37 212
Анотація до книги "Східна буря: будеш моєю"
— Зараза бісова, — обертається до мене та опускає пістолет. — Тоді рятуй, але знай: якщо він помре — я тебе вб’ю.
Я стала свідком перестрілки, і такі слова сказав мені один із бандитів. Я врятувала його друга і думала, що забуду про цей випадок, але ні… Цей бандит, що ледь мене не вбив, знову з’явився у моєму житті, що наповнене заборонами та правилами....
Безкоштовно у процесі написання
Я стала свідком перестрілки, і такі слова сказав мені один із бандитів. Я врятувала його друга і думала, що забуду про цей випадок, але ні… Цей бандит, що ледь мене не вбив, знову з’явився у моєму житті, що наповнене заборонами та правилами....
Безкоштовно у процесі написання
заборонене коханнякохання та пристрастьгероїня з характером
Зміст книги: 30 глав
Останнє оновлення: сьогодні
163 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМій телеграм канал - https://t.me/KAA_EvaBasista
Вітаю з новинкою)
От тобі і маєш! Треба було мовчати. А тепер знають вже декілька цей секрет. І ще невідомо чим закінчаться. Дякую
Marisha Gerasimenko, Це все пахне проблеми для Віктора... скоро буде глава )
У Віктора мабуть проблеми будуть, через те, що залишив в живих Хаді. Якби вони не почали її шукати, щоб прибити. А Віктору вона запала, це точно. Дякую
Наталья Храпакова, На жаль, так... Скоро буде глава)
гарний твір гарні герої дякую автору
Людмила Полохало, Дякую) ввечері буде глава)
Ха-ха-ха) Віктор аж слиною капати став.... А тут облом такий)))
А от хто її покликав? аж страшно тепер. Дуже цікаво. Дякую
Marisha Gerasimenko, уже є глава)
Хаді гарненько обламала Віктора, але чемненьке "дякую" теж піде, аххах) І щось мені підказує, що він повернеться ще за подякою)
А от у дівчини прям все наперекосяк, ну Хаді навіть в кроці до переможної кімнати знайшла когось...))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Я також думаю, що повернеться) 10 хв та буде глава)
Цікаво, як би вона переставляла драбину, якщо у неї вивих. Краще б дочекалася доки діти розійдуться по своїх кімнатах
Вікторія Нагаївська, бажання опинитися у своїй кімнаті переважило хвору ногу, скоро буде глава)
Аййй, молодець. Так класно обламала Віктора. Ну кайф. Так цікаво хто її спіймав. Хоч би не батьки, бо буде капець. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, пишу главу) скоро буде)
Ой, хто це її зловив??? Обламала Віктора)) а в нього вже і очі заблищали))) Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Хаді вміє обламувати) завтра буде глава - дізнаємося)
Як гарно Хаді може дякувати. Цілий квест тепер, як дістатися своєї кімнати. Ой, хто це побачив Хаді? Спіймалася? Дякую
Таки не взмозі просто так відпусти) Та і шпильки ці) Плюс оте "Розберуся" ,думаю , вирішується завжди по-іншому. Ще хоч би у самого потім проблем не виникло. Тому заперечувати факт, що впала в око марно)!) Дякую
Marisha Gerasimenko, Глава є)
І чого це Віктор такий "Фома невіруючий"?) А Хаді, між іншим, справжнє ім'я сказала!
За доставку зажадав доплату, ще й подяку? А сам хоч щось сказав Хаді за порятунок друга? Ото ж!
Хоч би її сусіди баткові потім не здали, тому що Віктор же наче прожектор в салоні врубив!))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, скоро буде глава)
Все ж зачепила його дівчина, якщо хоче подяку від неї. Дякую за проду ♥️
Вікторія Нагаївська, скоро буде глава)
З Хаді подяку, а сам??? Навіть дякую за життя друга не сказав... Ще й доплату з подякою хоче. Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, скоро буде глава )
А Хаді дівчинка з гумором. "А воно тебе гребе?" - це просто перл. Мені подобається її авантюрний дух. Дякую
Наталья Храпакова, дякую) скоро буде глава)
Аххах, оце вони поліціянтам "пургу" несли, і, як не дивно, повірили і пронесло ж!)
Класно і Хаді, і Віктор зіграли закохану парочку!
Це, мабуть, знак, що далі тепер вони нерозлучні)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Глава уже є)
Вистава двох акторів спрацювала, хоч це був суцільний експромт в екстремальних умовах))
Marina Marina, так))
Схоже правоохоронці попалися не великого розуму, або не хотіли розбиратися, а тихо відбути чергування.
Вікторія Нагаївська, напевно, або мали свої важливіші справи
Оце так вистава у виконанні Хадіджи та Віктора. Дуже цікаво як все буде далі у них. Знайомство сталося, вистава зіграна для поліції.Дякую , чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, черех декілька годин буде продовження)
Фух... Пронесло... Можна видихнути) Зі страху і не таке можна наговорити) Але ж добре , що спекалися ментів. А раку то, затримав))) Сподобалась? Дякую
Marisha Gerasimenko, так, пронесло) скоро буде глава)
А Хаді ще та актриса! Хто б знав. Таке вигадувати на ходу і навіть оком не моргнути, та ще так переконливо. Може вона в театральному вчиться? Дякую за продовження
Наталья Храпакова, уміє гарно та переконливо говорити) скоро буде глава
Ото ж вона наплела))) Це ще гарно мозок працює в такій ситуації)))) Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, ага) зі страху можна й не таке ляпнути )
О, ще тільки їх і не вистачало , щоб остаточно добити нервові клітини нашій Хаді. А от що мене дуже здивувало , то це сам трах перед повзучими ... Але всі ми люди... Невже їм прийдеться прокинутися парою, щоб уникнути зайвих підозр?) Дякую
Єва Басіста, 100%)
Дякую
Оце так в них знайомство... Добре, що змогла допомогти Антону!
Таня Олійник, ага) скоро буде глава)
У кожного є свої слабкості - от, у Віктора зміючки, аххах))) А цікаво, на людських "гадюк" він теж так злякано реагує?)
Хаді фартонуло, що він тримає слово, ще й зараз додому підкине! Мабуть...
Якщо "гості" з маячками дозволять)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, ага, ті гості все псують) скоро буде глава
А тепер ще поліціянтам доказуй, що ти не повія. А просто дівчина , яка вирішила скоротити шлях через гаражі.
Вікторія Нагаївська, сьогодні буде глава) все дізнаємося)
Оце так номер! Бандюк, який запросто може вбити людину, злякався вужа! Давно так не сміялася! Дякую
Наталья Храпакова, у кожного є слабкості) навіть у бандитів
Переляк від вужа, дав шанс Хаді поїхати додому, але з'явилися гості
Леся Вакулінська, але Віктор і без вужа не думав робити щось погане
Як вчасно вони поприбиралися перед гостями)
Marina Marina, ага)
Ну що це за черга з "невдач" цього вечора(( ... Але може якось все владнається і Хаді нарешті добереться додому))
Світлана Ц, не те слово...
Вітаю з новинкою! Натхнення та успіхів!!! От уже той "закон підлості" - хотіла скоротити шлях, але тепер "застрягла" та ще й невідомо, що буде далі...
Світлана Ц, Дякую! Через хвилину буде глава) Уже закидаю
Дуже рада, що Хаді таки врятувала Антона, а то страшно уявити, що з нею зробили б. Ось мала вона щастя опинитись не в тому місці, і не в той час. Дуже цікаво, що буде далі, і які ще пригоди чекають на дівчину, а то залишилась сама з Віктором, а від нього можна очікувати чого завгодно. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, через 10 хв буде глава - дізнаємося, що Віктора в голові
Вітаю з новинкою. От що значить опинитися не в тому місці не в той час.
Янина Котелевская, Дякую!
Цікавий початок історії.... оце так Хаді влипла....першу медичну допомогу надала, а тепер на неї відплата чекає.... борг платижем вирізняється.... зараз він її точно не відпустить... їй залишається тільки чекати, що хтось таки її врятує...
Kv Kv (Julia Lime), Дякую) через пів години буде глава)
От інколи краще в туалеті застрягнути, щоб нарешті побачити справжнє обличчя подруги-змії і не тішити себе марними сподіваннями на жіночу дружбу(
Marina Marina, це точно!
Цікаво розпочалась історія Хаді, відчуваю, що бандит не відпустить її просто так...
Вітрук Инна, Дякую)
Вітаю з новинкою. Обожнюю тему Сходу та їх традицій. Оце так Хаді скоротила собі шлях, знайшла собі пригоди не тільки на п'яту точку, а й здається на всі частини тіла. Якщо цей не прикрашає, то батько точно.
Катя Акуленко, той випадок, коли краще було ноги натерти
Вітаю з новинкою! Початок цікавий, але ж тепер ще цікаво що цей Віктор захоче за мовчанку...
Наташа Пилипчак, Дякую!
Насичений вечір у дівчини виявився.
Вікторія Нагаївська, навіть дуже)
З хлопцем у Хаджіджі не склалося, то для гострих відчуттів ця невдала ніч підкинула взагалі треш - перша медична допомога для бандита, але хто допоможе дівчині?) Дякую ❤️
Оксана Митчик, все дізнаємося)
Судячи з опису, у книзі буде небезпека, кримінал і багато пристрасті. Головна героїня — дівчина з характером. Між героями точно іскритиме, а стосунки будуть непростими.
Slava, Так, у героїні є характер)
Навіть попри екстрім Хаді добре впоралася, дуже сподіваюся, що Віктор лихого їй не заподіє
Ніна щудло, скоро дізнаємося)
Отак і роби людям добро)) А тебе ще й потім "кокнути" хочуть за порятунок життя!
Невезуха - це друге ім'я Хаді сьогодні!
Але, може, Віктор не має на дівчину таких кровожерливих планів?)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, скоро дізнаємося)
з таким точно не одружуються.Бо зайвого свідка він колись уб'є
Пацюк Червоній, ахахах)
То що все лікування бандюкп було дарма? Чони збираютьсяї вбити Хаді? Ото допомагай після такого деяким. Сподіваюсь, що Віктор не такий гімнюк і відпустить Хаді. Дякую
Наталья Храпакова, Сьогодні дізнається, а чи все було дарма, і також, що задумав Віктор
Лікарка зі зброєю) може зашити, а може порушити?) не у випадку з Віктором точно)
Варіантів мало і Антон з тунелем зі світлом в очах - мала надія на порятунок(
Ой, ну у Хаді вечір (чи то ніч) точно не склалися!
Мало їй "зради" подруги, то ще доля підкидає справжній екшн...
Ну тепер треба всі свої медичні скіли прокачати на цьому другові бандюка (теж бандит!)), тому що хана їй буде!
Дуже дякую за крутезний початок ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ через пів години буде глава)
Який бурхливий початок. Перестрілка, поранений бандит, хоч би Хаді саму не вбили. А подруга теж "хороша". Така і підставити може. Дякую
Наталья Храпакова, Дякую) будемо сподіватися, що з нею все буде добре
сподіваюсь, вона врятує тих бандитів і здихається їх
Пацюк Червоній, будемо сподіватися
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати