429
Анотація до книги "Сад для білого птаха"
Купити білого птаха за 10 000 золотих? Легко.
Змусити його співати в клітці? Ну… спробуйте.
Енді — тендітний, красивий і абсолютно неслухняний. І коли його продають на аукціоні найнебезпечнішому чоловікові в імперії, усі чекають покірної іграшки.
А отримують проблему на крилах.
Іронія долі: хижак, який завжди полював, сам опинився у пастці. Бо як виявилось, зловити білого птаха значно легше, ніж втримати...
Змусити його співати в клітці? Ну… спробуйте.
Енді — тендітний, красивий і абсолютно неслухняний. І коли його продають на аукціоні найнебезпечнішому чоловікові в імперії, усі чекають покірної іграшки.
А отримують проблему на крилах.
Іронія долі: хижак, який завжди полював, сам опинився у пастці. Бо як виявилось, зловити білого птаха значно легше, ніж втримати...
слешавторський світрайдужні сторінки
“Вибухова хімія, яку ви відчуєте шкірою! Купити неслухняного птаха було легко, а от втримати — майже неможливо. Пристрасне протистояння, палкі сцени 18+ та емоції на межі. Це справжня пожежа!”
“Енді розкішний, вредний, неслухняний. Купити було його легко, а от втримати його майже неможливо. Іронія долі, вибухові емоції, 18+ сцени. Дуже раджу гостру, пристрастну історію з ідеальною хімією!”
Зміст книги: 20 глав
Останнє оновлення: сьогодні
79 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛаскаво прошу до мого "слеш" роману!♥️
Це моя перша довга книжка, тож не закидуйте тапцями))) Але враженням, відгукам і критиці я буду рада!♥️
Та що з Арієм не тааак?.... Йому до психіатра треба(
19. Ми теж до нього готуємось))) Цікаво, що буде)
Мрія Чарівна, От в наступних главах і дізнаємося)
Дякую, що читаєте!
фууу яка мерзена його жінка і як вона файно стелить
Ulyana Summers, Яке прикольне поєднання якостей)))
18. Ну Теодор теж мовчить про те, що все встиг оприходувати Енді...
Мрія Чарівна, Так, орден мовчунів)
Марін мене бісить трохи(
Філл, О, я так і задумала)
Арій якись дивак
Ulyana Summers, Так) Точно) В нього, як пізніше виявиться, з головою не все добре)
Енді більше не на птаха в клітці схожий, а на бурундучка =)
Ulyana Summers, На чихуахуашку!
Хіхіхіхі) Так, він не пташка поки що) Не пташка...
17. Так, у Арія дійсно якийсь дісконект з головою. Хоча я здогадуюся, що це не від хорошого життя
Мрія Чарівна, Так, є таке) Життя в нього було не найкраще) Зараз більш менш, але в цього персонажа точно не все добре)
Успіхів книжечці та натхнення автору ❤️
Неба Крайчик, Дякую!
Вітаю, успіхів та натхнення вам))) Підписалася на вас, надіюся навзаєм❤
Іванна Турецька, Звісно, дякую)
16. Співчуваю Арію... Та й Енді теж...
Але мені ВСЕ подобається! )))
Мрія Чарівна, Арію, мм?
Я РАДА) Там далі буде цікавіше)
Який потужний уривок, цей сімейний сніданок просто вогонь! Мене неймовірно захоплює сміливість Теодора, який спокійно ріже м'ясо і прямо каже батькові, що йому плювати на титул, бо він буде з тим, кого хоче. Оця сцена, де всі чекали покірну іграшку, а отримали гордого птаха, котрого неможливо втримати в клітці, прописана дуже сильно. Хімія між героями і цей контраст із суворими законами імперії затягують з перших рядків. Іронія долі, де хижак сам опинився у пастці, інтригує неймовірно. Дякую за такі живі діалоги, чекаю на продовження!
Соломія Делейн, Дякую за такий розлогий відгук)
Ото вже сімейка
Ulyana Summers, Таак)
15. Ну і сімейка))) А цю розмову чекаю з нетерпінням)))
А велика книга взагалі планується?
Аріна Лінк, Дякую, це чисто мої загони)
цікаво чи Енді колись звикне до нього, бо зараз як загнане звірятко
Ulyana Summers, Загнане звірятко, яке кусається)
Фу нравіцца )))
Насправді глава просто кайф)))
Мрія Чарівна, Дякую♥️)
йой його друг має господаря ?
Ulyana Summers, Нічого) Буває)
ох який турботливий, сам на ручки взяв
Ulyana Summers, Ага)))
13. Що ж, тут все чудово))) Сподіваюсь, "чутливим" станом Енді Теодор теж скористається після його пробудження...
Мрія Чарівна, ;)
12. Ну а що буде на аукціоні - ми в курсі)))
Мрія Чарівна, Тааак) Але тепер ця сцена повториться з декотрими деталями)
Серденько і підписка в підтримку) Обов'язково почитаю, коли випаде вільна хвилинка❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Дякую!
цікава історія чекаю продовження, люблю таке читати ^-^
Ulyana Summers, Дякую, дуже приємно)
Оновлення в Понеділок-Четвер-Субота о 14:00.
(Хоча зовсім скоро графік може змінитися, про що я напишу у блозі)
ото страсті пішли
Ulyana Summers, Точно)
оууу 9 глава така гаряченька ;)
Ulyana Summers, Тааак))
хе хе думала буде поцілунок коли вони валялись на землі
Ulyana Summers, Але ні! Енді втік!
отакої, то він гадав пані, і побачив там себе про що незнав
Ulyana Summers, Дар Енді працює так, що він не бачить себе в майбутньому) Він бачить тільки інших)
ото покидьок чоловік тої жінки, ще Енді відгамселив
Ulyana Summers, Ну, так) Інакше не скажеш)))
хм дуже цікаво хто ж насправді Енді, ще й гадає =)
Ulyana Summers, yessss)
Але ми зовсім скоро побачимо)
Неймовірна обкладинка!)
Успіхів книзі ❤️
Ганна Літвін, Дякую!
Підписалася і лайкнула! Чудова книга, сподіваюся на взаємність❤️
Яна Залізняк, Дякую, звісно!
Двоякі відчуття: чомусь мені здається, він знав, що там буде Енді, і скористався цим. А цей новий персонаж — це вони, чи тут є ще своя класифікація статі?
Олена Мисак, Це вони, вважайте)
Ну... Побачимо)
Дякую, що читаєте!
5. Оце характер!❤️
Олена Мисак, Тааак)
11. По-перше, Стеф - це точно "він". По-друге, перспективи у нас, ну... Невеселі.
Мрія Чарівна, Ага...
Оце так ранок, таке «доброго ранку, сонце» ? От він реально леопард - ухопився і не відпускає. Але оті його «ти так гарно стогнав піді мною» - у мене аж живіт скрутило, хе-хе, уявляю, як це було для Енді хапзахпз Та все ж молодець. Пляшкою по голові - це заслужено. Я прям побачила цього патлатого, наляканого, але злого Енді, який біжить, не розбираючи дороги. І фінал... Він тільки-тільки втік від одного, щоб потрапити в руки до других? ? Я вже чую рик Теодору «ДЕ ВІН» здалеку хех
Аріна Лінк, якраз після роботи з кайфом буду читати)))
10. Ааа! Я тільки встигла порадіти, які вони з Теодором милі і тут таке!!!
Мрія Чарівна, І тут таке)))
Книжка гаряченька. Початок знайомства з конфлікту і наполегливості. Далі, відчуваю, будуть ще гарячиші події.
Юлія Куліш, Можливо♥️
Дякую!
Ну шо скажу, потихеньку підсажуємося на Енді, такий типаж я люблю. Люблю, коли герой спочатку здається таким собі «миловидним хлопцем, якого легко забути», а потім виявляється, що він гадає з фіолетовими іскрами ахаха
Теодор... Боже, який же він довбень :D Приперся, ключі вкрав, ляпасом заїхав, «будеш моїм коханцем», «ні», «будеш», «НІ», «страчу» - класика знйомств
«леопард, що ганятиметься довічно» - вже можна робити посилання на Едварда і Беллу, де він такий «лев закохавку у вівцю», а вона йому: «яка дурна вівця», а він: «ну а лев справжній мазохіст». АХХПАЗПХЗ прям відчуваю цю хімію
Артіан класична лпшка :D:D КОХАНЦЯ? ЩО?!! а, ну да, ну да, з твоїм то обличчям і характером саме те хпазхпзахпза
Ну фінал, вже здогадусь, з ким там Енді, хе-хе, судячи з усього, йому й самому подобається :D
Єлизавета Вронська, Він вигладає миловидним, а опиниться не таким)
Теодор має власницький синдром)
(Як я тут насміялася)
Артіан? Таа))) Він поводиться як старший братик і любитель насмішок. Власне, він і є старшим братом)
А ось фінал я б сказала, непередбачуваний)
Дякую, що читали!
9. А глава дійсно гаряченька))
Мрія Чарівна, Дякуююю)
ехехе, люблю атмосферу, яка дається з самого початку, одразу накриває)
Як я обираю собі улюбленців: о-па, зв'язаний, слабкий та ще й скрекоче від ненависті зубами? МОЄ, БЕРУ, ДАЙТЕ ДВА!
Аукціонист задоволений, я - задоволена, ідеально. Каже: п'тдесят, сто... а я вже така сиджу, ловлю хі-хі і відчуваю майбутню хімію)
Будемо читати, шо ж там між ними було
Єлизавета Вронська, Дякую за розлогий відгук!!
8. Названий брат у Енді цікавий)
Мрія Чарівна, Так)
Вітаю з новинкою! Успіхів книзі! Поставила сердечко та підписалась, буду вдячна за взаємність
Юлія Куліш, Дякую! Звісно!
7. Навряд чи Енді дадуть сильно відпочити)))
Мрія Чарівна, Цікаві думки)))
Бідний Енді, мені його шкода - Марін йому такі проблеми організувала...
Вень Чжулун, Так, Марін Ефост ще та скалка в дупі)
6. Що ж, свою позицію герої висловили) Подивимось, хто переможе)
Мрія Чарівна, І переможе явноооо не дружба)))
Дуже атмосферна й незвичайна історія ✨
Опис одразу зацікавив, а обкладинка взагалі окрема любов ? Додала книгу до бібліотеки ?
Буду дуже рада взаємній підтримці між авторами та читачами ✨ Заходьте й до мене в гості, познайомимось ближче ?
Юлія Чумаченко, Звісно) Також, якщо ви є в інсті я можу запросити вас до нашої спільноти авторів! Чудовий колектив)
Цікавий початок. Сподобалося, що ви описуєте героїв з самого початку. Додала до бібліотеки.
Анастасія Коваленко, Дякую)
5. Цей чувак міцно в Енді вчепився...
Мрія Чарівна, Є таке)
Я закохалась у вашу книгу!♥️
Олена Мисак, Дякую)
4. Що ж, поважаю рішення Енді, але не впевнена, що це добре закінчиться...
Мрія Чарівна, Правильні думки)
3. Нічого від нареченого не укрилося) Але цікаво, як ми опинились на аукціоні)))
Мрія Чарівна, Там все буде доволі заплутано)
Дякую, що прочитали!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати