653
“18+”
Анотація до книги "У нього є правила"
Будь уважніше, коли відправляєш документи замовнику, та не вір у дива - вони теж виставляють рахунки...
©2024 Ія Лін & Ізумі Хо
©2024 Ія Лін & Ізумі Хо
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦе просто чудово і притому, що я не фанат слешу...
Ія Лін, О, рада, що ви все ще буваєте на платформі))) Ви дуже талановита)
Ця історія просто божественна...
Це просто неймовірно. Будь ласка нехай буде продовження??
michell, дякую) можливо, колись - я не закриваю поки що для себе цю історію... але зараз в роботі дещо досить велике і теж слеш, тому якщо продовження і буде, то точно не скоро(( вибачте
Вітаю! Успіху у творчості!
Знайдіть мене, будь ласка, в інсті. s.batura_writer :-)
Маю запитання.
Дякую.
Дякую за чудову історію сповнену почуттів. Сподіваюся, що герої приймуть правила один одного :) і щасливо заживуть разом.
Вів Жарні, дякую і вам за відгук) приймуть, куди ж вони дінуться.. тільки одному з них доведеться ще їх вигадати)
Прочитала буквально на одному подиху. Неймовірно сильні та щирі почуття. Щиро переживала за героїв. Дякую за такі емоції)
Вика Кушнир, А вам дякую за відгук)
Вітаю вас з новинкою! Запрошую вас також ознайомитись з моїми книгами.
Kalli de Narro, дякую)
Гаряченьке оповіданнячко!
В решті решт, добре все, що добре закінчується!))
Бася Каллиган, дякую)
Вітаю з новинкою!)
Лія Серебро, дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати