"Королівство у спадок 2"

Привіт, любі читачі і колеги!!!

Сьогодні в мене знову прем`єра - народження другої частини роману-дилогії "Королівство у спадок: нагорода чи покарання". Безмежно радію з цього приводу, ділюся радістю з вами і запрошую до прочитання мого творіння)))

Анотація до книги "Королівство у спадок: нагорода чи покарання"

 

 

Бути улюбленою племінницею короля геть не просто. Навіть умираючи, дядько-король не залишив мене без спадку і останнім наказом вручив ціле королівство, а власного сина вислав у провінцію. І що мені тепер робити, юній королеві без досвіду і з ворогами в особах вдови короля, ображеного кронпринца і голови моєї охорони, який сам ніяк не визначиться чи хоче мене вбити, чи звабити? Але я присягалася не здаватися, то ж, якщо я — Енні Вілсон, то ще побачимо хто кого.

Для перехода, тисніть на картинку. Якщо картинка не відображається, перезагрузіть сторінку)))

 

 

 

Анотація до книги "Королівство у спадок: нагорода чи покарання. Книга 2"

 

 

Бути молодою королевою нелегко. Радники примушують до небажаного шлюбу, вороги невтомно плетуть інтриги. І навіть той, кому я довірила свою безпеку і подарувала серце, опинився перед вибором: моє життя або його сестри. Тепер лише залишається вірити у силу кохання і сподіватися, що вона захистить нас від фатальних помилок і допоможе пройти крізь перешкоди і труднощі.

   

Для перехода, тисніть на картинку)))

 

Обіцяю придворні інтриги, боротьбу за владу, небезпеку, таємниці, підступи, дружбу і справжнє кохання, здатне побороти всі невзгоди))))

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олеся Войтович
22.11.2019, 00:29:39

Хочу заплатити

Юліанна Бойлук
22.11.2019, 08:49:33

Олеся Войтович, Дуже дякую Вам за цікавість до книги!!!))) Щоб оплатити передплату, потрібно зайти на сторінку книги, натиснути кнопку біля обкладинки "передплатити за 35 грн", тоді відкриється вікно зі способами оплати. Вам варто обрати той, що Вам підходить і підтвердити операцію. Єдине проханнячко: Вам слід поспішити, щоб здійснити операцію сьогодні до обіду, тому що десь о 15.00 книга буде завершена, передплата припиниться, я подам її в продаж, а поки триватиме модерація, купити буде неможливо. Це може тривати від кількох хвилин до кількох годин або трьох днів максимально. А потім знову буде можна купити книгу вже як готову, дописану і завершену)))
Приємного читання!!! Ще раз дякую за увагу до моєї творчості!)))

Інші блоги
❣️❣️❣️ сторінка взаємної підтримки❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я часто думаю про те, скільки цікавих людей зібралося тут, навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми були ближчими, тому я прошу вас підписатися на мою сторінку. Я обіцяю відповідати такою ж увагою
"Танго з мажором", "Дика фурія..." — оновлено!
Всім привіт! Запрошую до оновлен двох книг. ✨✨✨ — Я беру паузу, — упівтону відповідаю. — Міє, ти не можеш... Це просто неприпустимо, — гримає юнак, а тоді, нахилившись ближче до мене, тихіше кидає: — Ти
Тримай мене міцніше буде недоступна
Друзі, книга "Тримай мене міцніше" буде недоступна на букнеті з завтрашнього дня, 25 червня. Будь ласка, дочитайте, якщо вас захопила історія Лізи та Романа.
Містика? здогадка? чи життєвий досвід?..
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
❤️тамін та Валерія. Палке протистояння ❤️
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше