Змушені. Бас - гітарист" Пелін Ерміш
Привіт мої любі. Ви напевно знаєте про наш цикл з інстаграму. Я і ще п'ять авторів готуємо серію "Змушені". Сподіваюсь вам сподобається наша збірка))
А ось і Анотація до моєї книги "Змушені. Бас-гітарист":
Він - учасник гурту "Bad Dreamers", король клубів, "bad boy" і відома модель. Кожна мріяла стати його дівчиною, але хлопець не хотів мати серйозні стосунки. І ось одна угода, яка змінила його звичне життя.
В його житті з'явилась дівчина, з якою їде дах, але все ж таки...
Вона - проста студентка, "bad girl", яка любить драйв. Але одна ситуація змінить її життя, і їй не було виходу, як погодитись на угоду за які вона отримає великі гроші.
Як буде розвиватися їхня історія?
Чи закохаються вони?
Що буде далі?
Відповіді на питання ви знайдете, прочитавши цей роман.
Нагадую, що цикл вийде 25.06 через 4 дні. Напишіть свої враження)) І я дуже-дуже чекаю на вихід нашого циклу♥️♥️
Пелін Ерміш
135
відслідковують
Інші блоги
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Ведучий:
Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба? Кет:
Ні. Новенький:
Я сподівався, що так.(прийнамні я на
«Поліція не допоможе. Поліція вже тут». Ласкаво прошу до нової історії «Крихітко, біжи». Тут монстри не чатують під ліжком і не виходять із темного лісу. Вони сидять поруч за одним столом. Усміхаються. Носять
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиАаааа, Пелін, це неймовірно!!! З нетерпінням чекаю на прем'єру)???
Дякую люба)♥️♥️♥️♥️
Вона - проста студентка, "bad girl"? Здається Ви поєднуєте не поєднуване. "bad girl" апріорі не може бути простою студенткою, але якщо жанр фантастика, то норм) З цікавістю почитаю)
Це не в жанрі фантастики)) А слр))
Я вже не можу дочекатися виходу книги))) Натхнення тобі))♥️
Дякую♥️♥️♥️
Ну і як тепер дочекатись 25 червня? Дуже круто♥️ Натхненнячка тобі в написанні!?
Дякую♥️♥️♥️
Я вже не можу дочекатися нашої прем'єри ❤️❤️
Я також ♥️♥️♥️♥️
Ааааа , як я вже чекаю❤️❤️❤️
♥️♥️♥️
І я також чекаю не дочекаюся цієї премєри.Натхнення тобі♥️???
Анна, Дякую♥️♥️
Коментар видалено
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати