37 185
Анотація до книги "Східна буря: будеш моєю"
— Зараза бісова, — обертається до мене та опускає пістолет. — Тоді рятуй, але знай: якщо він помре — я тебе вб’ю.
Я стала свідком перестрілки, і такі слова сказав мені один із бандитів. Я врятувала його друга і думала, що забуду про цей випадок, але ні… Цей бандит, що ледь мене не вбив, знову з’явився у моєму житті, що наповнене заборонами та правилами....
Безкоштовно у процесі написання
Я стала свідком перестрілки, і такі слова сказав мені один із бандитів. Я врятувала його друга і думала, що забуду про цей випадок, але ні… Цей бандит, що ледь мене не вбив, знову з’явився у моєму житті, що наповнене заборонами та правилами....
Безкоштовно у процесі написання
заборонене коханнякохання та пристрастьгероїня з характером
Зміст книги: 30 глав
Останнє оновлення: сьогодні
163 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМій телеграм канал - https://t.me/KAA_EvaBasista
Ооооо, нічого собі ,які слова промовляє тортик))) Мабуть він змовився з думками Хаді) Дякую
Глава вийде з маленьким запізненням
Ха-за-ха! Тіла у мішкі. Ну Віктор приколіст. А Хаді і повелася на його жарт. Картоплю і яблука замовляли? Тримайте руки ширше. До речі, чому Хаді не скаже, чому вона не може зустрічатись з Віктором? Здається, вона сама не хоче припиняти ці зустрічі, у глибині душі. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Вона несильно бажає розповідати про свою родину, а Віктора взагалі хоче здихатися
глава вийде зі запізненням на пів години
Ну і жартики) Він так всю охоту відіб'є) Але те, що вона вийшла і поруч з ним , вже про щось свідчить... Дякую
Marisha Gerasimenko, Будемо сподіватися, що в мішках шось інше )
Кліщ, болячка й солодун))) ще й непробивний і винахідливий до того ж) от тобі і герой книжковий, гарний, але справжній поганець) нагодував і припахав)
Marina Marina, будемо сподіватися, що в мішках не те, що сказав... І взагалі - хай сам риє свою яму
Я так розумію від Христини оскома, яку треба перебити спілкуванням з жінкою, симпатію до якої вдавати не треба?
Marina Marina, Мабуть)
Як я її розумію, як зачитаєшся, то все зникає навкруги)) ні сну ні їжі не треба))
Marina Marina, ага)))
Дружба дружбою, але таке явне підкладання своєї сестри в ліжко це занадто(
Marina Marina, Є таке...
наступна глава 24 червня
Віктор і дійсно причепися до Хаді , як справжнісенький кліщ. І не відчепишся від нього ніяк. А ще він шантажист і маніпулятор. А що це за романтік з двома полієтиленовими мішками, тортиком і кавою? Це якийсь розіграш? ,и це він так лякає Бурю? Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Віктор дивний парубок))) наступна глава 24 червня
Оце так романтік. Сподіваюся він пожартував щодо мерців. Але увагу своїми діями привернув.
Вікторія Нагаївська, наступна глава 24 червня
Ой, після такої книжки Хаді не кава треба, а вогнегасник!
Але ж є шанс дізнатися, чи вміє Віктор так робити, як Макар))))
Я уявляю шок Хадіджі, як їй вийти непомітною, щоб гепнути чимось цього нахабу))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Можливо) я думаю Віктор не відмовиться показати свої уміння)
Вау, які книжки гарячі читають дівчата! А Хаді вже уявила себе на місці героїні. То вже хай поряд уявить Віктора, впевнена він і не таке виробляти може. Дякую за продовження. Чудова історія з неймовірним гумором. Виписала собі вже кучу перлів.
Наталья Храпакова, Дякую! Думаю, що Віктор не буде проти )
Ну Віктор трохи розчаровує своєю згодою побути хлопцем Христини, бо така одержимість з її боку до нього це дуже погано. Бо щось може таке вчудити що ні в одні ворота. Дякую за такий цікавий сюжет. Дуже подобається мені як ви пишете ,така гра слів більше ніде нема,ви неповторна. Чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Мене також він розчаровує... Напевно, він думав, що Христина швидко перегорить чи інше... Дякую) Мені приємно, що вам подобається, як я пишу. Зараз ваші слова для мене, як таблетка проти депресії. Зараз я редагую одну свою книгу для друку і ледь не кожне речення під мікроском розлядаю, і все мені не подобається... І... Дякую за підтримку)
Та хай тобі грець! Що він робить?! Навіщо погоджується?! Спочатку дати надію , А потім розбити її вщент? А той ... теж мені друг. Невже він не розуміє що робить. ведмежу послугу, при чому обом. В мене шок. Як Віктор буде вибиратися з цього лайна , я не знаю... А раптом обидві дівчата зустрінуться чи бандюки дізнаються ,що їх водять за ніс ? Ох... Дякую і чекаю на продовження
Marisha Gerasimenko, Я також не підтримую Віктора, але він, напевно, побоявся, що Антон образиться
От, Антон шантажист! Всі доводи Віктора повз.
Ну і чого він добився? Щоб Христя ще більше собі нашифрувала рожевих мрій з Віктором?
А ще й потім Хаді дізнається, мабуть, то буде упс... Коротше, Віктор сам не зрозумів, як вляпався))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, мабуть, сподівається, що Віктор закохається
Ну і навіщо Віктор повівся на вмовляння друга? Хадіджа не терпітиме, щоб за її спиною Віктор зустрічався ще з кимось. І вона може розповісти щось батькові і тоді хлопець боятиметься не лише бандитів.
Катя, Поки Хаді хоче спекатися Віктора, але, можливо, після побачення все зміниться
Не хочеш зла, не роби людям добра. Нічого хорошого з цього не вийде, Віктор може ще й кращого друга втратити.
Вікторія Нагаївська, напевно...
Серьозно? Віктор повівся на вмовляння Антона і буде зустрічаттся з його сестрою. Це триндець якийсь. Його так легко змусити робити дурниці. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Антон його найкращий друг - тому погодився
Ну цей Антон і козел! Хаді його врятувала, а така його дяка? Ні, я розумію, що всіх свідків треба той-во, але ж, як сам сказав, бували і виключення.
Ще й Христю свою ніяк не засватає Віктору, а майже ультиматум інтимного характеру, то взагалі аут! Ой, дарма Хадіджа продемонструвала на ньому свої вміння)
Дуже дякую за проду ❤️
Не пощастило нашому бандюку. Зі всіх сторін напирають. То головний, то дружок Антон, який торочить одне й те саме про свою сестру. А що, якщо не подобається Христя йому зовсім. Він про Бурю думає, її ніяк з голови викинути не може. І зустрічатися він з нею хоче, не через головного, це точно. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, після 00:00 буде ще одна глава)
Ну капець! От бувають ж такі люди... То що йому тепер, через кохання Христі , своє життя не жити чи може тільки навколо неї і крутитися ?! Дивний такий... Дякую
Єва Басіста, 100%)
Дякую. Буду чекати з нетерпінням (〃゚3゚〃)
Ооо, попрацювали на славу разом, ще й Хаді нарешті сережку знайшла)
Але ж Віктор маніпулятор і шантажист, тепер вона не відкрутиться від побачення!
Тільки б батько не запідозрив)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, глава уже є)
"Йде каченя за качкою." Ой насмішили. Завжди читаю ці історію з усмішкою від вуха до вуха. Віктор таки знайшов чим мотивувати Хаді прийти на побачення. В цей раз вона точно не відмовиться. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, люблю незвичні порівняння) скоро буде глава
Ну от треба було саме в цей момент тому ліснику прийти?! Хоча, можливо так більше пристрасті назбирають ,А топім потонуть у ній) Так , тут не посперечаєшся) Мотивація 100% Дякую
Marisha Gerasimenko, Можливо, що так)
Ох це точно, цей спокусливий чортяка їй посланий за її подвійне життя) але ж і плюси тут є!)
Marina Marina, поки Хаді бачить лише мінуси...
Порівняти кремезних чоловіків з котом і горобцем, це щось неймовірне. А-ха -ха. Дякую ♥️
Вікторія Нагаївська, дякую♥️ сьогодні буде глава♥️
А-ха-ха! Довелося сказати поцілунку до побачення, бо лісник з сокирою з'явився. Та ще й змусив траву полоти навколо ялинок. Так названа, трудова повинність. Корисна річ, інколи. Для Віктора особливо. Але ж він у нас король, до праці не звик. От Хаді за двох і розплачується.. Дякую за продовження
Перепрошую за ще один день пропуску – сьогодні зовсім не краще, а навіть гірше. Ще до всього нічні обстріли.
Сподіваюся, що швидко повернуся до нормального графіку.
Єва Басіста, Нічого страшного. Ми почекаємо. Бережіть себе.
пізно ввечері буде глава
Який облом з поцілунком вийшов! Хаді , навіть, погодилася на покарання. І це от-от мало статися . І тут знову... хтось завадив. Хто це такий? Хто посмів? Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Дякую:)
На самому цікавому місці. Ех. Дякую за проду ♥️
Вікторія Нагаївська, Дякую:)
Ой, Віктор і спокусник) Як Хаді себе подумки не переконує в зворотньому, але ж запалив, гад, дівчинку)))
Знав, на яких "струнах" заграти) А до поцілунку знову не дійшли, що ж ти поробиш?!)))
Куди вони втрапили і від кого зараз отримають "на пироги"?)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую)
далі
Наталія Проник, оновлення буде 15 червня - трохи захворіла
А він таки точно її вподобав))) навіть сваритися не хоче... невже дійсно погодиться? Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, дізнаємося) за 25 хв буде глава)
Ну поцілунок,не таке страшне покарання, а би вони не захопилися.
Вікторія Нагаївська, все можливо)
Оце Хаді утнула) Але перед Віктором без шансів, запала в душу йому Буря)
Лілії є, категоричне запрошення на побачення є, а от з поцілунком... Цікаво, приборкає свою Бурю чи вона щось знову викине))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, скоро дізнаємося) працюю над главою)
Ось і наздогнав кіт мишку. Та хоча Хаді мишкою не назвеш. Це ще та тигриця. Але за те, що утнула доведеться розплачуватись... А чим? Звісно поцілунком... Обережно, Вікторе, а то без язика залишишся. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Хаді ще той вогонь) скоро буде глава)
Теоретично квити, дрібний почерк проти угону речей та авто) але Віктору щастить більше)
Marina Marina, він ще той везунчик)
О так, з Хадіджею краще уточнити, бо вона як змія викрутиться)
Marina Marina, ага) і Віктор це зрозумів
Не далеко наша Буря втікла. Машина застрягла, колесо спустио, а тут і "Джин" намалювався, злий, як три чорти. От, халепа, куди тікати далі? Хто тепер сміятись буде? Дякую за мега цікаву і смішну історію.
Наталья Храпакова, Рада, що вам подобається) скоро буде глава)
Навчив керувати автомобілем, тепер потрібно навчити як замінити колесо. Пройдуть разом весь курс молодого бійця.
Вікторія Нагаївська, Ага) скоро буде глава
По одной главе в день?? Детский сад!
Люба Морозова, Писати складний сюжет швидше — означає втратити якість тексту і психологію героїв. Я обираю якість.
От точно фурія) Але цим вона його і зачепила. Та і він хитрий лис. Їм сумувати разом не доведеться. Дякую
Marisha Gerasimenko, їм обом буде не сумно)
+++++
Марія Качмарик, )))
Аххах, Віктор точно запам'ятає всі три бажання Хаді, особливо коли залишиться голяка біля озера наодинці)
Це ще хай подякує за трусєля)))
Ну який же він красунчик самовпевнений! От би Хаді не так опиралась, а справді б на побачення сходила з ним. Але ж є багато але...
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Ага) бо міг би зовсім голим бігати )
Навчив на свою голову керувати автомобілем. А додаткові умови потрібно було озвучувати,коли виконав третє бажання і був на березі. Віктор сам порівнював дівчину з бурьою, тепер начувайся.
Вікторія Нагаївська, Віктор у мить не головою думав)))
Щось мені підказує, поки "джин" виконує третє бажання Хаді, вона забере його одяг і поїде геть. Ото ще та хохма буде. З Хаді станеться. Жартувати вона вміє. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, мабуть, так і буде) комусь доведеться голяка по лісу бігати) сьогодні буде глава
Віктор точно сподівався на інше) Але ж покищо терпить забаганки Хаді))
Світлана Ц, багато він хоче, через 10 хв буде глава)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати