81 988
Анотація до книги "Вона мій бос"
Аврора
Два головних пункти стосовно особистого життя. Не зустрічаюсь з тими, хто працює в тій самій будівлі і ті хто бреше. Здається, мій новий асистент - не з тих хто бреше, але він працює на мене. Але гадаю, - я можу змиритись з пунктом номер один. Головне я вірю йому.
Марк.
Мені довелося збрехати. Перша зустріч і я захотів пізнати цю жінку краще, а потім... я взнав, що у неї є пункти, яких вона дотримується... Майже... Тепер я не знаю, як сказати правду, коли вона мені довірилась цілком і повністю.
Два головних пункти стосовно особистого життя. Не зустрічаюсь з тими, хто працює в тій самій будівлі і ті хто бреше. Здається, мій новий асистент - не з тих хто бреше, але він працює на мене. Але гадаю, - я можу змиритись з пунктом номер один. Головне я вірю йому.
Марк.
Мені довелося збрехати. Перша зустріч і я захотів пізнати цю жінку краще, а потім... я взнав, що у неї є пункти, яких вона дотримується... Майже... Тепер я не знаю, як сказати правду, коли вона мені довірилась цілком і повністю.
кохання та сексбос і босбос та підлеглий
“Ювілейна книга про босів. Вишенька на торті. Ще одна кайфова історія кохання. Це все про книгу, де бос — жінка. Для такої жінки важко знайти гідного чоловіка. Але він точно є. Історія, яку точно варто почитати.”
Зміст книги: 27 глав
538 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую коханий за натхнення. Я змогла дописати книгу. Твоє світло з небес дає мені сил.
Кохаю тебе.
Слава Герою!
Герої не вмирають!
Вітаю тебе, моя красуня! Радію, що ти повернулась до нас... Співчуваю тобі і висловлюю подяку твоєму Герою! Бо завдяки таким соколам, ми зустрічаємо свої ранки та ночі! Дякую тобі, серденько! Обіймаю! Слава Герою! Герої не вмирають!
Вера, Дякую моя люба.
Ціную, що ти поруч і твою підтримку.
Обіймаю.
Немає таких слів підтримки,щоб спокутувати ваше горе.Дякую і вклоняюся в ноги вашому ( і нашому)Герою за захист.Тримайтеся-ви нам потрібні.А Аврорі потрібно зруйнувати стіну,інколи і брехнею це вдається,для особливо впертих героїн
Ксения Москалик, Вітаю. Щиро дякую за підтримку, за світлі слова та тепло душі. Ціную.
Стіна скоро зовсім впаде бо справжнє кохання все ставить на правильні місця. Продовження книги сьогодні або завтра в повному обсязі. Дякую.
Слава Герою!!!
Герої не вмирають!!!
Вау, яка класна продочка, красунчик Бен як завжди в дядька Марка на підхваті щоб підкупити Аврору своєю милотою. Дякую вам Анно за таку файну продочку, хай Господь вас підтримуює і допомагає вам бережіть себе і тримайтесь бо ваш ангел дивиться на вас із неба.
Леся Вікрам, Дякую. Рада, що смакує. Дуже приємно.
Це правда, Бен для них Купідончик. Перед цими двома Аврора не встоїть.
Вся книга або сьогодні або завтра.
Дякую моя люба за смаколик та світлі слова.
Обіймаю.
Гарно! Аврора просто зобов'язана пробачити Марка. І на словах, і в душі. Так, трохи брехні для щастя ніколи незавадить. Особливо коли іншим шляхом неможливо підібратися до щастя!!!
Людмила Азорская, Інакше ніяк. Це кохання. Вона зрозуміє Марка.
Однозначно.
Дякую моя люба за смаколик.
Вся книга сьогодні або завтра.
Обіймаю.
Я відчувала що Лорен вставить мозок Аврори в потрібний момент
А Марк молодець використовує усі шанси щоб бути поруч з коханою
В нього це досить непогано виходить
Дякую сонечко! Натхнення тобі, миру, спокою та гарного дня
Наталія, Подруга молодець не відступить. Хоче щоб подруга була щаслива.
Марк напролом. Молодець.
Продовження книги вже сьогодні або завтра. Повністю вся.
Дякую люба. Обіймаю.
А брехун ще й підступний)))) це просто шах і мат, адже хто відмовить такому милому красунчику Бену?))
Обіймаю міцно-міцно моя Квітонько!
Reader Lana, Це правда. Аврора сама й рада цьому. Буде цікаво.
Дякую люба за смаколик. Обіймаю.
Книга сьогодні або завтра. Повністю вся.
О, як смачно і феєрично. Подруга дає поради і підтримує знаючи, яка наша Аврора. А Марк пішов у ва-банк і використовує заборонений прийом шантаж - Беном. Знає, як Аврора любить цього малого. Буде прощення і примирення.
Дуже чекаю на продовження.
Творчого натхнення люба, нестримної Музи, шалених емоцій, легкого пера.
Люблю, обіймаю міцно-міцно, цілую.
❤️❤️❤️❤️❤️
Настя Мовнар, Вітаю. Бен це племінник Марка, якого Аврора вже добре знає. В попередніх главах було їхнє знайомство.
Продовження книги сьогодні або завтра в повному обсязі.
Дякую, люба Натхненнице.
Супер наш Маркуша викортстав вашку артилерію для завоювання Маленького красунчика.
Анутько будемо із тобою до кінця і почекаємо скільки треба.
Дякуємо твоєму чоловікові за наші ранки
Нехай буде царство небесне.
Слава Україні Герою Слава.
Maryna Jovbak, Дякую моя люба за смаколик.
Продовження книги скоро. Одразу багато глав.
Обіймаю.
Дякую за підтримку.
Дякую за тепло душі.
Слава Герою!!!
Герої не вмирають!!!
Ооо, Марк підключив "важку артилерію" - Бена, адже перед цим красунчиком Аврора не встоїть точно! І Марк це чудово знає!)) А Лорен дуже хороша подруга!)) Чекатиму на продовження і скільки буде потрібно! Дякую тобі, моя хороша, за продочку. Люблю тебе, сонечко.)))))
Анна Багирова, Це правда, Аврора попалась, та й рада цьому.
Дякую люба.
Продовження книги вже скоро. Обіймаю.
Як добре, коли є такі подруги, як Лорен - і підштовхне, і розкладе по полицях, і проговорить все, що було в думках у Аврори, і зрозуміє. А Марк, ух аферист, мало того, що шантажував, так тепер ще й Беном прикривається. І як тут встояти, коли перед дядечком Марком важко встояти, а тепер подвійна порція солодкого.
Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю! Я з тобою!
Марина Салывин, Це точно. Подвійна порція. Найкраща компанія. Тож Аврора не мала вибору та й не хотіла.
Дякую люба.
Обіймаю.
Скоро буде вся книга на сайті.
Моя хороша, тримайся! Ти сильна! Слава герою! Дякую всім героям, що маю змогу жити у вільній країні, розмовляти рідною мовою, прокидатися щоранку! Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях та пам'яті!
Готова бути з тобою до кінця! Я рада, що ти потроху повертаєшся до нас.
Ух, Марк звабник. І все то він знає, і все то він розуміє. А Аврорі буде складно йому протистояти, бо вона знає яким він наполегливим може бути. Вечеря, розмови... І не тільки. Та зараз розмова зі змовницею, яка бажає подрузі щастя. Там не те що «упс», там упсіще) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю! Я з тобою!
Марина Салывин, Дякую люба за теплі слова, тепло душі та підтримку.
Ціную.
Це правда, Марк йде на пролом і правильно робить.
І подруга у Аврори супер.
Дякую люба. Обіймаю.
Все таки класна подруга у Аврори. Направила в правильному напрямку.
Наталья Петровна, Це точно.
Дякую, моя люба.
Скоро всі глави.
Мало того, що Марк брехун, так він ще й... шантажист!!! Айяяй... Як же ж бідна Аврора це все переживе?))) А Марк вибрав правильний підхід...загодя договорився з сестричкою) Дякую за продочку, моя хороша!) Чекаю на продовження!) Але це не означає, що я не почекаю стільки, скільки треба) Люблю тебе, обіймаю, тримайся люба!)
Вера, Дякую моя люба за смаколик.
Продовження книги скоро. Одразу багато глав.
Обіймаю.
Дякую за підтримку.
Сьогодні або завтра. Буде завершення книги.
Дякую вам,люба моя !!!Ви супер!!!І продовження прямо в точку...хто ж встоїть перед таким красенем в дитячому кріслі....Так...Це справжнє кохання...Марк красава...знає що робити...
Гарного вечора вам,мирної нічки і невтомної Музи♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Ніна Дудніченко, Дякую моя люба за смаколик.
Продовження книги скоро. Одразу багато глав.
Обіймаю.
Дякую за підтримку.
Сонечко як я за тобою сумувала і радію що ти повернулася.
Maryna Jovbak, Привіт люба. Скоро вся книга буде на сайті. Сьогодні або завтра.
Щиро Вам співчуваю
тримайтесь
Любовь Шафаренко, Вітаю. Скоро вся книга буде на сайті. Сьогодні або завтра.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
Сонечко ,вітаю вас з поверненням до нас ваших читачів ,тримайтесь дорогенька співчуваю Вам.Г
ерої не вмирають.Ви сильна .
Наталья Свиржевская, Вітаю. Скоро вся книга буде на сайті. Сьогодні або завтра.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
Дякую!!! Тримайся!!!
Svitlana Zakharchenko, Вітаю. Скоро вся книга буде на сайті. Сьогодні або завтра.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
Радію,що ви повернулися!!! ❤❤❤ Тримайтеся,люба!!!
Олена Гушпит, Дякую за підтримку моя люба.
Вітаю. Мені тебе не вистачає. Твої книги надихають. Я буду з тобою до кінця.Тримайся. Героям слава.
Наталья Петровна, Скоро вся книга буде на сайті. Можливо сьогодні, можливо завтра.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
Дякую Анічка за продовження!
Тримайся ! Ти сильна жінка!
Обіймаю тебе міцно!
Герої не вмирають! Вічна пам'ять!
Наталія, Скоро вся книга буде на сайті, моя люба.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
щирі вам співчуття! Героїв не вмирають! сил вам..
так шкода, що мої думки , що напевно щось жахливе сталося то правда...
ми будемо чекати продовження! ви надзвичайно сильна людина!
marichka, Скоро вся книга буде на сайті, люба Натхненнице.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
Скільки в тобі сили та мужності.....
Герої не вмирають!
Reader Lana, Скоро вся книга буде на сайті, моя люба.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
Я вам безмежно вдячна що ви знайшли сили продовжити цю неймовірну історію, я готова чекати навіть пів року якщо вам важко її писати я вас розумію і дуже співчуваю вашій втраті. Світла і Вічна Пам'ять! Герої не вмирають!
Леся Вікрам, Скоро вся книга буде на сайті, моя люба Натхненнице.
Дякую за підтримку. Дякую за тепло душі. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
Ти повернулася, наша мужня Анічко. Зараз наша країна втрачає найкращих наших захисників, чоловіків мужніх, безстрашних, відважних! Слава Герою! Герої не вмирають!)) Люба моя, дякую тобі, що знайшла в собі сили!) Чекатиму на продовження скільки буде потрібно. Обіймаю тебе, моя хороша! Мої найщиріші співчуття!)))
Анна Багирова, Скоро вся книга буде на сайті.
Дякую за підтримку люба. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
Анночко!!!Дууже дякую вам за ваші історії!!
Ви сильна!!!Кріпіться,і Господь нехай вас укріпляє та втішає)))Герої не вмирають!!!
Вони назавжди в нашій пам'яті ....
Ніна Дудніченко, Скоро вся книга буде на сайті.
Дякую за підтримку. Ціную.
Дякую за теплі слова.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
З поверненням люба.
Пішла читати.
Буду чекати і я з тобою до завершення історії.
Люблю, обіймаю міцно-міцно, цілую.
Ludmila Ivanitskay, Скоро вся книга буде на сайті.
Обіймаю.
Прийміть мої співчуття!!!Вічна пам’ять герою !Нехай з Богом спочиває.
Тетяна Тетяна, Скоро вся книга буде на сайті.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
Дуже рада що ви повернулися до написання книги. Шкода що шлях до перемоги неможливо пройти без втрат. Герої не вмирають. Вони живі поки жива пам'ять про них в наших серцях. Мирного неба всім нам над головою. Слава Україні. Слава героям.
Галя Канцір, Скоро вся книга буде на сайті.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
Дуже важко втрачати коханих. Прийміть співчуття. Дуже шкода кожного. Слава герою!
Нюта, Це невимовний біль. Доводиться просто жити далі.
Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
Дякую люба! Добре, що Ви вже можете викладати наступні глави. Із задоволенням читатимуть далі. Дуууже хочу дізнатися, як же пройде примирення Марка і Аврори! А герої назавжди залишаються у наших серцях!!!
Людмила Азорская, Вітаю.
Скоро вся книга буде на сайті.
Дякую за підтримку.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
Прийміть співчуття... Вічна пам'ять герою! Слава героям! Слава Україні!
Екатерина Кравченко, Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
Чому так довго нема продовження?
Чайка Уляна, Дякую за підтримку. Ціную.
Герою Слава!
Герої не вмирають!
Вітаю. Зараз оновлень не буде.
Мій чоловік загинув.
Герою Слава!
Анна Харламова, Дякую за підтримку.
Дівчатка, оновлень не буде на невизначений час. Нажаль дуже сумні новини.
В нашої Анни загинув чоловік. ༎ຶ‿༎ຶ
Вона написала в телеграм і групі месенджер.
Ludmila Ivanitskay, Дякую люба а підтримку.
Ой Марки як танк напролом .
Хіхіхі.
Но Аночко зробиби так щоб наша Аврора іще трішки його помучила.
Нехай помучаєся трішки.
Нехай за нашої дівчинкою побігає щоб недумав що так легко буде її получити.
Maryna Jovbak, Трішки пограються.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.
Так, Марк наполегливий! І ця його наполегливість допомагає руйнувати стіни, які створила Аврора. Ось уже ввечері побачення. Так так. Треба піти повечеряти і поговорити. Разом. Обов'язково.
Людмила Азорская, Поговорять. І все буде гарно.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.
Хтось надто багато думає і все більше себе заплутує
У бульдозерної фінансово магнатної морди все коротко і ясно знає чого хоче та прямо про це говорить
Хочу,люблю та буду любити скрізь і всюди лише дай добро
Побачення обіцяє бути гарячим От тільки як завершиться воно ...
Дякую тобі сонце! Натхнення, мирного неба над головою, підтримки читачів та тихої ночі! Гарних тобі вихідних
Наталія, Це точно. Вони створені одне для одного.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.
Та ну, далі буде... В такий момент. Марк не дає Аврорі часу на роздуми. Він його заполонив собою. Наполегливий і впевнений в собі. Йде на пролом і вперед до перемоги над почуттями. О, вечеря буде дуже насиченою пристрастю і іскрами. Аврора капітулює, не витримає напору Марка.
Або їм завадить хтось. І я даже знаю хто.
Дуже чекаю на продовження.
Творчого натхнення люба, нестримної Музи, шалених емоцій, легкого пера.
Люблю, обіймаю міцно-міцно, цілую.
❤️❤️❤️❤️❤️
Ludmila Ivanitskay, Марк не відступить.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.
Охохох!!!Які ж вони кумедні...наші закохані два боси.....
З нетерпінням чекаю на продовження ♥️
Ніна Дудніченко, Скоро на сайті буде ціла книга.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.
Ой, чи втримається наша боска після вечері поїхати до себе додому, чи все-таки не до себе??! Марк вирішив брати нахрапом, поки стіна не така висока! Давай, хлопче!!! Удачі тобі!!!)) Дякую тобі, сонечко, за продочку. Чекаю на продовження з нетерпінням.) Люблю і цьомаю!)))/
Анна Багирова, Все в його руках, він точно впорається з завданням.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.
Ооооо,який він молодець..!!! Не тягне кота за хвіст,а бере одразу бика за роги...!!! Марку,цілуй і люби її,доки не пробачить...!!!
Дякую!!! ❤❤❤
Олена Гушпит, Це точно. Він так і зробить. Це ж Марк, він боєць.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.
Отак...!!! Скільки б ниточка не вилась,а кінець буде...!!! Чому він тягнув??? На що розраховував...??? А тепер... Чи знайде він слова...??? Чи вона зрозуміє...??? І чи пробачить...???
Дякую!!!❤❤❤
Олена Гушпит, Скоро все дізнаємося.
Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.
Штурм продовжується, а оборона слабшає))) з такими темпами Аврора сама скоро накинеться на Марка, щоб загасити "пожежу"))) Чекаю на їхнє побачення) палке примирення і на дахознос)
Дякую, Кицю ♥, посмакувала) Обіймаю міцно ❤️ Цілую, Солоденька ❤️❤️❤️
Reader Lana, Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.
Аврорі «весело» приймати рішення, коли той, від кого хотіла заховатися і взяла час на подумати, на відстані витягнутої руки)) Сексуальний міліардер, який зводить з розуму тільки своєю присутністю, а коли відкриває рота, то все «бувай дах, зустрінемося пізніше», бо тепер може дозволити собі все і навіть більше) От це більше і проявилося)) Ні, він не вкрав її на побачення, але спровокував погодитися на нього, видно побоявся, що після викрадення стіна потовщає, а так сама погодилася, а там Марк знає, що зробити. Ох вже ті думки в голові Аврори, їх би не було, якби вона реально на нього була ображена і не хотіла продовження. Виставила б його так, що забув би дорогу. Але ж вона жінка, а жінок треба переконувати, вмовляти, спокушати, щваблювати, доводити їм щось. От Марку це і доведеться все зробити) І він не втратить цього шансу) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю!
Марина Салывин, Це правда. І Марк знає, що все в його руках.
Дякую, люба.
Обіймаю.
Ох,у них секс і кохання просто до зірок і фейєрверків...!!!
Дякую!!! ❤❤❤
Олена Гушпит, Це правда. Дякую, моя люба за смаколик.
Обіймаю.
Анно,тримайтеся. Герої не вмирають!
Наталія Бедриківська, Щиро дякую за підтримку. Ціную. Герою Слава!!! Герої не вмирають!!!
Щирі співчуття... Герою Слава!
Ira Hnyp, Щиро дякую за підтримку. Ціную. Герою Слава!!! Герої не вмирають!!!
Щиро співчуваю.
Ніна Дудніченко, Щиро дякую за підтримку. Ціную. Герою Слава!!! Герої не вмирають!!!
Щиро співчуваю.
Галя Канцір, Щиро дякую за підтримку. Ціную. Герою Слава!!! Герої не вмирають!!!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати