Додано
23.03.20 12:20:22
Увага Увага Увага
ЛЮБІ МОЇ ЧИТАЧІ
Сьогодні я наважуюсь на важлий крок у житті і тому хочу дізнатись чи "ЗА " чи "ПРОТИ" такого....
ОТЖЕ, як ви відноситесь до того щоб я почала писати книгу про себе у кожній главі я буду описувати кожен свій день, описуватиму все що відчуваю, усе чого боюсь ........
Тому у коментах пишіть
- "ЗА"
- "ПРОТИ"
ЛЮБЛЮ ВАС
Smile_love
26
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
2 коментаря
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ про всяк нагадаю, що автобіографічна книжка повинна або:
- Чогось навчити;
- Мати якусь філософську думку;
- Розповісти цікаву історію;
Тоді, так, звісно, пишіть. Це завжди цікаво.
Плітки, бійки, студентські приколи, алкоголізм, бл@дство, нерозділене кохання з стражданням за кимось – це НЕ пригоди і не теми для філософських думок. В деяких людей це звичайні будні. Тоді рекомендую змінити імена героїв і забрати позначки: на реальних подіях.
Думка така: є про що розповісти – пишіть, не вагайтесь.
Доволі сміливий крок)
Важко сказати, варто чи ні, бо все залежить від того, в якому форматі плануєте це писати.
Якщо автор викладає тексти, де пише про те, що вчора був на сніданок, наприклад, бутерброд, а сьогодні вівсянка, або ж опус переповнений "глибоко філософським" скиглійством і надлишком критичних повчальних думок автора, то звісно читачам стане нудно.
І навпаки, дуже цікаво було б прочитати про чиїсь пригоди з реального життя, кумедні ситуації, можливо часом і якісь важкі життєві події, чудернацькі сни, особливо коли письменник передає свої думки, почуття та події за домогою красивої літературної мови, має самобутній авторський стиль, а також вміє різнобічно поглянути на ту, чи іншу ситуацію. Тобто не пише завжди в одному настрої "ми всі помремо" або "тільки позитив, жодного негативу", а зображує та передає різні емоції і події.
Взагалі ведення щоденника є гарним способом самовдосконалення власних літературних вміннь.
Smile_love, То пишіть, а ми, читачі, почитаємо)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати