Власність пана
938

Власність пана 18+

Історичний любовний роман

Маріанна Темницька

Маріанна Темницька · автор

Повний текст · 67 стор.
44
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 83
Анотація до книги "Власність пана"
Софія Шандра — сирота і кріпачка. Вона жила тихим, непомітним життям, аж доки старого пана не було вбито, а на його землі не приїхав новий господар — жорстокий і водночас небезпечно вродливий Казімєж Потоцький.

Ненависть до поневолювачів глибока й незламна, але що важить чесність, коли на горизонті з’являється обіцянка іншого, кращого майбутнього? Між кріпачкою та паном спалахує заборонений, гріховний зв’язок. Та чим обернеться ця пристрасть — визволенням чи загибеллю?

рабиня та володардарк романзаборонене бажання

Зміст книги: 22 глави
Пролог
Розділ 1
Розділ 2
Розділ 3
Розділ 4
Розділ 5
Розділ 6
Розділ 7
Розділ 8
Розділ 9
Розділ 10
Розділ 11
Розділ 12
Розділ 13
Розділ 14
Розділ 15
Розділ 16
Розділ 17
Розділ 18
Розділ 19
Розділ 20
Розділ 21

83 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оксана
27.06.2026, 02:27:32

Я в шоці. Закінчили на самому цікавому місці. Я так розумію, буде друга частина? Тепер хвилююсь за Казімєжа та Софію. А їх хімія це щось неймовірне!

avatar
Агнія Бурне
26.06.2026, 14:46:51

Побачила пост у Віки Грант про флешмоб і чомусь одразу подумала про вашу чудову книгу. https://booknet.ua/blogs/post/436478

Агнія Бурне, о, дуже дякую! загляну обов'язково)

avatar
Лана Нова
23.06.2026, 21:54:29

Цікава тема! Шансів мало у Софії але все може бути)

Лана Нова, може бути ;)

avatar
DarK HarD
26.06.2026, 01:49:14

Шановна авторко, ти пограла на моїх нервах, ніби на арфі. Мене емоційно рознесло. Було дуже приємно дивитися, як дехто здох:) І як стосунки розкрилися наприкінці теж, бо в якийсь момент я подумав, що станеться щось хрінове. Дякую за книгу! Вийшло лаконічно, еротично, яскраво.

avatar
Blueberrie
26.06.2026, 01:38:18

Початок останього розділу змусив напрягти попочку. Кінець стис її що треба. Мені треба буде час, щоб відійти і підсумувати враження. Але те, що «Власність пана» не залишила мене байдужою — це однозначно.

avatar
Світлана Бескед
26.06.2026, 01:32:28

Я прожила з цією історією ціле життя. Дякую за напружену, колоритну атмосферу та яскравих персонажів ❤️ Буду сумувати ಠ⁠,⁠_⁠」⁠ಠ

avatar
Аліна
26.06.2026, 00:24:04

Очманіти. Виходить буде друга частина? Чи ви нас залишите з таким відкритим фіналом???? Дуже епічно та емоційно. 5 зірок!!!

avatar
Маргарита
26.06.2026, 00:16:49

Оце так кінець... Воу. ЩО СТАЛОСЯ?!!! Я хочу знати ЩО ЗНАТИ... АААААА

avatar
Маргарита
26.06.2026, 00:02:35

Тепер дуже переживатільно...

avatar
Аліна
24.06.2026, 22:56:25

Який накал пристрастей. Навіть уявлення не маю, чим це може закінчитися. Очікую на продовження!

avatar
Blueberrie
24.06.2026, 19:50:11

Не має жодного дня, коли я б не ригала, бо в розділі з'явився Всєвалад

avatar
Еллі Дарк
23.06.2026, 21:35:16

Дуже цікава історія, дякую. Взяла в бібліотеку. Тема насправді дійсно дуже інтригуюча ♥️

Показати 2 відповіді
Еллі Дарк
23.06.2026, 21:46:25

Маріанна Темницька, ♥️♥️♥️

avatar
Самойлова Света
23.06.2026, 11:29:22

Довго шукала книгу на тематику кріпацтва. Формат трохи неочікуваний. Це прямо українська готика. Софія цікава героїня. Подобається, що вона не жертва і постійно шукає шляхи для власного виживання.

Що сказати? Думаю, буде зрада жіночої дружби) Устя така біг бос мафія хех Казімєж виявився не падло до кінця) Авторці натхнення!

avatar
Оксана
22.06.2026, 13:24:57

Я не очікувала такої поведінки від Казімєжа. Він негативний герой, а я за нього хвилювалась. Що буде далі навіть уявити не можу

avatar
Маргарита
21.06.2026, 16:37:14

Щорозділу напруга й хімія між Казімєжем і Софією зростає. Ця книга перевершила всі очікування. Ви змусили мене ненавидіти і любити цих персонажів. Зараз я розриваюся між відчуттям справедливості й бажанням, щоб Софія і Казімєж лишилися разом. Дуже хвилююче.

Ото закрутили) Мені подобається. Відчувається насичений колорит, правильна позиція автора та відчуття напруги. Очікую, що буде далі) Авторці натхнення!

Станіслав Зоревий, Дякую, що прочитали)

avatar
Світлана Бескед
04.06.2026, 13:23:10

ну Марта... хто тебе за язика тягнув...

Показати 3 відповіді
Світлана Бескед
20.06.2026, 18:37:54

Станіслав Зоревий, КРИЧУ

Еротичненько вийшло в кінці) Такі собі співзалежні стосунки,але по факту у Казімєжа мало залежності від кріпачки.Хоч змушений визнати Софія робить все, аби її не замінили. Сподіваюсь, московиту скоро буде не добре)

Показати 3 відповіді

Маріанна Темницька, Щоб відповіддю було - ніколи)

avatar
Mr Artman
04.06.2026, 13:22:53

Хитрий Казімєж! Я навіть не поняв чи він закінчив (скоріш за все ні). Софія дуже вправна, жаль що в поляка бісики гуляють, й він сміє її так дражнити. А ідея з поїздкою – ще один спосіб її принизити, й відмежувати від свого народу

Mr Artman, Так, ви все точно підмітили)

avatar
Mr Artman
04.06.2026, 12:21:56

Оце такооо. Гарно еаписаний розділ. Москаль вибісив. Казімєж теж приколіст. У нього ж не гарем султана, що жінці виходити назовні не можна. То й чого Шандрі спримуватись перед Сашою? Софія, затрахай Казімєжа до смерті!

Mr Artman, Ахахах)

avatar
Маргарита
04.06.2026, 20:53:18

Неочікувала, що цей роман буде наскільки темним. Приємно вражена, що це не чергова історія "піськи-сіськи". В школі я дуже любила історію, тому бачу тут чіткі відголоски та паралелі.

Маргарита, Радію, що вийшло здивувати)

avatar
Blueberrie
08.06.2026, 11:28:42

Тільки дочитала «Батько моєї подруги» за одну ніч і тепер іду сюди:) знайшла собі розвагу на наступний вечір.

Blueberrie, Як мене це тішить! Найкраща похвала для автора) дякую ❤️

avatar
Маргарита
12.06.2026, 23:08:52

Ригаю з московита

Маргарита, +

avatar
Оксана
15.06.2026, 20:48:34

У мене стільки ненависті, коли з'являються московити. От гидко! Нудить! Як я хочу побачити його недолугу смерть. А стосунки між Казімєжем та Софією набирають обертів. Остання сцена навіть показала дивну прив'язаність

Оксана, Таак, привʼязаність у них є)

avatar
Світлана Бескед
18.06.2026, 11:25:08

настрої в селі стали дуже напружені ಠ⁠,⁠_⁠」⁠ಠ

Світлана Бескед, О, так

avatar
Blueberrie
19.06.2026, 02:06:38

Мене переповнюють почуття

Blueberrie, Радію, що книга викликає емоції)

avatar
DarK HarD
07.06.2026, 13:05:05

Мені не імпонує пейрінг пан/кріпачка, якщо пан не українець. АЛЕ пара їхня викликає інтерес через специфічність характерів. Язик бабки Марти і Сашко - рест ін піс.

DarK HarD, пхахаххах ябоюсь уявити яка частина тіла то буде далі і у кого)

avatar
Світлана Бескед
10.06.2026, 16:35:25

а можна пожалуста мінуснути Всєволода

Світлана Бескед, плюсую запит)

avatar
Mr Artman
04.06.2026, 19:05:17

Капець, я походу коли говорив що Казімєж не султан з гаремом, не хотів йому підкидати ідей. Жаль що Устя відмежувалась. І цей, владика, теж мені, підтримка

avatar
Mr Artman
04.06.2026, 13:36:01

От бабка канєшно. Видно не взлюбила Софію раніше, а зараз з'явився привід обісрати. Вистава виставою, а я радий що коваля врятували. Але Сашу шкода

avatar
Маргарита
03.06.2026, 01:52:10

Тримаєте мене в напрузі постійно!))) Ух, так кортить дізнатися - зародиться між ними справжнє кохання чи ні. Казімєж не виглядає, як людина здатна на подібне почуття. Та і Софія теж. Принаймні, я не побачила цього до Сашка. Але певно тому їх так і манить одне до одного.

Маргарита, Дякую, що прочитали)

Так відрізняється від ще однієї вашої книги, але додам до бібліотеки)

Альона Стрижевська, Радію цьому, залишайтеся)

avatar
Світлана Бескед
03.06.2026, 23:15:53

шо там мої Казімєж і Софія...

Світлана Бескед, Вже опублікований наступний розділ!

avatar
Оксана
27.05.2026, 22:14:59

На самому цікавому місці... Між ними така дивна хімія!

Оксана, Так, але вона мені шалено подобається!

avatar
Ольга Оленіч
30.05.2026, 02:36:13

А що ж далі? Чекаємо! І ви до мене завітайте, не забудьте. будь ласка, натиснути стежити та бібліотеку. Я до вас теж заглядатиму, Маріанно!

Ольга Оленіч, Дякую!

avatar
Маргарита
26.05.2026, 23:42:41

Мені дуже шкода Гримайла... я б хотіла дізнатися про нього більше

Маргарита, Можу спробувати вплести деякі відомості в розмови\спогади героїв.

avatar
DarK HarD
26.05.2026, 22:23:19

Я хочу щоб аж хлюпало!

DarK HarD, Хлюпати буде)))

avatar
Світлана Бескед
25.05.2026, 23:56:38

Ця швидкість оновлення робить мій вечір кращим (⁠´⁠ ⁠.⁠ ⁠.̫⁠ ⁠.⁠ ⁠`⁠) Це погано, що я шиперю Казімєжа і Софію? хімія між ними цікава така, наче дві колючі проволки

Світлана Бескед, Для цього ця книжка і написана, аби відчувати тягу до забороненого) Дякую за ваш відгук - мотивуєте писати далі.

avatar
Mr Artman
25.05.2026, 01:26:11

Дуже гарячий розділ! Шалено гарячий! Казімєж кайфолом канєшно, але уся підводка, й притула – просто бомба. І я радий що старого коваля відпустили

Mr Artman, Хотілося додати нашого колориту) Дякую, що так активно читаєте і підтримуєте мою творчість.

avatar
Mr Artman
25.05.2026, 09:50:12

Жаль Сашу. Не думав що його прям уб'ють. Драматичний вийшов розділ, та й конфлікт з Куницями наростає

avatar
Світлана Бескед
23.05.2026, 15:43:24

дідько, Сашко....ಥ⁠‿⁠ಥ

Світлана Бескед, так... не в той час і не в тому місці.

avatar
Вень Чжулун
23.05.2026, 17:29:08

оце так попадос! Казімєж трохи невчасно...

Вень Чжулун, емм, так...

Сказати, що я в шоці, це нічого не сказати) Ця історія мене дивує щоразу. Колоритна еротика і неочікувані повороти. Дивним чином нагадало екранізацію "Буремного перевалу". РІП Сашко(((

Станіслав Зоревий, ого, неочікуване порівняння! але дуже приємно, що з таким твором)) дякую!

avatar
Оксана
23.05.2026, 21:22:20

Який швидкий контраст між сексуальними взаєминами та таким страшним наслідком! Не знаю, що думати. Софія здається лиш собі шкодить тими висловами. Але можна зрозуміти, таке лихо трапилось. Але і сім'ю Куниць можна зрозуміти. Яка патова ситуація!

Оксана, так... тут починається найцікавіше. але Софії важко тримати язика за зубами, коли є що сказати)

avatar
Вень Чжулун
23.05.2026, 17:30:02

чекаю продовження!

Ох і смілива ця Софія)

Ларія Ковальська, Так! Мені вона дуже подобається)

Дуже інтригуючий початок) Додала в бібліотеку)

Ларія Ковальська, Дякую!

avatar
Світлана Бескед
20.05.2026, 00:05:25

ого... цього я не очікувала

Світлана Бескед, Рада, що вийшло здивувати)

О,оновлення порадувало й тут))) Вболіваю за Остапа, щоб в нього все в житті склалось. Софія, звичайно, здивувала. Я думав, вона буде зваблювати Казімєжа) А натомість є досить прямою і діловою. Цікаво, у що це переросте далі

Станіслав Зоревий, Залишайтеся і дізнаєтеся)

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше