Додано
19.05.20 12:02:40
Анонс!!! Зорька і київський півник
Анонс
20 травня і в мене для вас новинка!Нова книга і нові герої.Думаю ви оцінете і вам сподобається!!!
Анотація
Вона проста дівчина з невеличкого села,яка живе мріями. Але коли найкращі друзі принижають і заздрять, вона переїжає до міста Києва. Вона думала,що знайде там спокій но вона сильно помилялась. Він зірка університету,король ночі. Саме там дівчина зустріне цього самозакоханого, київсьокого півня.
І від тоді починаються Зорянині пригоди...
Буктлейлер
З повагою Тортік (Пелін Ерміш) :*
Пелін Ерміш
130
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
4 коментаря
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиА коли вийде??
Завтра))
Я дуже чекаю!❤️
Я дуже рада) ♥️
Можна скоріше ми не можемо так довго чекати ви нас так зацікавили
Вже чекаю)♥
♥️♥️♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати