Реєстрація
Книга. "Шалена" читати онлайн
Рейтинг:
256
339 14516

Поточний рейтинг:
#2546 в Сучасний любовний роман
#462 в Детектив


Фрагмент 174 стор

Публікація: 09.03.2020 — 24.06.2020


Анотація до книги "Шалена"

Кароліна Харольська, дочка українського іммігранта, живе в очікуванні найщасливішого дня у своєму житті, весілля з коханим чоловіком. Але напередодні цієї урочистої події вона дізнається те, що повністю перевертає її життя. Вона змушена поїхати з сонячного Майамі, повернутися на батьківщину, до Києва, щоб знайти рідних людей. Однак українська столиця принесе їй багато несподіваних пригод, а найголовніше – кохання, яке зможе подолати всі труднощі і перепони.

ВЕЛИКА ПОДЯКА ХЕЛЕН СОУЛ ЗА НОВУ ОБКЛАДИНКУ

НЕ ЗАБУДЬ ПІДПИСАТИСЬ НА АВТОРА

68 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Орися Орися
19.08.2021, 15:41:24

дякую!цікавий твір!творіть і надалі!

Орися Орися, Щиро вдячна за ваш коментар)))

avatar
Ірина Кузьменко
07.07.2021, 16:52:33

Неймовірно, дійсно шалена та динамічна історія)))) Кароліна постійно потрапляла у проблеми, але із її запальним характером по - іншому не виходило...
дуже сподобалася Рита, як персонаж)))
В шоці була від дій Олени... це просто жах!!!!
Дякую Надіє за чудову книгу!!!!
Рада за Кароліну та Віктора ❤️

Ірина Кузьменко
08.07.2021, 08:46:47

Надія Голубицька, Дякую за запрошення)))) при нагоді обов’язково прочитаю Ваші інші книги))))
Гарного дня ✨✨✨

avatar
Ірина Кузьменко
02.07.2021, 10:49:29

Розпочала читати Вашу книгу))) початок дуже сподобався)))

Ірина Кузьменко
03.07.2021, 00:12:19

Надія Голубицька, Я так захопилася читанням, що вже 20 розділів осилила))) Головна героїня дійсно шалена й вона із Віктором, як «кішка із собакою», «полум’я та вода»))) Ще мені дуже сподобався Ваш стиль написання)))

Наталія, щиро вдячна за нагороду

#зимовий_марафон_читання
Мені подобається таке поєднання детективної лінії та історії про кохання, хоча я не є поціновувачем цього жанру.
Сюжет крутий, несподівані повороти, цікаві головні герої, а головне - правдоподібні :)
Трохи редакторської правки - і буде бездоганно!
Дякую за текст.

Дарія Китайгородська, Дякую за відгук!

avatar
Мар'яна Доля
15.12.2020, 11:16:14

#зимовий_марафон_читання
Мені дуже сподобалася ця книга, якраз читаючи, згадала нашу вчорашню дискусію у авторській групі Фейсбук про сильних героїнь. Історія розвивається динамічно, яскрава, гарна мова, піднімається багато актуальних для нашого суспільства проблем. Тому можу рекомендувати для прочитання всім, кому подобаються романтичні історії з детективною лінією.

Мар'яна Доля, Величезне спасибі за коментар і рекомендацію))

avatar
Ярина Мартин
15.12.2020, 00:32:53

#зимовий_марафон_читання.
Чудовий гарно написаний твір. Придертися можу лише до кількох зайвих займенників типу "собі", "своє", але то не критично. Цікава героїня, гарно переданий її характер, передчуття щастя у шлюбі і тоді на контрасті сильне враження почутою розмовою. Десь я підозрювала, що ніякого шлюбу не буде, але описати цей момент у вас вийшло справді цікаво. Загалом, враження дуже позитивні! Дякую!

Ярина Мартин, Щиро дякую за коментар. Рада, що твір сподобався.

avatar
Ана Пест
14.12.2020, 00:14:56

#зимовий_марафон_читання
Яка шалена суміш! Вперте дівчисько, похмуре чудовисько, приголомшливі халепи, незабутні пригоди та сімейні таємниці - все так вдало поєдналося в цьому динамічному романі.
Шкодую, що книга так довго чекала у бібліотеці, та, дякуючи марафону, я нарешті нею посмакувала)))))
Я так припала до читання, наче спраглий подорожній до джерельної води - не могла напитися.)))) Тому зауважень жодних не маю: мова - чиста, сюжет - захоплюючий та карколомний, герої - яскраві, живі та викликають довіру.
Незабаром дочитаю та відпишуся знову!)))
Бажаю глибоку криницю натхнення, щоб черпати-черпати й не вичерпати!!!))))

Ана Пест
14.12.2020, 22:02:51

Надія Голубицька, Приємно таке читати!!!!)))

avatar
Марко Войт
12.12.2020, 22:28:04

#зимовий_марафон_читання
Оскільки з творами Надії Голубицької знайомий давно, "Шалену" свідомо залишив на десерт другого туру марафону. І не прогадав. Усе тут на добротному професійному рівні, починаючи від обкладинки і закінчуючи комами на своїх місцях (може якісь і повтікали, але я того не зауважив). Герої не притягнуті з чужих планет, а свої, земні й реалістичні - їм хочеться вірити. Мова викладу легка і зрозуміла. Одним словом, читайте, шановні читачі, "Шалену" і шаленійте від якісного тексту.

Марко Войт, Щиро дякую за рекомендацію. Особливо радує комплімент мові)) Бо я живу на сході, де майже все оточення російськомовне

#зимовий_марафон_читання.
Твір, яким я захоплююсь. Якби знайти час дочитати))) Оригінальна назва. Викладка, мова просто зачаровують, а описи змушують занурюватись в атмосферу.

Хелен Соул, Спасибі. Часу завжди бракує, це точно. А ще цей твір приваблює читачів обкладинкою, за яку ще раз дякую тобі)))

#зимовий_марафон_читання.
Головна героїня - просто бомба! Емоційна, незалежна від думки оточуючих, поводиться так, як хоче, бореться з фобіями (я про вагу) і бере від життя по максимуму. Вдалий сучасний тип персонажа, тому у Вашої книги буде значна читацька аудиторія. І я теж з Вами)))

Ксения Демиденко, Щиро дякую. Так, Кароліна саме така, шалена)))

avatar
Тарас Мельник
11.12.2020, 23:58:39

#зимовий_марафон_читання. Книга професійно написана з перших сторінок. Авторка чудово передала емоції головної героїні, починаючи з проблем із вагою та завершуючи враженнями від Майка. Реалістично, звично для жанрової відповідності. Мені, щоправда, більше подобаються інші Ваші твори, однак цей також на належному рівні!!!

Тарас Мельник, Так. Та згадала, що ви вже відгук залишали)))

#зимовий_марафон_читання
Сюжет книги ідеальний. Яка дівчина не мріє жити у достатку десь у Маямі. І кохання знайти на своїй Батьківщині - романтика. Те що треба для такого роману.

Надія Голубицька, Успіху вам!

#зимовий_марафон_читання
Дуже крута книга, захоплює з перших сторінок))) Всі персонажі описані, наче живі, їхні переживання, емоції, характер передані дуже вдало) Атмосфера твору захоплююча, я навіть не помітила, як прочитала цілих шість розділів, динамічність зашкалює) Продовжую читання) Натхнення автору)))

Лександра Славичч, Дякую. Дуже рада, що історія сподобалася.

avatar
Тетяна Юр'єва
05.12.2020, 18:38:45

#зимовий_марафон_читання
Хочу сказати, що твір повністю відповідає своїй назві з перших же розділів! Шалений вир подій, шалена і рішуча головна героїня. Сімейні таємниці, що сипляться на її буйну голову, і з якими вона рішуче справляється. Динаміки цьому сюжету не займати.

Тетяна Юр'єва, Дякую. Куди вона тільки не вляпається із своїм шаленством ))) ще і в Україні накуралесить))

avatar
Ліна Алекс
03.12.2020, 19:48:39

#зимовий_марафон_читання
Ох, як все закрутилося з самого початку. Цікава зав'язка, невгамовна дівчина. Добре написано, мені сподобалося.

Ліна Алекс, Дякую. Радію, що твір зацікавив

avatar
Анна Ост
03.12.2020, 11:14:29

#зимовий_марафон_читання
Тільки почала читати і за мить опинилася на 5 розділі)). Цікавий початок, динамічні події, легко написано, помилок не помітила. В деяких моментах побачила себе, тому розуміла героїню та її стан. Побільше читачів вам))

Анна Ост, Дякую за відгук. Щаслива, що сподобалося)) Так приємно, коли читач знаходить щось своє у творі і проживає його разом із героями))

#зимовий_марафон_читання
Дочитала до моменту, коли героїня дізнається частину правди про свою родину. Читається легко, цікаво. Далі може бути все, що завгодно - від шаблону до справді складних інтриг і таємниць. По книзі, імовірно, можна дробити цікавий фільм.

Надія Голубицька, Це специфіка Вашого стилю: багато переробляти для сценарію не доведеться. І бюджет помірний. А це за нинішніх умов дуже важливо :))))

Величезне спасибі за промокод і таку цікаву, інтригуючу, емоційну історію Ліни і Віктора) Так не хочеться розлучатися з героями) Дякую) Успіхів вам у написанні наступних історій)

Таня Завадовська, Дуже рада, що історія сподобалася)))

avatar
Анна Багирова
05.09.2020, 19:33:44

Надієчко! Це неймовірна історія! Дякую Вам за можливість її прочитати!❤️ Читала не відриваючись поки не побачила "кінець"!)) І сердился, і хвилювалася, і раділа, все було поки читала.)) Дуже шкода, що сестра так вчинила з Кароліною....хоча... вони не на стільки стали близькими, адже зовсім недавно взнали про існування одна одної.)) Але, найголовніше, що Віктор і Ліна закохані, одружені і щасливі!)) Радію з цього! Бажаю Вам, Надю, творчого натхнення та чекатиму наступних романів від Вас.✨✨✨

Анна Багирова, Дякую за приємні слова. Я дуже щаслива, що історія Ліни вам сподобалася, бо вона одна із моїх найулюбленіших, і коли читачі поділяють мої почуття, це приносить неабияку насолоду)))

Наталя Боднарюк, щиро дякую за нагороду.

Julia Pride, дуже вдячна за нагороду

Levko Vitaliya, велике спасибі за нагороду

Ярослава Денис, вдячна за нагороду

avatar
Julia Pride
27.06.2020, 00:43:05

Доброго дня! Початок дуже захоплюючий, яким чином можна прочитати увесь текст?

Julia Pride, Я дуже рада, що книга вас зацікавила. Велике спасибі за нагороду і її придбання. Сподіваюсь вся історія буде цікавою, як і її початок.

avatar
Олена Когут
24.06.2020, 12:47:40

Шалена історія!! Дякую!! Натхнення у нових спробах!! Ви молодець!!!

Олена Когут, Дякую, Олено, що приділили час моєму роману. Я дуже щаслива, що історія сподобалася. Окреме спасибі за приємні слова)))

avatar
Ольга Француз
22.05.2020, 12:36:16

Легко читається, гарний початок.
Напевно вона зустріне когось кращого ніж той Майк...

Ольга Француз
23.05.2020, 13:19:54

Надія Голубицька, заінтригована)
придбала книгу))

Ммм як круто. Я тільки початок читаю а вже цікаво! Так дійсно дуже круто. Вона Шалена. Мені вона подобається і навіть чимось нагадує мене) Дякую мила! Я біжу читати далі! ❤️❤️❤️

Марія Пігій Фортуна, Добрий вечір. Вітаю, ви виграли промокод на безкоштовне читання "Навчи мене кохати". Зв`яжіться зі мною у ФБ, або напишіть свою пошту, щоб його отримати

avatar
Зоряна Сенеджук
21.05.2020, 22:28:16

Книжка супер. Вже хочу читати далі. Передлпачую.

Зоряна Сенеджук, Дякую. Я щаслива, що історія Кароліни вас зацікавила.

avatar
Яна Коваль
21.05.2020, 12:56:23

книга чудова..початок заінтригував секретами Віктора і чи знайде Ліна своїх рідних.. обов'язково придбаю у бібліотеку)

Яна Коваль, Дякую. Дуже приємно, що книга змагла зацікавити.

avatar
Елена Чекаренко
21.05.2020, 10:01:44

Хотіла отримати просто на іншу книгу Надії, і умовою було прочитання "Шаленної" і я ... Тепер хочу промик на неї!!!
Початок чудовий, в стилі Надії, з елементами детективу, розумію, що за замочком скільки цікавого ще заховано... Ліна мене зацікавила, почекаю коли буде завершено, і придбаю! ♥️♥️♥️

Елена Чекаренко, Дякую за відгук. Так з Ліною нудно не буде, це точно))

Цікава історія.

Анастасия Степанюк, Велике спасибі

avatar
Tatianaa
20.05.2020, 01:32:01

Супер. Неймовірна історія!

Tatianaa, Дякую

avatar
Kv Kv (Julia Lime)
20.05.2020, 00:03:26

Неймовірно стійка та сильна головна героїня. Це ж треба скільки випробувань та пригод випало на долю цієї дівчини. Інтригуючий початок , впевнена далі історія буде не менш захопливою ....і звичайно ж сподіваюсь на хепіендик))) такі сильні та вольові особистості повинні бути щедро винагородженні величезною навіть подвійною порцією щастя ))))))

Kv Kv, Дякую. Дуже приємно, що історія зацікавила. ХЕ поки тільки планується))), можливий і інший фінал))

avatar
Наталя Котік
20.05.2020, 00:06:33

Гарна історія

Наталя Котік, Дякую

+
Просто неймовірний твір від якого перехоплювача подих)

Галина Криворучко, Дякую

Світлана Матвіів, дякую за нагороду

Домокош, вдячна за нагороду

Відразу треба попореджати ,що читання за гроші.

Галина Думальська, Доброго дня. Ще коли опублікувала першу главу, в анотації зазначила, що можлива передплата. І книга вже платна місяць. Але можливо будуть розіграши промо на безкоштовне читання, стежте, будь ласка, за повідомленнями

Дякую Вікторії Задорській за нагороду

avatar
Рвгашм Осгмеч
06.05.2020, 18:24:03

коли буде продовження?

Рвгашм Осгмеч, Вже є на сайті. Глава 15 у неділю

avatar
Рвгашм Осгмеч
03.05.2020, 20:10:30

коли буде продовження??

Рвгашм Осгмеч
04.05.2020, 13:28:42

Надія Голубицька, дякую

Оксана Палій, спасибі за нагороду

Svetlana Antonchuk, дякую за нагороду

Светлана Леонова, дякую за нагороду

avatar
Рвгашм Осгмеч
03.05.2020, 20:11:33

коли буде продовження??

avatar
Олена Когут
26.04.2020, 15:47:09

Ну і шалені пригоди!))

Olena Kogut, Дякую, Олено. Поки Кароліні шалено не щастить, та вона ще проявить свій норов)))

Nadiya Chyzhman, величезне спасибі за нагороду

Iryna Fabirovska-Kalymon, дякую за нагороду

Оленка Подік, дякую за нагороду

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше