3 063
Анотація до книги "Шепіт північного вересу"
Швеція, 18 століття. Інґрід, донька пастора в містечку Грьонвік, живе за суворими правилами. Та її душа тягнеться до дикого лісу і до Рюни — юної мисливиці, що стала його невід'ємною частиною.
Між ними зароджується заборонене почуття, що розквітає потай, у сплетінні обережних поглядів та несміливих торкань. Це неспішна історія про перший дотик, таємний шепіт і кохання, сильніше за будь-які умовності. Чи вистачить їм сміливості обрати одна одну, коли світ проти, а найбільший ворог — власний страх?
Між ними зароджується заборонене почуття, що розквітає потай, у сплетінні обережних поглядів та несміливих торкань. Це неспішна історія про перший дотик, таємний шепіт і кохання, сильніше за будь-які умовності. Чи вистачить їм сміливості обрати одна одну, коли світ проти, а найбільший ворог — власний страх?
коханняодностатеві стосункипротилежності притягуються
“Донька пастора і мисливиця — дві протилежності, яких захопило полум'я забороненого кохання. Красива, емоційна історія їх кохання нікого не залишить байдужими. ”
“Інґрід – донька пастора, яка звикла до правил суспільства і церкви. Рюна – відлюдькувата мешканка лісу, що потай мріє про родинне тепло. Чи матиме їхня ніжна історія кохання щасливий кінець у суворих реаліях 18 століття?”
Зміст книги: 62 глави
80 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОсь я добралась до фіналу і він мені неймовірно потішив! Адже дуже вболівала за дівчат і переживала чи у них все вийде, скажу чесно - я встигла навіть поплакати хвилюючись, адже суспільство в них негативно відноситься до стосунків жінок(((
Також потішив фінал історії в Клари, адже її було вкрай шкода за її нелегку долю.
Написано красиво і легко, цікаві описи, деталі, які розповідають про світ в якому живуть головні герої, традиції і світогляд.
Хочу щиро подякувати авторці за таку неймовірно гарну і теплу розповідь і побажати їй натхнення на нові! ヽ(✿゚▽゚)ノ
А тим, хто читає комент - обов'язково прочитати цю надихаючу і прекрасну історію❤️❤️❤️
Тетяна Степанкевич, ❤️❤️❤️
хоч би у них все вийшло
Тетяна Степанкевич, Дізнаємося згодом ❤️
на якусь таку реакцію від Бйорна я і очікувала
Тетяна Степанкевич, Бйорн гарний батько, дуже! ❤️
як апетитно виглядає це рагу
Тетяна Степанкевич, Гадаю, воно до біса смачне ❤️
ніколи б не подумала, що ціна секретів може бути така висока
Тетяна Степанкевич, Такі часи були... ❤️
оце так таємниць наплодили дівчата!
Тетяна Степанкевич, Є таке діло... ❤️
Коментар видалено
як легко сприйняла все дочка пастора, я думала навпаки все буде...
Тетяна Степанкевич, Так ❤️
таке відчуття, що цей корабель окрім прибутку принесе ще й біду...і краще б я помилялась
Тетяна Степанкевич, Скоро дізнаємося ❤️
скільки нових граней відчуттів у них відкривається, а ця буря тільки розбурхує їх
Тетяна Степанкевич, Так, багато чого ще попереду ❤️
як це гарно...
Тетяна Степанкевич, ❤️❤️❤️
апетитна страва))
Тетяна Степанкевич, ❤️❤️❤️
оце так пошуки вдались
Тетяна Степанкевич, ❤️❤️❤️
шкода трохи Інгрід (
Тетяна Степанкевич, В неї складне життя, згодна ❤️
Чудово, що свято їх зблизило)))
Тетяна Степанкевич, Так ❤️
я теж в очікуванні разом із нею)))
Тетяна Степанкевич, ❤️❤️❤️
традиції це щось неймовірне, що підтримує культуру у всіх народів, а описані вами ще особливо гарні
Тетяна Степанкевич, Дякую! ❤️ Я, коли писала цю книжку, дуже багато цікавого знайшла й дізналася.
це так неймовірно зворушливо
Тетяна Степанкевич, Дякую! ❤️
так тішить те, що Рюна погодилась на запрошення)))
Тетяна Степанкевич, Вона чемна дівчина.
11 розділ мене до сліз розчулив
Тетяна Степанкевич, Дякую! ❤️
Яка ж молодець Інгрід, я вже захоплююсь нею!
Тетяна Степанкевич, Так, Інгрід дуже гарна дівчина.
а вона не здається))) радує це...
Тетяна Степанкевич, Рюна вперта ))
Яка мудра мати в Інгрід.
Тетяна Степанкевич, Згодна, в Інґрід дуже гарні батьки.
Жаль трохи Рюни, як на мене наївно думати, що можеш щось зробити так легко, ніколи цього не робивши.
Тетяна Степанкевич, Ну вона виросла в лісі, де все просто...
А ви пробували готувати пиріг за цим рецептом? Бо звучить смачно, а скоро вже сезон.
Тетяна Степанкевич, Ще ні, чекаю сезон і хочу спробувати ❤️
8. Ви нагадали дитинство, обожнювала збирати суниці. Ми знали всі місця в окрузі, навіть ті, де не ходили інші.
Тетяна Степанкевич, Згодна ❤️
7. Неймовірно прекрасно, які попередні розділи!
Тетяна Степанкевич, Дякую! ❤️
Почала читати вашу книгу! неймовірно цікаво, тішусь, що почала саме з цієї)))
Тетяна Степанкевич, Дякую, що читаєте! ❤️ Чекаю на враження!
Слухняного Муза, натхнення, багато гарних ідей і дуже багато вдячних читачів
Вікі Дрейк, Дякую! ❤️
Вітаю, бажаю успіхів та багато прихильників.
Куранда Валерія, Дякую! ❤️
Відгукується ця історія. Я проти релігійних лещат. Кожен має право на власне щастя. Додала до бібліотеки. Щодо обкладинки - вона неймовірно гарна.
Morwenna Moon, ❤️❤️❤️✨️✨️✨️
Візуал обкладинці прямо у сердечко ❤️
Анна Лінн, Дякую! ❤️
Обов'язково дочитаю, як закінчу свою, і матиму трішки більше часу, зачаровує.
Неба Крайчик, Дякую! ❤️ Приємного читання! ❤️
Мисливство це дуже цікава для мене тема бо я почала стріляти з лука ❤️
Марія Бруа, Це гарна навичка ❤️
Дуже цікаво) Особливо так щіро відтворенні почуття дівчат)))
Morwenna Moon, ❤️❤️❤️
Вітаю із завершенням! ❤️ Чудовий фінал, всі знайшли своє щастя. Дівчата досягли своєї мрії, вони разом і можуть не ховатися. За Клару теж дуже рада. Так і думала, що той її чоловік помре. Добре, що вона зустріла іншого і тепер щаслива разом з ним. Схоже, в неї слабкість до моряків?) Чи то старий повернувся?)) І за додатки дякую. ❤️ З музики точно щось послухаю, може, й фільми гляну. Так не хочеться прощатись з Інґрід і Рюною. Дякую за емоційну, цікаву історію! ❤️❤️❤️
Анна Потій, Дякую! Я неймовірно рада, що фінал сподобався і виправдав Ваші очікування ) В Клари новий моряк, і так, це її слабкість ) А щодо прощання... Мені тут натякають, чи не хочу я зробити продовження. Чесно, поки не знаю, але все може бути ♥️♥️♥️
Чудовий твір, сповнений глибоких емоцій, який яскраво ілюструє силу родинних зв'язків та незламність духу.
Iryna, Дякую! ♥️
Чудове і правильне завершення історії. Після всього пережитого дівчата мають бути щасливими. Дякую за насолоду від читання. Хай натхнення ніколи не залишає Вас.
Sova, Дякую! ♥️ Дуже приємно, що фінал сподобався )
Фінал вийшов настільки гармонійним і правильним для Клари♥️…Але я не приховаю: той доданий жар між Інґрід і Рюною був наче спеціально залишений для таких вибагливих любительок, як я ♥️♥️ Приємний, дуже приємний штрих♥️
Morwenna Moon, ♥️♥️
Вітаю із завершенням! Чудова історія, і справедливо закінчилась для всіх героїнь)) Здається, я за Клару переживала навіть більше ніж за Інгрід і Рюну, тож я дуже рада, що у неї все так добре склалось❤️
Анна Лір, Я дуже рада, що історія сподобалась ❤️
Гарно до весни підготувалися, дівчат точно чекає успіх і щастя на новому місці. Про діточок Ганни дуже зворушливо вийшло) Ще б у Клари щось налагодилося. Жаль її.
Анна Потій, Дякую за рекомендацію, мені дуже приємно!
Дійсно, Рюна не може жити у великому місті без природи. Чудово, що вони знайшли альтернативу, і план став дуже конкретним. Як добре, коли є такі розсудливі і розуміючі батьки))
Анна Лір, Так, з батьками дівчатам дійсно пощастило. А може й усі попередні події на них вплинули, хто знає ;))
Так і думала, що Фалун їм не підійде. Але добре, що знайшлося інше місто. Тепер дочекатись би весни.
Анна Потій, Вже трішечки залишилося ❤️
Оце напруження. Аж серце завмирало від хвилювання. Але як і сподівалася батько Інгрід вчинив мудро як завжди. Справжній люблячий тато, що прийме свою дитину будь-яку. Дякую за ще один чудовий розділ. Здається історія наближається до фіналу?
Sova, Дякую! Мені, як авторці, це дуже приємно чути! В грудні планую викласти пару невеликих новорічних робіт, сподіваюсь, Вам сподобається )
Я так рада, що батьки нормально сприйняли правду. Це найголовніше, бо коли є підтримка від родини, то вже не так страшно будувати подальші плани. Тепер треба тільки назбирати коштів))
Анна Лір, І ще вирішити, куди саме переїхати )))
О, ще один розділ! І рецепт) Дякую! Розділ вийшов дуже хвилюючим, емоційним. Добре, що пастор прийняв стосунки дівчат. Все ж він дуже мудра людина. Дівчатам пощастило з такими батьками.
Анна Потій, Так, наші героїні родилися в гарних сім'ях, можливо, вони тому й закохалися, що не були настільки забитими, як інші дівчата в ті часи ))
Який гарний опис столу, аж захотілося з ними поїсти) І всі добре провели час, але чи буде все так само добре після зізнання?
Анна Потій, Скоро дізнаєтесь! А ще запрошую Вас у блог, подивитися на різдвяну шинку на відео. Мені наче вона навіть пахне крізь екран ))
Обожнюю читати про цю епоху), успіхів книзі!
Олена Лук, Дякую й запрошую до прочитання!
Як добре, що Інґрід одужала, але страшно за її Різдво і реакцію батька. Він хоч і мудрий, але все ж пастор. Як він це прийме?
Анна Потій, Завтра дізнаєтеся ))))))))))))
Гарні описи, багато деталей, що, безперечно, створюють атмосферу, аби читач занурився у світ героїні. Бути новою, ще й гарненькою молодою мешканкою - ще то випробування. Якщо це місце таки стане їхнім домом, нехай все складеться якнайкраще для родини❤
Марія Залевська, Все складеться як треба ))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати