Трофей темного генерала
189 377
Букнет Фентезі Трофей темного генерала

Трофей темного генерала 18+

Фентезі

Агата Зорівська

Агата Зорівська · автор

В процесі · 154 стор. · Повільно оновлюється
774
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 351
Анотація до книги "Трофей темного генерала"
Ми стоїмо так близько, що мій подих торкається його шиї.
— Ви підете зі мною, леді Ельвінн, — каже уже жорсткіше, ховаючи все зайве під кригою свого тону. — Добровільно чи ні — але підете.
— Я ніколи не підкорюсь бездушним демонам.
На його губах з’являється щось, що не можна назвати усмішкою — тінь, відблиск.
— Тут вирішуєте не ви. А сила.

Вона — трофей імперії.
Він — темний генерал королівської армії.
Коли війська короля приходять її землі, Ельвінн стає бранкою — надто цінною, щоб убити, і надто небезпечною, щоб відпустити.
Каел Ріґард — напівдемон, меч корони, воїн без права на помилки й почуття. Він мав просто доставити її до столиці.
Не дивитися на неї так.
Не торкатися.
Не бажати.
Але іноді спокуса сильніша за обов’язок.

істинна паравладний геройколиснігшепочеісторії

Зміст книги: 67 глав
Останнє оновлення: вчора
Розділ 1.1
22 Груд
Розділ 1.2
22 Груд
Розділ 1.3
23 Груд
Розділ 2.1
24 Груд
Розділ 2.2
25 Груд
Розділ 2.3
26 Груд
Розділ 2.4
27 Груд
Розділ 3.1
29 Груд
Розділ 3.2
30 Груд
Розділ 4.1
01 Січ.
Розділ 4.2
03 Січ.
Розділ 5.1
06 Січ.
Розділ 5.2
09 Січ.
Розділ 6.1
11 Січ.
Розділ 6.2
12 Січ.
Розділ 6.3
15 Січ.
Розділ 7.1
18 Січ.
Розділ 7.2
20 Січ.
Розділ 8.1
22 Січ.
Розділ 8.2
24 Січ.
Розділ 8.3
27 Січ.
Розділ 9.1
29 Січ.
Розділ 9.2
31 Січ.
Розділ 10.1
02 Лют.
Розділ 10.2
04 Лют.
Розділ 11.1
06 Лют.
Розділ 11.2
08 Лют.
Розділ 11.3
11 Лют.
Розділ 12.1
13 Лют.
Розділ 12.2
16 Лют.
Розділ 13.1
18 Лют.
Розділ 13.2
21 Лют.
Розділ 13.3
24 Лют.
Розділ 13.4
27 Лют.
Розділ 14.1
02 берез.
Розділ 14.2
05 берез.
Розділ 14.3
08 берез.
Розділ 15.1
11 берез.
Розділ 15.2
14 берез.
Розділ 15.3
17 берез.
Розділ 16.1
21 берез.
Розділ 16.2
24 берез.
Розділ 17.1
27 берез.
Розділ 17.2
31 берез.
Розділ 17.3
07 квіт.
Розділ 18.1
10 квіт.
Розділ 18.2
12 квіт.
Розділ 18.3
14 квіт.
Розділ 19.1
17 квіт.
Розділ 19.2
20 квіт.
Розділ 19.3
22 квіт.
Розділ 20.1
27 квіт.
Розділ 20.2
02 трав.
Розділ 21.1
04 трав.
Розділ 21.2
06 трав.
Розділ 22.1
08 трав.
Розділ 22.2
17 трав.
Розділ 23.1
17 трав.
Розділ 23.2
19 трав.
Розділ 24.1
21 трав.
Розділ 24.2
31 дн. тому
Розділ 25.1
29 дн. тому
Розділ 25.2
26 дн. тому
Розділ 26.1
24 дн. тому
Розділ 26.2
15 дн. тому
Розділ 26.3
9 дн. тому
Розділ 26.4
вчора

351 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена
29.01.2026, 20:34:57

А хто ж тоді Ель, якщо не людина?!

avatar
Ася Рей
29.01.2026, 18:52:47

Люблю історії про сильних героїнь та владних героїв, і тут цей контраст передано чудово. Опис демонів та атмосфера захопленого замку затягують з перших рядків. Каел здається дуже складним персонажем — справжній 'холодний метал'. Агато, вітаю з першим досвідом у жанрі еротичного фентезі! Виходить дуже емоційно та чуттєво, попри похмурий сеттинг. Ваша мова дуже приємна для читання. Не сумнівайтеся — історія варта того, щоб її писати далі. Ми з вами! ❤️

avatar
Marina Marina
29.01.2026, 17:57:48

Цей розділ прям купа "Оу")))
Оу, що значить вона не зовсім людина?
Оу, що значить його відчула?
Оу, король - брат Каела?
Оу, сестра короля хоче Каела собі?
Оу, послуга отримати трон не варта того, щоб виконати бажання Каела? Бо є сестра, рідна і її бажання?
Оу, Каелу байдуже і він для себе вже все вирішив? Тобто настільки вона йому припала до душі, чи що там у демонів замість неї))

avatar
Наталія Діжурко
29.01.2026, 17:37:08

Хм. То леді Ельвінн не зовсім людина. І її цінність не лише у землях. І король думає. Але Каель вже все вирішив. Тепер треба свій план втілити в життя.
Вийде? Ще ж є сестра короля.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

avatar
Tamara Polovinska
29.01.2026, 17:26:42

Цікава чоловіча розмова.Кожен в ній бачить свій зміст.

Каел не стримався, і пристрасно поцілував Ельвінн, то в якості кого він збирається просити її у короля для себе?

Леді Ельвінн везуть до короля в столицю як бранку, добре що її служницю теж взяли з собою. Берен дарма втратив своїх людей, хотів її врятувати, але Ельвінн не захотіла піти з ним, бо хоче врятувати свої землі і своїх людей.

avatar
Marina Marina
27.01.2026, 21:31:00

От чому у мене відчуття, що Каел має тепер суперника?

avatar
Nataliia Rudenko
27.01.2026, 16:52:58

Дуже цікавий і емоційний початок)

avatar
Sana Boboho
27.01.2026, 15:22:50

Король дає вибір без вибору, тому що від дії і покірності Ельвінн залежить доля її рідних земель.
І ніби прихильність короля дає змогу видихнути, але ж кому він віддасть Ель, чи врахує її якісь побажання в майбутньому?..
Трохи спокою, але питань лишається багато.
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Олена
27.01.2026, 13:22:58

Може зараз Каел попросить Ель собі... Бо так король може вирішити віддати її комусь іншому, тим паче, якщо у Каела вже були якість домовленості щодо його майбутньої обраниці.

avatar
Олена Гузенко
27.01.2026, 12:57:05

Вітаю з новинкою

avatar
Оксана Морус
27.01.2026, 12:34:19

Вау..Аудієнція в короля..
Приватна..
Що принесе леді Ельвінн..
Хоч перше враження вона вже отримала..
Здається :приємне..
А ось те що не самі...
❤️❤️❤️

avatar
Светлана
25.01.2026, 05:06:16

Аудієнція у короля приватна... Сподіваюсь, що вона пройде для Ельвінн добре, що дійсно король не воює з жінками та справедливий... Що він красень, ми вже знаємо. Сподіваюсь, що саме генерал присутній на зустрічі з королем. Тільки зламана лілія говорить про небезпеку тут, комусь дуже не сподобалась поява Ельвінн в столиці. Дякую! Чекаю продовження.

avatar
Юлія Гирина
25.01.2026, 00:17:20

Якось не співставляється поняття демон , і то як їх описує автор. деякі люди страшні за демонів.

avatar
Sana Boboho
24.01.2026, 21:51:56

Як можна боятися демонів, якщо вони всі красені)) Цікаво, що король покликав до себе, без зайвих очей. Добре, що є Ренґар і, здається, той... хто хотів її собі)
Усюди знаки лілії!
А ще такі класні описи всього навколо - в мене від могутності, похмурості, величності аж дух перехоплює!)
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Наталія Діжурко
24.01.2026, 21:20:36

Яку ж саме долю готує король для леді Ельвінн? Вона бачить, що демони зовсім не такі як їм постійно говорили. Але вона - бранка. Що її чекає?
Дякую за проду і чекаю на продовження!

avatar
Marina Marina
24.01.2026, 21:19:13

Це ж катастрофа для жінок, що всі демони красунчики, ще й з магічними здібностями)
Але це несподівано, що аудієнція приватна...
Дякую і чекаю продовження)

avatar
Ирина
24.01.2026, 17:20:46

дякую

avatar
Наташа Крадожон
24.01.2026, 14:30:44

дякую Вам,дуже цікаво

avatar
Натусік
22.01.2026, 19:42:02

ну не тільки у вас зі світлом, у нас сьогодні світло дали на дві години вночі, і годину вдень. Так що тримаймось і віримо в перемогу.
дякую за проду❤❤❤

avatar
Marina Marina
22.01.2026, 18:45:08

Чомусь мені здається, що її заочно вже ненавидять і захист далеко не зайвий( чекаємо на реакцію короля

avatar
Sana Boboho
22.01.2026, 15:12:40

Як же мені подобається запал Вінніфред) Така мила мотиваторка для Леді!) І хоч як їм обом не лячно від невідомості та можливої небезпеки від демонів, але ж не скорюються, гордо підіймають голови)
Ех, от тобі й зустріч з королем на часі... Ще й ця лілія... Знак?
Дуже дякую за проду ❤️
Люба авторко, тримайтеся і бережіть себе, Ви даруєте промінчики світла і тепла своїми класними історіями ❤️

avatar
Наталія Діжурко
22.01.2026, 13:36:34

Хтось спеціально положив лілію із надломленим стеблом? Що ж то значить?
Хоч би та зустріч пройшла успішно. Ельвінн дійсно справжня леді. Гарна, розумна.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Дорога авторко! Всі ми розуміємо ситуацію, більшість живе так постійно. Головне, щоб були живі і здорові. Щоб було світло і тепло. Книги напишуться і прочитаються! ❤️❤️❤️

avatar
Олена
22.01.2026, 12:49:10

Як добре, що поруч з Ель є Вінні. Вона така маленька і сильна водночас, вміє підтримати. А ця її внутрішня боротьба між почуттями до Ренґара, які вже у неї є і непокора його расі...)))

avatar
Sana Boboho
20.01.2026, 22:42:55

Ви так круто описуєте все, я прямо відчуваю всю ту похмурість та напругу і між ними, і навколо!
Ніби й безвихідь для Ельвінн, але ж чомусь поруч з Каелем вона відчуває певне тепло і спокій, і його слова, аби сама собі не нашкодила... Щось він знає і розуміє)
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Наталія Діжурко
20.01.2026, 20:04:36

Ельвінн дійсно страшно. Що чекає її від зустрічі з королем? Яку долю він її готує? Невідомість майбутнього дуже напружує.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

avatar
Inna Levchuk
20.01.2026, 08:37:26

Автор дуже крутий , так красиво написаний текст, не можу відірватися. Чекаю продовження.

avatar
Светлана
20.01.2026, 05:57:59

Невідомість... Тепер тільки чекати на зустріч з королем та сподіватись, що Каелю вдасться задумане... Бо невідомо, які плани в короля на неї... Каеля вона хоч вже знає. Дякую! Чекаю продовження

avatar
Marina Marina
20.01.2026, 01:16:37

Мені здалося, що він переживає, за саму ситуацію, за неї і її безпеку.

avatar
Лиля Винклер
19.01.2026, 16:42:14

Мені дуже хочеться підтримати автора: твір цікавий,читається легко(стиль написання гарний), яскраві герої...все йде до того,що фінал будемо зустрічати великою читацькою аудиторією..Успіхів

avatar
Наталія Діжурко
18.01.2026, 20:33:00

Перший раз проходить портал. Каел поряд. Що ж їх чекає в столиці?
Дякую за проду і чекаю на продовження!

avatar
Светлана
18.01.2026, 12:00:45

Портал відкрито... Ель страшно пересуватись порталом демонів, але в неї немає вибору. Каель поруч, він її захистить... А далі невідомість... Дякую ! Чекаю продовження

avatar
Radha
18.01.2026, 10:08:53

А в мене питання, що сталося з її батьками, хто їх захопив і чому? Якщо ці самі демони з Каелем у главі, то не хотіла б вона помститися?

Історія красива, але одна з багатьох схожих.. І фінал поки що для мене передбачливий. Жили довго і щасливо, і демони насправді хороші...

avatar
Sana Boboho
18.01.2026, 02:47:46

Ух ти, так цікаво Ель через портал вперше пройде, і хоч страшно, але поруч Каел, він її не відпустить, його захист відчувається...
І такий милий Ренґар з букетиком)
Невже демони такі погані?..)
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Marina Marina
18.01.2026, 02:07:48

Клаааааас!!!! Ці магічні штучки!
Дякую

avatar
Sana Boboho
17.01.2026, 18:00:19

Трохи покарав Каел Ельвінн за те, що стояла і слухала, але й сам же ледь стримує себе в присутності дівчини!
Його слова до тремтіння, ким буде Ель для нього, якщо король дозволить...
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Светлана
16.01.2026, 06:22:26

Оце Ель втрапила, попавшись на підслуховуванні... Ще добре, що Каель зміг стриматись... Та що означає його обіцянка, просити її в короля для себе... В якості кого ...

avatar
Marina Marina
15.01.2026, 15:52:21

Ця погроза Каела точно не пустий звук, чи варто було те, що почула того, що підслухала?(

avatar
Микита Кіктенко
15.01.2026, 15:39:09

Вітаю з новинкою! Бажаю успіхів книзі, натхнення автору й багато вдячних читачів.

avatar
Олена
15.01.2026, 14:57:02

Оце Ель втрапила, попереду суцільна невідомість і поки немає можливості з'ясувати все з Каелом, бо не дуже він звик, щоб йому ставили питання.

avatar
Natalia Skrypets
15.01.2026, 13:32:08

А думки Каела ми зможемо почути? Чи розповідь повністю ведеться від імені Ель?

avatar
Наталія Діжурко
15.01.2026, 13:25:16

Яку ж долю готує Каел для Ельвінн? Що її чекає? Невідомість дуже напружує.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

avatar
Va Levskaya
13.01.2026, 22:25:34

Поцілуноооок ааа клас

avatar
Наталія Діжурко
13.01.2026, 20:00:37

Ельвінн надіялась, що демон її не відчує. І злий же він. Не довіряє. Але вона вже в'їлася йому під шкіру. Не стримався. І що далі?
Дякую за проду і чекаю на продовження!

avatar
Natalia Skrypets
13.01.2026, 11:35:42

Не стримався бідний демон. То він так карає Ель? Не знаю, кому більше сподобається покарання:)

avatar
Олена
12.01.2026, 23:07:14

Не витримав генерал спокуси, зачепила його Ель дуже))) Та чи не злякає він її своїм зухвалим натиском?

avatar
Marina Marina
12.01.2026, 23:02:55

Такий номер з Каелом не пройде(
І витримка його летить до біса, мабуть за дорогу перенюхав її так, що дах знесло)

avatar
Sana Boboho
12.01.2026, 22:58:18

Ох, Каел розуміє з напівподиху, що робила Ельвінн! Не вдалося їй зачаїтися...
Але ж вона й сказала правду.
Здається, вся напруга демона передалась і Ель, а жорсткий поцілунок став вибухом!
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Наталія Діжурко
11.01.2026, 13:37:53

Добре ,якщо то буде Каел. Хто знає, як демони відреагують на Ельвінн...
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше