938
Анотація до книги "Власність пана"
Софія Шандра — сирота і кріпачка. Вона жила тихим, непомітним життям, аж доки старого пана не було вбито, а на його землі не приїхав новий господар — жорстокий і водночас небезпечно вродливий Казімєж Потоцький.
Ненависть до поневолювачів глибока й незламна, але що важить чесність, коли на горизонті з’являється обіцянка іншого, кращого майбутнього? Між кріпачкою та паном спалахує заборонений, гріховний зв’язок. Та чим обернеться ця пристрасть — визволенням чи загибеллю?
Ненависть до поневолювачів глибока й незламна, але що важить чесність, коли на горизонті з’являється обіцянка іншого, кращого майбутнього? Між кріпачкою та паном спалахує заборонений, гріховний зв’язок. Та чим обернеться ця пристрасть — визволенням чи загибеллю?
рабиня та володардарк романзаборонене бажання
Зміст книги: 22 глави
83 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ в шоці. Закінчили на самому цікавому місці. Я так розумію, буде друга частина? Тепер хвилююсь за Казімєжа та Софію. А їх хімія це щось неймовірне!
Побачила пост у Віки Грант про флешмоб і чомусь одразу подумала про вашу чудову книгу. https://booknet.ua/blogs/post/436478
Агнія Бурне, о, дуже дякую! загляну обов'язково)
Цікава тема! Шансів мало у Софії але все може бути)
Лана Нова, може бути ;)
Шановна авторко, ти пограла на моїх нервах, ніби на арфі. Мене емоційно рознесло. Було дуже приємно дивитися, як дехто здох:) І як стосунки розкрилися наприкінці теж, бо в якийсь момент я подумав, що станеться щось хрінове. Дякую за книгу! Вийшло лаконічно, еротично, яскраво.
Початок останього розділу змусив напрягти попочку. Кінець стис її що треба. Мені треба буде час, щоб відійти і підсумувати враження. Але те, що «Власність пана» не залишила мене байдужою — це однозначно.
Я прожила з цією історією ціле життя. Дякую за напружену, колоритну атмосферу та яскравих персонажів ❤️ Буду сумувати ಠ,_」ಠ
Очманіти. Виходить буде друга частина? Чи ви нас залишите з таким відкритим фіналом???? Дуже епічно та емоційно. 5 зірок!!!
Оце так кінець... Воу. ЩО СТАЛОСЯ?!!! Я хочу знати ЩО ЗНАТИ... АААААА
Тепер дуже переживатільно...
Який накал пристрастей. Навіть уявлення не маю, чим це може закінчитися. Очікую на продовження!
Не має жодного дня, коли я б не ригала, бо в розділі з'явився Всєвалад
Дуже цікава історія, дякую. Взяла в бібліотеку. Тема насправді дійсно дуже інтригуюча ♥️
Маріанна Темницька, ♥️♥️♥️
Довго шукала книгу на тематику кріпацтва. Формат трохи неочікуваний. Це прямо українська готика. Софія цікава героїня. Подобається, що вона не жертва і постійно шукає шляхи для власного виживання.
Що сказати? Думаю, буде зрада жіночої дружби) Устя така біг бос мафія хех Казімєж виявився не падло до кінця) Авторці натхнення!
Я не очікувала такої поведінки від Казімєжа. Він негативний герой, а я за нього хвилювалась. Що буде далі навіть уявити не можу
Щорозділу напруга й хімія між Казімєжем і Софією зростає. Ця книга перевершила всі очікування. Ви змусили мене ненавидіти і любити цих персонажів. Зараз я розриваюся між відчуттям справедливості й бажанням, щоб Софія і Казімєж лишилися разом. Дуже хвилююче.
Ото закрутили) Мені подобається. Відчувається насичений колорит, правильна позиція автора та відчуття напруги. Очікую, що буде далі) Авторці натхнення!
Станіслав Зоревий, Дякую, що прочитали)
ну Марта... хто тебе за язика тягнув...
Станіслав Зоревий, КРИЧУ
Еротичненько вийшло в кінці) Такі собі співзалежні стосунки,але по факту у Казімєжа мало залежності від кріпачки.Хоч змушений визнати Софія робить все, аби її не замінили. Сподіваюсь, московиту скоро буде не добре)
Маріанна Темницька, Щоб відповіддю було - ніколи)
Хитрий Казімєж! Я навіть не поняв чи він закінчив (скоріш за все ні). Софія дуже вправна, жаль що в поляка бісики гуляють, й він сміє її так дражнити. А ідея з поїздкою – ще один спосіб її принизити, й відмежувати від свого народу
Mr Artman, Так, ви все точно підмітили)
Оце такооо. Гарно еаписаний розділ. Москаль вибісив. Казімєж теж приколіст. У нього ж не гарем султана, що жінці виходити назовні не можна. То й чого Шандрі спримуватись перед Сашою? Софія, затрахай Казімєжа до смерті!
Mr Artman, Ахахах)
Неочікувала, що цей роман буде наскільки темним. Приємно вражена, що це не чергова історія "піськи-сіськи". В школі я дуже любила історію, тому бачу тут чіткі відголоски та паралелі.
Маргарита, Радію, що вийшло здивувати)
Тільки дочитала «Батько моєї подруги» за одну ніч і тепер іду сюди:) знайшла собі розвагу на наступний вечір.
Blueberrie, Як мене це тішить! Найкраща похвала для автора) дякую ❤️
Ригаю з московита
Маргарита, +
У мене стільки ненависті, коли з'являються московити. От гидко! Нудить! Як я хочу побачити його недолугу смерть. А стосунки між Казімєжем та Софією набирають обертів. Остання сцена навіть показала дивну прив'язаність
Оксана, Таак, привʼязаність у них є)
настрої в селі стали дуже напружені ಠ,_」ಠ
Світлана Бескед, О, так
Мене переповнюють почуття
Blueberrie, Радію, що книга викликає емоції)
Мені не імпонує пейрінг пан/кріпачка, якщо пан не українець. АЛЕ пара їхня викликає інтерес через специфічність характерів. Язик бабки Марти і Сашко - рест ін піс.
DarK HarD, пхахаххах ябоюсь уявити яка частина тіла то буде далі і у кого)
а можна пожалуста мінуснути Всєволода
Світлана Бескед, плюсую запит)
Капець, я походу коли говорив що Казімєж не султан з гаремом, не хотів йому підкидати ідей. Жаль що Устя відмежувалась. І цей, владика, теж мені, підтримка
От бабка канєшно. Видно не взлюбила Софію раніше, а зараз з'явився привід обісрати. Вистава виставою, а я радий що коваля врятували. Але Сашу шкода
Тримаєте мене в напрузі постійно!))) Ух, так кортить дізнатися - зародиться між ними справжнє кохання чи ні. Казімєж не виглядає, як людина здатна на подібне почуття. Та і Софія теж. Принаймні, я не побачила цього до Сашка. Але певно тому їх так і манить одне до одного.
Маргарита, Дякую, що прочитали)
Так відрізняється від ще однієї вашої книги, але додам до бібліотеки)
Альона Стрижевська, Радію цьому, залишайтеся)
шо там мої Казімєж і Софія...
Світлана Бескед, Вже опублікований наступний розділ!
На самому цікавому місці... Між ними така дивна хімія!
Оксана, Так, але вона мені шалено подобається!
А що ж далі? Чекаємо! І ви до мене завітайте, не забудьте. будь ласка, натиснути стежити та бібліотеку. Я до вас теж заглядатиму, Маріанно!
Ольга Оленіч, Дякую!
Мені дуже шкода Гримайла... я б хотіла дізнатися про нього більше
Маргарита, Можу спробувати вплести деякі відомості в розмови\спогади героїв.
Я хочу щоб аж хлюпало!
DarK HarD, Хлюпати буде)))
Ця швидкість оновлення робить мій вечір кращим (´ . .̫ . `) Це погано, що я шиперю Казімєжа і Софію? хімія між ними цікава така, наче дві колючі проволки
Світлана Бескед, Для цього ця книжка і написана, аби відчувати тягу до забороненого) Дякую за ваш відгук - мотивуєте писати далі.
Дуже гарячий розділ! Шалено гарячий! Казімєж кайфолом канєшно, але уся підводка, й притула – просто бомба. І я радий що старого коваля відпустили
Mr Artman, Хотілося додати нашого колориту) Дякую, що так активно читаєте і підтримуєте мою творчість.
Жаль Сашу. Не думав що його прям уб'ють. Драматичний вийшов розділ, та й конфлікт з Куницями наростає
дідько, Сашко....ಥ‿ಥ
Світлана Бескед, так... не в той час і не в тому місці.
оце так попадос! Казімєж трохи невчасно...
Вень Чжулун, емм, так...
Сказати, що я в шоці, це нічого не сказати) Ця історія мене дивує щоразу. Колоритна еротика і неочікувані повороти. Дивним чином нагадало екранізацію "Буремного перевалу". РІП Сашко(((
Станіслав Зоревий, ого, неочікуване порівняння! але дуже приємно, що з таким твором)) дякую!
Який швидкий контраст між сексуальними взаєминами та таким страшним наслідком! Не знаю, що думати. Софія здається лиш собі шкодить тими висловами. Але можна зрозуміти, таке лихо трапилось. Але і сім'ю Куниць можна зрозуміти. Яка патова ситуація!
Оксана, так... тут починається найцікавіше. але Софії важко тримати язика за зубами, коли є що сказати)
чекаю продовження!
Ох і смілива ця Софія)
Ларія Ковальська, Так! Мені вона дуже подобається)
Дуже інтригуючий початок) Додала в бібліотеку)
Ларія Ковальська, Дякую!
ого... цього я не очікувала
Світлана Бескед, Рада, що вийшло здивувати)
О,оновлення порадувало й тут))) Вболіваю за Остапа, щоб в нього все в житті склалось. Софія, звичайно, здивувала. Я думав, вона буде зваблювати Казімєжа) А натомість є досить прямою і діловою. Цікаво, у що це переросте далі
Станіслав Зоревий, Залишайтеся і дізнаєтеся)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати