Вона мій бос
81 988

Вона мій бос 18+

Сучасний любовний роман

Анна Харламова

Анна Харламова · автор

Повний текст · 155 стор.
297
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 538
Анотація до книги "Вона мій бос"
Аврора
Два головних пункти стосовно особистого життя. Не зустрічаюсь з тими, хто працює в тій самій будівлі і ті хто бреше. Здається, мій новий асистент - не з тих хто бреше, але він працює на мене. Але гадаю, - я можу змиритись з пунктом номер один. Головне я вірю йому.

Марк.
Мені довелося збрехати. Перша зустріч і я захотів пізнати цю жінку краще, а потім... я взнав, що у неї є пункти, яких вона дотримується... Майже... Тепер я не знаю, як сказати правду, коли вона мені довірилась цілком і повністю.

кохання та сексбос і босбос та підлеглий

Зміст книги: 27 глав
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
Глава 20
Глава 21
Глава 22
Глава 23
Глава 24
Глава 25
Глава 26
ЕПІЛОГ. ПОДЯКА.

538 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Віра Вікторівна
26.05.2023, 09:22:02

Вітаю тебе, моя красуня! Радію, що ти повернулась до нас... Співчуваю тобі і висловлюю подяку твоєму Герою! Бо завдяки таким соколам, ми зустрічаємо свої ранки та ночі! Дякую тобі, серденько! Обіймаю! Слава Герою! Герої не вмирають!

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
22.06.2023, 13:12:03

Вера, Дякую моя люба.
Ціную, що ти поруч і твою підтримку.
Обіймаю.

avatar
Ксения Москалик
27.05.2023, 16:51:54

Немає таких слів підтримки,щоб спокутувати ваше горе.Дякую і вклоняюся в ноги вашому ( і нашому)Герою за захист.Тримайтеся-ви нам потрібні.А Аврорі потрібно зруйнувати стіну,інколи і брехнею це вдається,для особливо впертих героїн

Анна Харламова
22.06.2023, 13:10:40

Ксения Москалик, Вітаю. Щиро дякую за підтримку, за світлі слова та тепло душі. Ціную.

Стіна скоро зовсім впаде бо справжнє кохання все ставить на правильні місця. Продовження книги сьогодні або завтра в повному обсязі. Дякую.

Слава Герою!!!
Герої не вмирають!!!

avatar
Леся Вікрам
26.05.2023, 23:06:44

Вау, яка класна продочка, красунчик Бен як завжди в дядька Марка на підхваті щоб підкупити Аврору своєю милотою. Дякую вам Анно за таку файну продочку, хай Господь вас підтримуює і допомагає вам бережіть себе і тримайтесь бо ваш ангел дивиться на вас із неба.

Анна Харламова
22.06.2023, 13:07:53

Леся Вікрам, Дякую. Рада, що смакує. Дуже приємно.
Це правда, Бен для них Купідончик. Перед цими двома Аврора не встоїть.
Вся книга або сьогодні або завтра.
Дякую моя люба за смаколик та світлі слова.
Обіймаю.

Гарно! Аврора просто зобов'язана пробачити Марка. І на словах, і в душі. Так, трохи брехні для щастя ніколи незавадить. Особливо коли іншим шляхом неможливо підібратися до щастя!!!

Анна Харламова
22.06.2023, 13:05:52

Людмила Азорская, Інакше ніяк. Це кохання. Вона зрозуміє Марка.
Однозначно.
Дякую моя люба за смаколик.
Вся книга сьогодні або завтра.
Обіймаю.

avatar
Наталія
27.05.2023, 04:42:38

Я відчувала що Лорен вставить мозок Аврори в потрібний момент
А Марк молодець використовує усі шанси щоб бути поруч з коханою
В нього це досить непогано виходить
Дякую сонечко! Натхнення тобі, миру, спокою та гарного дня

Анна Харламова
22.06.2023, 13:04:41

Наталія, Подруга молодець не відступить. Хоче щоб подруга була щаслива.
Марк напролом. Молодець.
Продовження книги вже сьогодні або завтра. Повністю вся.
Дякую люба. Обіймаю.

avatar
Reader Lana
27.05.2023, 17:16:26

А брехун ще й підступний)))) це просто шах і мат, адже хто відмовить такому милому красунчику Бену?))
Обіймаю міцно-міцно моя Квітонько!

Анна Харламова
22.06.2023, 13:03:27

Reader Lana, Це правда. Аврора сама й рада цьому. Буде цікаво.
Дякую люба за смаколик. Обіймаю.
Книга сьогодні або завтра. Повністю вся.

avatar
Ludmila Ivanitskay
27.05.2023, 00:03:33

О, як смачно і феєрично. Подруга дає поради і підтримує знаючи, яка наша Аврора. А Марк пішов у ва-банк і використовує заборонений прийом шантаж - Беном. Знає, як Аврора любить цього малого. Буде прощення і примирення.
Дуже чекаю на продовження.
Творчого натхнення люба, нестримної Музи, шалених емоцій, легкого пера.
Люблю, обіймаю міцно-міцно, цілую.
❤️❤️❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
22.06.2023, 13:02:05

Настя Мовнар, Вітаю. Бен це племінник Марка, якого Аврора вже добре знає. В попередніх главах було їхнє знайомство.
Продовження книги сьогодні або завтра в повному обсязі.
Дякую, люба Натхненнице.

avatar
Maryna Jovbak
26.05.2023, 22:11:25

Супер наш Маркуша викортстав вашку артилерію для завоювання Маленького красунчика.
Анутько будемо із тобою до кінця і почекаємо скільки треба.
Дякуємо твоєму чоловікові за наші ранки
Нехай буде царство небесне.
Слава Україні Герою Слава.

Анна Харламова
22.06.2023, 12:57:42

Maryna Jovbak, Дякую моя люба за смаколик.
Продовження книги скоро. Одразу багато глав.
Обіймаю.

Дякую за підтримку.
Дякую за тепло душі.
Слава Герою!!!
Герої не вмирають!!!

avatar
Анна Багирова
26.05.2023, 21:57:30

Ооо, Марк підключив "важку артилерію" - Бена, адже перед цим красунчиком Аврора не встоїть точно! І Марк це чудово знає!)) А Лорен дуже хороша подруга!)) Чекатиму на продовження і скільки буде потрібно! Дякую тобі, моя хороша, за продочку. Люблю тебе, сонечко.)))))

Анна Харламова
22.06.2023, 12:56:32

Анна Багирова, Це правда, Аврора попалась, та й рада цьому.
Дякую люба.
Продовження книги вже скоро. Обіймаю.

avatar
Марина Саливін
26.05.2023, 21:13:04

Як добре, коли є такі подруги, як Лорен - і підштовхне, і розкладе по полицях, і проговорить все, що було в думках у Аврори, і зрозуміє. А Марк, ух аферист, мало того, що шантажував, так тепер ще й Беном прикривається. І як тут встояти, коли перед дядечком Марком важко встояти, а тепер подвійна порція солодкого.
Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю! Я з тобою!

Анна Харламова
22.06.2023, 12:55:41

Марина Салывин, Це точно. Подвійна порція. Найкраща компанія. Тож Аврора не мала вибору та й не хотіла.
Дякую люба.
Обіймаю.
Скоро буде вся книга на сайті.

avatar
Марина Саливін
26.05.2023, 20:55:07

Моя хороша, тримайся! Ти сильна! Слава герою! Дякую всім героям, що маю змогу жити у вільній країні, розмовляти рідною мовою, прокидатися щоранку! Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях та пам'яті!
Готова бути з тобою до кінця! Я рада, що ти потроху повертаєшся до нас.
Ух, Марк звабник. І все то він знає, і все то він розуміє. А Аврорі буде складно йому протистояти, бо вона знає яким він наполегливим може бути. Вечеря, розмови... І не тільки. Та зараз розмова зі змовницею, яка бажає подрузі щастя. Там не те що «упс», там упсіще) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю! Я з тобою!

Анна Харламова
22.06.2023, 12:54:10

Марина Салывин, Дякую люба за теплі слова, тепло душі та підтримку.
Ціную.
Це правда, Марк йде на пролом і правильно робить.
І подруга у Аврори супер.
Дякую люба. Обіймаю.

Все таки класна подруга у Аврори. Направила в правильному напрямку.

Анна Харламова
22.06.2023, 12:52:35

Наталья Петровна, Це точно.
Дякую, моя люба.
Скоро всі глави.

avatar
Віра Вікторівна
26.05.2023, 20:00:01

Мало того, що Марк брехун, так він ще й... шантажист!!! Айяяй... Як же ж бідна Аврора це все переживе?))) А Марк вибрав правильний підхід...загодя договорився з сестричкою) Дякую за продочку, моя хороша!) Чекаю на продовження!) Але це не означає, що я не почекаю стільки, скільки треба) Люблю тебе, обіймаю, тримайся люба!)

Анна Харламова
22.06.2023, 12:51:54

Вера, Дякую моя люба за смаколик.
Продовження книги скоро. Одразу багато глав.
Обіймаю.
Дякую за підтримку.

Сьогодні або завтра. Буде завершення книги.

avatar
Ніна Дудніченко
26.05.2023, 19:33:59

Дякую вам,люба моя !!!Ви супер!!!І продовження прямо в точку...хто ж встоїть перед таким красенем в дитячому кріслі....Так...Це справжнє кохання...Марк красава...знає що робити...
Гарного вечора вам,мирної нічки і невтомної Музи♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Анна Харламова
22.06.2023, 12:50:36

Ніна Дудніченко, Дякую моя люба за смаколик.
Продовження книги скоро. Одразу багато глав.
Обіймаю.
Дякую за підтримку.

avatar
Maryna Jovbak
26.05.2023, 10:35:45

Сонечко як я за тобою сумувала і радію що ти повернулася.

Анна Харламова
22.06.2023, 12:48:24

Maryna Jovbak, Привіт люба. Скоро вся книга буде на сайті. Сьогодні або завтра.

Щиро Вам співчуваю
тримайтесь

Анна Харламова
22.06.2023, 12:47:43

Любовь Шафаренко, Вітаю. Скоро вся книга буде на сайті. Сьогодні або завтра.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!

Сонечко ,вітаю вас з поверненням до нас ваших читачів ,тримайтесь дорогенька співчуваю Вам.Г
ерої не вмирають.Ви сильна .

Анна Харламова
22.06.2023, 12:46:16

Наталья Свиржевская, Вітаю. Скоро вся книга буде на сайті. Сьогодні або завтра.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!

avatar
Соломія Делейн
26.05.2023, 06:52:24

Дякую!!! Тримайся!!!

Анна Харламова
22.06.2023, 12:45:51

Svitlana Zakharchenko, Вітаю. Скоро вся книга буде на сайті. Сьогодні або завтра.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!

avatar
Олена Гушпит
26.05.2023, 06:43:59

Радію,що ви повернулися!!! ❤❤❤ Тримайтеся,люба!!!

Анна Харламова
22.06.2023, 12:44:52

Олена Гушпит, Дякую за підтримку моя люба.

Вітаю. Мені тебе не вистачає. Твої книги надихають. Я буду з тобою до кінця.Тримайся. Героям слава.

Анна Харламова
22.06.2023, 12:44:32

Наталья Петровна, Скоро вся книга буде на сайті. Можливо сьогодні, можливо завтра.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!

avatar
Наталія
25.05.2023, 23:38:41

Дякую Анічка за продовження!
Тримайся ! Ти сильна жінка!
Обіймаю тебе міцно!
Герої не вмирають! Вічна пам'ять!

Анна Харламова
22.06.2023, 12:43:49

Наталія, Скоро вся книга буде на сайті, моя люба.
Дякую за підтримку. Ціную.

Герою Слава!
Герої не вмирають!

avatar
Марі Демчук
25.05.2023, 23:27:03

щирі вам співчуття! Героїв не вмирають! сил вам..

так шкода, що мої думки , що напевно щось жахливе сталося то правда...

ми будемо чекати продовження! ви надзвичайно сильна людина!

Анна Харламова
22.06.2023, 12:43:19

marichka, Скоро вся книга буде на сайті, люба Натхненнице.
Дякую за підтримку. Ціную.

Герою Слава!
Герої не вмирають!

avatar
Reader Lana
25.05.2023, 23:01:55

Скільки в тобі сили та мужності.....
Герої не вмирають!

Анна Харламова
22.06.2023, 12:42:04

Reader Lana, Скоро вся книга буде на сайті, моя люба.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!

avatar
Леся Вікрам
25.05.2023, 22:52:54

Я вам безмежно вдячна що ви знайшли сили продовжити цю неймовірну історію, я готова чекати навіть пів року якщо вам важко її писати я вас розумію і дуже співчуваю вашій втраті. Світла і Вічна Пам'ять! Герої не вмирають!

Анна Харламова
22.06.2023, 12:41:36

Леся Вікрам, Скоро вся книга буде на сайті, моя люба Натхненнице.
Дякую за підтримку. Дякую за тепло душі. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!

avatar
Анна Багирова
25.05.2023, 22:46:28

Ти повернулася, наша мужня Анічко. Зараз наша країна втрачає найкращих наших захисників, чоловіків мужніх, безстрашних, відважних! Слава Герою! Герої не вмирають!)) Люба моя, дякую тобі, що знайшла в собі сили!) Чекатиму на продовження скільки буде потрібно. Обіймаю тебе, моя хороша! Мої найщиріші співчуття!)))

Анна Харламова
22.06.2023, 12:40:28

Анна Багирова, Скоро вся книга буде на сайті.
Дякую за підтримку люба. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!

avatar
Ніна Дудніченко
25.05.2023, 22:44:56

Анночко!!!Дууже дякую вам за ваші історії!!
Ви сильна!!!Кріпіться,і Господь нехай вас укріпляє та втішає)))Герої не вмирають!!!
Вони назавжди в нашій пам'яті ....

Анна Харламова
22.06.2023, 12:39:33

Ніна Дудніченко, Скоро вся книга буде на сайті.
Дякую за підтримку. Ціную.
Дякую за теплі слова.
Герою Слава!
Герої не вмирають!

avatar
Ludmila Ivanitskay
25.05.2023, 22:42:16

З поверненням люба.
Пішла читати.
Буду чекати і я з тобою до завершення історії.
Люблю, обіймаю міцно-міцно, цілую.

Анна Харламова
22.06.2023, 12:38:53

Ludmila Ivanitskay, Скоро вся книга буде на сайті.
Обіймаю.

avatar
Тетяна Тетяна
25.05.2023, 22:40:47

Прийміть мої співчуття!!!Вічна пам’ять герою !Нехай з Богом спочиває.

Анна Харламова
22.06.2023, 12:38:33

Тетяна Тетяна, Скоро вся книга буде на сайті.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!

avatar
Галя Канцір
25.05.2023, 22:39:31

Дуже рада що ви повернулися до написання книги. Шкода що шлях до перемоги неможливо пройти без втрат. Герої не вмирають. Вони живі поки жива пам'ять про них в наших серцях. Мирного неба всім нам над головою. Слава Україні. Слава героям.

Анна Харламова
22.06.2023, 12:38:15

Галя Канцір, Скоро вся книга буде на сайті.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!

avatar
Melanie Skonechny
25.05.2023, 22:37:11

Дуже важко втрачати коханих. Прийміть співчуття. Дуже шкода кожного. Слава герою!

Анна Харламова
22.06.2023, 12:37:40

Нюта, Це невимовний біль. Доводиться просто жити далі.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!

Дякую люба! Добре, що Ви вже можете викладати наступні глави. Із задоволенням читатимуть далі. Дуууже хочу дізнатися, як же пройде примирення Марка і Аврори! А герої назавжди залишаються у наших серцях!!!

Анна Харламова
22.06.2023, 12:35:24

Людмила Азорская, Вітаю.
Скоро вся книга буде на сайті.
Дякую за підтримку.

Герою Слава!
Герої не вмирають!

Прийміть співчуття... Вічна пам'ять герою! Слава героям! Слава Україні!

Анна Харламова
22.06.2023, 12:34:31

Екатерина Кравченко, Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!

avatar
Чайка Уляна
24.05.2023, 08:53:11

Чому так довго нема продовження?

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
22.06.2023, 12:34:02

Чайка Уляна, Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!

avatar
Анна Харламова
08.05.2023, 20:49:32

Вітаю. Зараз оновлень не буде.
Мій чоловік загинув.
Герою Слава!

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
22.06.2023, 12:32:52

Анна Харламова, Дякую за підтримку.

avatar
Ludmila Ivanitskay
08.05.2023, 18:28:32

Дівчатка, оновлень не буде на невизначений час. Нажаль дуже сумні новини.
В нашої Анни загинув чоловік. ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ
Вона написала в телеграм і групі месенджер.

Анна Харламова
22.06.2023, 12:32:40

Ludmila Ivanitskay, Дякую люба а підтримку.

avatar
Maryna Jovbak
05.05.2023, 14:16:40

Ой Марки як танк напролом .
Хіхіхі.
Но Аночко зробиби так щоб наша Аврора іще трішки його помучила.
Нехай помучаєся трішки.
Нехай за нашої дівчинкою побігає щоб недумав що так легко буде її получити.

Анна Харламова
22.06.2023, 12:32:06

Maryna Jovbak, Трішки пограються.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.

Так, Марк наполегливий! І ця його наполегливість допомагає руйнувати стіни, які створила Аврора. Ось уже ввечері побачення. Так так. Треба піти повечеряти і поговорити. Разом. Обов'язково.

Анна Харламова
22.06.2023, 12:31:42

Людмила Азорская, Поговорять. І все буде гарно.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.

avatar
Наталія
05.05.2023, 23:21:24

Хтось надто багато думає і все більше себе заплутує
У бульдозерної фінансово магнатної морди все коротко і ясно знає чого хоче та прямо про це говорить
Хочу,люблю та буду любити скрізь і всюди лише дай добро
Побачення обіцяє бути гарячим От тільки як завершиться воно ...
Дякую тобі сонце! Натхнення, мирного неба над головою, підтримки читачів та тихої ночі! Гарних тобі вихідних

Анна Харламова
22.06.2023, 12:31:13

Наталія, Це точно. Вони створені одне для одного.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.

avatar
Ludmila Ivanitskay
05.05.2023, 22:25:28

Та ну, далі буде... В такий момент. Марк не дає Аврорі часу на роздуми. Він його заполонив собою. Наполегливий і впевнений в собі. Йде на пролом і вперед до перемоги над почуттями. О, вечеря буде дуже насиченою пристрастю і іскрами. Аврора капітулює, не витримає напору Марка.
Або їм завадить хтось. І я даже знаю хто.
Дуже чекаю на продовження.
Творчого натхнення люба, нестримної Музи, шалених емоцій, легкого пера.
Люблю, обіймаю міцно-міцно, цілую.
❤️❤️❤️❤️❤️

Анна Харламова
22.06.2023, 12:30:26

Ludmila Ivanitskay, Марк не відступить.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.

avatar
Ніна Дудніченко
05.05.2023, 17:02:18

Охохох!!!Які ж вони кумедні...наші закохані два боси.....
З нетерпінням чекаю на продовження ♥️

Анна Харламова
22.06.2023, 12:29:24

Ніна Дудніченко, Скоро на сайті буде ціла книга.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.

avatar
Анна Багирова
05.05.2023, 16:56:30

Ой, чи втримається наша боска після вечері поїхати до себе додому, чи все-таки не до себе??! Марк вирішив брати нахрапом, поки стіна не така висока! Давай, хлопче!!! Удачі тобі!!!)) Дякую тобі, сонечко, за продочку. Чекаю на продовження з нетерпінням.) Люблю і цьомаю!)))/

Анна Харламова
22.06.2023, 12:29:01

Анна Багирова, Все в його руках, він точно впорається з завданням.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.

avatar
Олена Гушпит
05.05.2023, 15:35:39

Ооооо,який він молодець..!!! Не тягне кота за хвіст,а бере одразу бика за роги...!!! Марку,цілуй і люби її,доки не пробачить...!!!
Дякую!!! ❤❤❤

Анна Харламова
22.06.2023, 12:28:22

Олена Гушпит, Це точно. Він так і зробить. Це ж Марк, він боєць.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.

avatar
Олена Гушпит
05.05.2023, 15:24:11

Отак...!!! Скільки б ниточка не вилась,а кінець буде...!!! Чому він тягнув??? На що розраховував...??? А тепер... Чи знайде він слова...??? Чи вона зрозуміє...??? І чи пробачить...???
Дякую!!!❤❤❤

Анна Харламова
22.06.2023, 12:27:51

Олена Гушпит, Скоро все дізнаємося.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.

avatar
Reader Lana
05.05.2023, 14:56:30

Штурм продовжується, а оборона слабшає))) з такими темпами Аврора сама скоро накинеться на Марка, щоб загасити "пожежу"))) Чекаю на їхнє побачення) палке примирення і на дахознос)
Дякую, Кицю ♥, посмакувала) Обіймаю міцно ❤️ Цілую, Солоденька ❤️❤️❤️

Анна Харламова
22.06.2023, 12:26:41

Reader Lana, Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.

avatar
Марина Саливін
05.05.2023, 14:14:31

Аврорі «весело» приймати рішення, коли той, від кого хотіла заховатися і взяла час на подумати, на відстані витягнутої руки)) Сексуальний міліардер, який зводить з розуму тільки своєю присутністю, а коли відкриває рота, то все «бувай дах, зустрінемося пізніше», бо тепер може дозволити собі все і навіть більше) От це більше і проявилося)) Ні, він не вкрав її на побачення, але спровокував погодитися на нього, видно побоявся, що після викрадення стіна потовщає, а так сама погодилася, а там Марк знає, що зробити. Ох вже ті думки в голові Аврори, їх би не було, якби вона реально на нього була ображена і не хотіла продовження. Виставила б його так, що забув би дорогу. Але ж вона жінка, а жінок треба переконувати, вмовляти, спокушати, щваблювати, доводити їм щось. От Марку це і доведеться все зробити) І він не втратить цього шансу) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
22.06.2023, 12:26:07

Марина Салывин, Це правда. І Марк знає, що все в його руках.
Дякую, люба.
Обіймаю.

avatar
Олена Гушпит
05.05.2023, 13:56:55

Ох,у них секс і кохання просто до зірок і фейєрверків...!!!
Дякую!!! ❤❤❤

Анна Харламова
22.06.2023, 12:24:30

Олена Гушпит, Це правда. Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.

Анно,тримайтеся. Герої не вмирають!

Анна Харламова
24.05.2023, 13:23:55

Наталія Бедриківська, Щиро дякую за підтримку. Ціную. Герою Слава!!! Герої не вмирають!!!

avatar
Іра Гнип
14.05.2023, 21:18:37

Щирі співчуття... Герою Слава!

Анна Харламова
19.05.2023, 14:28:12

Ira Hnyp, Щиро дякую за підтримку. Ціную. Герою Слава!!! Герої не вмирають!!!

avatar
Ніна Дудніченко
13.05.2023, 22:45:56

Щиро співчуваю.

Анна Харламова
19.05.2023, 14:28:05

Ніна Дудніченко, Щиро дякую за підтримку. Ціную. Герою Слава!!! Герої не вмирають!!!

avatar
Галя Канцір
12.05.2023, 09:10:26

Щиро співчуваю.

Анна Харламова
19.05.2023, 14:27:59

Галя Канцір, Щиро дякую за підтримку. Ціную. Герою Слава!!! Герої не вмирають!!!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше