64 958
“Між нами”
Анотація до книги "Правда між нами"
Таємниці закінчилися. Тепер починається правда.
Все, що ховали роками, виривається назовні й загрожує знищити те, що тримало їх разом.
Невинна, втягнута в чужу гру в бажанні захистити. Родинні зв’язки, які трималися в секреті. Таємне життя одного з них. Людина, яка загрожує компанії — і виявляється ближчою, ніж вони могли уявити.
Що, як єдиною правдою між ними весь цей час були лише почуття?
Остання частина дилогії.
Гарячий reverse harem, розкриття найболючіших таємниць, небезпека, одержимість і кохання, яке проходить через вогонь — щоб згоріти, або стати сильнішим.
Все, що ховали роками, виривається назовні й загрожує знищити те, що тримало їх разом.
Невинна, втягнута в чужу гру в бажанні захистити. Родинні зв’язки, які трималися в секреті. Таємне життя одного з них. Людина, яка загрожує компанії — і виявляється ближчою, ніж вони могли уявити.
Що, як єдиною правдою між ними весь цей час були лише почуття?
Остання частина дилогії.
Гарячий reverse harem, розкриття найболючіших таємниць, небезпека, одержимість і кохання, яке проходить через вогонь — щоб згоріти, або стати сильнішим.
багатомужжячжчдарк_роман
“Динамічне продовження зворотнього гарему! Коли не знаєш, яка правда героїню може ранити... або вбити. Хто стоїть за замахами? І як вони це здолають? Тут відверто, емоційно й інтригуюче!”
“Чотири хлопці, які кохають одну дівчину, а вона однаково кохає їх всіх! Але таємниці минулого здатні зруйнувати їхнє щастя, і дехто з героїв опиниться в смертельній небезпеці. Захоплюючий сюжет і дуже гарячі сцени! ”
Зміст книги: 69 глав
303 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗ кожним розділом мені стає нестерпно боляче за них усіх. Дуже круто, що вони як родина оберігають один одного, і в Кая є така підтримка. Ліам бере владу в свої руки, коли все починає валитись. І дуже мило, що він починає змінюватись коли поруч Арі, навіть спить разом з нею і Дрейком. А думки Дрейка… дорослий боєць так сильно боїться за Арі та Кая, що серце щимить від його болю❤️❤️❤️
Я дуже сподіваюсь, що Кай все таки скоро прокинеться. Не для них - для себе ❤️❤️❤️
Люмен Белл, Обіцяю, що все буде добре ♥️ Важко читати, що вам так боляче, але дякую, що проживаєте це з моїми героями ♥️♥️♥️♥️
Так, Ліам точно змінюється поруч з Арі ♥️
Оце так поворот...Я в шоці якщо чесно...♥️♥️♥️
Люмен Белл, Уххх ♥️♥️♥️ Дякую ♥️
Таємниць у кожного вистачає... Аби скоріше повернувся до тями. Все інше почекає...
Марія Залевська, Точно вистачає, і точно чекаємо коли нарешті Кай прийде в себе ♥️♥️♥️♥️
Оу вау! оце так поворот!!! Як же так??? Схоже, сімейні таємниці ще більш заплутані, ніж я уявляла!!
А Арі має припинити себе накручувати і в усьому звинувачувати! Але поки вона не розкаже хлопцям правду, проблеми будуть тільки накопичуватись(((
❤️❤️❤️
Анна Лір, Ой так... Арі точно має перестати себе накручувати!!! Вона і так вже на межі....
Згодом дізнаємося, чи те, про що подумала Арі правда..)) ♥️♥️♥️
Бліііін, дуже боляче за них усіх. Вірю, що з Каєм все буде добре, але оці перші години… уявити не можу, як їм усім зараз ❤️❤️❤️
Люмен Белл, Я теж вірю, що все буде добре ♥️
Але дійсно це важко для всіх зараз... Дякую, що проживаєте це з героями ♥️♥️♥️
Дуже сумно. Цікаво, як кожен з них по-різному переживає біль...
Марія Залевська, Не сумуйте ♥️♥️♥️
Дійсно, та і загалом всі по-різному себе поводять в стресових ситуаціях..
Дякую за коментар ♥️
Ох, який напружений розділ! Добре, що кров Ліама підійшла. Будемо чекати позитивних новин. Але Арі теж зараз потрібна підтримка, радію, що Ліам поруч разом з усіма♥️
Анна Лір, Так, дійсно добре! Бо можливо це було дуже вчасно ♥️♥️♥️
Звичайно Ліам поруч!) Не може бути осторонь ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою! Нехай ця історія знайде своїх відданих шанувальників!
Стейсі Мур, Щиро дякую за привітання ♥️ Навзаєм бажаю вам багато читачів ♥️♥️♥️
4. Все буде добре , бо цього я теж не уявляю!
Арія Щульц, Буде-буде ♥️♥️♥️ Я люблю своїх героїв ♥️
Дякую вам за коментарі ♥️♥️♥️
3. Маю надію всі встигли ❤️❤️❤️
Арія Щульц, Думаю, що встигли ♥️♥️♥️
2. Я реву … змилуйтеся не вбивайте Кая!!!!
Арія Щульц, Не плаааачте ♥️♥️♥️
1ще емоційніше читається від Кая❤️❤️❤️
Арія Щульц, Дякую вам!) Дуже радію, що від Кая розкрилися ще краще емоції ♥️♥️♥️
Я не знаю, що з вами робити за такий біль в перших розділах...........
Марія Залевська, ахаха)) Звичайно ♥️ Треба тільки трішки похвилюватися, але все буде добре ♥️♥️♥️
А дівчину оглянути ніхто не додумався???
Марія Залевська, Далі обовʼязково це зроблять ♥️♥️♥️♥️
Вітаю Вас Пані))) Впевнений ця книга назбирає велике коло поціновувачів))) Вітаю з новинкою!
Адріан Анжелворд, Дякую вам ♥️♥️♥️ Зашаріли мене ♥️
Блііін, мені дуже шкода і боляче за Кая, Арі, Дрейка… а як на це все відреагують хлопці? Сподіваюсь що з Каєм все буде добре, бо я не переживу якщо з ним станеться щось гірше. Він має жити… скажіть, що він виживе. Будь ласка ❤️❤️❤️❤️
Люмен Белл, Реакцію хлопців дізнаємося вже завтра! Я дуже люблю своїх героїв, та і як би я змогла написати 18+ сцену на всіх, яку обіцяла, без Кая....))) ♥️♥️♥️ Думаю, ви зрозуміли)))
Ох, це так важко(((( Я тримаю кулачки за Кая і та те, щоб з Арі було все добре! Звісно розумію, що морально їй буде дуже важко все це пережити, але в неї є хлопці, які тепер з неї не спустять очей і обов'язково знайдуть і покарають винних!♥️♥️♥️
Анна Лір, Ммм... так(( Дійсно важно...
В Арі точно є хлопці, які допоможуть впоратися, щоб не сталося ♥️♥️♥️
Всі винні будуть знайдені ♥️
Вітаю з новинкою! Успіхів!❤️✨️
Маргарита Сухина, Щиро дякую за привітання та побажання♥️♥️♥️
Ей хто хоче бути моїм другим чоловіком
Босорка, Думаю, це питання для сайту знайомств ♥️
Вітаю з новинкою! Успіхів та натхнення!
Крісті Ко, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою, додала до бібліотеки)))
Стасія Мун, Щиро дякую за привітання та підтримку ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою❤️❤️
Белла Ісфрелла, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
О, я не буду навіть питати, чи всі будуть живі.) Це не обговорюється)))))))))))
Але дуже шкода Кая, сподіваюсь з ним все буде добре. Дуже цікаво, хто це? Яка частина його життя намагається до нього добратись? Може це Х? Блін, скільки питань, а так мало відповідей.
♥️♥️♥️
Люмен Белл, Ммм....)) Радію, що ви так впевнені!)) Я дуже люблю своїх героїв)))
Кая дійсно дуже шкода... побачимо згодом трохи....
Охх) це чудово, що у вас так багато запитань!)) Обіцяю, все відкриється!)) Щиро дякую ♥️♥️♥️
Вітаю вас з новинкою!♥️
Люмен Белл, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю вас з новинкою успіхів книзі та натхнення автору ❤️❤️❤️
Неба Крайчик, Щиро дякую за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою ❤️
Христина Вілем, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою)))
Олена Ранцева, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю із новинкою
Анна Лінн, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою ❤️❤️❤️
Як мені подобаються обкладинки в цьому циклі ))
Кері Блек, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Я дуууже радію, що вам подобаються обкладинки!))) Дякую!))
Вітаю із новинкою
Оксана Соловій, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою❤️
Багато вам чудових читачів❤️
Delulu Fabii, Щиро дякую за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою! Нехай буде успішною ✨
Лана Жулінська, Щиро дякую за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою! Успіхів!
Вікі Дрейк, Щиро вдячна за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Вау, початок вже інтригуючий! Дуже сподіваюсь, що Кай виживе.
Ох цікаво що у нього за минуле і хто такий Марко!)
Ну, ви як завжди інтригуєте❤️
Бажаю успіху книзі, а вам натхнення!❤️❤️❤️
Ганна Літвін, Дякую!)) Радію, що початок інтригуючий)) Хто такий Марко згодом відкриється....)))) І що за минуле таке у Кая також))
Щиро вдячна за привітання та побажання ♥️♥️♥️
ОМГ!!! Хоч би вижив,все інше розберуться. Дякую. Вітаю з новинкою.
Джулі Мун, Дякую, чекаю.
Вітаю з продовженням ♥️♥️♥️
Бажаю успіху.
Катерина Винокурова, Щиро дякую за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Вітаю Вас з неймовірною новинкою, а себе - з тим, що отримаю продовження, на яке чекала ❤️❤️❤️
Марія Залевська, Щиро дякую за привітання і такі теплі слова ♥️♥️♥️
З новинкою ❤️ Бажаю успіхів із книгою!
Діана Лисенко, Щиро дякую за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Ну нарешті всі карти відкриються , вітаю з новинкою ❤️❤️❤️❤️
Арія Щульц, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️ Тааак)) В цій книзі відкриється все-все))))
Вітаю з новинкою! ✨❤️ Дуже круто! ✨❤️✨❤️
Ольха Елдер, Щиро дякую за привітання та теплі слова ♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою! ❤️
Morwenna Moon, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю вас з новинкою❤️Успіху книзі♥️ʕっ•ᴥ•ʔっ
Кі Цуне, Щиро дякую за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Вітаю, успіхів книзі)
Ларія Ковальська, Щиро дякую за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Вітаю Вас з новинкою❤️
Торія Ліра, Щиро дякую за привітання♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою ❤️ Насолоди від написання та успіхів книзі ❤️
Джулі Мун, ❤️❤️❤️❤️
Ох! Ще гарячище, ніж перша!
Олекса Чорна, Ммммрр ♥️♥️♥️ Буде точно гарячіше!))) Дякую ))
Вітаю з незвичайною новинкою❤️Бажаю успіхів❤️❤️❤️
Віккі Грант, Щиро дякую за привітання та побажання ♥️♥️♥️
О! Вітаю з новинкою))))
Чарівна Мрія, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Авторко))) Я звісно вас вітаю з новинкою дуже сильно❤️❤️❤️ Але! Ну як же так)))) Я сподіваюсь, що тоді вже завтра ми точно дізнаємося те, що дуже хочемо дізнатися))))❤️❤️❤️
Анна Лір, Дякую за привітання!)) ♥️♥️♥️
Завтра вже точно дізнаємося, обіцяю!))
Вітаю з новинкою! Успіху книзі
Оксана Соловій, Щиро дякую за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати