Книга. "Три дні" читати онлайн
Рейтинг:
19
55 270

Поточний рейтинг:
#494 в Молодіжна проза
#620 в Короткий любовний роман


Повний текст 13 стор

Публікація: 21.09.2022 — 21.09.2022


Анотація до книги "Три дні"

Олена - дівчинка, у якої є тільки брат, таємне кохання і купа комплексів. Та хто сказав, що за три дні нічого не змінити?

Ця невеличка розповідь була занотована у 2003 році на чернетці. Написана російською мовою. Вирішила перекласти і викласти на сайті.

3 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти

Продовження:

1. Стиль написання мені дуже до вподоби. Небагато людей на цьому сайті вміють прописувати емоції і, головне, не прагнуть описувати щось. Як на мене, самі діалоги - це не про літературу. Література повинна торкатися душі, а це можна відтворити за допомогою описів. Ваш стиль дуже цікавий.
2. Ви мені нагадали той період, коли я сама була в тому віці, а отже, ви зуміли відтворити текстом ті обставини. Це дуже великий плюс.

Попри якісь певні, описані вже обставини, цей твір мені сподобався. Я просто так нікому вподобання не ставлю. А отже мій лайк за діло)

Мені було приємно читати, поринати в атмосферу. До речі, читалося легко і швидко. Інколи я змушує себе читати, адже стиль автора мені не подобається, але це не про вас. Ви пишите дуже зрозуміло, чіпко і легко. Бажаю успіхів в літературному житті і натхнення ☺️ у вас все вийде, обов'язково!)

Таша Павлова
26.11.2022, 02:10:38

Діана Козловська, Дякую Вам за такий щирий і розгорнутий коментар, за те що знайшли час і так все гарно розписали. Ви праві, сюжет розповіді був уривками накиданий ще років двадцять тому))) Взяла до уваги Ваші зауваження.) Величезна подяка за побажання.

Добрий день) прочитала ваш твір, мені сподобався, але декілька зауважень маю, тож сподіваюся, ви відноситися нормально до адекватної критики :)

Почну з критики, аби завершити на гарній ноті)
1. Твір написаний, напевно, в неповнолітньому віці. Тому що багато моментів не логічні. Наприклад, візьму реакцію дорослого чоловіка на плач дитини. Він її поцілував, але це не дуже логічно, бо це все одно дитина. Як на мене, це не дуже. Я писала такі сюжети, коли була сама дитиною і це здавалося круто. Не хотілося б, щоб діти (дівчинки) вірили в те, що дорослі дяді заберуть всі проблеми собі і нічого не потребуватимуть від них. В реальному житті обставини, на жаль, не такі романтичні бувають. Нормальним чоловікам в цьому віці з дітьми не дуже цікаво, якщо вони тільки не прагнуть розваг.
2. Брата в житті дівчинки малувато. Його реакція невідома. Мій брат розбив би пику такому другові і звільнив би його з посади, навіть якщо він по вуха закоханий.

Мабуть, це все, до чого я поставилась не дуже позитивно при читанні)

Тепер до позитиву)

Знаків залишилося замало, тому додому ще коментар.

avatar
Юлія Міхаліна
22.09.2022, 08:41:05

Вітаю з новинкою!

Таша Павлова
22.09.2022, 10:34:19

Юлія Міхаліна, Дякую)