368
“Кримінал.. Нове покоління”
Анотація до книги "В обіймах Градова "
Моя перша вечірка закінчилась тим, що я прокинулася в одному ліжку з Максимом Градовим.
Про його десятки колишніх, а ще про буквально вибуховий характер вже ходять легенди. Тільки ця ніч була помилкою, яку ми вдвох повинні забути, ніби цього ніколи не відбулося.
Та у когось геть інші плани.
— Ти моя. Ніхто інший більше тебе ніколи не торкнеться, – холодно промовляє, а тоді його губи накривають мої.
Про його десятки колишніх, а ще про буквально вибуховий характер вже ходять легенди. Тільки ця ніч була помилкою, яку ми вдвох повинні забути, ніби цього ніколи не відбулося.
Та у когось геть інші плани.
— Ти моя. Ніхто інший більше тебе ніколи не торкнеться, – холодно промовляє, а тоді його губи накривають мої.
30 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з новинкою❤️
Початок такий неймовірний і трохи кумедний. Ох, і Аля. Градову точно не буде сумно поруч з такою бестією. Вони обоє такі класні. Дуже цікаво, що буде далі. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
ото в Алі перший раз дуже "запам'ятовуючий" для неї))
але гарний початок їхніх стосунків))
Сходила Аля на вечірку) Але Макса з трієчкою попустила нормально, ха-ха) Ранковий шок тільки набирає обертів, і, я гадаю, це був тільки початок! Дякую ❤️
Отак і потусували... Що прокинулася в ліжку після доволі пристрасної ночі (судячи з описів засосів і не тільки) та ще в кого у Макса Грабова. Пупупу, ще й засмутилася, що тепер може бути у списку всіх його одноразових пасій. Мда, висновки - мішати текілу не можна, бо потім можна добряче втрапити)
Дякую ❤️
Початок багато обіцяє)
Вражаючий початок!)))) Якщо Пашка з Алісою були сама ніжність, то тут схоже буде "агонь"))))))! Що ж, чекаємо далі!! Заінтригували ВЖЕ!))))♥️
Супер!!!!! Мої щирі вітання з новою книгою!
Шикарний початок...
Двоє зранку в шоці..Від того що натворили....
І обоє не розуміють як..Як так сталось???(•‿•)(•‿•)(•‿•)
І хто більше винен..
А все ж мало бути так невинно спокійно...Просто відпочинок у клубі.
І як Алі з'явитись тепер дома..
Одяг в хлам..Сама в засмоктах..༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶТатко приб'є .Як побачить..
Макс хоч в себе дома.
(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Оце то відпочили...
Дякую ❤️♥️❤️
Вітаю з новинкою бажаю натхнення та всіляких гараздів ❤️❤️❤️❤️
О, відчуваю, що з цією парочкою історія буде ще веселішою ніж з Лісовським!
Вітаю з новинкою!!! ❤️❤️❤️ Натхнення та успіху!!! ❤️❤️❤️
Який початок..!!! Обоє ох…фігівші..!!!…
Вітаю з новинкою! Успіху книзі ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою, люба❤️ Натхнення, насолоди від написання, смачних коментарів та успіхів книзі ❤️ Обіймаю ❤️
Вітаю з цікавою новинкою)))
Початок запальний))) Ну, кидати в нього все, що під руку попаде, де вищий клас)) а капці біля раковини, це взагалі топ)) Дякую, чекаю проду)
Вітаю Вас з новинкою!
Ох, це буде мега шалена парочка, і покусані і подерті але все рівно на трієчку. Я не можу з Алі))))) оце запалили з перших рядків
Сонечко, з новинкою ❤️❤️❤️
Безмежного успіху!❤️
Вітаю з новинкою) Успіхів та натхнення)
Вітаю з новинкою) Успіху❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою ❤️
Так чекала на неї☺️☺️☺️
Успіхів книзі, а Вам натхнення ❤️
Вітаю з новинкою ❤️
Вітаю з новинкою!
Вітаю з новинкою! Почали гаряченько! А що ж буде далі?))) Хай легко пишеться та знайде своїх читачів! Дякую, сонечко)
вітаю з новинкою)
вітаю з новинкою)
Вітаю з новинкою ❤️☺️❤️
Вікторія Вецька, Дуже дякую ❤❤❤
З новиночкою, люба❤️ Успіхів книзі та багато читачів❤️
Іванна Желізна, Дуже дякую, мила ❤❤❤
Ні, ну....))) Одну хв, як виклали, а я вже не перша....))))) Вітаю з новинкою!!! ♥️ вже там! Високих рейтингів книзі і натхнення авторці!♥️
Раїса Троян, Дуже дякую ❤❤❤
Мені неймовірно приємно ❤❤❤
вітаю з новинкою)
Соланж Седу, Дуже дякую ❤❤❤
З новинкою ❤️
Ой, відчуваю, що буде палко ❤️
Светлана Селезнёва, Дякую ❤❤❤
Також це відчуваю ❤❤❤
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати