Шеф моєї мрії
149 100

Шеф моєї мрії 18+

Романтична еротика

Тетяна Калинова

Тетяна Калинова · автор

Повний текст · 131 стор.
974
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 199
Розплата за кохання
№ 3
Розплата за кохання
Шеф моєї мрії
№ 4
Шеф моєї мрії
Кохання з перчиком
№ 5
Кохання з перчиком
“Кохання з перешкодами.”
Анотація до книги "Шеф моєї мрії "
Мене ніколи не цікавили однолітки, скільки себе пам'ятаю, я завжди мріяла про справжнього чоловіка. Дорослого, сильного і впливового. Такого, з яким я б могла почуватись маленькою слабкою дівчинкою, а не тягнути все на своїй шиї. Подруга вважає, що мені просто не вистачало батьківської уваги. Все можливо. Одного разу я побачила такого чоловіка в ресторані. Ковальов Олександр Олександрович - старший за мене на двадцять два роки, власник будівельної компанії. Я довго марила ним здалеку, бо чоловік був одружений , а для мене це табу. Поки якось не побачила в оголошенні, що в його компанію потрібні працівники. А ще, він нещодавно розлучився. Такої нагоди я втратити не могла. Тепер я зроблю все, щоб моя мрія здійснилася і щоб цей чоловік був моїм.
Пристрасно
Емоційно
Відверто
Бос і підлегла

шеф і підлегларізниця в віціпристрасно емоційно відверто

Зміст книги: 33 глави
Глава 1 Яна
Глава 2 Яна
Глава 3 Яна
Глава 4 Яна
Глава 5 Яна
Глава 6 Яна
Глава 7 Яна
Глава 8 Яна
Глава 9 Яна
Глава 10 Яна
Глава 11 Яна
Глава 12 Олександр
Глава 13 Олександр
Глава 14 Яна
Глава 15 Яна
Глава 16 Яна
Глава 17 Олександр
Глава 18 Яна
Глава 19 Олександр
Глава 20 Яна
Глава 21 Яна
Глава 22 Олександр
Глава 23 Яна
Глава 24 Олександр
Глава 25 Яна
Глава 26 Олександр
Глава 27 Олександр
Глава 28 Яна
Глава 29 Яна
Глава 30 Олександр
Глава 31 Яна
Глава 32 Олександр
Епілог

199 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Любовь Минько
17.04.2026, 21:47:51

Щиро дякую дуже гарний зміст твору читається легко і просто супер, з нетерпінням чекаю продовження,будь ласка продовжуйте в тому дусі...

Тетяна Калинова
17.04.2026, 23:41:48

Любовь Минько, Щиро дякую за гарні слова. Мені дуже приємно що книга вам подобається.))) Тихої ночі!

avatar
Anna Anna
16.04.2026, 23:53:15

Офіційний привід для шампанського)))☺️
Олександру вдалося зробити Яну найщасливішою))☺️
Клас, вони такі щасливі та круті☺️
Дякую ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
17.04.2026, 23:40:07

Anna Anna, Тепер тільки щастя, радість і кохання, кохання, кохання.))) Дякую, моя хороша.

avatar
Наталія Силенко
16.04.2026, 22:24:50

Ооо, то скоро у Кості буде брат або сестричка?))) Чекаємо з нетерпінням)))) Дякую, зірочка)

Тетяна Калинова
16.04.2026, 22:39:25

Наталія Силенко, Виконую ваше бажання.'))) Дякую, сонечко.)))

avatar
Олеся Пп
16.04.2026, 18:56:42

♥️

Тетяна Калинова
16.04.2026, 18:58:06

Олеся Пп, Дуже дякую.♥️♥️♥️ )))

avatar
Юля
16.04.2026, 18:11:33

Вау!Вау!Вау! Які вони класні)

Тетяна Калинова
16.04.2026, 18:27:17

Юля, Дякую, моя хороша. Мені дуже приємно.)))

avatar
Нінчик
15.04.2026, 09:39:47

Татко звісно в шоці але не в праві щось уже забороняти їй. Вік у неї вже такий що сама вирішує що робити, а він тепер може просто бути поряд і допомогати, підтримувати. Дякую за главу і очікую продовження!

Тетяна Калинова
16.04.2026, 18:05:51

Нінчик, На щастя, він теж зробив такий висновок. ))) Дякую, моя хороша.

avatar
Андрій TriDaAgro
16.04.2026, 16:14:05

Коли буде продовження? Важко чекати

Тетяна Калинова
16.04.2026, 18:04:46

Андрій TriDaAgro, Вже є.))) Приємного читання!

avatar
Олеся Пп
14.04.2026, 23:19:35

♥️

Тетяна Калинова
14.04.2026, 23:23:56

Олеся Пп, Дуже дякую.))) Тихої ночі!

avatar
Наталія Силенко
14.04.2026, 21:49:13

Головне, що всі порозумілися! І всі радіють за Яну і Сашу! Ще їм малюка для повного щастя, або двох одночасно, Костя ж зробив))) Дякую, зірочка)

Тетяна Калинова
14.04.2026, 22:26:05

Наталія Силенко, Нарешті вони щасливі.))) Я теж не проти. ))) Двох не обіцяю, а одненького організуємо.))) Дякую, сонечко. Тихої ночі.

avatar
Юля
14.04.2026, 21:40:00

Саша це просто вогонь ) така вони гарна пара. Дякую Вам

Тетяна Калинова
14.04.2026, 21:47:45

Юля, Пощастило Яні з чоловіком. Він заради своєї Родзинки на все готовий. ))) Дуже дякую, сонечко.)))

avatar
Anna Anna
14.04.2026, 21:29:15

Олександр по-чоловічому все розрулив і пояснив Сергію. Батькові тепер без варіантів: тільки прийняти це і бути щасливим за доньку))
Супер, щиро тішуся за Яну☺️
Дякуююю ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
14.04.2026, 21:35:12

Anna Anna, Олександр звик проводити переговори.)))))) Це для нього не вперше. А коли це стосується його коханої, то тим більше слова говоряться правильні і переконливі. В Сергія не було шансів. ))) Дякую, моя люба. Тихої ночі!

Мабуть в Сергія, після знайомства з Олександром, очі стали , теж, по п'ять копійок. Оце сюрприз для батька .❤️

Тетяна Калинова
14.04.2026, 20:20:36

Наталія Підгорецька, Так, але якщо він хороший батько, то найголовніше для нього, щоб Яна була щасливою. А таке ж бажання і в Олександра. Дуже дякую, люба.❤️

avatar
Андрій TriDaAgro
13.04.2026, 13:54:09

Супер історія. Дуже чекаємо продовження…♥️?

Тетяна Калинова
13.04.2026, 14:06:20

Андрій TriDaAgro, Дуже дякую!))) Завтра буде. Зі святом!

avatar
Олеся Пп
13.04.2026, 01:26:09

♥️

Тетяна Калинова
13.04.2026, 10:11:05

Олеся Пп, Дуже дякую! )))

Тато в шоці, потрібно було попередити. Надіюся, що відійде швидко. Дякую.

Тетяна Калинова
13.04.2026, 10:10:46

Оксана Жезло Штих, Завтра про все дізнаємось.))) Дякую, люба. Зі святом! Христос Воскрес!

avatar
Нінчик
11.04.2026, 00:15:13

Огогогого, ха-ха-ха! Татусь в шоці, дідусь ні ги-ги! Вибачте, але я регочу немов кобила:)))). Дякую, моя люба, за глави і я в очікуванні продовження!

Тетяна Калинова
11.04.2026, 00:23:14

Нінчик, Нашого дідуся важко шокувати,))) Він в нас крутий чувак.))) А от татко такого "хлопчика" точно не чекав... Дякую, моя хороша. Обіймаю. Тихої ночі.

avatar
Anna Anna
10.04.2026, 23:22:52

Який же кайфовий розділ❤️❤️❤️
Сюрприз, який влаштували Аліса з Костею, вийшов неймовірним, хоч вони й трохи завадили нашій „солоденькій парочці“)))
Олександр - просто молодець! Так коротко і чітко визначив свою позицію щодо Яни, що аж серце радіє. Ура-а-а! ☺️
Євочка - справжня красуня, так усіх повеселила (ну, окрім бабусі)))).
А зустріч Яни з батьком вийшла неймовірно щемливою...
Дякую за ці емоції! ❤️❤️❤️
З нетерпінням чекаю на продовження та реакцію Сергія…))))

Тетяна Калинова
11.04.2026, 00:03:52

Anna Anna, Дякую, моя люба. Мені дуже приємно що розділ вам сподобався. Олександр зрозумів що з цією дівчиною він по-справжньому щасливий і це головне. Більше він її від себе не відпустить. А щодо батька, він точно буде здивований такому зятю))) Але якщо Сергій хоче щоб донька була щасливою, то змушений буде змиритись з її вибором.
Ще раз дякую, моя хороша. Тихої ночі.

Розділ відпадний. Єдине мені страшно уявити яка буде реакція в тата Яни на Олександра. Думаю тут буде вибух. З нетерпінням буду чекати продовження

Тетяна Калинова
10.04.2026, 22:37:15

Катюша Автомеєнко, Дуже дякую, сонечко. ))) Мабуть татко в шоці.)))
Тихої ночі.

avatar
Наталія Силенко
07.04.2026, 20:10:07

Таки розмова з батьком вплинула на думку Яни! А яке було палке примирення!))) Цікаво як пройде зустріч батька із хлопчиком доньки!))) Дякую,люба, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)

Тетяна Калинова
07.04.2026, 20:30:36

Наталія Силенко, Вона зрозуміла, що якби в Олександра не було до неї почуттів, то він би не напружувався. А потім спокійно вислухала його і все. Кохання рулить.))) Дякую, сонечко. Обіймаю міцно. )))

avatar
Anna Anna
07.04.2026, 18:00:41

Нарешті котики помирилися! ☺️ Ось що означає - просто щиро поговорити. А те, як вони закріпили свої почуття після розлуки... це було неймовірно палко, вони справді дуже скучили))
Коханий у Яни ще той красень, подарував їй справжню насолоду☺️
Тепер із нетерпінням чекаю на реакцію батька. Знайомство з "хлопчиком" обіцяє бути…цікавим… татко, мабуть, буде в повному шоці.
Чекаю на продовження❤️❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
07.04.2026, 19:31:50

Anna Anna, Ще й як помирилися... Все-таки Олександр знайшов правильний спосіб помиритись з Яною. Після того як повернув дівчині батька, вона розтанула остаточно.
Не думаю що батько Яни буде дуже проти їх відносин, занадто довго його не було в житті доньки. Але все одно це йому навряд чи сподобається.
Дякую, моя люба. Обіймаю. Гарного вечора.

Цікаво яка буде реакція батька Яни, на Олександра? Яка різниця у віці Яни і Олександра??

Показати 3 відповіді
Тетяна Калинова
07.04.2026, 18:30:26

Оксана Шинкаренко, Щиро дякую. ))) Все можливо. Яка ж сім'я без колиски?)))

avatar
Галина
04.04.2026, 20:33:35

Дякую за ваші книги, все супер. Але маю питання чи плануєте книжку про брата Єви?

Показати 2 відповіді
avatar
Галина
06.04.2026, 12:26:34

Тетяна Калинова, Дякую

avatar
Наталія Силенко
04.04.2026, 19:27:21

Ну наче ж дорослий вже чоловік, а витворив хтозна що!!!((( Тепер може хоч зв'язок з батьком пом'якшить провину Олександра! Дякую, сонечко)

Тетяна Калинова
06.04.2026, 11:23:08

Наталія Силенко, Як казала Яна "Ти такий дорослий - і такий дурник". Просто в яблучко. ))) Тепер нехай все пояснює і просить вибачення. Дякую, сонечко. )))❤️

avatar
Нінчик
04.04.2026, 19:08:23

Уууу, я дуже зла на цього дідуся! Сподіваюся, що дійсно дзвінок до батька трішечки знизить напругу! Дякую і чекаю на продовження!

Тетяна Калинова
06.04.2026, 11:21:11

Нінчик, Зайві проблеми через дурну голову. Через те що нічого відразу не сказав Яні, вона собі такого напридумувала... Дякую, люба. )))❤️

avatar
Ірина Бура
04.04.2026, 18:25:03

Він навіть не зрозумів того, що на якийсь там вечір він не запросив Яну, як свою дівчину, а пішов з іншою жінкою. Хіба він не розумів, що можливо про нього будуть говорити, як в той момент буде Яні

Тетяна Калинова
06.04.2026, 11:19:28

Ірина Бура, Він як завжди думав тільки про себе і свою компанію. А тепер чухається... Тепер буде розгрібати все і випрошувати пробачення. Дуже дякую.)))❤️

avatar
Anna Anna
04.04.2026, 18:16:27

Не все, що на обличчі, відображає те, що в душі... Підправила макіяж - і маска готова, а всередині - порожнеча і болить.
Олександре, вмикай голову, ти ж дорослий чоловік. Твій вчинок значно гірший за те, що Яна працювала офіціанткою.
Тут справді потрібна серйозна розмова, але чи захоче вона тепер слухати? Хоча козирі у шефа є - його турбота про неї підкуповує)))
Дякую ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
06.04.2026, 11:17:19

Anna Anna, Мабуть раніше Олександру не доводилось про це думати. Купив бряскальце і всі щасливі. Та не на ту натрапив... Тут потрібно вмикати голову. Хоч він дійсно піклується про Яну. Будемо сподіватись, що дівчина це оцінить. Дякую, моя люба. )))❤️❤️❤️

От і маєш, а які приємні плани були на вечір. Дякую.

Тетяна Калинова
06.04.2026, 11:13:05

Оксана Жезло Штих, Тепер Олександр буде розгрібати все що накоїв. Дякую, люба.

єхє

єє

Ми вдячні, що ви з нами та підготували для вас подарунок! Виконуйте прості завдання гри «Оце від серця» протягом 4-х тижнів та забирайте свій подарунок у додатку Мій Київстар. Перейти до завдання першого тижня: mykyivstar.page.link/5xdy

є

avatar
Наталія Силенко
01.04.2026, 15:08:20

Ну так, як я і думала, Олександр був не сам...((( Яна поїхала на квартиру...((( Звичайно, потрібно було йому попередити Яну, а то сам говорив про довіру, а сам таке творить!!! Дякую, сонечко)

avatar
Нінчик
01.04.2026, 11:27:06

О, який наглий! Зовсім сором втратив ще й нашу дівчинку винною робить, жах! Я б йому по пиці проїхалася б чим небудь, сам забув сказати куди йде, а міг і спитати про її плани на вечір! Я злюча і з нетерпінням чекаю на продовження! Дякую!

avatar
Anna Anna
01.04.2026, 11:08:04

Ех, Олександре Олександровичу, розчарували не тільки Яну.
Бізнес, репутація - це все добре, але як почувалася Яна, побачивши його з іншою? Про це він не подумав? Міг же пояснити їй усе ще вдома. Тому результат очевидний: кожна жінка, яка себе поважає, вчинила б так само. Яні дійсно дуже боляче, бо вона пішла мовчки, а могла б влаштувати таке, що мало б не здалося…
Дякую ❤️☺️ чекаю на продовження ☺️

Оооо, він злий що вона досі прислуговує, а їй не треба злитись що він прийшов з іншою і що всі будуть думати що він разом з тією Анжелою, і обманув її.Він звик що всі бігають за ним, а за нею побігати то він же не хлопчик. Невміє він кохати(, цікаво дійде йому що він зробив боляче дівчині яка його щиро кохає, чи для нього статус важливіше, а з офіціанткою соромно на людях показатись? Міг правду сказати (

Показати 4 відповіді

Ann, ))))))))

avatar
Ann
01.04.2026, 07:34:03

Олександр зараз реально налажав по повній програмі. Тут я за Яну, звичайно потрібно було прояснити ситуацію, а не гарячкувати і тікати від нього, але як є...зрозуміло, що робила вона це на емоціях і я її прекрасно розумію... Довіра річ дуже тендітна і ламка, а Олександр своїм вчинком зробив на їх стосунках і довірі сотні тріщин... Що сказати, бідна Яночка!
Дякую за оновлення, чекаю з нетерпінням на продовження ❤️

avatar
Anna Anna
30.03.2026, 22:05:40

Ох, скільки ж солоденького я пропустила! Оце так зміни. Яночка таки підкорила серце шефа - вони неймовірні красунчики ❤️
Але ще треба придушити те зміїне кубло, яке не дає спокійно жити…
Ой, відчуваю, на зміні у Яни буде несподівана зустріч...
Дякую ❤️

avatar
Наталія Силенко
30.03.2026, 14:29:13

Олександр знайшов щура і, звичайно, зробив свої висновки і дії!!! Мирилися славно!))) А от щодо розмови із Вікторією, то Яна була схвильована... Але то все наша жіноча логіка ))). Оце цікаво буде, як зустрінуться у ресторані!)))Хоч би Олександр був без супутниці ( бо може ж бути якась партнер по бізнесу). Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))

avatar
Нінчик
29.03.2026, 09:51:40

Сподіваюся, що ця шишка не наш дідусь! Дякую і чекаю на продовження!

От і з'ясуємо чим таким Олександр буде зайнятий. Дякую.

Опанькі)))) хтось побачить свого Олександра і мабуть ще не самого на цьому заході

Показати 2 відповіді

Тетяна Калинова, Мабуть у обох), буде дуже сумно якщо він дійсно буде там з іншою, бо в попередніх главах ми читали про його думки і почуття до неї , дуже чекаю на продовження
P.s. тільки щоб це була не Кіра(

І на цьому заході буде Олександр!). Яна побачить його з кимось і буде ревнувати)) Або йому буде соромно за неї, що вона офіціантка)




Показати 2 відповіді

Тетяна Калинова, Навзаєм.

Як гарно сказав, правда і все що не так тут же казати. А між ними така хімія що земля перевертається. Дякую.

Тетяна Калинова
26.03.2026, 22:47:37

Оксана Жезло Штих, Без цього нічого не вийде. Навіщо зайвий раз псувати настрій і собі і йому своїми накрутами? Поговорили, вияснили, бурхливо помирились і всі щасливі.))) Дякую, люба.

avatar
Юля
26.03.2026, 22:24:21

Вау, Вау, Вау! Молодець Родзинка)))) Дякую Вам

Тетяна Калинова
26.03.2026, 22:44:14

Юля, Дуже дякую, сонечко.))) Тихої ночі.

avatar
Нінчик
26.03.2026, 22:21:21

Супер, дякую!

Тетяна Калинова
26.03.2026, 22:43:35

Нінчик, Дякую, моя хороша. Тихої ночі.

avatar
Наталія Силенко
24.03.2026, 23:29:18

Це що Кіра з'явилася?! Ну а хто б ще міг таке зробити?! Але ж не заспокоїться ніяк! Та Олександр так це не залишить і нікому не дасть образити свою Родзинку!))) От тільки сам накричав зопалу, не знаючи ситуації! Дякую, сонечко)

Тетяна Калинова
26.03.2026, 22:43:09

Наталія Силенко, Не дасть. Всі отримають по заслугах. Дякую, люба.

avatar
Нінчик
24.03.2026, 19:33:39

Схоже та сука Кіра нагадила і всіх настроїла проти Яни! Але це так просто не про бачиться Дідусь дасть їй пропи....! Дякую і чекаю на продовження!

Тетяна Калинова
24.03.2026, 20:17:48

Нінчик, Дідусь тепер за Яну всіх порве на клаптики. Дякую, сонечко.

avatar
Ann
24.03.2026, 17:41:52

Жах..хто ж цей при...док, який/яка притяг ту мертву кішку?... Мені здається, що це Кіра дає про себе знати...

А вони такі милі в своїх обнімашках❤️!

Тетяно, дякую за розділ ❤️, дуже цікаво☺️!

Показати 3 відповіді
Тетяна Калинова
24.03.2026, 17:46:27

Ann, ))))❤️❤️❤️

avatar
Юлія Милашенко
24.03.2026, 15:06:41

Супер:⁠-⁠) Цікавий сюжет, читається на одному диханні.

Тетяна Калинова
24.03.2026, 15:09:06

Юлія Милашенко, Щиро дякую.))) Продовження буде за кілька годин.

avatar
Нінчик
22.03.2026, 12:05:08

Знову переконалася який він справжній чоловік! Дякую,люба, за них і чекаю на продовження!

Тетяна Калинова
22.03.2026, 15:04:39

Нінчик, Головне не слова - а вчинки. І в цьому плані Олександр молодець. Щиро дякую, люба. Гарного дня.

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше