1 302
Анотація до книги "Сіль кохання"
Що робити, коли доля підкидає випробування у вигляді колишнього коханця? Залишити все, як є, чи наважитися знову стрибнути у бурхливий потік? Або спробувати доєднати до спокійного життя нові відчуття? Кого слухати: совість, серце чи тіло?
непростий вибірдарк_романзрада і секс
“Емоційна життєва історія про пристрасть і вибір. Олена та Ігор стоять на роздоріжжі. Що переможе: розум чи серце? Чи мають вони право на кохання? Та врешті вони розуміють, що їхня пристрасть перетворилася на щось більше.”
“Кохання Олени та Олексія давно згасло, проте вони за звичкою продовжують жити разом, бо так зручно. У нього — дитина на стороні, у неї — коханець із минулого, який також має сім’ю. Чи заслуговують вони на щастя? ”
Зміст книги: 36 глав
Останнє оновлення: сьогодні
127 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗдається, що Ігор щирий до Олени.
Лана Сетман, Принаймні зараз, вони відверті один з одним. Дякую, що читаєте! ❤️❤️❤️
Дуже емоційно, дякую за такі відчуття та ємоції ♥️
Еллі Мун, Дякую! Я рада, що вам сподобалось! ❤️❤️❤️
27. Дивує Влад. Він дорослий чоловік, має свою сім’ю та ігнорує батька…
Лія Лісова, Всі можуть помилятися, особливо на емоціях.
"Було в ньому щось таке,від чого запаморочилось в голові,і Олена полетіла у безодню в його руках...."- як же хочеться опинитись в руках такого чоловіка....
Виктория Сушко, Щиро бажаю зустріти такого чоловіка! Вони дійсно існуюють)) Дякую, що читаєте❤️❤️❤️
не так просто відійти від шоку
Валентина Бродська, Дійсно,особливо, коли налаштування було таке райдужне, а тут тобі - раз, і інша картинка. Дякую, що читаєте! ❤️❤️❤️
26. Пора вже Олені задуматись за своє щастя і відпустити думки про Олексія, у якого почалось нове життя. Син точно її зрозуміє, він розумник)
Лія Лісова, Та вона наче відпустила, а в нове не наважується, бо знає за минуле Ігоря. Думаю, будь-яка жінка б сумнівалася. Дякую вам за коментарі! ❤️❤️❤️
25. Геніальний план у Ігоря)
Лія Лісова, Ігор ще той видумщик)) ❤️
Нарешті батько із сином зміг нормально поговорити. ))
Крісті Ко, Так, батько постарався. Головне, не здаватися)) Дякую, що читаєте! ❤️❤️❤️
І то треба ж таке, щоб Олена як раз побачила Ігоря з цією дівчиною( Звісно, що накрутить себе, але, сподіваюсь, все владнається...
Ларія Ковальська, От не треба робити сюрпризів і все йтиме своєю чергою)) Але ж як без цього?.. Дякую, що читаєте! ❤️❤️❤️
Олені мабуть потрібен час, що б довіритися Ігорю. А Ігорю - терпіння. Болючий розділ.
Лана Сетман, Дійсно так, почекаємо трошки. Дякую вам за цікавість до книги! ❤️❤️❤️
Робота справді іноді лікує)
Я думаю, що якщо б Ігор запропонував Олені відкрито справжні стосунки, вона одразу погодилася б✨
Лія Лісова, Спочатку він хоче влаштувати побут, щоб Олена була впевнена в майбутньому. А це займає час. Дякую, що залишається з героями! ❤️❤️❤️
Добре, що Олена та Ігор вилили наболіле одне одному)
Між ними точно щось більше, ніж просто ліжко. Сподіваюсь, вони скоро це зрозуміють)
Лія Лісова, Так, вони дуже близькі. Дякую що читаєте і коментуєте! ❤️
Дуже цікава анотація. Добавляю в бібліотеку буду рада познайомитись з вашою творчістю)
Міраж Ночі, Дякую! Я дуже рада! Заходьте)) ❤️❤️❤️
Дуже гарно у Олени та Ігоря все складається❤️
Ця квартира - початок їх нового життя)
Влад «так переживає за маму», вона ж теж заслуговує на щастя
Лана Сетман, Переживає, але мама навмисно накрутила проти тата, а він піддався.
Ігор такий уважний до деталей, запам’ятав, що Олена любить фісташковий колір❤️
Шкода якось стало його, коли він не зміг потрапити додому. Розумію, що Наталі боляче, але якось так не дуже по-дорослому…
Лія Лісова, Так, коли тобі людина не байдужа, звісно запам'ятаєш. А Наталія... і її шкода і Ігоря теж. Помстилася влучно.
Неймовірний початок чудової книги ❤️✨❤️
Я тільки на початку цієї історії, але вже точно знаю, що читатиму далі, дуже цікаво, що чекає на героїв попереду
Svitlana Anosova, Я безмежно рада, що вас зацікавила книга! Чекає багато несподіванок і виборів)) ❤️❤️❤️
Так, розмова з Владом пішла трохи не за планом… Але хто казав, що буде легко? Прийдеться Ігорю щось придумати, щоб налагодити спілкування з сином)
Лія Лісова, Буде думати, він майстер придумувати)) Дякую, що читаєте! ❤️❤️❤️
Денис сприйняв новину про батьків більш свідомо і по дорослому, ніж син Ігоря)
Добре, що Ігор зміг поговорити з сином.
Лана Сетман, Так, Влад його теж любить, але ж більше за матір образився.
16. Добре, що Олена з Олексієм все ж таки поговорили. І погоджуюсь з Олексієм, що варто сказати правду сину, все ж таки він вже дорослий…
Лія Лісова, Так, бо правда всеодно колись випливе, краще раніше. Дякую, що читаєте! ❤️❤️❤️
Книга супер, однозначно))) Успіхів вам, і книзі просування❤️
Іванна Турецька, Дякую за приємний відгук! ❤️
15. Емоційною вийшла розмова Ігоря та Наталії.
Мені шкода жінку, Ігор звісно не ангел і поводив себе жахливо, але тут дві сторони медалі. Якщо вона бачила його зради і терпіла, забиваючи на себе і своє щастя, то це частково і їі вина. Наталя просто боялася наважитись на зміни, які справді могли зробити її щасливою)
Лія Лісова, Згодна з вами, це завжди питання двох. Нарешті хоч відверто з'ясували все. Щиро дякую,,що читаєте! ❤️
14. Який чуттєвий розділ❤️
Лія Лісова, Дякую, рада, що сподобалося! ❤️
Примерення добре вийшло. Зрештою, жити якось далі треба.
Ромул Шерідан, Звісно, емоції вщухнуть, а життя продовжиться) Дякую за прочитання! ❤️
Ніжна історія )
Еллі Мун, Щиро дякую за такий коментар! ❤️
Почала читати, дуже сподобалася історія ❤️
Анна Пономар, Дякую, я дуже рада, що вам сподобалося! ❤️
Щемлива та цікава історія)❤️
Хельга Сонячна, Дякую за теплий відгук! ❤️
Чекаю на продовження, цікаво♥️♥️♥️
Дякую! Я рада, що вас захопило, дуже приємно від вас почути такі слова! ❤️❤️❤️ Продовження пишеться))
Вітаю! Думаю, спробую почитати і затримався. Це дуже цікаво все. Навіть Наталія знайшла тут собі щастя. Нехай усім вистачить) Чекаю на продовження ✨
Ну нарешті і Наталія буде щаслива. Я рада. Вона цього заслуговує. Очікую на щасливе життя Ігоря та Олени. ❤️❤️❤️
Крісті Ко, Кожна жінка заслуговує бути щасливою. От і до Наталії черга дійшла)) Дякую вам за відгуки! ❤️
Читаю історію Ігоря і він відкривається для мене з іншого боку)))
Лія Лісова, Я рада, що ваша думка змінюється)) Дякую, що читаєте! ❤️
Не знає Наталя, що Михайло, то "подарунок" від колишнього) Ігор добре все продумав)
Ларія Ковальська, Так, але гарний ж подарунок)) Та і навіщо їй знати))
Вітаю з новою книгою, буду рада взаємній підписці) Підписалась на вас)
Лана Нова, Дякую ❤️
Здається, Ігор закоханий в Олену, але поки сам цього не розуміє або боїться визнати)
Лія Лісова, Там давня історія, згодом ви дізнаєтесь. Дякую за коментарі та прочитання! ❤️❤️❤️
Тільки почала читати… зацікавила історія ✨
Але от Ігор поки не справив хороше враження, навпаки до нього питань багато)
Лія Лісова, Дякую за відгук! Може далі ви зміните думку))
А на фото Наталя така мила жінка)))
Валентина Бродська, Це вона помилішала від уваги чоловіка)) Скількі жінці треба))
Що ж,Ігор уміє жити і з Оленою в нього все буде добре.А згодом заведе нову коханку
Пацюк Червоній, Дякую! ❤️
Хай Натаха піде вже поїсть, може подобрішає)))
Валентина Бродська, Це точно, на те й розраховано)) Дякую, що коментуєте! ❤️
Ігор правильно вчинив, що поїхав до онука. Олену шкода, але вона сама себе мучає, що не відпускає стосунки, які віджили. Чекаю на продовження історії. ))) ❤️❤️❤️
Крісті Ко, Мабуть треба прожити ці стосунки і відпустити прив'язку, але швидко не виходить, стільки років разом. Дякую, що читаєте! Продовження вже пишеться))
Шкода Олену. Це дійсно важко. Хай між нею і чоловіком вже не було пристрасті, але з роками люди звикають один до одного. А ще оце відчуття, що він її проміняв на молодшу, мабуть, теж пекло.
Валентина Бродська, Так, згодна з вами. Звичка - велика сила, що не дає рухатися вперед. Дякую, що читаєте! ❤️❤️❤️
Ігор звісно не ідеал, але молодець. Поважаю))
Валентина Бродська, О, я рада, що герой викликає такі почуття! Дякую за відгуки! ❤️
Не розумію чому Олега так довго тягне неминуче.
Чудова новина для Ігора.))
Лана Нова, А що вона втрачає? Не спробує не дізнається. Та і Ігор вже здається перебісився з гульками
Оце так проєкт в Ігоря. Справжній план капкан. )))
Крісті Ко, А що робити? треба якось розрулювати ситуацію, головне, щоб всім було добре ))) Дякую за цікавість до книги! ❤️
Ігорю важко, сподіваюсь, що вони порузуміються із сином...
Ларія Ковальська, Сподіваюсь, так і буде)) Дякую, що читаєте! ❤️
Ігор правильно вирішив, молодець. А син, наче маленький. Міг би і вислухати батька.
Валентина Бродська, Я теж з ним згодна. Сини бувають різні) Влад ображений за матір і вважає батька зрадником, на жаль.
Розкрила на 23 главі. Зацікавило. Ввечері почну з першої. Життєво.
Марія Рід, Я рада, що зацікавило! Бажаю приємного читання! ❤️❤️❤️
Який в Олени хороший син! Я розчулилася до сліз❤️❤️❤️
Валентина Бродська, Життя прожите не дарма) За дитину Олені можна не хвилюватися. Дякую вам за цікавість до книги!
Здається, я вже здогадуюсь кому влаштовуватиме зустрріч Ігор)
Ларія Ковальська, Так, натяк зрозумілий))) Дякую, що залишаєтесь з героями!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати