6 627
Анотація до книги "Темні лінії "
— Говори. У тебе дві хвилини.
— Прийшла домовитись. Страхова відмовилася покривати збитки. Мені потрібен час…
— Можу запропонувати швидший варіант. Відпрацюєш — у моєму ліжку.
Один випадок — і життя Аліни поділилося на «до» і «після».
Він не знає слова «ні» і звик забирати все, що хоче. Але вона не з тих, хто підкоряється.
Історія про двох людей, які не вміють програвати. Про небезпечне тяжіння, що починається з ненависті й виходить далеко за її межі.
І про гру, в якій хтось обов’язково втратить контроль.
— Прийшла домовитись. Страхова відмовилася покривати збитки. Мені потрібен час…
— Можу запропонувати швидший варіант. Відпрацюєш — у моєму ліжку.
Один випадок — і життя Аліни поділилося на «до» і «після».
Він не знає слова «ні» і звик забирати все, що хоче. Але вона не з тих, хто підкоряється.
Історія про двох людей, які не вміють програвати. Про небезпечне тяжіння, що починається з ненависті й виходить далеко за її межі.
І про гру, в якій хтось обов’язково втратить контроль.
владний геройвід ненависті до коханнярізниця у віці
“Раджу до читання! Секунда неуважності на дорозі змінила все. Ніжна героїня проти владного чоловіка у палкій грі від ненависті до кохання. Роман, який обпалить вас шаленими емоціями та небезпечною пристрастю!”
“Демид Островський звик все контролювати, щоб вижити. Проте найцікавіше в житті починається, коли в його світ потрапляє Аліна, яка має характер, від якого здригнуться навіть найвпевненіші циніки. Дуже гаряче!”
Зміст книги: 46 глав
Останнє оновлення: 2 дн. тому
304 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОновлення щодня, окрім вихідних
Ви так смачно пишете… неймовірна взаємодія між героями!
24. Розділ дуже емоційний❤️
Ця історія Аліни про тату…
Дуже болюча сповідь Демида(
23. Ох, який солодкий поцілунок ❤️
І так гарно поговорили )))
Ойой, сама до Демида прийшла.. цікаво чим закінчиться цей візит
Лія Лісова, ♥️♥️♥️
Аж образливо стало за Аліну((
Лія Лісова, Так(
Який Демид власник… ух)
Аля вже все зрозуміла…
Лія Лісова, Ох це точно)
Це ж треба як хитро спрацювала зміючка Соня , знала що в Островського проблеми з молодшим , ще хтось підкинув проблеми в порту , а вона скористалась щоб принизити Аліну і познущатись над нею . Ну і охороні не заздрю , профукали обєкт , розслабились . Ох полетять голови , полетять. Дякую
lanachak, Так, зовсім скоро час розплати почнеться
Дякую вам, що читаєте♥️
❤️❤️❤️
Еллі Дарк, ♥️♥️♥️
Кого мають за спиною ці дві дівки,які запроторили Аліну до відділку? Ну гроші,то їх можна знайти,а звідки впевненість, що все пройде без наслідків? Їх же здадуть до турецького борделю,і ніхто не знайде потім. З якого клану ця Софа і подруга? Чи вони просто відбиті на всю голову?
Ярослава Машарова, Софія дуже прорахувалась, дуже
❤️❤️❤️
Еллі Дарк, ♥️♥️♥️
От, так все гарно було. Майже вдалося вирішити питання з Давидом. До речі — він здивував! Все ж не пуста він людина. Гарно поговорили з Аліною. Але Соня з Лєрою... Дуже напружена ситуація. Сподіваюся , Демид не порожні слова говорив й прислухається серця. І хтивий слідчий і ті дівки мають отримати по заслузі. Дуже неприємна, спланована ситуація. Напружені розділи✨
Ромул Шерідан, Давид, насправді, дуже хороший, але закривається від світу і так ховає свої внутрішні рани.
Зовсім скоро всі отримають те, на що заслужили))
Опа-па... хтось розлютився і голови таки полетять. Пегано тільки що Давид не сів в літак. Та брати викрутяться)))
Чекай Аліно, Чип і Дейл спішать на допомогу)))
Олена Родан, Ще зовсім трішки))
Від Софії мокре місце залишиться.
Юлія Хемс, Навіть менше)
9. В Аліни точно фетиш на транспорт))
Олеся Тиха, Але з якими наслідками)
8. Убила б ту Іру.
Олеся Тиха, Це точно
Ну братик знову невчасно приперся. Все найсолодше обламав… Здається, його стукати не вчили.
Лія Лісова, Улюблена справа в житті Давида - це псувати життя брату))
Це мило, що вона приготувала йому бульйончик)
А наш Демид уміє бути щирим✨
Лія Лісова, Він просто не очікував такого))
Оце так поворот)
Адреналін зашкалював, коли читала розділ❤️
Лія Лісова, ♥️♥️♥️
Так шкода Аліну. Навіть, не уявляю, що буде, коли Демид дізнається, що з нею сталося, напевно рознесе там все...
Анна Малина, Так, Демид зробить дуже багато(
Та що ж за день... стільки термінових справ і всі його відволікають.... А там Аліна....
Олена Родан, Так, на жаль(
Цікаво що буде, коли Демид дізнається, що Софія відправила Аліну у в'язницю?
Юлія Хемс, Буде щось страшне)
Вау,вау,вау!!!Як смачно називає Демид Аліну"пташка","зваба",бісова дівка",думаю точно Аліна не втече тепер....Дуже гарно пишете так сподобалось,читаю не відриваючись!!!Щиро дякую за цікаву історію, давно вже таких не зустрічала. Натхнення Вам у творчості і більше підписників!!!
Леся Мазур, Щиро дякую вам♥️
Ого, ще й братик намалювався… це вже цікаво
Лія Лісова, Братик це ще той персонаж)
От халепа вийшла з тою стравою…
Чи наважиться Аліна прийти?)
Лія Лісова, Аліна дуже відважна))
Демид не на жарт захопився Аліною))
Лія Лісова, Це точно)
Так і знала, що це Демид теж буде у клубі)
Ох, який поцілунок ❤️
Лія Лісова, Хімія між ними просто неможлива))
Це просто жах... А де ж славнозвісна охорона? Чи Островський перестав охороняти дорогу йому жінку??? Думаю охорона йому зразу ж доклала б про інцидент , чи Аліна вмовила його зняти охорону? Ну до Соні тільки слова з мого улюбленого фільму " За двома зайцями" Там надзвичайно колоритна служниця , то її слова до Соні ))) . Зустріла тільки вашу тітку Секлету , то вона просила передати , що ви падлюка! Дякую
lanachak, Цитата про Секлету та падлюку - це просто в яблучко! Соня на це звання заслужила на всі сто відсотків!))
Демид скоро дізнається, і розплата буде страшною
Така жінка, як Соня має сидіти в карцері. Аліна гідно тримається.
Юлія Хемс, І не кажіть
Де ж того Демида носить, коли він так потрібен...
Олена Родан, Дуже діловий(
Мабуть в глибині душі Аліна підозрює, що ці запрошення на роботу і оплата ремонту авто - справа рук Демида.. але боїться собі про це сказати)
Лія Лісова, Це точно))
Анотація цікава) додала в бібліотеку ✨ з мене ❤️ і підписка)
Тетяна Весна, Дякую♥️
От дві гадюки! Розіграли дешевий спектакль... але влетить і їм і тому Олегові, хай тільки Демид дізнається
Олена Родан, Розплата буде однозначно
А дівчинка з почуттям гумору)))
Як гарно посиділи… Ну ще й посуд помив, красень ☺️
Лія Лісова, Щоб не плакать я сміялась))
Демид може й не таке)
Боже, невже так можна було повестися з Аліною? В неї й так складне життя.
Юлія Хемс, На жаль, це тільки початок(
10. Ох, як зачепила його Аліна..
Лія Лісова, Дуже)
9. Це вже схоже на сталкерство)
Він її переслідував?
Лія Лісова, Випадковість)
Створив проблеми, пожалів, побісився, а колишнфй шеф відчуваю получить трохи по голові...
А між ними така єнергія прям вау. Надіюсь він нарешті включив адеквата. І те що він витяг її, ну молодець. )
Еллі Мун, Він дуже старається стати нормальним)
7. Ох і накрило Демида, не по-дитячому)
Олеся Тиха, Він сам в шоці)
4. Який чоловічий вчинок… погрожувати зруйнувати дівчині життя…
Ксенія Кова, На жаль(
3. Який бридкий в неї шеф.
Ксенія Кова, Не те слово(
9. Ця розмова виглядає як турбота і хвилювання за неї.
Лія Лісова, І це дуже дивно))
8. Мда.. Як і думала, розмова нічого не допомогла)
Але те, що Демид врятутав Аліну це вже цікаво.
Алекс рідкісний козел
Лія Лісова, Це було очікувано)
Алекс своє отримає, Демид взяв це під особистий контроль
Добре, що Аліна може себе захистити, вона й так довго трималася, вислухавши купу бруду про себе
Анна Малина, Терпіння закінчилось)
Сміюсь з Давида, який веселий хлопчина
Цікаво він придумав чи це насправді історія з іменами ?
Валентина Чемерис, Насправді)
Дуже цікава історія! надзвичайно подобається!!!!
Хельга Кіттен, Дякую))
Аліна точно підбератиме імена, навіть як не хоче, а думки так і тягнутимуться)))
Олена Родан, Це точно))
Прикольне хрещення машини)))
Олена Родан, Скажіть))
За брата всіх порве... і прокурора змішає з землею. Оце скажений.
Олена Родан, Брати Островські можуть скільки завгодно підколювати один одного, але для всього іншого світу вони - монолітний і дуже небезпечний щит.
6. А Демид як себе зверхньо веде.. Здається, його дуже зачепила Аліна✨
Лія Лісова, Він сам не розуміє, що відбувається)
Так чому мені захатілося на початку висказати йому все. Ні жити, ні емоційно...він і ній не бачить. Пусте місце бо він при статусі і грошах.
Типу вона нездара...
Хоча здається помилок він не пробачає. І не тільки комусь, а собі теж. Ідеал, контроль, стабільність.
Так надіюсь вона ще трішки помовчить...)
Еллі Мун, Ось це побачимо))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати