Правда чи прийняття людини такою як є?
Недавно в мережі фейсбук прочитав, дослідження якось серйозного вченого  - який доводив - що головне в мати позитивні зв'язки. А самоусвідомлення і робота над собою  - це справа другорядна  - і приходить в результаті
14.04.2026
32
Незнайомка прийшла оголеною.
Один з авторів на аркуші скинув посилання на відео, стосовно твору Незнайомка прийшла голою»  (Naked Came the Stranger) Почитавши цю історію, для мене все стало на свої місця.)))     Naked Came the Stranger -  пародія на еротичний
14.04.2026
9
Про самосудні конкурси.
!!! Зауваження!!!  Текст написаний нижче є особистою думкою автора - не має на увазі конкретних людей чи подій. І є його суб'єктивними міркуваннями, які не претендують на об'єктивну істину в останній інстанції. В Афінах
12.04.2026
14
Рефлексивне про марафони.
 Марафони на букнеті можуть дати вам певну кількість підписників та певне просування. Що ніколи вам не дадуть марафони - це  чесний відгук про рівень вашої майстерності. Лише теплу ванну ілюзії та купу похвал.  Це
11.04.2026
84
Мистецтво 100- слівної історії
Я підшукую цікаві  вправи для розвитку  письменницької майстерності для того, щоб тренуватися. Але можливо комусь буде цікаво, а хтось захоче долучитися. Запрошую всіх бажаючих до написання наступного завдання: Мистецтво
09.04.2026
1
Пишіть простіше...
Пишіть простіше... Ні цей пост не про техніку мінімалізму. Це роздуми про тренди та напрямки.      Для розумних людей очевидно, що у світі йде низхідний тренд. Тренд деградації політиків, народів, мистецтва, культури..
08.04.2026
258
Ще один віршозбірник.
Був мене один непоганий збірник з моїми перекладами чужих віршів. Але на думку адмінів - він порушує правила. Тому довелося зробити новий з власними.  Тема та сама  - Реінкарнація.  
08.04.2026
4
Про добро.
Тут  LibertyFox затіяв новий марафон  і запрошував мене. Ну оскільки не має багато вільного часу , то обмежусь коротким:   Вдосвіта самого — як зоря зійшла, У мережі Добрий бачить — людиняка Зла. Настрочив адміну
06.04.2026
3
Потрібно зворотній зв'язок.
Потрібен зворотній зв'язок від читачів - бо пишу твір, що подати на розгляд - можливо на друк. Але можливо і не подам, якщо результат моєї творчості мене не влаштує . Кому цікава - фентезі -фантастика   - новий розділ 
05.04.2026
15
Як можна описати ваших персонажів одним реченням?
В мене немає односторонньо поганих чи хороших персонажів. Погані мають хороші риси, хороші - недоліки і слабкості. Я думав над тим, яка головна риса всіх моїх персонажів, якщо озвучити одним реченням:  І знайшов його: Вірність
04.04.2026
7
Іронічне...
Кожний день пишу я опус, ще й встигаю вести блог, Геніально все у мене - арка, сетинг, діалог !!! Жодних сумнівів немає... Критика? То заздрість хамів... Я ж талант непересічний - хоч пишу ще з помилками.   Згенерую і картинку,
04.04.2026
35
Поєднання жанрів.
Ну що ж експерементую зі змішуванням жанрів : поєдную фентезі з фантастикою.  Продовжую старий цикл  новим оповіданням - експериментом - Смертельна угода. 
04.04.2026
1
Відповідь на флешмоб . Тема - лицемірство.
Відповідь на флешмоб, на який мене викликав  LibertyFox .  Виклик прийняв.  Вірш автобіографічний, прошу не шукати якісь паралелі з іншими людьми.   Вподобайки ставлю щедро, в коментах медочком ллю, Розсипаюсь
02.04.2026
4
Про конфлікти, сердечки та підписки.
Є в мене старший товариш з купою дипломів - зараз проходить чергове навчання в якомусь серйозному закордонному вузі. Доволі серйозний фахівець, знаний правда у вузькому колі - серед його клієнтів відомі українські політики,бізнесмени,
02.04.2026
10
Книга не дорожча за пляшку горілки.
  Автор «Відьмака» Анджей Сапковський розкритикував високі ціни на книги. На Брюссельському книжковому ярмарку він заявив, що книга не повинна коштувати дорожче «пів літра горілки», тобто близько 20 злотих.
31.03.2026
37
Якби я був сторінкою тексту?
Коли я починав писати - пробував різні вправи для тренування письменницької майстерності.  Одна з них  -  написати короткий твір на задану тему. Наприклад:  Як би я був сторінкою тексту?  Хто хоче потренуватися?)) Для
30.03.2026
4
Про критику.
Є критика об'єктивна - граматичні помилки, логічні прогалини сюжету і  так далі. А є ЗАВЖДИ СУБ'ЄКТИВНА - ідея твору, глибина персонажів та діалогів, арка сюжету та драматургія. Тому що ми ніколи не зрозуміємо до
29.03.2026
9
Про підписки, орфографію та ще дещо.
 Як людина, яка гарячкова ти схильна до дискусій, пару місяців тому вступив в суперечку на одному з ресурсів з одним автором. І з підвищенням градусу розмови- він вказав мені на те, що перед тим, як претендувати на якість
28.03.2026
25
Як пишете ви?
  Давно виношую думку про написання романів - в містично -фентезійному жанрі, події, яких відбуваються на тих вулицях якими ходимо щодня чи щоночі.   Але розумію,що для написання такого масштабного проекту потрібно
28.03.2026
6
Професійна озвучка.
Ну що ж. Нарешті договір підписано. І дебютний твір "Відьмине поріддя" (написаний на  один з конкурсів - де виграв спецвідзнаку ) з'явиться в професійному аудіозаписі студії ВУХО за місяць-два.
27.03.2026
8
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше