6 640
Анотація до книги "Темні лінії "
— Говори. У тебе дві хвилини.
— Прийшла домовитись. Страхова відмовилася покривати збитки. Мені потрібен час…
— Можу запропонувати швидший варіант. Відпрацюєш — у моєму ліжку.
Один випадок — і життя Аліни поділилося на «до» і «після».
Він не знає слова «ні» і звик забирати все, що хоче. Але вона не з тих, хто підкоряється.
Історія про двох людей, які не вміють програвати. Про небезпечне тяжіння, що починається з ненависті й виходить далеко за її межі.
І про гру, в якій хтось обов’язково втратить контроль.
— Прийшла домовитись. Страхова відмовилася покривати збитки. Мені потрібен час…
— Можу запропонувати швидший варіант. Відпрацюєш — у моєму ліжку.
Один випадок — і життя Аліни поділилося на «до» і «після».
Він не знає слова «ні» і звик забирати все, що хоче. Але вона не з тих, хто підкоряється.
Історія про двох людей, які не вміють програвати. Про небезпечне тяжіння, що починається з ненависті й виходить далеко за її межі.
І про гру, в якій хтось обов’язково втратить контроль.
владний геройвід ненависті до коханнярізниця у віці
“Раджу до читання! Секунда неуважності на дорозі змінила все. Ніжна героїня проти владного чоловіка у палкій грі від ненависті до кохання. Роман, який обпалить вас шаленими емоціями та небезпечною пристрастю!”
“Демид Островський звик все контролювати, щоб вижити. Проте найцікавіше в житті починається, коли в його світ потрапляє Аліна, яка має характер, від якого здригнуться навіть найвпевненіші циніки. Дуже гаряче!”
Зміст книги: 46 глав
Останнє оновлення: 2 дн. тому
304 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОновлення щодня, окрім вихідних
Вітаю з новинкою. Дуже гарний початок книги.
Hrigorii Panchuk, Дякую)
Анотація цікава☺️ бажаю успіху вашій книзі❤️
Тамара Юрова, Дякую вам ♥️
Гарний початок))
Цікаво дізнатися що буде в наступних розділах))
Олена Литвин, Дякую ♥️
Чудова анотація❤️
Віккі Грант, Дякую ♥️
Анотація і пролог дуже інтригуючі. Книга обіцяє цікаву небанальну історію. Чекаю продовження
Оксана Соловій, Дякую вам ♥️
Цікава анотація і гарна обкладинка. Успіхів, натхнення і багато читачів
Ава Роуз, Дуже дякую)
Інтригує. Темна романтика з присмаком трагедії - відчувається напруга і неминучість. Хочеться дізнатись, що саме «зламало» їхню історію.
Waleriya Sandchenko, Дякую, залишайтесь зі мною, усе неодмінно дізнаємось)
Люблю троп "від ненависті до кохання". Удачі Вашій книзі, а Вам натхнення!❤️
Марія Залевська, Розділяю ваше вподобання, теж люблю таке)
Щиро вам дякую ♥️
Дуже цікавий початок. Що ж там між ними сталось такого? Очікую продовження!
Оля Йоник, Дякую вам!)
Цікаво❤️ чекаю продовження
Ірина Бібік, Дякую ♥️
Перше враження - самозакоханий нарцис
Ірина Бібік, Наступний розділ буде якраз від Демида))
Прекрасний сюжет, дуже інтригує! Буду рада взаємній підписці)
Анна Пономар, Дякую вам)
Підписалась ♥️
Інтригуюче) добавила до бібліотеки)
Хельга Сонячна, Дякую)
Цікава книга ♥️ Додав собі до читанки ♥️
Кіт Анатолій, Дякую♥️
Початок книги зацікавив із перших сторінок: сюжет розгортається захопливо, а атмосфера одразу занурює в події. Хочеться читати далі.
Очікую продовження
White Wine, Дякую)
Напружений початок
Дякую, підписався
Тарас Стебник, Дякую!
Мені дуже сподобалося, чекаю на продовження
Надя Клименко, Дякую!
Вау, я просто на одному подиху прочитала ці розділи! Напруга між героями така, що іскри летять. Автор, ви неймовірно передаєте емоції - серце калатає разом із героїнею. З нетерпінням чекаю на продовження!
Софія Вовк, Щиро вам дякую)
Не знаю, уникну висновків. Поки що не видно, хто допоможе Алі, єдиний поки що нормалтний це Макар, але він зайнятий. Потрібен новий персонаж
Пацюк Червоній, Побачимо як буде далі, дякую за вашу думку!)
Дуже атмосферна історія, яка затягує з перших рядків
Особливо цікаво, що ж сталося між героями… це прямо тримає в напрузі
З нетерпінням чекаю на продовження
Соломія Вовк, Дякую вам)
Зацікавив початок, ох ці складні чоловіки.... Додала у бібліотеку :)
Сандра Мурмайт, Дякую!
Залишайтесь, буде справді цікаво)
Дуже сильна та атмосферна історія. Герої настільки складні й неоднозначні, що неможливо відірватися, поки не дізнаєшся, що далі. Ця історія точно не з тих, які швидко забуваєш. Дякую автору за таку глибину!
Yevheniia Bobas, Дякую вам за відгук!)
Нічого собі... не чоловік, а суцільна проблема!
Вень Чжулун, Це точно
Вітаю з першою книгою на платформі!❤️ бажаю терпіння, сил і хороших читачів))✨
Ана Харві, Щиро вам дякую ♥️
Вітаю з новинкою ⸜(。˃ ᵕ ˂ )⸝♡
Кіт Анатолій, Дякую)
Цікавий початок....
Лада Короп, Дякую)
Дуже емоційно. Цікаво, що ж буде далі
Роман Кахнич, Дякую)
Залишайтесь зі мною в цій історії
Емоційний початок, буде спекотно ♥️♥️♥️
Лана Сетман, Щей як)
Дякую вам ♥️
Цікавий та інтригуючий початок книги.
Здається Аліна серйозно влипла.
Крісті Ко, Дякую вам)
Так, проблеми тільки починаються
Вітаю) Успіхів книзі)
Ларія Ковальська, Дуже дякую)
Додала і бібліотеку! Обов*язково ознайомлюсь.
Підписалась на вас задля підтримки!
Нехай книга знайде свого читача!
Джоанна Вейн, Щиро дякую вам ♥️
Інтригуюча анотація ❤️❤️❤️
Бажаю успіхів ❤️ Нехай ця чудова історія знайде своїх читачів ❤️
Ася Кас, Щиро вам дякую ♥️
Початок інтригує)
Здається Демид не простий чоловік, явно тримає пів міста
Лія Лісова, Дякую вам)
Так, він дуже цікавий персонаж
Оце так втрапила Аліна у пригоду)) Але Демид дуже харизматичний))
Анна Лір, Так, пригоди цієї дівчини тільки починаються)
Бідна Аля!...
beautiful!!
kuczak, Warmest thanks!
цікаво дужеее
shis, Дякую)
Дуже напружений сюжет але мені подобається
вадим вадим, Дякую)
Вітаю з первісткою ✨ Дуже цікаво. Додав до бібліотеки. Бажаю легкого старту, та багато читачів ✨
Ромул Шерідан, Щиро дякую вам ♥️
Проблема за проблемою
Гроші величезні, щей роботу може втратити
Роза Студзінська, Маєте рацію
Дуже цікаво, але дуже мало))
Ярослава Кобилко, Дякую, постараюсь більше)
Ось це ситуація…
Валентина Чемерис, Так, закрутило життя :(
Дуже захопливо. Цікаво, що буде далі
Марія Дудич, Дякую вам)
Коментар видалено
Дуже шкода цю дівчину, чоловік не простий
Цікаво
Роза Студзінська, Так, побачимо як буде далі
Дякую вам!
Дорога Мар Тен! Вітаю з новинкою!
Історії цікава, напружена
Дякую вам
Ярослава Кобилко, Дякую вам!
Вітаннячка з новинкою )))
Очікую продовження
Олена, Дякую)
Вау... дуже цікаво.... вітаю з новинкою
Роман Кахнич, Дякую)
Дуже цікаво!
Гарна манера письма
Чекаю на продовження
Валентина Чемерис, Дякую)
Вітаю з новинкою)
Юлія Богута, Дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати