226 843
“Кохання в супереч всьому..”
Анотація до книги "Заборонена. Моя!"
Я тікала з вечірки, де мене хотіли опоїти, і.. і боюсь думати щоб потім зробили..
Я опинилась в ночі, в лісі, на засніженій дорозі, й просто впала, без сил рухатись далі..
- Зірко, ти жива? - теплі чоловічі долоні, і низький, оксамитовий голос, від якого моїм змерлим тілом побігли гарячі мурашки..
Мене врятував дорослий чоловік, що живе відлюдником посеред лісу. Він обіцяв не торкатися до мене, і за два дні, відвезти до міста.
Та що робити, і як втриматись від спокуси, коли нас наче магнітом тягне один до одного..
А після.. залишаються почуття, які нам заборонені..
#
Книга входить до циклу "Кохання в супереч" та її можна читати окремо))
Я опинилась в ночі, в лісі, на засніженій дорозі, й просто впала, без сил рухатись далі..
- Зірко, ти жива? - теплі чоловічі долоні, і низький, оксамитовий голос, від якого моїм змерлим тілом побігли гарячі мурашки..
Мене врятував дорослий чоловік, що живе відлюдником посеред лісу. Він обіцяв не торкатися до мене, і за два дні, відвезти до міста.
Та що робити, і як втриматись від спокуси, коли нас наче магнітом тягне один до одного..
А після.. залишаються почуття, які нам заборонені..
#
Книга входить до циклу "Кохання в супереч" та її можна читати окремо))
незаймана героїня_владний геройрізниця у віці_заборонені почуттядарк_роман
Зміст книги: 57 глав
106 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю вас у новій історії!
Я не планувала цю книгу, проте цей герой, з книги "Неочікуване щастя" - не залишав мене в спокої, як і дівчина що просилась йому в пару)))
Отож до вашої уваги історія Романа і Світлани!
.
Буду щиро вдячна вашим коментарям і сердечкам!
https://t.me/tanyadoroshchuk
З любов'ю ♥️ Ваша Таня!
Атмосфера особлива — відчувається що автор вкладає душу в кожен рядок. Буду читати.
книга спочатку вказано було шо безкоштовна.але коли прочитала половину автор поставив плату і я дочитала до 45розділу. а тут з 26 плата стала.автор як бачить що читають ставить плату?
Тетяна Капітула, Ні, просто в той момент книга саме надійшла у продаж. Історія була безкоштовною на час написання, і п'ять днів після закінчення, а далі надійшла в продаж.
Писати то ваше покликання, це дійсно так. Легко читати, логічний розвиток, не затягнуто. Дякую вам
Татьяна Куценко, Щиро дякую ♥️♥️♥️
Неймовірно гарно написано… чудові герої і нормальні реальні емоції почуття.. читала з задоволенням ❤️
Tina, Дякую ♥️♥️♥️
А приховане кохання ще не викладали?
Natalia Taranenko, Вже опубліковані перші розділи! Запрошую до читання!♥️
super
Наталья Дробна, Дякую ♥️
Дуже не приємно, коли починаєш читати безкоштовно книгу , дійшовши до середини тебе "викидає" на початок і просить оплатити!
Lyudmila, Книга була безкоштовною на час написання і за правилами букнет, ще п'ять днів після завершення.
Наверное нужно предупреждать, когда роман станет платным, а так очень не приятно.
Елена Лысенко, Книга була безкоштовною на час написання і за правилами букнет, ще п'ять днів після завершення.
♥️♥️♥️ Дякую за пережиті емоції ♥️♥️♥️.
Бажаю натхнення миру та добра
Марта Федорчук, Дякую! Навзаєм!♥️♥️♥️
дякую ❤️❤️❤️
Елена Дядюшенко, Вам дякую ♥️
❤️❤️❤️❤️❤️
Надежда Мутилович-Мартынюк, Дякую ♥️
Дякую, за чудову історію.
Надія Науменко, Дякую ♥️
Чудовий роман.Дякую.
Любов Шевчук, Дякую ♥️
Прекрасна історія, дякую))
Nadia Kuriy, Дякую ♥️
Дякую за роман, цікавий, захоплюючий. Здоров'я вам та творчих успіхів під мирним небом.
Надія Ланова, Щиро дякую ♥️
Дякую за чудовий роман!❤️❤️❤️
Yana K, Дякую ♥️
Дякую за цю історію! Як і усі інші не залишає байдужою! Цікаві харизматичні герої і не менш захоплюючі сюжети! Ще раз дякую і бажаю натхнення!
Kateryna Shepukhova, Дякую!!! ♥️ І вам дякую за вашу підтримку і коментарі!♥️
Дякую за неймовірну книгу!!! Не мола відірватись від читання і з нетерпінням чекала продочок! Натхнення вам!
Тая Море, Щиро дякую ♥️♥️♥️♥️♥️
написано гарна, Подобається.
Элеонора Пиртахия, Дякую ♥️
Ну якось за рустама я не здивована, Чмошнік він і є чмошнік! А от Віка.. тото кончена істота.. і зовсім її не шкода! Напевно дійсно смерть була б їй занадто легким покаранням, а так буде мучитись все життя... Сама винна!))) Дякую!
Тая Море, Так Віка отримала своє, і може колись до неї щось дійде, хоча наврядчи)))
Все так гарно було! І от треба тут як черяк на сраці виліз цей Рустам! Впевнена десь там і ця Віка під боком теж є.. Дуже чекаю продовження!!
Тая Море, Аха-ха, це точно! Ви праві, ця "подружка" там теж є поруч..
Реакція Діани насмішила. Мама є мама! Добре що саме така - та що зрозуміє і підтримає!
Тая Море, Діана така, і себе в образу не дасть, і донечку підтримає))
як романтично. дуже рада за них
Маша Юхимчук, І я за них рада)) Дякую ♥️
Ваш твір просто супер !Неймовірно захоплююча історія !Спасибі за всепоглинаючі емоції.
Оксана Леськова, Дякую ♥️
Дуже сподобалась історія,читаю на одному диханні !Щире спасибі автору .
Оксана Леськова, Дякую ♥️
Неймовірна історія))) натхнення і успіхів у всіх починаннях)))
Tanya New, Щиро дякую ♥️
Як гарно))))) Дуже рада за них) Дякую за такий романтичний розділ!!
Тая Море, Вам дякую!
Романтично
Romanna, Рома старався))
♥️♥️♥️ Дякую ♥️ Це до щему в серці♥️♥️♥️
Марта Федорчук, Дякую ♥️
Мій чоловік теж плакав, коли дізнався що я вагітна))) Думаю тепер Роман пилинки буде з Лани здувати)))
Тая Море, Не те слово)))♥️♥️♥️
оце навіщо так робити))? дуже чекаю оновлення
Ксения Ксения, Так цікавіше))) Та й розділи не безрозмірні, все в один не влізе)) Наступний розділ вже завтра)))♥️
Так, так дуже цікаво як Свєта відреагує... Хвилюватись їй не треба...
Kateryna Shepukhova, Та як тут не хвилюватись))) Оновлення вже опубліковано!
Тепер мені дуже цікаво як наша мама в квадраті відреагує на приїд Романа..
Тая Море, Оновлення вже доступне♥️
Як вчасно Роман приїхав ♥️♥️♥️
Дякую за продовження)))
Марта Федорчук, Дякую ♥️
Накінець то Роман починає діяти правильно. хоть би Лана знову не розхвилювалась.
Маша Юхимчук, Та як тут не хвилюватись)) Але Роман дійсно взявся за голову, тож будемо сподіватись не напартачить знову)))
Скаже йому що вагітна???
Оксана Шинкаренко, Побачить по його поведінці)))
Та невже? Нарешті діяти почав! Тільки от мене хвилює як там Лана? Дуже чекаю продовження!!!!
Тая Море, Постараюсь завтра викласти продовження, тільки скоріше за все в вечері))) Дякую ♥️
не хочу щоб Лана втратила дитину. Ох і віка...
Маша Юхимчук, Хотіла вдарити по болючіше і змогла((( Продовження вже завтра)))
От і Су..а ця Віка!! Хоча чогось подібного від неї можна було очікувати..
Ксения Ксения, Все буде))
ваші книги супер, вже всі прочитала і дуже чекаю продовження хоч кожного дня)
Ксения Ксения, Щиро дякую! Мені дуже приємно!!!♥️♥️♥️♥️♥️
Ох... Оце так.. і? Що ж дала? Розкаже йому?
Алёнка Урсу, Вже опубліковано ♥️
♥️♥️♥️
Марта Федорчук, Дякую ♥️
Отакої..!
Kateryna Shepukhova, Так, неочікувано вийшло))) ♥️
Вагітна.. Роман буде радий))
Оксана Шинкаренко, Дякую ♥️
А навищо вин ий?
Лариса Рисман, Бо не мав би бути з дочкою друга, тим паче лишати її невинності)))
Оце Жара Ааааа
♥️♥️♥️ Дякую
Марта Федорчук, Дякую ♥️♥️♥️
Правду каже прислів'я, що гірше атомної війни тільки найкраща подруга.
Zhanna Biller, Не завжди, але нажаль дуже часто... Але, як говорила моя знайома, з вірною подругою має так само поталанити, як і з хорошим чоловіком.)))
Зате "висказалася ?
Helena Barabash, Є таке..♥️
Ааааа.... капець, капець, капець!! Ось це так втримали стосунки в секреті!!! Ііі... що ж буде? Як тепер дочекатись продовження?
Тая Море, Ситуація вийшла..))) Трохи вздрючить їх Давид, а тоді.. Продовження вже завтра)))
Кдиника?Це ловушка?
Лариса Рисман, Побачимо згодом..
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати