Випадково закохані
566 504
Букнет Жіночий роман Випадково закохані

Випадково закохані 18+

Жіночий роман

Оксана Мрійченко

Оксана Мрійченко · автор

Повний текст · 212 стор.
1 760
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 270
Випадково закохані
№ 1
Випадково закохані
Випадково закохані. Другий шанс
№ 2
Випадково закохані. Другий шанс
“Випадковості”
Анотація до книги "Випадково закохані"
— Столики поплутав?
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.

Обкладинка: Дар'я Новицька

службовий романпротистояння_характерівперше кохання_емоційно

Зміст книги: 85 глав
Глава 1. Без гальм
1.1
Глава 2. Битва за булочки
2.1
Глава 3. Робочі плани
3.1
Глава 4. Пропозиція
4.1
Глава 5. Пізній сніданок
5.1
Глава 6. Дивний трепет
6.1
Глава 7. Нова співробітниця
7.1
Глава 8. Сніговичок-загадка
8.1
Глава 9. Конструктивна критика
9.1
Глава 10. Клуб
10.1
Глава 11. Жар під шкірою
11.1
Глава 12. Коли зносить дах
12.1
Глава 13. Обнулити усе
13.1
Глава 14. Вихідні вдома
14.1
Глава 15. Межі дозволеного
15.1
Глава 16. Робочі моменти
16.1
Глава 17. Особисті секрети
17.1
Глава 18. Робоча вечеря
18.1
Глава 19. Конкурент
19.1
Глава 20. Неслухняне серце
20.1
Глава 21. Закрита вечірка
21.1
Глава 22. Поразка розуму
22.1
Глава 23. Ранок
23.1
Глава 24. Побачення
24.1
Глава 25. Наодинці
25.1
Глава 26. Напружена атмосфера
26.1
Глава 27. Зірочки
27.1
Глава 28. Не секрет
28.1
Глава 29. Новий статус
29.1
Глава 30. Робоче та особисте
30.1
Глава 31. Важлива
31.1
Глава 32. Ідеальне «вперше»
32.1
Глава 33. Разом
33.1
Глава 34. Несподіванки
34.1
Глава 35. Без захисту
35.1
Глава 36. Легкість на серці
36.1
Глава 37. Випадково закоханий
37.1
Глава 38. Удар по серцю
38.1
Глава 39. Зрадниця?
39.1
Глава 40. Спроба розібратися
40.1
Глава 41. Життя продовжується?
41.1
Глава 42. Остання розмова
42.1
Глава 43. У пошуках підтримки

1 270 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора

Ось так булочки стали приводом знайомства.Забрав з під носа у дівчини але життя покарало.І звісно ,що скоро зустрінуться,бо це син боса?О,буде цікаво.Дякую за проду.Працювати зараз тяжко,бо зі світлом біда і холод але зігрітися можна ,читаючи їх перепалку.

Станіслава Барабошко, Доленосні булочки )) Він правда не знав, що Зорянка саме ці булочки хотіла - вона ж не сказала ) А про наступну зустріч ви вгадали - вона станеться дуже скоро )
Дякую ) Нехай світла буде більше. А з цими героями точно не замерзнемо ) Мирної ночі )

avatar
Катя
26.01.2026, 17:12:46

Ох, зловтіха Зорині ще вилізе боком, коли виявиться, що незнайомець також працює з нею в офісі.

Катя, Зоряну чекає купа сюрпризів )) Дякую )

avatar
Halyna Shchyrba
26.01.2026, 14:50:51

Гарячий, наче піч з дровами, початок!
Вогень! Герої почали свою історію, чи вірніше продовжили)
Дякую, Оксано❤️

Halyna Shchyrba, Далі розтопимо ту піч з дровами на повну - нехай палає ))
Дякую )

avatar
Vasylyna F
26.01.2026, 09:17:46

От і познайомилися)) Сніговичок-відьма і булочник-нахаба))) Пані, яка пече булочки здається додає любов до своєї випічки)) Дякую)

Vasylyna F, Булочник-нахаба тепер точно вважатиме цього Сніговичка відьмою )) А пані-продавчиня булочок знає, як робити з тіста неперевершену смакоту. Дякую )

avatar
Nadya
26.01.2026, 07:49:29

Дякую за цікаву проду

Nadya, Дякую за підтримку книги )

avatar
Наталія Силенко
26.01.2026, 00:28:45

Таки поплатився нахаба за те, що без черги та ще й булочки останні забрав, міг би одну і Зоряні залишити! Відьма не відьма, а бумеранг працює!))) Тільки от більше його не бачити не вийде, бо ,мабуть, цей незнайомець буде новим босом! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження нетерпінням!

Наталія Силенко, Незнайомець впевнений, що Зорянка його зурочила )) Він же не знав, що вона теж з вишнями хотіла. А про чергу він не збрехав, до речі ) О, побачаться вони набагато швидше, ніж думають )) І ще згадають ті булки ) А ми у наступній главі будемо знайомитись з головним героєм.
Дякую, Наталочко ) Обіймаю )

avatar
Valentina
26.01.2026, 00:10:10

Дякую! Так Всесвіт покарав за забраті булочки.)) Але, як розумію історія несподіванок для Зоряни в самому розгарі.)

Valentina, Всесвіт усе бачить )) Забрав у голодного Сніговичка булочки - отримуй покарання для своїх "булок" ) Ой, а несподіванок у Зоряни буде ціла купа. Дякую )

avatar
Надя Горбатова
25.01.2026, 22:58:33

Чудове вийшло знайомство. В майбутньому мабуть, з новим босом.І зустрічі їх будуть неминучі.Мирної ночі та спокійного ранку.Світла і тепла,Оксаночка.

Надя Горбатова, Зоряну ще чекають сюрпризи )) Та й не лише її ) Нова зустріч з цим незнайомцем буде вже дуже скоро. Дякую ) Навзаєм, Надійко ) Мирного дня та вдалого тижня )

avatar
Sana Boboho
25.01.2026, 21:56:32

Аххах, все-таки провидіння - серйозна штука, як не крути, а ефект бумерангу ніхто ще не відміняв))
Щиро його шкода, що він "шмякнувся", але булочки з вишнями потім покращать йому настрій)
Мені так подобається, що Зоряна - бойова дівчина, і за словом в карман не полізе! Нахабному незнайомцю дала достойну відповідь, і хоч булочок не отримала, зато на душі трохи полегшало))
Тепер робочий день... І, мабуть, ще сюрприз за сюрпризом))
Дуже дякую за проду ❤️
Мирної ніченьки ❤️

Sana Boboho, Шмякнувся так, що "булки" тепер весь день боліти будуть. Добре, що хоч булочки з вишнями вберіг )) А Зоряна залишилася голодна, ех... Ось так починається у неї перший робочий день після новорічних свят. А про сюрпризи ви вгадали - їх у Зоряни буде багацько )) Та й не лише у неї ) У наступній главі познайомимось з головним героєм.
Дякую ) Тихого дня )

avatar
Нія Росі
25.01.2026, 21:44:30

А земля круууугла )))))

Нія Росі, Зорянку чекають сюрпризи )) Дякую )

avatar
Оксана Морус
25.01.2026, 21:39:51

Ні ну дятел..Можна ж було поділитись булочками...А він,мало що брехун,щей загріб обидві.
Тож карма від Сніговичка не забарилась..
Що там ті "булки"???Болять від падіння.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую Оксанко..♥️♥️♥️Тихої ночі.

Оксана Морус, Він не зрозумів, що Зоряна теж з вишнями хотіла ) Вирішив, що вона лише через порядок у черзі обурюється. І скажу по секрету - про чергу він не збрехав ) Але роздратований погляд голодного Сніговичка зробив свою справу )) А "булки" болітимуть, бо приземлення було жорстким. Дякую ) Мирного дня, Оксанко )

avatar
Ольга Діденко
25.01.2026, 21:18:11

Міг би запропонувати хоч одну булочку Зоряні. От і поплатився. А от не бачити більше не вийде.

Ольга Діденко, Він не знав, що Зоряна теж з вишнями хотіла ) Думав, що вона тільки через місце у черзі обурюється. А побачаться вони набагато швидше, ніж думають )) Буде сюрпрайз для обох )
Дякую )

avatar
Наталія Діжурко
25.01.2026, 21:06:36

Ой, як уявила падіння нахабного любителя булочок із вишнями! Відьма, не відьма! А щось знає! Правда, побажання не бачитися, здається, не здійсниться!
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Наталія Діжурко, Падіння було ефектним ) Булочки з вишнями наш нахабний незнайомець зберіг, а от свої власні - не дуже )) А у Зорянки сюрпризи попереду. Дякую )

avatar
Ivanna Pingas
25.01.2026, 21:02:24

Хоч би не перетинатися не спрацює ніяк, це не той випадок. Щиро дякую

Ivanna Pingas, Перетинатися доведеться, ще й як )) Зорянку чекає купа сюрпризів. Дякую )

avatar
Halyna Shchyrba
25.01.2026, 20:57:45

Вітаю з новинкою!❤️
Успіху книзі!
Я з Вами⚘️

Halyna Shchyrba, Дякую! ❤️ Приєднуйтесь до читання )

avatar
Nadya
25.01.2026, 20:12:49

Дякую за цікаву проду

Nadya, О 21:00 буде продовження ) Дякую )

avatar
Нія Росі
25.01.2026, 17:25:29

Звалився, як сніг на голову )))
Вітаю з новинкою!

Нія Росі, Угу ) Ще й булки хоче забрати ))
Дякую ❤️ Рада вас бачити в коментарях )

avatar
Юлія Богута
25.01.2026, 17:17:46

Вітаю з новинкою) Успіху книзі)

Юлія Богута, Дякую ❤️

avatar
Matilda
25.01.2026, 14:16:15

Ой, та Мар'яна відбере і сама з'їсть булочки з вишнями. Дівчина - вогонь, може і вдарити , і насварити!

Показати 3 відповіді

Matilda, Мабуть ) Буває )

avatar
Наталія
25.01.2026, 08:14:24

Це ж як треба любити булочки з вишнею щоб влізти без черги
Боюсь з такими колючими очима і не чемним господарем цих очей Зоряні не світить поласувати смачними булочками
Дякую тобі Оксанко! Тримайся! Натхнення тобі, мирного неба та вдалого дня!

Наталія, Зоряна зовсім не чекала, що її улюблені булочки ось так раптово упливуть в руки якогось нахаби ) Вона спробує відновити справедливість. Булочки з вишнями точно варті того, щоб за них поборотися )) Дякую, люба ) Я сьогодні майже щаслива, бо дали трохи світла. Тобі теж мирного неба та затишної неділі )

avatar
Юлія Гирина
24.01.2026, 23:41:29

Ух який гарячий початок. 1ша глава і вже гаряче. Ти не ти , коли голодний. і за булочки буде битись. А головне це справа принципу. без черги влізти. Ой як я таке не люблю...

Юлія Гирина, Вітаю вас в коментарях ❤️
Зорянка голодна, тож спробує відвоювати свої булочки )) А ще її дуже обурило, що незнайомець ось так нахабно перед нею вліз. Буде ефектно ) Дякую )

avatar
Valentina
25.01.2026, 00:40:00

Дякую! І то правда, куди без черги, яке нахабство...
І я не люблю коли лізуть в наглу, тут вже справа навіть не в булочках.
Здається Зоряна скоро наповну дізнається, що таке закон підлості...

Valentina, Зоряну теж цей вчинок розсердив. А тут ще й улюблені булочки забирають... ) Зоряна піде в атаку )) Ой, у неї ще стільки сюрпризів попереду. Дякую )

avatar
Катя
25.01.2026, 00:04:36

Сподіваюсь, що незнайомець запропонує одну булочку Зоряні.

Катя, Якби він знав, що Зоряна теж хоче саме булочки з вишнями, то поділився б )) Дякую )

avatar
Оля Склярова
24.01.2026, 21:15:15

Це смішно))) але ж булочки дві і їх двоє могли б поділитися)))

Показати 3 відповіді

Оля Склярова, )))

avatar
Надя Горбатова
24.01.2026, 23:15:14

Справедливість торжествує:по булочці кожному!Добраніч,Оксаночко.Мирного завтра.

Надя Горбатова, Незнайомець не знає, що Зорянка теж хотіла саме ці булочки ))
Дякую, Надійко ) Навзаєм ) Рада бачити вас в коментарях ❤️

avatar
Nastena Totskaya
24.01.2026, 22:03:23

Дякую за главу, знайомство вийшло бойове ахаа, мені здається що Зоряна буде без булочок . І заразом познайомилася з сином керівника мені так здається. Гарного і спокійної вам ночі, обіймаю міцно. Сподіваюся що у Вас з'явитися світло і все буде добре.

Nastena Totskaya, Зорянка теж відчуває, що буде без булочок і це зовсім не додає їй гарного настрою )) До знайомства у них зараз точно не дійде - будуть за булки сперечатися ) Голодна Зоряна піде в атаку ) Дякую, Настю ) Світла зараз трохи дали, тож працюю. Мирної ночі та затишку )

avatar
Sana Boboho
24.01.2026, 22:01:55

Аххах, ну це прямо доля з цими булочками))) Взагалі, Зорянці логічно образливо, що з-під носика "уводять" бажаний смаколик, тим більше, що черга-то її)
Можливо, хлопець поділиться однією булочкою, вишенька ж смачна!)
Але цікаве знайомство розпочато, хоч і з непорозуміння)
Ох, а ще ж, я так розумію, її в офісі сюрприз чекатиме, всі співробітники вже готуються, ну а Зоряна не дуже буде готова, ще й трохи накручена інцидентом))
Дуже дякую за проду ❤️
Мирної ночі, світла, тепла і добра, обіймаю ❤️

Sana Boboho, Зорянка ті булочки вже подумки з'їла, а тут таке )) А незнайомець може й теж чергу займав? Він би поділився, повірте мені. От тільки ж не знає, що Зорянка теж хотіла саме булочки з вишнями )) До знайомства у них зараз не дійде, будуть за булки сперечатися )) Зорянка голодна, тому одразу піде в атаку. А сюрпризи в офісі можуть бути не лише для неї )
Дякую ) Вм теж мирної ночі та побільше світла (нам надвечір трохи дали). Обіймаю )

avatar
Vasylyna F
24.01.2026, 21:32:40

Дем'ян може пригостити Зорянку)) Вона так просто не здається) Битву за випічку розпочато)) Як гарно зиму в столиці змалювали! Сподіваюся, що Ви вже зі світлом!!! Дякую за бонус)

Vasylyna F, Зорянці може й перепала б одна булочка, якби вона сказала незнайомцю, що теж любить з вишнями )) Але ж він цього не знає ) А Зоряна голодна, тому одразу піде в атаку. Буде ефектно )
Дякую, Василинко ) Надвечір дали мені трохи світла, тож радію та використовую його на повну. Тихої ночі )

avatar
Ольга Діденко
24.01.2026, 21:13:30

Булочки з вишнями смачні. Думаю дівчина не поступиться ними.

Ольга Діденко, Зорянка не звикла поступатися ) А незнайомець не знає, що вона теж хотіла саме з вишнями. Дякую )

avatar
Ivanna Pingas
24.01.2026, 21:12:22

Знайомство вийшло цікавим і нахабним. Щось мені підказує, що боротьба за булочки буде серйозною. Дякую

Ivanna Pingas, Власне до знайомства у них зараз навряд дійде - Зорянка сердита і піде в атаку )) А незнайомець не знає, що вона теж саме булочки з вишнями хотіла. Дякую )

avatar
Оксана Морус
24.01.2026, 21:10:39

Так як вчинок ,ну зовсім,не джентельменський...
Але хочаб по людськи то поділити кожному по одній...
Ох і нахаба...Це ж наш головний герой ..Так..
Дякую Оксанко.❤️❤️❤️
Тихої і спокійної(за можливості) ночі..
У нас десь збили цієї ночі ..Ми чули тільки відголоски(як бахкало)

Оксана Морус, Зорянка теж вважає, що це не по-джентельменські )) А може цей незнайомець теж чергу займав? ) Він би точно поділився, але ж не знає, що Зорянка теж саме ці булочки хотіла. А вона не буде пояснювати - одразу піде в атаку, бо голодна ))
Дякую, Оксанко ) У нас теж бахало і все місто тепер на довгих відключеннях світла. Але мені трохи дали світла надвечір. Мирної ночі.

avatar
Оля Склярова
24.01.2026, 18:22:58

От скажіть Оксано, хіба так можна??? Заходжу я значить читати вашу новинку (якщо що тривала поїздка в автобусі) і тут такі сцени на початку. Це капець :-))))

Показати 3 відповіді

Оля Склярова, В житті всяке буває ))

avatar
Наталія Діжурко
24.01.2026, 21:08:59

А зустріч із сином боса сталася раніше. Адже ж це він? І також любить булочки із вишнями? Смакота! То в них
смаки співпадають. Невже він не поділиться?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Дай Боже, мирної ночі і спокою!❤️

Наталія Діжурко, Хто ж не любить ті булочки з вишнями? )) Незнайомець може й поділився б, але ж не в курсі, що Зорянка теж саме ці булочки хотіла. А вона не скаже - одразу в атаку піде )
Дякую ) Мирної ночі )

avatar
Valentina
24.01.2026, 19:48:27

Уууу, який шалений та гарячий початок! З новинкою Вас! Нехай все вдасться!

Valentina, З цією парочкою будемо шаленіти на повну ) Дякую! ♥️ Рада вас бачити в коментарях )

Відразу вибухово,хоча поки що не зрозуміло.Хто ?що відбувається.Чому викрали?але гаряче і чуттєво.Зоряну кохають.Будемо знайомитись з ГГ,разом зігріватиме та насолоджуватись.Дякую ,що повернулись та за нову історію.

Станіслава Барабошко, З цією парочкою буде дуже вибухово )) Розумію - питань зараз багато, але поступово будуть усі відповіді ) Сьогодні трохи ближче познайомимось із Зоряною - о 21:00 буде бонусна частинка )
Дякую щиро за підтримку книги ♥️

avatar
Vasylyna F
24.01.2026, 11:42:27

Заіскрило відразу на самому початку!)) Які вони гарячі!)) Капці викрали, щоб вони вивчали нову територію)) Вітаю з новинкою! Вже дуже скучили!

Vasylyna F, Тут постійно іскрити буде, бо герої дуже темпераментні ) А Зорянка одразу в домашньому приїхала - щоб комфортно було ))
Дякую за підтримку, Василинко! ♥️ Я теж страшенно скучила )

Друзі, після нічного обстрілу мій Чернігів майже повністю знеструмлений. Але ноутбук заряджений і я встигла поставити на публікацію бонусну частинку - заходьте читати її сьогодні о 21:00 ♥️

Також сьогодні встановлено знижку 20% на книгу "Заборонений спалах"(18+). Якщо ви ще не знайомі з Марком та Вітою - це гарна нагода купити книжечку за зниженою ціною.
Мирного усім суботнього дня ♥️

Вітаю з новинкою.Бажаю багато вдячних читачів попри негаразди зі світлом.Успіх книзі.

Станіслава Барабошко, Дякую за побажання ♥️ Зі світлом зараз дуже складно, але попри це - нарешті можемо почати новинку ) Приєднуйтесь до читання )

avatar
Катя
24.01.2026, 08:10:32

Ох, який гарячий початок історії.

Катя, З цією парочкою буде дуже гаряче )) Дякую ♥️

avatar
Валентина Ліщук
24.01.2026, 05:59:47

Вітаю з новинкою. Нехай легко пишеться, Натхнення і побільше вдячних читачів.

Валентина Ліщук, Щиро дякую за побажання та підтримку ♥️ Приєднуйтесь до читання, сьогодні о 21:00 буде бонус )

Вітаю з новинкою. Початок інтригуючий. Як завжди, з Вами. Бажаю натхнення та вдячних читачів.

Наталія Клімченко, Дякую, Наталочко! ♥️ Рада вас бачити ) Будемо запалювати тут на повну разом з героями )

avatar
Виктория Лозова
23.01.2026, 21:59:43

З новинкою. Натхнення і легкого пера

Показати 3 відповіді

Виктория Лозова, ♥️♥️♥️

avatar
Наталія
23.01.2026, 22:28:04

Вітаю тебе Оксанко з новинкою! Натхнення тобі, успіху книзі та шаленої підтримки читачів!

Наталія, Дякую за підтримку, сонце! ❤️ Я тебе загубила трохи... Як буде час та бажання - приєднуйся до читання ) Тихої та затишної ночі )

avatar
Оксана Морус
23.01.2026, 21:10:22

Якщо не помиляюсь ще такого початку історії кохання в вас не було....
Інтрига з першого абзацу...
-Ненавиджу...
І в кінці розділу:
-Хочу з тобою все...
Таємничий герой Зорянчиних мрій..
І (судячи зі слів в кінці ) це буде вперше між ними..
Ооо,це щось дууууже неймовірне...
Дякую Оксанко..І з нетерпінням чекатиму продовження...♥️♥️♥️Дивуйте...

Оксана Морус, Нікого з моїх героїнь точно ще не викрадали ось так - у піжамі та капцях )) А у Зоряни розгін за дві секунди - від "ненавиджу" до "хочу з тобою без гальм" )) Дуже темпераментна буде у нас парочка. І загалом такої ідеї в книзі у мене ще не було. Попереду купа подій та емоцій )
Дякую , Оксанко ❤️ Мабуть, у суботу ввечері буде бонус. Тихої ночі )

avatar
Ivanna Pingas
23.01.2026, 16:57:24

Вітаю з новинкою.

Показати 3 відповіді

Ivanna Pingas, ❤️❤️❤️

avatar
Анітка Санніфео
23.01.2026, 20:47:08

О, новиночка! Щиро вітаю, Оксано! Бажаю шаленого успіху та натхнення!

Анітка Санніфео, Дякую за побажання та підтримку, Аню! ❤️ Дуже приємно. Приєднуйтесь, тут буде гаряче )

avatar
Катя Рогульчик
23.01.2026, 20:43:49

я дуже сумувала за вами, вітаю з черговою новиночкою, не сумніваюсь, що вона потішить як і всі ваші книги))))

Катя Рогульчик, Я трохи відпочила і теж дуже скучила ❤️ Дякую щиро ) Докладу усіх зусиль, щоб книга потішила вас на максимум )

avatar
Катя Рогульчик
23.01.2026, 20:40:29

ох як солодко, ох як гаряче, мммм ця парочка дійсно вогонь)))))

Катя Рогульчик, Буде і солодко, і гаряче, і романтично, і ніжно, і дуже-дуже смачно ))
Радію, що ви вже смакуєте, Катю ❤️

avatar
Sana Boboho
23.01.2026, 19:56:07

Мої найщиріші вітання з новинкою!
Успіхів історії ❤️❤️❤️
Ми теж дуууууже скучили! ❤️
Вау, неймовірно емоційний та пристрасний початок! Я вже в передчутті, що ж буде далі!
Спекотне викрадення Зоряни в піжамці і капцях, здається, зовсім не лякає дівчину, а навпаки - тільки розпалює вогонь бажання близькості з чоловіком!
Вона ще й ініціативу проявляє, надаючи зелене світло йому на дії!
Я вже зачарована ними!) І хочеться дізнаватися і знайомитися з героями більше і тісніше!)
Дякую, обіймаю ❤️ Мирного вечора ❤️

Sana Boboho, Щиро дякую за підтримку та побажання ♥️
Парочка у нас цього разу дуууже темпераментна, тож і початок гарячий )) Поступово дізнаємось, чому Зорянку викрали в піжамі та капцях. У них обох вже палає від бажання. Далі трохи відмотаємо час назад і познайомимось ближче з цими персонажами ) Впевнена, що ви остаточно ними зачаруєтесь.
Якщо встигну і буде хоч трохи світла, то бонусне продовження вийде завтра о 21:00 ) Мирного вечора. Обіймаю )

avatar
Наталія Діжурко
23.01.2026, 19:44:52

Вітаю з новинкою! Який спекотний початок нової історії!
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів!
З нетерпінням чекаю на продовження!

Наталія Діжурко, Щиро дякую за побажання та підтримку ♥️
Запалюємо з перших сторінок )) Радію, що ви вже приєдналися до читання )

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше