189 285
Анотація до книги "Трофей темного генерала"
Ми стоїмо так близько, що мій подих торкається його шиї.
— Ви підете зі мною, леді Ельвінн, — каже уже жорсткіше, ховаючи все зайве під кригою свого тону. — Добровільно чи ні — але підете.
— Я ніколи не підкорюсь бездушним демонам.
На його губах з’являється щось, що не можна назвати усмішкою — тінь, відблиск.
— Тут вирішуєте не ви. А сила.
Вона — трофей імперії.
Він — темний генерал королівської армії.
Коли війська короля приходять її землі, Ельвінн стає бранкою — надто цінною, щоб убити, і надто небезпечною, щоб відпустити.
Каел Ріґард — напівдемон, меч корони, воїн без права на помилки й почуття. Він мав просто доставити її до столиці.
Не дивитися на неї так.
Не торкатися.
Не бажати.
Але іноді спокуса сильніша за обов’язок.
— Ви підете зі мною, леді Ельвінн, — каже уже жорсткіше, ховаючи все зайве під кригою свого тону. — Добровільно чи ні — але підете.
— Я ніколи не підкорюсь бездушним демонам.
На його губах з’являється щось, що не можна назвати усмішкою — тінь, відблиск.
— Тут вирішуєте не ви. А сила.
Вона — трофей імперії.
Він — темний генерал королівської армії.
Коли війська короля приходять її землі, Ельвінн стає бранкою — надто цінною, щоб убити, і надто небезпечною, щоб відпустити.
Каел Ріґард — напівдемон, меч корони, воїн без права на помилки й почуття. Він мав просто доставити її до столиці.
Не дивитися на неї так.
Не торкатися.
Не бажати.
Але іноді спокуса сильніша за обов’язок.
істинна паравладний геройколиснігшепочеісторії
“Чекати захисту від темного генерала — божевілля. Але Ельвінн не знала, що цей крок зробить її його істинною… і забороненою. Тяжіння, доторки, від яких палає шкіра, і зв’язок, сильніший за правила.”
“Вона стала його трофеєм. Він — єдиний, хто може її захистити. Каел не мав права її бажати, але істинний зв’язок не питає дозволу. І та, хто мала бути байдужою, стає його слабкістю. Щиро запрошую в палку й гарячу новинку.”
Зміст книги: 67 глав
Останнє оновлення: вчора
350 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиАле чи встигне? Чи не побачить він все перший і не зробить хибні висновки(
Я так розумію, що завтра вже буде пізно (( але може авторка нас пожаліє )) і мої переїдання виявляться марними ))
Коли буде наступний розділ???
ЛЕСЯ, Найближчим часом. Швидше за все - завтра. Хоча буду намагатись сьогодні або після дванадцятої.
ок
Дуже цікаво що буде далі.
Дякую. )
Не зрадила, а діяла за обставинами, бо її безпека через візерунок також важлива
Чомусь мені здається, що пора Ель самій розповісти Каелю про своє перетворення, пропустивши причетність Берена до цієї історії. Бо якщо він сам викриє її секрет, питання довіри постане дуже гостро... Та й все одно від нього це не приховаєш... Дякую! Чекаю продовження
Дякую. Чому мені здасться, що генерал знає про лілію і що вона означає. І тут вже постає питання довіри. Треба йому сказати, він же не бовдур. А курение її просто використовувати і знає більше чим їй каже.
Доброго дня. підписався та буду оглядати книги. Був би радий за взаєсмну підписку :)
Але ж пов'язку можна і в темряві намацати (
Буде епічно якщо та лілія була в кошику за наказом Каела
Лілія все збільшується, її все важче буде приховати... А від Каеля неможливо... Нащо Берен кличе... Якщо їх побачать разом бути біді... Нащо він наражає її на небезпеку... Цікаво, чи здогадувався Берен який буде результат контакту з квіткою для Ель... Дякую! Чекаю продовження
Морган явно щось задумала, тому і наблизила Ель... Тепер це будуть зустрічі кожен день. Але в той же час Ель зможе виудити щось корисне з пліток демонес... От тільки що відбувається з нею, чи не видасть вона себе мимоволі..
Беренс не викликає ні довіри, ні поваги. Навіщо він її наражає на небезпеку
Чекатиму продовження)
А що з продовженням?
Дякую
Ну от нащо наражати її на небезпеку? Але може він хоч щось знає про лілію
Трохи невчасно, напевно!
А демониці ще ті пліткарки)
То наша квітка пускає коріння і плете своє гілля далі?) це має змінити Ель як зовні, так і зсередини)
Дякую. От же ж сучка демонюча. Відчуваю, що ще попсує настрій.
от скотина Моргана,тепер буде її присувати,а відказатись не можна.
Моргана точно дотримується принципа: тримай друзів близько, а ворогів ще ближче!
Вчасно модистка надіслала обновки,інакше була б безвихідь. Не прийняти запрошення принцеси - наразитися на небезпеку. А так прийдеться терпіти біль, але про це ніхто не дізнається... Дякую
Як вчасно прибули сукні і як невчасно це запрошення. Дуже чекаю наступний розділ, це запрошення точно обіцяє щось цікаве
Дякую. Все ж вважаю, що треба сказати генералу правду, бо брехню відчує. Ну або не повністю.
Цікаво, в Берен знав, що саме передає Ельвінн? Знав, які будуть наслідки контакту із цією загадковою квіткою?
Це ж якось пов'язано із походженням Ель?
Дякую за проду і чекаю на продовження! Які ж буде реакція генерала? Що пояснить дівчина?
Не уявляю реакцію Каеля на таке татуювання, від нього його не приховаєш... Що означає золотий лікорис, хто вона за походженням... Треба придумати для генерала версію, як проявився малюнок, без розповіді про річ, що передав Берен. Дякую!
Чекаю на реакцію Каела а ще Моргани (коли зрозуміє, що суперниця не слабка людина, а хтось значно цікавіший, та й, напевно, могутніший)
Довгі рукава чи рукавички могли б тимчасово приховати, але головний глядач дивиться на неї без одягу)
Це просто вау, нічого собі перетворення! Я вже чекаю реакцію Каела! І не тільки його!
Вона тепер буде сприйматися демонами якось інакше?, невже більше не заховаєшся за звичайною людською подобою?
Хто ж Ельвінн за народженням? Цікаво, що ж несе в собі ця легенда? Ха, і що скаже Каел на таке татуювання?
Все так таємничо... Легенда, казка яка виявилась дійсністю. Що за легенда про золотий лікорис, який тепер на шкірі Ельвінн... Дякую! Чекаю продовження
Інтригуюча книга. З нетерпінням очікую продовження. Дякую.
Вдячний і уважний Каел задарює дарунками, ту, що його чудово зігріла вночі) нова лілея викликає багато питань, тривожних
Розбурханий ревнощами, дорвався до неї і ніяк не відірватися)
❤️❤️❤️
Я так чекаю коли між ними буде емоційна близкість та довіра...хм
Хижак аж кричить всередині, забрати, заховати, помітити!
Чи зуміє Каел захистити Ель?!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Як Ельвінн витримати цей обід, коли опинилась в центрі уваги сильних світу Демонів... Її ненавидить Моргана і це хоч зрозуміло, а що потрібно від неї королю... Такі страшні обіцянки, чи зможе Каел її захистити... Дякую
Ох нічого собі, оце так привернула увагу двох наймогутніших чоловіків. Каел готовий її помітити привселюдно, щоб "моя" горіло на ній, але схоже королю цікаво забирати чуже!
Як же пережити цей обід Ельвінн? Такий інтерес від короля, зневажливе ставлення Морґани.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Надто близько, щоб не бути тепер постійно в центрі уваги трьох персон. Моргана ненавидить, Каел бажає, а от що насправді потрібно королю поки невідомо!
Перепрошую, я щойно почала читати, і на самому початку від вас є звернення до читачів. Воно виглядає так, ніби у вас багато книжок, і це - перша в еротичному жанрі. Але на сторінці у вас це єдина книга. Я щось не так зрозуміла?
Elena Petrova, Вітаю. Так, у мене є ще книги, але в жанрі романтичної еротики на акаунті Агнія Асеніна. А це перша книга саме в жанрі еротичного фентезі.
Он яке непросте походження Ельвінн! А що ж там у тому згортку? А Каел щось відчув. Адже він дуже тонко відчуває Ель.
Що ж затіяв король? Він то точно знає все про Ельвінн.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Таке враження, що Вільгейм знає більше ніж говорить Каелу, можливо знає про таємницю народження Ельвінн....хм, цікавенько що ж далі?
Вона почала, чи вірніше підхопила дуже небезпечну гру
Встигла, до приходу демона... Цікаво, хто ж вона насправді і що за артефакт вона отримала... Дякую! Чекаю продовження
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати